• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
jo jinak dneska sem se poprvé po porodu zvážila a mám ještě 5kg nahoře :unamused: to musí jít dolů, přece nebudu pořizovat novej šatník :angry:
10. črc 2012 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari kalkulacku ani logaritmic pravitko u sebe nemam :grinning: jj urcite od vcera je to uz vazne ... verim tomu ze kdyby byla doma tak se nam ozve ... takze urco je v porodnici! :wink:

lilinka07 porod Tomaska ... cetla jsi? :slight_smile:
10. črc 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu mě to šlo dolů, až jsem kojila fakt hodně...a byla schopná i trochu cvičit nebo kolo a tak...
10. črc 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni ne, nečetla. kde to je? Ona má tu fobii z dokktorů, proto se po ní ptám, aby nezkolabovala, to není sranda..
10. črc 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari najdi si jeji nick a tam to je a nebo Fotoblogy "Vybrali jsme pro vas" clanek "Jak Tomasek na svet pospichal :slight_smile: "
10. črc 2012 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari nestras s kolabovanim .... myslim ze kamino si doma nechala mobil a nemuze tak poslat sms do soukr diskuze a holky od tama zase nam :grinning: ... nebo nema kredit ... nebo nabijecku ... nebo ... desitky moznosti je ... bud trpeliva :wink:
10. črc 2012 v 16:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni nebo ten její chlap ještě stále venčí toho zas...ho čokla, protože mu utekl a ona je doma...to mě dostalo, ona rodí a on venčí psa,, to mě po..r :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já kojím hodně nebo teda nevím co je hodně? :grinning: určitě by to chtělo i pohyb, zůstalo mi asi jen břicho a na to bych potřebovala posilovačky, ale na to zatím nemám síly nebo se mi spíš nechce, ve chvilkách volna radši ťukám do koníka :grinning:
10. črc 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari :grinning: :wink: .... ted mne napadlo - co kdyz to na nas jen hrala a ted se nam smeje za rohem??? :unamused: :grinning: ... no uznej i to je mozny :wink:
10. črc 2012 v 16:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nákupy hraček jsem zatím moc neřešila, pár jich mám připravených, ale rozhodně ne nějaká kvanta. Víc ujíždím na nákupech pleneček, dneska mi zrovna přišly tři novorozenecké vše-v-jednom a už zase klikám v jiném obchodě jako vzteklá. Asi si budu muset nechat odpojit internet, než se úplně finančně vyčerpám :grinning:.
10. črc 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jen spočni a ťukej, ještě budeš mít času na hubnutí...kojila hodně myslím to , když už měli třeba 6kg, to je pak jiný tah prsa.... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2012 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ovoce do mě padá i tak jako do bezedné jámy, mám ho hrozně ráda :grinning:. Jinak se jako nějak extra nepřežírám, ale neměla jsem moc pohybu, nařízený klidový režim, takže to naskákalo.
10. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni no to asi neéé, to spíš už bude mimi na světě...už jsem to četla, to se může stát klidně mě! Ještě že bydlíme kousek od města! :sweat_smile:
10. črc 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna tak to podle mě naskákalo i mě, i když u těch dvou to byla 18kg...To je prostě základ na kojení, a hotovo :grinning:
10. črc 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari davam si pauzu ... tak to tu monitoruj :wink: ahoj pozdeji ...
10. črc 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak to abych dělala profi kojnou, aby to šlo nějak dolů. Do podzimu to nějak přežiju v elasťákách a tunikách, ale až začně být chladno, tak bych se ráda vlezla do svého oblečení :slight_smile:.
10. črc 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna taky mě děsí co budu nosit až bude sníh, zmrznu protože ty lyžařské kalhoty prostě neobleču... :wink: mě se to začalo schazovat až jsem kojila moc,na začátku jsem se spíš odvodnila, to na váhu šlo dolů ale objemově ne. :pensive:
10. črc 2012 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já mám jen nějaký plyšáky a špendlík, tak chci něco pořídit, hlavně nějakou hračku na kočárek a autosedačku!
@alemari aha tak pokud to jde pak dolů líp, tak se mám na co těšit :wink:
@zlatelevizeedna jak říkáš... :slight_smile:
10. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Prej pustne :grinning: ! Vždyť jste popsaly 3 stránky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Tak to než přelouskám,to se nudit rozhodně nebudu :wink: !
10. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
HOLČIČKY MOJE tak já jsem vyřízená. V Ostrově jsem zažila na chodbě porodních sálů porod zvukově v přímém přenosu a ještě mám špatný monitor,tak tam musím zítra znovu :cry: :cry: :cry: ! Panu doktoru se nelíbila křivka,páč mi v jednom okamřiku srdíčko vylítlo až na 190 tepů! Barča se tedy v tu chvíli hrozně mlela asi půl minuty,že mi skoro ta sonda spadla z břicha,ale hodilo to na tý křivce takovej velikej oblouk a to prý není dobré :frowning2: .
No a ten porod hrůza,paní tak strašně křičela,že jsem si myslela,že jí tam vraždí,bylo to tak 15 minut a kontrakce měla po minutě,minutový(jsem jí to měřila), chudák už úplně chraptěla,to muselo šíleně bolet :angry: ,jsem to prožívala s ní! No a pak najednou ticho a doktor jen řekl už je vonku(byl to slovák) a pak jsem jen slyšela jak miminko začalo řičet na celej sál. Takže já nerodím ne ne ne :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Žehlit né prosím :grinning: ! S tím pupkem se u té žehličky strašně potím :frowning2: .
Dobře tak já se budu tedy nudit ráda :wink: :wink: :wink:
10. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ty nikde, takže sem žehlení zadala na dnešní večer přítelovi :slight_smile:
Holky poraďte nějakej dobrej internetovej obchod, kde můžu pro malýho objednat hračky?
10. črc 2012 v 17:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No dobře,tak já už mlčím a válím se a nudím se na gauči :slight_smile:! Vím že začátek bude náročnej a budu padat na hubu,ale to se srovná,musí a pak si ten výšlap ráda dám i s nosičkou :grinning: .
10. črc 2012 v 17:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky, @kamino už je maminka. Malý Bobo má 2640g a 48cm. Nakonec rodila císařem, nepostupoval jí porod a měla zkaženou plodovku. Ona je na JIP, ale ještě dnes ji pustí na normální pokoj a bude mít malého u sebe.

Nefunguje mi vyhledávač, kdyby jste se dostaly do diskuze "Mimi červenec 2012" tak to tam taky hoďte. Díky :slight_smile:
10. črc 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@mochenkaa no a večer jsme tu rodili málem on-line, a její muž ještě venčil v klídku psa!!!!
10. črc 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa moc ti dekujeme !! :wink:
10. črc 2012 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jo jo, já si s ní v soukr. diskuzi psala do půlnoci a pak přes mobil :grinning: + teda dneska do 11:30 taky smsky, pak vypla mobil kvůli baterce. To jí měli jít píchnout vodu, že se jí zastavily kontra, tak ať to rozjedou.
@segra_bruni není zač :wink:
10. črc 2012 v 18:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari uz jsem psala v Pronatalu ... mela jsem zrovna intuici tam nakouknout a zrovna takova ZPRAVA :dizzy_face: jsem stastna :dizzy_face: holka jedna nase uz to ma za sebou :dizzy_face:
10. črc 2012 v 18:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa chcem prepis tech sms !!! :grinning:
10. črc 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já taky doufám, že nebudu úplně marná...ale už vím, že si nemám hrát na hrdinku a lehnout si v tu pravou chvíli, at se děje co se děje... :grinning:
10. črc 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek