• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu se už dlouho neozvala, co?
10. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no jak jsem tu dneska četla ten článek tak teda nevím kdy mám vyjet, paní měla taky třetí... :astonished:
10. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To ti věřím,už se taky těším jaké perly bude ze sebe vydávat Barča,no to si ale ještě počkám :grinning:!
Tak já nic takového necítím,tak to rodit ještě nebudu! Ještě bych jí dala tak týden,ale v tom 39 by už ven mohla :wink: . No ale jak si psala hlavně ať je dozrálá jako hruštička :dizzy_face: .
10. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ano, jako hruštička :grinning: hlavně at ta moje hruštička počká až na porodnici, to jak Tomášek spěchal na svět teda ne!!! :grinning:
10. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jaký článek??? Kde ho najdu??? :slight_smile: Dočtu si to ale zítra,jsem nějaká unavená,tak jdu na kutě :wink: ! Tak dobrou noc a když pojedeš,tak napiš sms ať vím co je s tebou :slight_smile: Pa
10. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu dej FOTOBLOGY A VYBRALI JSME JAK TOMÁŠEK NA SVĚT SPĚCHAL :wink:tak jdu na kutě
10. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Kde tě máme :slight_smile: ???????? Ty už jsi šťastná maminka,dlouho ses tu neukázala :cry: ! Tohle nám nedělej,pokazila jsi alemari porodní plán a já budu ta poslední :grinning: !
10. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ona možná čeká až všechny porodíme , at to nekazí očividně... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
10. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari To né,já myslím že už má po,opravdu tu dlouho nebyla :cry: ! No uvidíme,třeba se ozve,minule se vlastně taky ozvala po delší době :sweat_smile: .
10. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já si nemyslím že má po....
10. črc 2012 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No nevím :unamused: ! Uvidíme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Tak já jdu, už mi očka padají pa a dobrou noc :pensive: a ať tu ráno jsi :wink: !
10. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojky holky!Mám chvilku,tak Vám popíšu můj den D :wink:,dopisuji z rána, nemohla jsem se dostat k psaní,pořád je co dělat :wink: ,teď jsme dopapali a já už se chystám konečně zalehnot :wink: .Už od neděle jsem cítila silný bolesti v bedrech a zároveň tvrdnutí bříška cca po čtvrt hodině.Čekala jsem,že se začnou stupňovat,ale takthle to trvalo až do druhého dne do rána.Volala jsem přítelovi,že pro jistotu zajedu k doktorce,ať na mě mrkne.On,že dorazí dorazí,nakonec jsem vyjela s Dandem,taky jsem to pak pěkně slízla ze všech stran :grinning: .Vzala mě hned,vyšetřila,s tím,že jsem otevřená na 3 v brance a že to vypadá na začínající porod,s tím ,že monitor mi natočí už rovnou v nemocnici.Tam mě vyšetřili,doktorka se mě zeptala,jestli vážně souhlasím s klasickým porodem a začali.Monitor byl slabá,moc se jim nelíbil,tak říkali,že nebudeme na nic čekat.zavedli kanylu,dali mi penicilin na streptokoka,klistýr a vzali mě rovnou na sál.Voloala jsem přítelovi,at jede z práce rovnou,říkala jsem si,že to snad nakonec ani nestihne.Tam mi porodní asistentka řekla,že to nebudeme protahovat,jak kvůli miminku,tak ze zdrav.důvodů a dala mi Spasmopan 500ml a ještě aplikovaly 2 látky+2 čípky.Po chvilce mi začaly kontrakce po 2min.a na potřetí tedy s dost velkým nástřihem byla malinká venku.Byla tam doktorka,která měla vést porod,ale při těch zesilujících kontrakcích hlavička přestala sestupovat,tak přišla starší doktorka,kterou zavolali(ale jen podle praxe :slight_smile: ) a porod převzala.Holky,kdo ještě nerodil,zvládnete to,Ti naši mrňousci za to určitě stojí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !!!!!Fotečky jsem dám zítra :wink: .
10. črc 2012 ve 23:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu @alemari Ještě jsem na tom stejně jako vy, nebojte :wink: Pouze jsem se trochu odmlčela, nebojte neprovokuju :grinning: Jen jak je to vedro, tak jsem většinu času na zahradě :slight_smile: .Dnes jsem byla na kontrole a monitoru, doktor mi zdělil, že se čípek pěkně zkracuje, oproti minulému týdnu skok :astonished: , CS se posunulo ze 2 na 5, tak jsem zvědavá, mohla bych dodržet i termín :wink: Domluvila jsem se s doktorem, že bych ho chtěla mít u porodu, není to zrovna levná záležitost 5tis, ale bojím se jedné doktorky, která slouží na porodnici(hodně maminek si stěžuje na její arogantní chování i práci)
Ještě jsem si tu nestačila přečíst vaše příspěvky, tak mám co dohánět, příště se určitě ozvu dřív, ať Vás nešokuju :wink: Dobrou noc
11. črc 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Držím ti pěstě, ať Ti zítra dobře dopadne monitor! Myslím, si že si byla rozrušená z té maminky, teda já bych byla určitě vyplašená. Naštěstí můj doktor má monitor v ordinaci a do nemocnice se dostanu až na porod, proto si moc neuvědomuju co mne čeká a to bude teprve mazec :grinning:
11. črc 2012 v 00:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ty tvoji kluci mají fakt super hlášky, ale když oni to mají mít po kom :grinning: prostě tě perfektně doplňují :grinning: :grinning:
11. črc 2012 v 00:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jsem doma z monitoru v porodce, ptala jsem se na to vyšetřování, tak mi doktorka řekla, že když nemám žádné problémy ani stahy, tak je teď prý normální, že se nevyšetřuje tak často a že jestli mě vyšetřovali ve 34tt, tak je to úplně OK.
Monitor naštěstí v pohodě, takže pokud neporodím, tak v pondělí na KO k primáři.
Ale když vidím, jak se malá chystá hlemýždím tempem, tak úplně vidím, že já budu za 14 dní ještě 2v1 a vy budete mít všechny už prcky u sebe :frowning2:
11. črc 2012 v 08:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
Tak to vypadá,že už se Ti to krátí,držím palečky,ať vše zvládneš :wink: .Ty horka jsou děsný,hlavně pro Vás,snad to už budeě mít brzy za sebou a pak už si užívat miminko :slight_smile: .
11. črc 2012 v 08:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Ahojky!Malá spinká,tak jsem se na Vás přišla mrknout :slight_smile: .To je fajn,že máš monitor v pořádku,ale docela je mi divný to vyšetření,mě do poslední chvíle vyšetřovala doktorka každý týden+ primář.Držím palečky,ať to máš brzy za sebou,už to musí být dlouhý :frowning2: .Koukím,že vyhánění u Vás na malinkou nezabírá :unamused: :wink:,bude mít Svoji hlavičku :wink: :wink: :wink:. Snad se to povede a k primáři už v pondělí nebudeš muset :wink: .
11. črc 2012 v 08:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Nene, je to makovička :slight_smile: Vždycky se to o něco pohne, ale prostě fakt hlemýždím tempem, prostě to naše zlatíčko nikam nechvátá :slight_smile: Ale je fakt, že už to dlouhý je, fakt kdyby se do konce tohoto týdne narodila, tak by to bylo super...tak snad poslechne :slight_smile:
My jsme tady to vyšetřování právě řešily s holkama včera, protože jsem jediná, koho každý týden doktoř nekontrolujou. Aspoň ten minulý týden mě vyšetřil primář, ale jinak fakt od 34tt nic...Ale když mi i v porodce řekla doktorka, že prostě je to takhle normální, tak s tím hold nic neudělám...

Pokud vyjde počasí, tak se odpoledne jedeme kouknout ke kolegyňce na 3 měsíčního Honzíka, tak doufám, že se to Natálce zalíbí a bude chtít taky ven :grinning:
11. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Tak jsme rádi,že jsi se nám ozvala,no @alemari to má zmáklý s těma porodama :grinning: :grinning: :grinning: ,já trošku doufala,že už jsi v porodnici :slight_smile: !
Ty vedra jsou fakt vyčerpávající,to máš pravdu,já jsem teď zase pořád spíš zalezlá doma u větráku s PC na klíně :grinning:.
No a koukám podle vyšetření už se pěkně připravuješ na porod,tak ti ten termín určitě vyjde a pokud tam můžeš mít svého doktora a budeš klidnější,tak bych taky ty peníze dala :wink:,než se celý porod stresovat z nějaké arogantní doktorky :frowning2:!
Já jsem zvědavá dnes,ale myslím že to opravdu bylo tím stresem a monitor budu mít dobrý :slight_smile:! Třeba mi sestřička dnes ukáže i ty porodní sály,co jsem měla včera slíbeno od doktora a pak jsem tam kvůli tomu porodu nešla :dizzy_face:.
11. črc 2012 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak jsem dočetla tvůj porod a krása,takhle bych si to představovala i já :wink: :wink: :wink: ! No je fakt,že kvůli těm tvým zádům to asi dost urychlili těmi léky,alei tak paráda!!! Jinou maminku,nebo třeba prvorodičku by asi nechali trošku dýl v tý první době porodní. Tak se těším na ty fotečky :slight_smile:
11. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Neboj ty nebudeš poslední :wink: ! Natálka se v bříšku musí ještě pořádně načančat aby se vám líbíla :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Ale to vyšetření mě taky zaráží,no ale zase na druhou stranu když nemáš žádné bolesti,tak asi fakt není třeba ten čípek vyšetřovat. A až tam přijdeš že už máš stahy,nebo rovnou do porodnice(kde už máš vymalováno :sweat_smile: ),tak už tě vyšetřit budou muset :slight_smile: ! Mě zase pořád vrtá hlavou ten váhový odhad,aby pak na mě při porodu nevykoukla pětikilová Barborka a já neměla nástřih až na záda :grinning: :grinning: :grinning: !
11. črc 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning: Tak pět kilo snad mít nebude :grinning: Zase odhady se fakt dělají naposledy v tom 30tt, já se jen 2 krát od té doby na kontrole zeptala kolik asi je odhad a doktor mi ho udělal...Na druhou stranu s tím stejně nic neuděláme ;) Takže ono je možná lepší to nevědět...Vědomí, že sice nebude mít malá asi ke 4kg, ale zato má hlavu jako starosta...to moc neuklidní :grinning:
Hlavně ti držím palce na monitor, mě na něj taky párkrát hnali dvakrát, to bylo zas proto, že malá spala a ta křivka byla moc mělká, žádné výkyvy...a těch 190 jsi tam na 100% měla kvůli tomu stresu!!!
11. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já tam byla zrovna když už se té rodičce blížil konec-to bylo nejhorší a po 5 minutách už plakalo miminko.Úleva pro ni a pro mě hrozný šok :frowning2: ten den sem si navíc na urychlení porodu nechala udělat hamitonův hmat,takže dva zážitky šílené za den,ale zatím to s malou nijak nehne.Já nevím co to mám za divné tělo,že furt nic nepomáhá....
11. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky muzu s ek vam pridat.termin mam 26.cervence
11. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka tak to buď v klidu já sem po hamiltonovi a vůbec to nevypadá,že by se něco chystalo :frowning2: trápení toto už..
11. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule No já byla právě taky na konci :grinning:! Nejdřív jsem slyšela jen takové slabé sténání,ale ten konec stál právě za to,to byl opravdu řev na celou porodnici :frowning2:. No už si nedělám iluze a třeba to u mě bude mít nakonec lehčí průběh,opravdu to každá maminka prožívá jinak a jak mi napsala @alemari,budu se snažit neřvat,tím si akorát ubírám síly k tlačení :wink: !
11. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@vannilie Jistě vítej u nás :slight_smile:! Nás bez dětiček už je tu pomálu,hodně miminek se nám tu narodilo předčasně :grinning: . Já mám termín 29,tak asi budu poslední :wink: .
11. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu dekuju.ale brala bych o i driv
11. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vannilie To já taky :slight_smile:! Už je to náročný, ale dočkáme se všechny :grinning:
11. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek