• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Pěkné ráno holky :slight_smile:
Tak další noc za námi, Natálka pořád v bříšku a v klidu, včerejší dvouhodinová procházka i s kočárkem na ni taky nezafungovala :slight_smile: Já už nevím, co ta naše prďolka chce :slight_smile: Ale kamarád mi předpověděl porod na sobotu, tak jsem na něj zvědavá. Naposledy totiž takhle jednu sobotu přišel k nám na návštěvu, celý večer na mě kouká a pak prohlásí: "Jájo, nejsi náhodou těhotná?" Tak jsme si s manželem zaklepali na čelo, že jako pokus byl, ale napoprvý asi jako těžko a jak to může po 2 dnech asi poznat...no a on mi na to povídá: "Povíme si za 14 dní." A já měla za 13 dní pozitivní test :grinning:
@teddylu Aspoň že je tam ta wifi, já měla v plánu, kdyby mě takhle chtěli zavřít do tý naší malý porodky, tak bych poprosila taťku o ten net ve flashce, protože bych se tam jinak asi zbláznila...
12. črc 2012 v 06:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ránko :slight_smile: uff dneska noc dobrá, kubík spal od deseti do tří a pak do sedmi, takže sem to trochu dospala, ještě bych s ním klidně zalezla, ale jak dokojím musím vstát, protože v devět mě přijde kadeřnice :slight_smile: jinak máme asi růstovej spurt-sem si říkala proč furt brečí, chce pořád jíst a nechce spát :confounded: snad to brzy přeje...hezký den všem :slight_smile:
12. črc 2012 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
Dobré ráno.
To jsem se tu poslední noc doma teda vyspala :frowning2: ! A malá taky v bříšku naprosto v klidu,žádný kotrmelce,jen občas ťukne abych o ní věděla :slight_smile: . A napojí mě na monitor a zase bude řádit,proč mi to dělá,asi už teď nemá ráda doktory :unamused: .
No koukám tvůj kamarád je dobrej,že to poznal,tak schválně jestli v sobotu porodíš :wink: !
Za ten internet jsem opravdu ráda,jinak bych se tam nudou ukousala a mám i pár filmů a sluchátka,když nude nejhůř. Nejhorší je to,že mi opravdu nic není a cítím se naopak skvěle,nic mě nebolí a malá je v pohodě,kdybych krvácela,nebo něco jinýho,neřeknu půl slova,ale takhle jen budu přispívat do státní kasy za pobyt v nemocnici :angry: :angry: :angry: .
12. črc 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to byla pro tebe krásná noc :slight_smile: ! Ať je takových víc!!! Panečku taky bych chtěla jít ke kadeřnici,pořád mě láká ten béžový melírek :slight_smile: . Před porodem už to ale asi nestihnu,leda by mi to kadeřnice přišla napatlat do nemocnice :grinning: . Jo dělám si z toho srandu,co jinýho,jinak bych se zbláznila :pensive: . Tak ať máš krásnou hlavičku :wink: :wink: :wink: !
12. črc 2012 v 07:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No vidíš, aspoň ti to přes noc vynahradil, šikula :slight_smile:
@teddylu My jsme měli včera s pohybama období klidu, až jsem začala být odpoledne nervozní, ale nakonec se zase rozkopala, asi ji ukolíbala ta procházka :grinning: Místo aby jí vyhnala :grinning:
No taky jsem na tu předpověď porodu zvědavá, ale už to přestávám hrotit...za chvíli skočím do krámu a pak mi snad dopoledne přivezou balíček, tak odpoledne vyrazím zase...a když nevyleze, tak hold ať si tam zůstane :grinning: S váhou už skoro 14 dní stojím, tak to je snad taky znamení, že už to bude :slight_smile:

Neboj, určitě ti párkrát natočí monitor, aby zjistili, jestli je opravdu všechno v pohodě a potom tě pustí domů. Já měla štěstí, že pokaždý, když mě natáčeli v porodnici, tak tam se mnou byly prvandy budoucí porodní asistentky, takže věděly, jak malá vyvádí, když jí ty sondy naštvou :grinning:

Jinak k narozkám jsem dostala od švárů přání s čínským horoskopem, tak jsem začala pátrat, co je letos za rok. No a naše zlatíčka jsou a budou narozená v roce Draka, což je úplně nejšťastnější rok a nejlepší znamení čínského kalendáře :slight_smile: Takže to budou taková štístka, ty naše děti... :slight_smile:

Tak až se zabydíš na pokoji, dej nám vědět ;) Já jdu pro ten krájený chleba do mrazáku :slight_smile:
12. črc 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu děkuju a zvládni to tam!a dej info co a jak :slight_smile:
12. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ráno holky,tak dnes to vypadá zajímavě,od 3 hodin mě chytají bolesti,zatím stále nepravidelné,tak sem zvědavá,jestli to rozchodím jako vždycky anebo už konečně něco přijde :slight_smile: břicho mám spadlé snad až po kolena,manžel je dnes doma,tak by to mohlo vyjít-kéž by :slight_smile:
12. črc 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule držím palec ať je to ono :wink:
12. črc 2012 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu děkuji,snad už to nebudou poslíčci jako dosud :wink:
12. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Já to říkala, že mě předběhneš :slight_smile: Tak držím palce, ať se zpravidelní a ať to potom je rychle za tebou a Sonička s tebou :slight_smile:
Dej sprchu a poznáš, jestli jsou to poslíčci nebo ne ;)
12. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahojík, právě jsem si přečetla tvoje trápení :frowning2: ničeho se neboj, určitě se malé Barče nelíbí ty sondy! Věřím, že tě za dva dny pustí domů a vše bude v pořádku, jen tě pěkně vylekali, na jednu stranu je dobře že vás chtějí mít pod kontrolou. Držím ti pěstě, ať je vše v pořádku a chytneš prima holky na pokoji, hlavně se nestresuj, ikdyž je to těžké. Včera večer ta naše malá taky pěkně vyváděla, tlačila mě hlavičkou na kostičku, pak vystrkovala prdelku, že jsem měla z bříška příšernou šišku :grinning: no nechápala jsem :grinning:
Takže drž se a písni jak vše pokračuje :slight_smile:
12. črc 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka zatím sou ty bolesti stejné furt :frowning2: tak já nevím.....ale odešla mi ta zátka hlenová.No včera sem lítala akorát skrze to uklízení ,vaření,dort sem dělala a se psem byla.Já si myslím,že už bych to měla víc a častěji ty bolesti.Aby to zas nebyly jen ti blbí poslíčci-by mě fakt už nas... :frowning2:
12. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Myslím na tebe!
12. črc 2012 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Od deseti do tří? Jééé, to chci taky....
12. črc 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule joo, občas se nám tak zadaří :slight_smile:
12. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Vůbec se neboj! Aspoň budeš pod dohledem a nemusíš řešit, kdy vyjet do porodnice. Já už si zase říkám, že bych byla ráda, kdyby si mě tam nechali, aspoň bych nebyla padesátkrát denně jak na trní, když se mi malý déle nehýbe nebo když mám křeče v břiše.
Určitě budete obě v pořádku a domů pojedeš už s Barunkou.
12. črc 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule Neboj, to už bude určitě ono!!! Držím moc palečky, aby ses dočkala, aspoň jedna z nás bude mít to dnešní pěkný datum ;)
12. črc 2012 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Dneska je pěkné datum? To by ti hned můj tchán vysvětlil, že není, protože on nemá rád sudá čísla. Už jsem mu minule řekla, že mně je to absolutně jedno, kdy se malý narodí, hlavně aby to už bylo :grinning:. Ale bylo by fajn, kdyby mi to vyšlo na zítřek, protože můj kamarád se bude ženit, nebo na 17.7., protože to mají výročí svatby jiní dva kamarádi. Ale pomalu propadám beznaději, beztak skončím po termínu na vyvolání. Ještě ke všemu jsem zase nervózní jak pes, protože se malý naposledy víc vrtěl ráno. Ach jo. Musím jít dělat něco rozumného, abych se zabavila a pořád nestresovala.
12. črc 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jo, malá se od včera taky s tím vrtěním nepřetrhne, večer jsem už málem panikařila, když začala...a pak čutala tak, že jsem nemohla usnout :-/
12. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka noaby se to neprotáhlo nakonec ještě,zatím se to nějak nemění-teda aspon myslím,nějak nesleduju hodinky :grinning:
12. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka No mi taky právě včera večer kopal jak fotbalista, po docela dlouhé době. Ale teď dostal škytavku, takže jsem zase na chvíli klidnější :grinning:.

@chezzule Taky se Sonička nechává přemlouvat, co? Ale přála bych ti, aby už to bylo brzo. Stejně jako sobě :grinning:.
12. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem moc děkuji za podporu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Za hodinku vyrážíme do nemocnice. Navečer až se zabydlím určitě napíšu co a jak! Mějte se pa pa Lucka
12. črc 2012 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Luci, bude to v pohodě, nějak to tam vydržíš, přítel určitě bude chodit často na návštěvy a když budeš mít možnost surfovat, tak ti to rychleji uteče. Držím moc palce, aby bylo všechno v pohodě.
12. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna jojo,trucuje holka naše,nic příjemného už :frowning2: zkouším tu horkou sprchu,jestli to se rozjede nebo ne.......aby si popřípadě manžel domluvil zítra volno nebo záskok v práci.S takovou to vypadá,že do večera nic velkého nepřijde.Musím ji nějak uchodit :wink:
12. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule A jak dopadla ta sprcha?

@zlatelevizeedna Jo, malá škytala úplně brutálně včera po návratu z monitoru :slight_smile:

No jsem zvědavá, která z nás tří porodí první, ale Chezzule má slušně našlápnuto...my tu budeme ještě za týden :grinning:
12. črc 2012 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jen bych do tvé tabulky doplnila mé jméno: Petra a naší holčičky Terezka :slight_smile: teda, má to být holčička(mám nakoupeno tolik šatiček a krásných barviček, tak snad to výjde) :wink:
12. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No nějak už to musíme doklepat, když je nosíme v břichu takovou dobu. Jenom mě fascinuje, jak mi každý říká, ať si to užiju, že mám ještě volno, že si můžu jít kam chci, že můžu spát a tak. Jenomže chodím jak tučňák, jak mě bolí pánev a záda, spát taky nemůžu, potím se pořád jako prase, lítám třistakrát denně na záchod a vůbec je to na prd :grinning:. Ale jo, beru to tak, že mám pořád klid, můžu hodně číst, vyšívám si, všechno dělám v klídečku, manžel pomáhá a tak. Ale už jsme napnutí jak malé gatě, jak bude malý vypadat a jaké to bude, až si ho přivezeme domů.
12. črc 2012 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka @zlatelevizeedna holky chodím se sprchovat sice horkou vodou,tak sem zvědavá,pořát mě to chytá,ale nějak ne a ne to být zatím pravidelně nebo to víc bolet.....mamka mi psala sms že to klidně může být až zítra,to bych asi celou noc nespala,protože v leže je to mnohem horší,než když trajdám někde....
12. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jak se daří, co malá, stále nic? Na řemeslníky se tě ptát ani raději nebudu, protože "náš" truhlář je taky fantasicky rychlej :angry: Včera jsem si raději kontrolovala věci do porodnice, protože malá dělala v bříšku psí kusy :grinning: a přítel mi říká, dnes to být nemůže, nemáme slivovici :grinning: :grinning: Takže nejdřív slivovice a pak mohu rodit :grinning:
12. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@chezzule A nemáš nějaký ty pecky v pytlíku do mikrovlnky, co se nahřejou? Abys nemusela pořád lítat do sprchy...
12. črc 2012 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek