• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Četla si můj zážitek z Ostrova??? Dočti je v půlce stránky :cry: ! A mám špatnej monitor,zítra tam musím znovu,bojím se :cry: tep měla malá až 190 :frowning2: :frowning2: :frowning2:!
10. črc 2012 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nečetla...
10. črc 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu aha, to ale bylo tím tvojím stresem, ne?Něktrré ty matky řvou jak šílené, přitom si akorát sílu ubírají..
10. črc 2012 v 18:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mochenkaa tak jsem to nahlasila na "Miminko v cervenci 2012" :wink:
10. črc 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No to jsem té sestře taky říkala,protože se mi tam malá hodně mlela při tom řvaní té maminky :frowning2:! Sestra ale říkala,že to nemusí být tím,no já ale byla vyklepaná a na té křivce taková hora říp :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
10. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu hora říp na křivce srdíčka? Nebyla to křivka stahů?
10. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já si myslím, že kdyby bylo něco jooo v nepořádku, tak by ti to natočili rovnou, né na druhý den...
10. črc 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Lepší, když si tě pozvou hned na druhý den na kontrolu než aby něco zanedbali a pozvali tě až další týden. Zítra to bude v klidu, uvidíš.
10. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Právě že na té vrchní a to je srdíčko né? I na tom monitoru,jak jsem ho sledovala,byla ta frekvence srdce najednou z 140-150 na 180-195 a to zaznamenalo ten velkej hrbol. Ta spodní co zaznamenává kontrakce a dělohu mi vylezla nejvíc na 40,jinak průměr byl od 15-25. Já těm číslům nerozumím,ale vyplašilo mě to a teď na to nemůžu přestat myslet :frowning2:!
10. črc 2012 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna To je určitě lepší,já bych to ani ten týden nevydržela a pořád myslela na Barču,jestli je vpořádku :frowning2: ! Jsem ráda že je to už zítra. No a přítel ještě dnes koupil dálniční známku,tak už to nebudeme objíždět těma prdelkama a po dálnici jsme tam za 30 minut. Okolo nám to trvá skoro hodinu a najedeme o 20km víc. To pokud budeme jezdit na ty monitory častěji by se nám docela prodražilo a známku máme na měsíc,snad to vyjde i s porodem a nebo ještě dokoupí na týden :grinning:!
10. črc 2012 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak mě to srdíčko zas klesko až na 110, asi 5X vypadlo úplně. Sestřička tím že u mě sedí tak viděla čím to je, takže mě uklidnila....Neboj, kdyby bylo něco fakt v nepořádku, tak by tě nepustli ani domů, nebo by udělali sono, nebo něco..nemysli na to , to bude úplně v pohodě. :dizzy_face:
10. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni přála jsem jí rychlý porod a ať je manžel oporou
ona: snad se neskácí :grinning:
já: můj to taky zvládl
ona: uvidíme :slight_smile: (to bylo v 0:30)
ona: Tak už jsem na přípravně, v 6 jsem to nevydržela, ale jako na potvoru ted po klystýru přešly kontrakce. Já se picnu. (7:37)
já: doufám že už jsi u konce či už máš malého u sebe (10:30)
ona: ani náhodou, kontra se zastavily. Budou mi píchat vodu. Já se picnu.. (10:51)
já: to mě mrzí. Po té vodě už to nabere obrátky, neboj (10:55)
ona: právě z toho mám hrůzu. Už teď to bolí :slight_smile: (11:03)
já: Nebudu ti lhát, myslela jsem že to nevydržím, ale vydržela :slight_smile: Taky to zvládneš. (11:05)
ona: hmm, nejhorší je, že už odrodily 4 holky, všechno slyším a bojím se čím dál víc. Končím, ať mám ještě baterku. (11:20)
ona: Jsem po císaři, bolí to jak svině, nepostupující porod, zakalená voda. Malej má snad jen 2,5kg a to mi ráno říkali, že bude mít přes 3kg. Jsem na jip, až budu na pokoji dám vědět (17:27)
já: Chuďátko, hlavně že už je to za váma. Držte se a vítej Bobo na světě. (17:39)
ona: Měl 2640g a 48cm ať to holky doplni do tabulek. Prý ho dnes ještě uvidím. Měla jsem celk. narkozu. (17:45)
já: Sis užila. ALe už jste kompletní rodina a to je hlavní. (17:47)
ona: :slight_smile:
já: moc tě pozdravují holky z diskuzí
ona: Byl to strašnej masakr, jsem na prcka zvědavá. Bobo říkal, že vůbec není zmuchlanej. Bohužel tu není wifi. Jinak personál skvělej, hodnej.

Omlouvám se, že to tak trvalo. Měla jsem kojící pauzu a koupání malého :slight_smile:
10. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa mne picne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ty si tak hodna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: dekuju! :wink:
10. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni :grinning: není zač. Moje smsky jsou osekané, ale ty její jsou komplet :wink:
10. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@mochenkaa jsem dojata :dizzy_face: @kamino nam za sebe poslala bajecnou nahradu :wink: fakt moc diky! potrebovaly jsme si uzit ten porod on-line az do konce a to se povedlo na 1 :dizzy_face:
10. črc 2012 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni :sweat_smile: :sweat_smile: já jen doufám, že mě nezabije, že jsem přepsala ty smsky :sunglasses:
10. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
10. črc 2012 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni kdyžtak je to na tebe :grinning:
10. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu jej já dneska na monitoru též měla doprovod nějaké rodicí maminky,myslela sem že zděšením a strachem vyskočím z okna...začínám z toho mít hrůzu :frowning2:
10. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule I já z toho začínám mít hrůzu,to byl pro mě ten nejhorší zážitek a jak já to s ní prožívala a právě proto si myslím,že mě to vnitřně tak rozrušilo,že se pak malé tak hodně zvýšil ten tep :frowning2:! No doktor prolítl kolem a říká mi,to neposlouchejte,každá to prožívá jinak a usmál se a to mi předtím u sestřičky domluvil,že až mě dotočí,tak mi ty sály ukáže,a´t vím,kde budu rodit :slight_smile:! No a pak když mi ten monitor skončil,tak byl porod rozjetej na plno a sestřička mi říká,tak to vám ty sály teď radši ukazovat nebudu:grinning:.
10. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Snad máš pravdu že to je dobré. No na ten zítřejší monitor už půjdu s nervama dopředu :frowning2:! Nejhorší je to,že asi v půlce mi na to dr kouknul a řekl,to je krásnej záznam,takhle by to měla mít každá maminka a byli bychom spokojení :slight_smile:! No a pak začal ten porod a řev a byl konec hezké křivky :frowning2: .
No mě to taky vypadlo a tep jen okolo 90,tak mi sestra musela tu sondu posunout na druhou stranu břicha,malá se celá nějak otočila a srdíčko měla jinde.
10. črc 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu taky by sis to měla si držet,mě tam sestra prostě plácne ruku a já jí tam mám celou dobu a ještě druhou držím záda, a to i při klukách jsem tak měla...Neboj, tím že se stresujše miminku ubližuješ, nemůže to být nic vážného když si tě tam nenechali.. :sunglasses:
10. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tohle mi řekla i sestra,že to není nic hrozného,že jinak by si mě tam nechali,že to chce dr zítra jen zkontrolovat :slight_smile:! No při tom prvním jsem to musela držet půl natáčení,ale dneska né,ale jak se tam malá mlela při tom jejím vysokém tepu,tak mi to z pod toho pásu skoro vypadlo :frowning2:! Pak to začalo houkat na celou chodbu,tak přišla něco zmáčkla a jelo se dál.
10. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jo, taky to tak mám, jen to prostě musím držet, to víš, mám tu dělohu už roztahanou jako těsto na pizzu :grinning: :grinning: :grinning: mimi má místa habakůk tak řádí...prostě si to normálně drž, sestře řeknui at ti nasměruje ruku a hotovo. A když to bude houkat tak se prostě malá otočila... :sunglasses:
10. črc 2012 ve 21:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Těsto na pizzu :grinning: :grinning: :grinning: ! To néééé :wink: ! OK budu to zítra držet a to by bylo aby to nebylo dobré :sweat_smile: .
10. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jdu ve čtvrtek, jsem zvědavá, se mi zdá že se mi to nějak rozpohybovalo, asi se i otvítám...Kluci říkali že ale dneska v noci né, že by je to rušilo...
10. črc 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu co je s lejlax?
10. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Co se ti rozpohybovalo :fearful: ??? Jak to poznáš,jaký máš příznaky? Kluci jsou dobrý :grinning: :grinning: :grinning:
10. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jóóóó :confounded: kde je??? Nakonec nás všechny předběhne :grinning: :grinning: :grinning: ! Tvůj porodní plán selhal a poslední budu já,já to říkala :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: .
10. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu tak nějak cítím to jak to je když jsem byla otevřená, ze spod jakoby neco chtělo ven... :wink:
No ,kluci mají perlu za perlou, opět tu byl i dotaz na inkulbirátor, jestli už mimino nebude muset do něj :grinning: :grinning: :grinning: on to chudák pokaždé tak zkomolí, to je prča :sweat_smile: :grinning:
10. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek