• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@hannulee Ještě že to těhotenství trvá devět měsíců :grinning:
16. dub 2012 v 19:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie... No já osobně mám zděděnou (opět) slušnou zásobu látkovek, takže budeme mít hlavně látkový, ale na delší výlety a návštěvy to nebudeme hrotit a budeme používat jednorázovky :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... V Brně určitě, sice to není žádnej extra model, ale jak už sem psala, bude určitě věčně někde špinavá, tak si nebudu ničit svoje...
@lucie... Já určitě papírový, nějak na ty látkový nejsem a hlavně si myslím, že budu mít dost práce s mimčem a domácností, takže papírovkama si určitě ušetřím spoustu času! Holt pohodlnost vítězí... :slight_smile:
16. dub 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jsem též pohodlná - takže papírovky. Vcelku se bojím toho rozjezdu a jak to doma zvládnem ty první dny... :sweat_smile:
16. dub 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... No ten začátek je asi docela boj, v sobotu jsem byla u kámošky, co má měsíční mimi a říkala, že teď teprv se s malým nějak sžili, ale že ty první tři týdny to byl fakt mazec!
16. dub 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu a čteš něco? já zatím nějak nic nezjišťuju, jen čtu Maminku a to je vše... ono prostě nějak bude, nějaký pud mít v sobě budeme ;)
16. dub 2012 ve 20:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Jako co máš na mysli?Spíš poslouchám ty kámošky a max Koníka :slight_smile: ale já myslím, že každý dítě je jiný, takže ono asi to načtení stejně moc nepomůže!
16. dub 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu nějaký odborný knihy :grinning: . Já si taky nechám poradit od mamky, kámošek a bude. :wink:
16. dub 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... látkových plín jsem podědila pořádnou hromadu a ze začátku je rozhodně používat nebudu. Ono to prý neni ani nic moc na tu prdýlku :grinning:
16. dub 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule my jich pár koupili - na přebalovák, do kočárku, na ublinknutí atd. :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... To né, mám knížku, ale tam si max čtu o tom co se v jakým týdnu těhu děje....
16. dub 2012 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Já mám taky nějaký látkový a nějaký takový větší jako osušky...
16. dub 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jo, já budu taky minimálně na začátku víc používat papírovky - si říkám, že s těma je to jednodušší :grinning: Takže se to nejdřív všechno naučím s nima a potom přejdu na látkovky :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka k tomu se musí koupit nějaké kalhotky, že? viděla jsem takový barevný, hezký :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Jj, jsou k tomu teď docela vymoženosti, ale praní a žehlení se člověk nevyhne...to mě na tom trochu děsí, jestli to zvládnu :slight_smile:
16. dub 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POMÓC :frowning2:! Je normální že mě dnes jakoby bolí žebra,nebo tak jako pálí,ale až pod prsama a když se zhluboka nadechnu tak mě tam i píchá. Je to roztahování dělohy? Ta ale ještě nemůže ve 26 týdnu dosahovat tak vysoko nebo???? Jak jste to měly vy?
16. dub 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Buď v klidu, to mám občas taky a to když pak prďa čutne do těch žeber, to je slast... :zipper_mouth: A to mě všichni strašej, že bude mnohem hůř :slight_smile:
16. dub 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak to mám dnes celý den a celou noc. Spala jsem 3hodiny a budila se bolestí, ani jsem se nemohla přesunout z boku a bok, jak mi křeče vystřelovaly do břicha a do zad. Povolilo mi to až teď k večeru... paní na joze mi řekla, že od 25 do 30tt se to může vyskytovat, že se hodně zvětšuje děloha... :wink:
16. dub 2012 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie...
@bajule Holky aspoň jste mě trochu uklidnily díky :slight_smile:! Tak to bude ta děloha,já když si zmáčknu pod prsama,tak cítím něco jako nafouklej balón,ale podle těch tabulek co mají holky tady v albech bych tu děloho měla mít teprve tam 5cm nad pupíkem a pupík pod prsama teda normálně nemám :grinning: :grinning: :grinning:!
16. dub 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Jojo já to měla taky a do teď to mám :grinning:. A bude hůř :grinning:. Né nechci strašit..ale je to prý normální v těhu.
Já sice nevím jestli je to rostahování dělohy, ale může to být tím už jak je miminko veliké...Tak se taky potřebuje protáhnout...Tak se třeba protáhne ručičkama nebo nožičkama (Záleží jak je natočený) k žebrům a kvli tomu tě to začne bolet. Je to úplně běžná věc...Já si naní taktéž stěžuji od 26. týdne...Tak si nelámej hlavu...Kdyby něco nebylo v pořádku tak ti to pan doktor určitě poví......a to tě ještě čeká test na cukrovku asi.... :grinning: a to je ještě horší než nějaké malinké bolesti žeber :grinning:
16. dub 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zítra jdu k doktorovi na prohlídku...Co mě asi čeká...?....Nevíte někdo jak probíhá vyšetření ve 29 Týdnu?... :wink:
16. dub 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě se taky udělal takový jakoby balonek pod prsy, jakoby se bříško zvětšilo nahoru. Malá tak řádí hodně, tak tomu myslím dost pomáhá
16. dub 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Na cukrovce už jsem byla a i to tady už psala a psala jsem si o tom i s tebou :grinning:! Ty už to nehul :grinning: :grinning: :grinning:!
16. dub 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky,
vy jste toho teda dneska probrali :sunglasses:
1) My mame kocarek nastesi po prckovi (trojkolku teutonia s vloznou tasku), jen k ni nemam autosedacku, tak ted schanim.
2) Jinak v tech porodnicich je to v kazde jinak. Musim taky kouknout na aktualni seznam, co davaji a co ne.
3) Jo a kojici podprsenky, ja mam jen jednu, pouzivala jsem spis takove pevnejsi sportovni, nejak mi to vyhovoalo vic a neprislo mi to tak sileny :grinning: Pouzivam v podstate uz ted, kostice me hrozne tlacej :(
4) Ja stopro papirovky, to uz bych fakt nedala. Ale latkovejch uzijete spoustu fakt jen na to utirani, pod hlavu apod, prislo mi vzdycky, ze jich i tak zehlim mraky. Relativne kvalitni a za rozumnou cenu maji v Ikee.
16. dub 2012 ve 23:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak pred 2 rokama u nas davali i ty jednorazove podlozky a plenky pro mimco, ted uz ne :( Takze ted uz davaji jen vlozky a obleceni pro mimco. Ostatni svoje.
16. dub 2012 ve 23:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu No pravda :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já jdu v pátek a čeká nás UTZ, už se těšim, až toho prevíta uvidim :grinning:
17. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Jee ty se máš,ja jdu taky v pátek ale jen na kontrolu.Na UTZ si musím ještě počkat :frowning2:
17. dub 2012 ve 12:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Mě nedělal UTZ chjo....až 10.05. jdu na kontrolu tak mi ho prý bude dělat. Dnes mi dělali jen odezvy srdíčka....A báječně mu buší :grinning:...Je díky bohu zdravounký. JSem zavřená, čípek v pořádku, bílkoviny ani cukr nemám, a cukrovku už vůbec nemáme....a tlak mám taky v pořádku. Doporučil mi cvičení a plavání.
°°Dnes jsem poprvékoupila malému dudlíčka za odměnu, že je tak hodnej a drží se mi v bříšku :grinning:
17. dub 2012 ve 12:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jé, no tak to je báječný :slight_smile: Tak to mě asi zase nebude dělat UTZ potom... Já už jsem koupila dudlíky čtyři, no to víš, mimčo si prý samo vybere který chce, tak mám každej jinej :grinning: Včera jsem objednala držák na nebesa, kolotoč nad postýlku, spací pytel a jelikož jsem se zaměřila na medvídka Pú, tak krásný dupky medvídka Pú, sice se do toho vejde až na půl roce, ale to vůbec nevadí :grinning:
A jak vidim někde něco s medvídkem Pú, tak to musim mít :sweat_smile:
17. dub 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek