• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna To jsme na tom úplně stejně :slight_smile: Taky zatím dělám šperky - konečně můžu, když mi kleslo břicho, jinak u toho nešlo vydržet, užívám si s manželem každou chviličku, ale oba jsme nervozní jak sáňky v létě...
12. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Holky já už jsem na mrtvici s
tomíná pořád má prdy jsem hotová :grinning:
12. črc 2012 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka právěže nemám,taky mě štve že musím furt do sprchy nebo do vany,svlíkat se,oblíkat.....ale teď sme byli na docela dost dlouhé procházce s hafanem,tak snad sem malou popostrčila.Docela dost kopala a musela sem se zastavovat,když mě chytly ty bolesti,snad to bylo k něčemu dobré....
12. črc 2012 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já mám dneska zase milionový miminko :grinning: dopo za mnou byla kadeřnice, tak zas vypadám jak člověk a po obědě sem jela na řasy, trošku sem se tam zdržela, tak sem měla hrůzu, že přijedu domů a Kuba bude řvát hladem a našla sem oba Kubíky v posteli jak chrní :grinning: čekám až se malej vzbudí, nakojím a vyrazíme ven! Zítra odjížíme do neděle na chatu, tak se těším!
12. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY JSE DOMA :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: !
Dnes byl ten monitor v normě!!! No ale stejně nechápu jeho podstatu :confounded: ? Skoro jsem se nehýbala a malá byla v bříšku taky v klidu,tak to moc nelítalo,pár pohybů mi udělala,ale tep nešel nad 170,ale kdybych se jen víc pohla,tak se malá taky začne mlít a to by mi zase ten její tep vyletěl nahoru,což je logické :slight_smile: ! Jo a taky včera jsem měla ten pás hodně utáhlej,tak dnes jsem na sestřičku trochu víc vystrčila pupík a tolik mi to nestáhla,tak to možná taky pomohlo,že tam malá nebyla skříplá. Zkrátka jsem ráda že jsem doma a další kontrolu mám v úterý,to zas budou nervy :grinning: !
12. črc 2012 v 17:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@teddylu Jééé, to je super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
12. črc 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Asi byly včera nějaké vlivy kosmické, mě to břicho taky skákalo, až do 1 v noci...nespala jsem , myslela jsem že mi praskne kostrč, tašku jsem si taky překontrolovala, rodit bych mohla ...ve slivovic by jsme mohli dělat lázeňské procedůry :sweat_smile:.
U doktora dneska KTG dobré,mimi spalo, ani se nehlo, taky se po takové noci ani nedivím.. :confounded: ale doktor mi řekl že ten tlak v noci byla hlavička, prostě najednou sestoupla dolů, úplně,ale.....furt se neotevírám :confused: takže se prý ještě příští týden uvidíme :sunglasses: to je dobrá zpráva pro zedníky, dávám jim ještě týden :grinning: :grinning: :grinning:
12. črc 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@chezzule Mně z tebe to břicho začalo v poledne bolet taky :grinning: Ale zatím jen malinko píchání v podbřišku
12. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já to úplně vidím, ty mě ještě předběhneš :grinning:
12. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Super, tak to dopadlo nejlíp, jak mohlo :slight_smile:.
12. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no to bylo strachu!!!Schválně jsem si dneska dávala pozor kolik tam ty hodnoty mám já, takže od 120 do 140...ale taky jsem to měla dneska bez pohybů, po včerejší noci se ani nedivím, já spala až do ted po kontrole :zipper_mouth:
12. črc 2012 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Včera bylo asi něco kopacího ve vzduchu, u mě v břiše bylo taky nebývale čilo :grinning:.
12. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já to teda nevidím, protože ještě na oko spím, ale těžko říct, když ty nevíš kolik jsi otevřená a já nejsem vůbec... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
12. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna no ale mě se zdálo, že mi fakt ta kostrč praskne, já mám tak trochu pohybový problém, a docela mě to i vyděsilo, protože bych nerada přestala chodit :unamused:
12. črc 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no vidíš :wink: třeba už taky něco přijde.Řetězová reakce :grinning: já si asi ještě budu muset počkat,asi to potrvá,ale ták mě bolí záda,horší a horší.
12. črc 2012 v 18:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To je jasné :unamused:. Tak snad se ti nájemník dneska umoudří a bude sekat dobrotu.
12. črc 2012 v 18:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Náhodou to vím (díky tomu primáři minulý týden) :slight_smile: Přd týdnem jsem byla otevřená na špičku prstu :slight_smile: Jenže ty budeš mít třetí, když ti sestoupila hodně hlavička, tak můžeš jet v cuku letu :slight_smile:

@chezzule Už to zase přešlo, volal mi kámoš, měla jsem půl hodiny záchvaty smíchu a malou to asi uspalo :frowning2: Jestli je to horší a horší, tak to určitě bude ono ;)
12. črc 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No super, takže slzy byly zbytečný :wink:
Holky zítra jedem na chatu a není tam net, takže se ozvu až v neděli :slight_smile:
12. črc 2012 v 18:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka strašně se to táhne,já mám nějaké divné tělo nebo co.Nejdřív nemůžu otěhotnět a teˇd snad neporodím :frowning2: můžu se zeptat jaké pleny budeš používat a kolik jich tak máš?
12. črc 2012 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka ahojky moje jmeno je Zlata. A jinak holkyyy uz to mam za sebou. Zlatuska vykoukla na svet 9. 7. (nadhera, protoze ja jsem 9. 9) ve 23.32 , 48 cm a 2820 g. A je to nejhodnejsi a nejkrasnejsi miminko=o) zitra nas snad pusti, tak napisu vic. Papa
12. črc 2012 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
@zlatuzka velká gratulace :slight_smile:
12. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Právě jsem si přečetla tvoji zprávu a mám z ní radost, to je super :slight_smile: vidíš dopadlo to perfektně. Dál držím pěstě ať je vše v pořádku!!!!
12. črc 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka Krásná zpráva a gratuluju!!!!!!! :slight_smile:
12. črc 2012 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jak to vidíte dnes, budou další erupce v bříškách :grinning: včera jsme se nějak všechny shodly :grinning:
12. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatuzka Moc gratuliji k maličké ať vám hezky roste a zůstane tím nejhodnějším a nejkrásnějším človíčkem :slight_smile:! Doufám že nám přihodíš fotečku a napíšeš něco z porodu :wink:
12. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak to máš opravdu krásný hodnoty,to malá když je v klidu,tak mám 135-150,tak má prostě ten tep vyšší no a pak když se začne víc hýbat,je to kolem 165 a při kotrmelcích to jde nad 190 :frowning2:! Je to prostě o náhodě,jestli bude v klidu. Příště se zase může mlít a nechají mě tam :frowning2:!
12. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka jupíííí, Zlatuška malá je Zlatušky velké!!!! Hurarararáááá!!!! Gratuluju!!!!! :sweat_smile:
12. črc 2012 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu mě se pořát zdá,že když se to blíží porodu tak se to zklidňuje...a mě dnes řekl, že mimi je už zralé a neroste...:slight_smile:
12. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já mám dnes klid, asi je to tou zimou venku:grinning: snad konečně usnu a vyspím se i jindy než přes den :dizzy_face:
12. črc 2012 ve 22:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Jééé, moc gratuluju :slight_smile:

@chezzule Co se plenek týče, tak já mám hlavně látkovky, těch mám asi 100. No a pak mám 2 balíky jednorázovek Huggies k paní doktorce a na cesty a návštěvy :slight_smile:

No a jinak večer taky sranda. Šli jsme v půl desáté spát, protože měnžel ráno brzo vstává...no a já se ve 22:30 vzbudila na záchod na malou. Tam se mi udělalo hrozně blbě - na omdlení a na zvracení. Tak mi manžel namočil ručník za krk, přinesl kýbl, já byla mezi tím na velké (ale žádný průjem, prostě úplně normálně!!!), pak jsem měla chvíli šíííílenou zimnici a po půl hodině se to zklidnilo a nic....tak fakt nevím, co to mělo být, protože nic špatného jsem nesnědla. Ach jo...
13. črc 2012 v 06:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek