• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu
Děkuji,snad Ti to vyjde a taky to vše bude na pohodu :wink: ,moc Vám všem držím palečky :wink: ,ať máte porod,co nejrychleji za sebou a mimča brzy u sebe :slight_smile: .
11. črc 2012 v 17:31  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, dočítát nezvládám, protože dneska je psycho den!!!Od noci malej skoro nespal, od nočního krmení ve dvě pořád vyhazovala dudlík a plakal, takže sem jak debil skoro celou noc vstávala a vracela mu ho a vůbec nespala, dopoledne ho zas trápilo břicho, tak sem byla unavená a fakt na provaz :unamused: hoďku sem si zdřímla a pak vyrazila na dvě hoďky ven se vyvětrat, tak to trošku pomohlo mě i malýmu, přítel ať se mi radši dneska klidí z očí, sem jak časovaná bomba :grinning: teď to vypadá, že by zas mohl na chvíli usnout, tak snad doma trošku uklidím, je to tu dnes jak po výbuchu, začínám se řídit heslem bordel v bytě-šťastné dítě :grinning: Nechci Vás těhulky strašit, jinak je mateřství krásný :grinning: :wink:
Je tu něco nového?jak se máte?
11. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ježiš chuděrko držím palce ať je všechno v pořádku, myslím na tebe!
11. črc 2012 v 17:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca
@yesu
@chezzule
@helen3
Holky díky za podporu :slight_smile:.
Já to ale nedám,už hodinu tu řvu:frowning2:! Já vím že mám být v klidu kvůli malé,ale v nemocnici to nevydržím. Co tam budu dělat když mám ještě 19 dní do termínu??? Ptala jsem se jestli by mi porod vyvolali a to prý ne,budu tam jen na pozorování. Já mám ráda klid a né pokoj plný lidí,mám lehkej spánek a potřebuju mít dokořán okna a čerstvý vzduch kvůli nízkému tlaku a tam se budu s někým dohadovat :frowning2:! Já to ještě zítra na doktora zkusím,třeba to půjde domluvit,že bych mohla docházet na monitory tady v Sokolově. Malá je teď naprosto v klidu,žádný škuby a mletí se půlhodinky v kuse jako na tom monitoru,třeba jí prostě vadí jak je tam připásaná a má málo místa. No uvidíme zítra :cry: !
11. črc 2012 v 19:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Luci!!!! Držím moc palečky, aby tam vypozorovali jen to, že ti nic není a nejdýl o víkendu jsi byla zase doma!!! Hlavně žádné slzičky, všechno bude v nejlepším pořádku!!! Třeba se Barunce ten monitor jen nelíbí stejně jako se nelíbí Naty!
11. črc 2012 v 19:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Díky :slight_smile: . No já si právě taky myslím že se jí nelíbí :frowning2:! Doma ani jinde takhle nevyvádí jako tu půlhodinku na monitoru. To si opravdu myslím,že mi to břicho roztrhne :cry: :cry: :cry: ! Chudinka malá. A Naty se taky mele,nebo spíš spinká a není moc akční???
11. črc 2012 v 19:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu No co se týče srdíčka, tak vždycky byla spíš míň akční, že ji museli natáčet několikrát a různě s ní sestry kvrdlaly a tak...no ale další jeji kousek je, že buď přímo do těch sond kope, takže jsou tam hluchá místa, protože to nesnímá no a nebo před tou sondou různě uhýbá, že tím srdíčkem zdrhne a opět jsou tam hluchá místa...no myslím že fakt vrchol byl, když se při utíkání sondě otočila z příčky hlavou dolu a už tak zůstala!!! To je podle mě důkaz, jak moc to nemá ráda
11. črc 2012 v 19:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu taky myslím,že je to tím prostředím,že sedíme upásané někde na křesle,kolikrát ještě slyšíme rodičky,se pak nemůžou divit,že ty křivky tak skáčou....tak většina těhotných větrá celou noc,my byly tehdá na pokoji 3 holky a všechny sme byly pro celou noc větrat.Taky mám nižší tlak a lehký spánek-jedna holčina tam chrápala-to byla hrůza :grinning: děláš to pro sebe a malou :wink: budeme na tebe myslet a neboj se.Buď naprosto vklidu.
11. črc 2012 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule No moje spolužačka ze základky taky byla teď 10 dní na pozorování v Ostrově a ta tedy chytla hrozný ženský na pokoj :frowning2:! Byly tam čtyři,jedna cikánka a ta jí pořád zavírala okno. Ony byly na operaci,byla na gynekologickém oddělení a tak jí i nadávaly že pořád chodí v noci na záchod,že je to budí,no užila si tam :angry: . Proto z toho mám takovou hrůzu,já tam taky byla dvakrát s těma žílama,ale to bylo něco jiného,to jsme tam nastoupily všechny před operací,ale mě tam k někomu šoupnou a hotovo. Vím dělám to pro sebe a Barušku,ale mám prostě strach a nervy na pochodu. Malá je v bříšku v klidu,asi spinká a maminka je na nervy!
11. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka To je ale krásná tabulka!!!! :slight_smile:
11. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu Ježíš, držim palečky, ať vám to dobře dopadne...
11. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu jsi dobrá maminka, co to zvládne, není důležitý začátek ani průběh ale to miminko v náručí, holčička se narodí zdravá, plná síly po mamince, tatka podpoří a všichni na vás budeme myslet,, nebud smutná, je to jen pár dní :wink:
11. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu zlato hlavně nebreč, to bude dobrý, zvládneš to a za chvíli už budeš mít malinkou u sebe, to za to přece stojí :wink:
11. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Pár dní :cry: :cry: :cry: ? Ale do termínu mám 19 a když budu 10 dní přenášet,tak tam můžu být i měsíc :frowning2: . Pro Barušku všechno!!! Nechají mě až se porod rozjede sám,vyvolávat zatím nebudou,jen kdyby to bylo vážné,ale když mě hospitalizují,tak to asi bude vážné,to můžu jinak v klidu ležet doma bez stresu :slight_smile:!
11. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu a co budou pozorovat? Vy máte v rodině nějakou srdeční vadu nebo něco?
11. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Já ani brečet nechci,ale nejde to zastavit :cry: :cry: :cry: ! Ta představa skoro měsíc v nemocnici mě děsí. Třeba se malá zlepší a ještě mě pustí na pár dní domů,budu v to doufat :pensive: ! Před porodem má být člověk v klidu a načerpávat síly,ale v nemocnici se čtyřma ženskýma na pokoji to asi půjde těžko :frowning2:. No uvidím,jsem přeci statečná :wink:
11. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo holky ale je tam wifi zdarma,tak tu budu pořád s vámi,beru si notebok a to si piště že nejvíc tu budu prudit já :grinning:! Aspoň to mě drží nad vodou :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
11. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@bajule Díky Baru za palečky :slight_smile: pořád věřím že je to planej poplach a za pár dní jsem doma :wink:!
11. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Mamka má aritmii,ale to s tím asi nemá co dělat a ani se mě na nemoci srdce nikdo neptal. Budou prý dělat častěji ty monitory,ale co tam jako uvidí,prostě se malá mele a tep jí skáče,já když budu běhat,tak se mi tep taky zdvojnásobí. Jí se to monitorování nelíbí,jen nechápu,že mi třeba nezkontorloval průtok pupečníkem,může mít na něm třeba i uzel,nebo kolem krku :frowning2:! To by přece viděli na UTZ? Ten první monitor se jim zase nezdál,že se malá vůbec nehýbala,tak já nevím co chtějí :angry: !
11. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu a nemáš ty třeba i stres když tam jdeš? Takový ten syndrom bílého pláště? Oni ti podle mě budou 4X za den točit KTG. zjistí , že je to v pohodě, když malá spí, když nespí tak to vyskočí a půjdeš domů...Ležela jsem s oběma na udržení , byly tam různé případy, i ty jak mimi špatně rostou bez ovoce, i ty KTG odlišné, ale nikdy tam ty maminy nenechali až do porodu, spíš to pokontrolovali, aby byli krytí a bylo...
11. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Právě že dnes jsem tam šla v klidu,vůbec mě ani ve snu nenapadlo že to bude zase špatné :slight_smile:! Ve stresu jsem nebyla,akorát uvařená z auta :frowning2:! První dvě minutky ukázkové srdíčko kolem 135 a pak to začlo,malá se začala snad obracet vzhůru nohama,ty sondy mi lítaly i deset cm nad břicho,takový kotrmelce :cry: ! Pak zase 2 minutky klid a tep 120 a znovu až na 190 při tom mletí :frowning2: . Křivka jak na houpačce.
11. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu a seděl u tebe někdo aby to viděl proč to tak skákalo?
11. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Právě že né :frowning2:! Jen jednou prošel doktor a říká,to jsou pohyby a já mu říkám no právě,tak se zasmál a šel dál :angry: :angry: :angry: ! No a tomu co mi to pak kontroloval jsem říkala,že se malá celou dobu hrozně mlela,že jsem myslela,že mi až břicho rozpáře,ale že doma tohle vůbec nedělá a na to on nic neřekl. Jen že prej je uvařená a že asi málo piju,nic víc mi k tomu neřekl.
11. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@snuflinka Máš to ale krásný ty tabulky,na to jsem si netroufla :slight_smile:! Jo a ten termín mám 29.7,ale to nevadí,já budu rodit až v srpnu :grinning:!
11. črc 2012 ve 22:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu no, zítra jim řekneš at u tebe někdo chvilku je, když chtějí pozorovat, tak at si k tobě sednou aspon na 10 min, od toho tam jsou a ty taky... :wink:Třeba Ti udělají nějaké kontrolní sono, nebo pošlou na kardio at se vyloučí nějaké to jejich podezření. Za pár dní budeš doma, možná i s holčičkou v náručí,jestli tě budou takto lekat...a já tu budu s tím břichem , rozkopaným barákem, blbou náladou čekat až mi praskne voda..jiná než ta co praskla v té zas...é koupelně :grinning: Napiš sms, jak to všechno vlastně je, taky ti pisnu, jdu na KTG též.
11. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
@snuflinka to je můj termín! :grinning:29.7. nebo teda vyberte nějaký vy ...od 13.7 do 1.8. ofic je 29.7.:grinning:
11. črc 2012 ve 22:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@helen3 Tobě se omlouvám,že jsem na tebe zapoměla a nenapsala tě k těhulkám čekatelkám,takový omyl se v našem ústavu stává maximálně jednou za 10 let :grinning: :grinning: :grinning: !
11. črc 2012 ve 22:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Ale můj taky :grinning:! Tak já ti vyberu 27.7, to je pěkné datum co?
Zítra napíšu co vypozorovali! Jdu spát,naposledy do své postýlky :cry: !
Dobrou noc :pensive:
11. črc 2012 ve 22:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já du taky, bolí mě kříže, tlačí břicho, kostrč mi asi leze z těla ven, bud prasknu nebo rodím.. Dobrou
11. črc 2012 ve 22:39  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu
@alemari Tak Lucka vybrala, takže já píšu :slight_smile: Alemari stejně bude rodit dřív než toho 27. :slight_smile:

přezdívka--------------------jméno mamči-----------termín porodu----------jméno miminka
chezzule----------------------Dáša--------------------------15.7.2012-----------------Sonička
snuflinka---------------------Jája----------------------------15.7.2012-----------------Natálka
zlatelevizeedna-------------Verča------------------------16.7.2012------------------Vilém/Evička
helen3-------------------------nevíme---------------------17.7.2012-----------------nevíme
zlatuzka------------------------nevíme----------------------19.7.2012------------------Zlatuška
lejlax---------------------------nevíme----------------------26.7.2012------------------nevíme
vannilie-----------------------nevíme-----------------------26.7.2012------------------Jiříček
alemari-----------------------nevím------------------------27.7.2012------------------nevíme
teddylu-----------------------Lucka-------------------------29.7.2012------------------Barča
12. črc 2012 v 06:16  • Odpověz  • To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek