• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@snuflinka to je totální hloupost, s tvrdnutím to nemá nic co do činění, mě taky netvrdne...co kdybys byla na 5 otevřená, to Tě taky pošle domů? Nebo jak to vlastně zjistíš, že se otvíráš? :wink: Máš to k němu daleko? Já bych tam prostě došla a chtěla vyšetření, on si to totiš pojišťovně vypíše jako celkovou kontrolu, dostane proplacenou i prohlídku kterou ti neudělá... :rolling_eyes:
10. črc 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ale já myslím, že čípek a všechno tam dole by se mělo od určitýho týdne kontrolovat...
10. črc 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
@yesu docela by mě zajímalo, co všechno budeš mít přeúčtováno přes pojišťovnu,myslím že to máš právo i zjistit,co bylo proplaceno...
10. črc 2012 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@snuflinka no já bych se každopádně ozvala!!
10. črc 2012 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
@yesu No já mám kartu života, takže to víš, že to tam jako celkovou prohlídku mám napsaný!!! Mám to přes celý město a oni jsou tam stejně jen dopoledne...sice mi dělá každou prohlídku UTZ, což jsem byla ráda, že jsem pokaždý viděla mimčo, ale tohle mě dost zaráží...Myslela jsem, že třeba na té poslední kontrole mě prohlídne a zase nic. Ještě říkal, abych přišla příští úterý, ale to jsem mu řekla, že už si mě pozval primář do porodnice hned na pondělí, protože budu mít po termínu. Manžel byl taky naštvanej, volal a hned asi 2. otázka byla, na kolik jsem otevřená...no jsem z toho dneska pěkně ve smyku :frowning2:
10. črc 2012 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to ti popsal průkazku...být na tvém místě tak zítra vyfičím a jdu za ním..nebo přímo do porodky, a tak bych to primářovi i řekla, protože jestliže je někdo dr. tak se tak má i chovat..si představ, že by jsi vyfakturovala nějakou práci a neudělala jí :wink:
10. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No já právě jedu zítra do porodky, tak jim to tam řeknu. Sice bych měla jít jen na monitor, ale budu tam hodně brzo, pojedu s manželem, tak tam budu 30 minut před začátkem, počkám s ním u něj na rehabilitacích a pak půjdu.
10. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka a necháš se i prohlédnout?
10. črc 2012 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No zeptám se tam na to, jestli mě prohlédnou, když můj doktor mě dneska neprohlédl...říkám si, že když tam budu jako první, tak by mohli, i když na prohlídku se mnou počítají až na to pondělí...
10. črc 2012 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka uvidíš, a cítíš se dobře jinak?Já budu asi od příštího týdne chodit 2X na kontolu i monitor.
10. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo, dneska je zas ticho po pěšině, nic mě nebolí, břicho dole...no takže fyzicky dneska úplně OK, i jsem ráno byla na nákupu a rozhodně jsem nechodila pomalu, ale dneska s malou asi nic nehne...ale psychicky už začínám být rozmrzelá :-/
10. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já mám dneska čas tu drbat a nikde nikdo :confounded:
10. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, já vůbec nemám čas si tu s váma psát :dizzy_face: :grinning: :frowning2:
10. črc 2012 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já jak jsem pořád naříkala, že mi bříško neklesá, tak mě nekleslo vůbec.. Ba naopak, do doby než malá vylezla, tak jsem ho měla narvaný na žebrech... Žádný klesání...
10. črc 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jé, taky jsem dneska byla na kontrole v porodnici :slight_smile:. Byl tam jiný doktor než minulý týden a před čtrnácti dny. Výsledek: malý má odhad na 2700 - 2800 g, prý až se narodí, tak bude mít lehce pod tři kila, což je prý plně dostačující a pro mě příjemná vyhlídka na snazší porod. Pak pan doktor říkal, že jelikož jsem prodělala v minulosti konizaci, mohl by být problém s tím, že se nebudu dobře otevírat. Načež do mě sáhnul a prohlásil, že to opravdu nebude můj případ, protože nachystané už je to všechno báječně a že budu za dva, tři dny rodit :grinning: :grinning: :grinning:. Kdybych to neslyšela už třikrát, tak bych mu možná i věřila. Takto se akorát můžu těšit na kontrolu za týden a na vyvolání za cca dva týdny :slight_smile:. Já už nevím, klíšťátko se prostě drží a nepustí. Ale aspoň tak netrpí v těch vedrech a sílí, to taky není k zahození.
10. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Jéé, já spala :slight_smile:
@bajule Já ho měla narvaný na žebrech do neděle...no a včera jak jsem celý den gruntovala celý byt, tak pěkně kleslo...ale dneska mi přijde, že je zase nahoře :grinning: Sice ne tolik, ale určitě ne tak nízko jako bylo včera...jenže ono ani tohle nic neznamená :frowning2: Hlenovka mi odchází na etapy, kontrakce žádný...já budu rodit asi na Vánoce...
@zlatelevizeedna Tak to bude maličky fakt prďolka :slight_smile: Já bych tipla, že fakt malá bude mít cca 3.200g jako jsem měla já, že ty velký váhový odhady tam naskočí díky té obří hlavičce...Tak aspoň víš, že se otvíráš ;) Já doufám, že na mě zítra mrknou - i když otvírat se otvírám, když jsem byla na špičku prstu minulou středu :grinning: Ale pomaliličku :slight_smile: U mě to prostě Vánoce jistí :slight_smile:
10. črc 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To je fakt, do Vánoc porodím určitě taky :grinning:. Závidím to spaní, taky jsem jakási mátožná, ale nejde mi zatím spát přes den. Doufám, že až budeme mít doma miminko, tak se to naučím. V opačném případě nevím, jak bych to přežila.
10. črc 2012 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna nevím jestli jsem to přehlédla, ale, kočátek už máš? :wink:
10. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Nepřehlídla, pořád nemám :grinning:. Minulý týden jsem volala do obchodu a řekli mi, ať si zavolám po neděli (asi budu volat zítra), že to už prý budou vědět nějaké informace. Byli ochotní a řekli mi, že když nepřijde do mého porodu, že nám samozřejmě zapůjčí dočasně jiný. Jsem fakt zvědavá, jak to dopadne, ale díky tomu příslibu zapůjčení nejsem ani moc na nervy :slight_smile:.
10. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna tak to ještě můžou stihnout, a i kdyby ne, tak týden v porodnici,pak nějaký čas na vzpamatování doma a kočár je tu!!
Koukala jsem že máš odhad miminka malý, to můžeš ještě i týden, dva přenášet....
10. črc 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni tak jak? Už?
10. črc 2012 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Však jo, já pořád taky doufám, že to stihnou. Přece jenom pak dělat nějaké velké kočárkové rošády je na prd. Váhový odhad mám sice malý, ale furt je to lepší, než minule a předminule, když tam byla jiná paní doktorka. Ta mi řekla před 14 dny odhad 2200g a před týdnem 2350g a napsala mi do papírů, že se jedná o hypotrofický plod, tak jsem byla celá vystrašená, aby byl v pořádku. Tak, jak to podal ten doktor dneska, to vypadalo přece jenom líp. Do TP mám 6 dnů a kontrolu v porodnici budu mít zase za týden (tj. jeden den po TP) a doktor říkal, že kdyby se mi pořád nic nenarodilo, tak se za cca 14 dnů domluvíme na vyvolání.
10. črc 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna ono to mimi ví kdy ven, švagrová přenášela 14 dnů, pak jí vyvolali porod a malá měla aspon tech 3100g, prostě každé miminko potřebujet o své...Jediné co v nemocnicích radí je hodně sladkého ovoce a hroznový cukr..To je první? :wink:
10. črc 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari nic nevim ... holky ze soukr diskuze to mely napsat sem jak pise kamino na 225 ... tak budem cekat :wink:
10. črc 2012 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni jí to začalo někdy kolem podvečera?
10. črc 2012 v 16:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo jo, je to první. A konzumace sladkého ovoce, hroznového cukru nebo dokonce kapačky glukózy se prý doporučovaly dřív, ale teď už se to nedoporučuje/nepředepisuje z toho důvodu, že zjistili, že to zrovna moc nepomáhá. Vždycky je to otázkou toho, kolik toho doteče přes matku přímo k plodu. Nahoře mám 15 kg, což teda úplně stačí.
Taky bych raději, kdyby se to mimino přece jenom rozhodlo samo, že se narodí, než aby mi porod vyvolávali. Ale do příštího roku ho nosit nechci :grinning:.
10. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ja to cetla od str 220 ... uz to trva 2-3 dny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
ach jo, chtěla sem jít na vychajdu a s přestávkama tu pořád prší, takže dneska musel kubajsovi stačit jen balkon :frowning2: ale zítra jdem ikdyby padaly trakaře :grinning: dostali sme od prababičky penízky, tak mu dnes objednám nějaký hračky, se těšííím :slight_smile:
10. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna já mám už taky 15 kg+!!!
Takto nevím co je pravdy na ovoci, ale právě ta švagrová měla odhad snad 2100g, a po tom ovoci to bylo v poho...možná náhoda, nevím..Ale dobře že jí nevyvolávali dřív, tech 14 dnů mimču prospělo :wink: ale , porodíme letos, obě :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni ale pravidelné to byla až včera, takže ted je to tak 18 hodin?
10. črc 2012 v 16:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek