• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu ti říkám , že jsou prázdniny!!! I děti potřebují jíst :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Moje rady si moc k srdci neber, nejsou univerzální...
Mě bylo ted 2 dny tak nějak tvrdnouc břicho, a ted zase nic, já nevím jak to já poznám že mám vyjet...na monitory jdu až ve čtvrtek, tak třeba budu mít nějaký nález, to už budu vědět že kdyby něco tak prostě jedu :dizzy_face:
10. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak od soboty jsme doma a zvykáme si na sebe.Ještě jsem neměla čas se sem podívat,natož vás dočíst :slight_smile: Domísek je hodnej,v noci spinká a budí se na jídlo jen jednou nebo dvakrát,tak snad mu to vydrží.Přes den to samý :slight_smile: Zatím nic nestíhám..jen kojím a přebaluju :sweat_smile: Až budu mít chvilečku,tak vám popíšu porod :grinning:
10. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jó prázdniny,ale tady jsou většinou prvorodičky a ty děti nemají :sweat_smile: ! Tak co dělají :grinning: ?
10. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 ahoj, tak pozdrvuju chlapečka, at mu to papání vydrží.
Ani to nedočítej, žádná story se zatím neodehrála...to ty to máš doma určitě zajimavější :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu asi hlídají děti příbuzným :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Ahoj tak už jste doma :slight_smile:! No to tu psaly všechny holky,že tak prvních 14 dní jsou většinou miminka hodný a pak to začne,bolení bříška,prdíky,brekot hlavně v noci,tím tě ale nechci strašit,třeba zrovna Dominik bude vyjímka :wink: ! No na ten popis porodu se těším,tak doufám že to nebude stejnej horor,jako tu měly skoro všechny holky :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !
10. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Hm to mě nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning: ! A ty co už děti mají zase nestíhají :confounded: :confounded: :confounded: ,to je KONEC!!!
10. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám ale aliby, byla jsem tu do půlnoci,, dospávala jsem :grinning: :grinning: :grinning: By mě zajímalo, kdo všechno ty naše diskuse četl :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 09:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
tak se dívám, že máme o stránku víc popsáno od těch druhých červencovek :grinning:
10. črc 2012 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu No doufám že nás to nepotká a že to bude pořád můj andělíček :grinning: Porod byl rychlovka :slight_smile:..bolelo to teda hrozně,ale to miminko za to stojí a měla jsem to fakt hodně rychle...přítel málem nestihl dorazit na sál :grinning: Fotečku dám až bude čas :slight_smile:
10. črc 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Prdlajz aliby,nemáš tu tak dlouho strašit :grinning: :grinning: :grinning: ! No můžu ti říct,že tak dlouhý dopoledne jako mám ten poslední měsíc před porodem jsem ještě nezažila :frowning2:! Já už chci rodit,ať se taky dostanu do toho kolotoče,mě ta nuda fakt už nebaví :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Jsem akční člověk,chci běhat po lesích,na výlety,toto je za trest s tím pupkem už neujdu ani 100metrů a funím jak hroch a nemůžu dýchat pomóóóóc :unamused: .
10. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Ne ne nebolelo to :grinning: :grinning: :grinning: ! Já chci taky rychle :wink: .
To víš že vás to nepotká,někdo musí mít to štěstí a hodný miminko a to budeš ty :slight_smile: ! Tak si užívej s miminkem a já se jdu zase nudit :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:
10. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Včera sem lítala jak hadr jak na holi, tak dneska si dopřávám odpočinek, kromě vyprání jedné pračky přísáhám, že dneska nic nedělám! Budu jen odpočívat a věnovat se prckovi, teda doufám, že to vydržím :angry: :grinning: teď mi Kubajs spinká na balkoně, za chvilku přijde táta, uvaří oběd a já půjdu s malým na vychajdu, musím se začít trochu hýbat, ty špeky na břiše mě začínají štvát :angry: ale to by chtělo sklapovačky a na to fakt nemám energii!!
Koukám, že včera tu byl porod skoro on-line :grinning: jak to dopadlo, nevíte?
10. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Přijeď k nám, můžeš žehlit :wink: :grinning:
10. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu tak já se opravdu nenudím, večer ta rozřezaná noha, to probere, pak se div že jsem nespala.. :unamused: Ještě si zasteskneš až budeš únavou padat na hubu jak jsi si pěkně polehávala :grinning: :grinning: :grinning: i to funění ti bude chybět, taky tak funím...Předafčírek jsme byli na večer na pivo, a mužíček mi říká, co tak funíš :grinning: :grinning: :grinning: no myslela jsem že ho tím půllitrem vemu přes palici :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já byla u doktora zlatí :slight_smile: Ale je fakt, že to tady pustne...Na kontrole nic nového, jen fakt nechápu, proč mě ten můj doktor nevyšetřuje, jestli se otevírám nebo ne!!! Nebýt s tchýní minulý týden na té protekční kontrole u primáře v porodce, tak mě nikdo neviděl od 34tt, kdy jsem byla ještě úplně zavřená!!! Fakt nechápu. Takže na kontrole vlastně nic, jen jsem si malou nechala schválně převážit ještě tady na UTZ, kterým mě měřil pokaždý...No a výsledku už se můžu jen smát :grinning: Odhad je tedy 3500g, ale myslím, že na váhu bude mít Natálka míň. Dneska jsem se totiž soustředila na ty míry, bohužel si je nepamatuju přesně, ale vždycky to k tomu házelo i TP, takže podle délky stehenní kosti bych měla TP asi 25.7. (což znamená, že bude mít moje krátký nohy :grinning:), podle obvodu bříška TP 27.7. (takže ani tlustá není, protože vím, kdy jsme ji počali, že) Podle toho to pořád vychází na tu malinkou holčičku, jak se celou dobu tvářila :grinning: No ale hlavičku má po tatínkovi :grinning: Podle velikosti hlavičky TP 8.7. (to jsme už trochu prošvihli)
Tak aspoň vím na čem jsem :grinning: Tak snad se dobře otevřu a půjde to rychle :grinning:
Ale hlavně ať už to je!!! Všechny ty příznaky se kolem mě jen tak plíží, tvrdnutí žádný, už mě to přestává bavit :-/ Jsem pořád napnutá kdy to přijde...
10. črc 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ještě nevíme, ale je slíbeno že se dozvíme :wink:
10. črc 2012 v 10:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A to když jsem sem asi v březnu lezla já, tak jsme měly o dost míň, protože jsem šla radši sem, protože toho bylo míň popsáno, tak jsem si říkala, že se tu líp chytnu :grinning:
10. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já jí to říkám pořád ať si tu nudu ještě užívá!!
10. črc 2012 v 10:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka to tě doktor nevyšetřuje? Já jsem to nějak nepochopila :sweat_smile:
10. črc 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka teda ty máš tolik TP?hmm to sem zvědavá, kdy se jí zachce ven :wink:
10. črc 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ne! Natočí mi monitor (teda sestra), udělá ultrazvuk a čau :frowning2:
10. črc 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jí připomeneme jak se jí chtělo na kopce, po lesích, budeme jí vyhánět at jde, i s kočárem někam na výšlap, nebo s tou její nosičkou.... :grinning: :grinning: :grinning: plna síly!!! :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu No to nemám, to jen dneska jak malou přeměřoval, tak vždy podle té které míry ten ultrazvuk házel TP :slight_smile: Jinak mám TP 15.7. podle MS a 19.7. podle UTZ ve 12. týdnu (a podle oplodnění, protože vím kdy se povedlo) No ale prostě budeme mít malou prďolku s velkou hlavou :grinning:
10. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinkaČau? to si jako necháš líbit? Bych mu roztáhla nohy hnend ve dveřích :grinning: a to já prý nebyla na cukkrovce, kde chodí všichni....od 34 tt se musí kontrolovat čípek každý týden...!!
10. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari asi tak!!! :grinning: já si taky říkala, jak budu každej den x hodin běhat s kočárkem po venku a teď sem kolikrát ráda, že dám malýho na balkon a nejradši sem, když sme na chalupě a on je celej den venku na zahradu a na procházku s ním jdu asi 200m do hospody pro zmrzku :grinning: :frowning2:
10. črc 2012 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka to je fakt divný, že tě nekotroluje, mě kontrolovala doktorka snad od 28tt...ale to bylo asi i kvůli tvrdnutí břicha, ale i tak...
10. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak mě doktor zkontroloval čípek naposledy ve 21tt, potom v 34tt doktorka, která tam byla na záskok a od tý doby nic, až ten primář minulý týden. No já jsem debil vždycky čekala, co bude a pak jsem vždycky byla z tý ordinace tak rychle venku, že jsem se ani nenadechla :-/ Ale jako fakt přemýšlím, jestli nezamířím k někomu jinému...

@yesu Mně přijde, že když nemám tvrdnutí břicha a ani jiné problémy, tak to neřeší :-/ :frowning2:
10. črc 2012 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já už jsem přemýšlala jak si to zjednodušit, ti dva malí jsou zatím takoví nadšení z vození kočárku...ale mám o mimi strach aby ho nevyklopili, kočár máme sice bytelný ale jsou to prostě kluci, bude to asi spíš relííí než pianko kolem domu :grinning: tak mě napadlo tomu drobečkovi pořídit takovou malou přilbičku, že kdyby ho vyvrátili, tak se mu nic nestane! :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek