• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Takže dávám aktuální tabulku nás, které to ještě čeká:
přezdívka--------------------jméno mamči-----------termín porodu----------jméno miminka
chezzule---------------------Dáša-----------------------15.7.2012-----------------Sonička
snuflinka--------------------Jája-------------------------15.7.2012-----------------Natálka
zlatelevizeedna------------Verča-----------------------16.7.2012-----------------Vilém/Evička
helen3-----------------------nevíme---------------------17.7.2012-----------------nevíme
lejlax--------------------------Petra-----------------------26.7.2012-----------------Terezka
vannilie----------------------nevíme---------------------26.7.2012-----------------Jiříček
alemari----------------------nevíme---------------------27.7.2012-----------------nevíme
teddylu-----------------------Lucka-----------------------29.7.2012-----------------Barča

A tabulku narozených miminek, snažila jsem se doplnit i termíny porodu, aby bylo vidět, o kolik dřív nebo později se mimčo narodilo, ale bohužel, paměť je krátká, vycucala jsem si z prstu jen něco a nevím, jesli dobře :grinning:
přezdívka -------------miminko------------narozeno--------------míra/váha------------------TP
gable--------------------Tomášek----------26.5.2012-------------42cm/1620g-----------20.7.2012
yesu---------------------Kubíček-------------4.6.2012--------------47cm/2640g-----------7.7.2012
majinka1981---------Ema------------------7.6.2012--------------47cm/2870g-----------1.7.2012
domca06--------------Laura----------------14.6.2012-------------49cm/3560g
luciemeli--------------Tomášek------------21.6.2012------------48cm/3130g------------6.7.2012
bajule------------------Elenka---------------22.6.2012------------51cm/3410g------------21.6.2012
natykata---------------Kačenka-------------27.6.2012------------50cm/3500g------------1.7.2012
lucienavratilova------Anetka---------------29.6.2012------------47cm/3000g
eliskarenca-----------Eliška----------------2.7.2012--------------49cm/3010g------------8.7.2012
ajuse21----------------Dominik-------------4.7.2012--------------50cm/3140g-----------1.7.2012
zlatuzka----------------Zlatuška-------------9.7.2012--------------48cm/2820g-----------19.7.2012
kamino-----------------Bohumír------------10.7.2012-------------48cm/2640g-----------12.7.2012
13. črc 2012 v 06:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@snuflinka Dobré ráno :slight_smile:!
Koukám ty už zase od 6h nespíš :frowning2:! To já se dnes vyspala krásně,po té včerejší probdělé noci před nástupem do nemocnice!
No vypadalo to,že se u tebe začíná něco dít a nic viď? To je hrozný na tom konci to čekání kdy už to přijde :frowning2:!
Já jdu dnes na gyndu,tak jsem zvědavá co čípek a CS! Jdu po 14 dnech,tak by tam mohla být nějaká změna :slight_smile:.
13. črc 2012 v 07:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to prásknu na alemari,jmenuje se Jiřka :wink: ! Snad mě za to neukamenuje :grinning: :grinning: :grinning: !
13. črc 2012 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak jsem spočetla že je nás tu celkem dvacet,ale chodí sem tak půlka :cry: :cry: :cry: ! Až se nám všem narodí miminka,tak to už budeme asi taky flákat :grinning: !
13. črc 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To víš, kort když já budu asi celý spren u našich na vsi, kde sice je internet, ale myslím, že když se zrovna nebudu starat o Natálku, tak se budu věnovat zbytku rodiny...nebo spánku :grinning: No uvidíme :slight_smile:
No už jsem přestala být i nervozní, včera mě poprvé začalo bolet v podbřišku aniž by předtím byl sex nebo nějaká námaha, takže malá se asi připravuje, ale prostě chce být krásná holčička a musí se pořádně naparádit :slight_smile:
No a s mým klesajícím břichem celkem švanda...od pondělí ho mám po většinu času cca dlaň a 2 prsty pod prsama, ale občas se malá zblázní a narve se mi zase pod žebra jako byla poslední měsíc nebo dýl...si říkám, jestli to není jako u oveček - tam taky když beran couvá, tak se rozbíhá...tak třeba se rozbíhá, aby mohla pak rychle ven :grinning:

A protože venku je zima a leje, tak pprocházka bude muset počkat...takže já jdu zpátky do pelechu a třeba ještě usnu...za pár dní snad už Naty vykoukne a nevyspím se :slight_smile:
Držím palce do poradny, jsem zvědavá, jestli budeš otevřená víc než já minulou středu :slight_smile:
13. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojte holky-dobré ráno,teda jak pro koho.Celou noc mě budily křeče a teď už mám stahy po 10-ti minutách.Rozdýchávám,už je to silnější.Nejhorší na tom je,že jak na potvoru je manžel v práci :frowning2: takže ho musím včas informovat,aby stihl kdyžak dojet aspoň do porodnice,tam by mě už někdo snad zavezl.Doufám,že tohle už je opravdu ono,mám pocit,že to snad nevydržím,ale musím.Snažím se vydržet co nejdýl,aby mě neposlali zpět z porodnice.
13. črc 2012 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tak tedy dobrou noc :grinning:!!!
Prostě se Natálce ještě nechce,ale aspoň bude pěkně donošené miminko :wink: ! A jak píšeš už se nejspíš připravuje,tak to snad nebude dlouho trvat. Já si dnes taky říkala,jedna z posledních nocí,kdy jsem se tak krásně vyspala :grinning:! Pak to bude sranda,ale vždy se to dá nějak zvládnout a když máme ty hodný chlapy který pomůžou,tak to bude brnkačka né :grinning: :grinning: :grinning: !
Venku je sice zima,ale pro mě krásnej vzduch,asi i proto jsem tak krásně spala a s otevřeným balkónem jsme měli k ránu v ložnici 15 stupňů,to byla paráda :slight_smile: !
No ale na procházku to opravdu není,leda v pláštěnce a holinkách :grinning: ,ale třeba se to do odpoledne umoudří :wink: .
13. črc 2012 v 08:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Nóóó pěkně to vedeš,tak to bude dneska porod jak vyšitej :wink: :wink: :wink: ! A bolesti už máš teda velký??? No hlavně že tě má popřípadě kdo odvézt do tý porodnice,to je hlavní :slight_smile:! Přinejhorším by sis zavolala sanitu!!! Já bych jela až tak u kontrakcí po 5 minutách,ale já tomu vlastně taky moc nerozumím a kdo ví,jak to pak bude u mě :frowning2:! Těžko někomu radit,to musí každá maminka zvážit sama jak se cítí :slight_smile: !
13. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu chci vydržet co nejdýl,nechci,aby mě posílali zbytečně domů.Bojím se,že nevím kdy mám jet.Zatím ty časy skáčou mezi 5-10 minutami,raději si to píšu.Bolí to dost,pokaždé mě to nutí si chytnout břicho a dýchat-to trochu pomůže....rodím poprve,tak nevím co a jak,ale vím,že musím co nejdýl vydržet.
13. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Hm je mi tě líto,ale čaká mě to taky :frowning2:! Taky určitě budu plašit a pojedu brzo,to je prostě u prvorodiček normální. Já musím letět na tu gyndu,třebu tu pak ještě budeš a nebo už pofrčíš :wink: ! |Tak pěkně prodýchávej a drž se :slight_smile: ! Když bych tě tu už nezastihla,tak ať máš ten porod co nejrychlejší,ať moc netrpíš!!!!
13. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu děkuju,no musím ještě vydržet co nejdýl,třeba tady ještě budu,švagrová zamnou dojde,ať tady nejsem vystresovaná sama....už ať to mám zasebou :wink:
13. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka To si krásně napsala je to fakt krásné :grinning:...Tak prstíček nahorů :slight_smile: a hlavně si nezapoměla na mě :grinning:
13. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Já už se zase nervuju kvůli tomu jak toho koníka změnili já nemůžu najít svojí diskuzy pak :frowning2: Chjo já jsem takový negramot...jinak opruzeniny už nám ustoupili a kapičky od Espumisanu nám taktéž pomohli a mi se konečně s Tománkem vyspinkáme...díky bohu,...ale člověk si nenajde čas snad ani na MK...pořád je někde práce :grinning:
13. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Luci na tebe ani zapomenout nejde, vždyť jsi naše zakladatelka :slight_smile:
13. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu to asi těžko na dáklu,ale určitě nechci aby moje jméno figurovalo v neuzavřené diskusi, takže do tabulky atd ne :confounded:
13. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chezzule jestli to do porodky nemáš daleko, tak bych asi klidně šla se nechat vyšetřit a jít normál domů....ať jsi v klidu že mimi je v pořádku:wink:
13. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsem spala skoro do 9h, ten chladný vzduch je nádherný, proto jsem zašla na procházku se psem a koupili jsme si v pekárně snídani :slight_smile:
Jak tu píšete kdy jet do porodnice, zda dřív nebo déle, já mám nemocnici přímo u domu :grinning: Vrátnice je do 10m od našeho plotu :grinning: tak fakt půjdu na poslední chvíli :slight_smile:
13. črc 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@snuflinka My jsme měli termín dle UZ 4.7. a dle MS 8.7. :wink:
13. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax tak to ty budeš chodit jen změřit KTG a šupky dupky domů :grinning:
13. črc 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Tak to máš super, tebe nerozhází ani překotný porod :grinning:

Já sce zalezla do postele, ale neusnula jsem, tak jsem zase vylezla a skoro hodinku cvičila s Hankou Kynychovou na míčích...a teď uvažuju, co si dám k obědu :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky, tak mám za sebou kontrolu po šestinedělí, vše je v pořádku, prý jak kdybych nerodila :slight_smile: doktorka mi nabídla jako antikoncepci mašličku, tak do toho asi půjdu...jdu balit, dneska vyrážíme na chatu, snad se nám zlepší počasí :confounded: hezký víkend :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @snuflinka To máte holky pravdu, jen si odskočím od plotny na měření :grinning: , ale víte jak to chodí mám to sice blízko, ale nejsem tolik citlivá na bolesti, tak si říkám abych nezaspala :grinning: No uvidím jak se vše vyvine :wink:
13. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to je příjemná zpráva, užíjte si hezký víkend na chatě :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ááá malá dostala šťukačku :slight_smile:
13. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Tak to já pro změnu mám s bolestma problém, že často omdlívám (mimo jiné někdy i právě bolestí, jindy leknutím, jindy za to může nízký tlak), takže se mnou to bude asi taky docela švanda :grinning:
13. črc 2012 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Já si můžu stěžovat na nízký tlak(ten mám často) a musím si dát pozor, u něho mám snahu omdlívat :wink:
13. črc 2012 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Jo, to já v 8tt dokonce jedny mdloby s bezvědomím zvládla...Navíc jsem u toho políbila dveře, v obočí mám do teď patrnou jizvu...se mnou je prostě švanda :grinning:
13. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka To si měla pěknou kliku :astonished: hlavně že se Ti nic jiného nestalo! Já jsem zatím během těhotenství nějak nebodovala :grinning: tak snad to teď už nějak doklepu :wink:
13. črc 2012 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Naštěstí nic vážného, začala jsem potom teda krvácet z čípku, tak jsem byla 5 týdnů na neschopence a pak mě pustil na vlastní žádost zpátky do práce :slight_smile:
Pokud ti nebylo njak extra špatně do teď, tak už to určitě doklepeš ;)
13. črc 2012 ve 12:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Gratuluji a přeju, ať je Zlatuška hodné a pohodové miminko :slight_smile:.
13. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek