• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Tak zas tak hodnej není :grinning: dneska jsem od 10 do půl 3 chodila po bytě...přebalovala,kojila,pak zase přebalovala a pak měl zase hlad...usnul mi v náručí a jak jsem ho chtěla dát do postýlky,tak bylo zle :grinning: Jen užívej klidu a tý nudy...po narození miminka se už nudit nebudeš :sweat_smile:

Jinak mám pocit,že mám málo mlíka nebo nevím...po příchodu z porodnice jsem měla nalitý tvrdý prsa,samo mi z nich teklo mlíko a ted jsou měkký a nenalitý :frowning2: ani ty vložky do podprdy bych nemusela mít a to první noc mi protekly a ted nic.Tak nevim...a to se snažím jíst a hodně pít.Snad mlíko mám,když si zmáčknu prso,tak něco vyteče.
13. črc 2012 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na chatu nejedem, když je tak hnusně...malej konečně usnul, snad dýl jak na půl hoďky, takže já jdu zahájit uklízecí maraton :grinning: a zítra a v neděli sem budem jen válet u telky, občas takový válecí počasí neuškodí :wink:
13. črc 2012 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 jestli prcek neřve hlad, tak máš asi mlíka dost, ale kdybys fakt měla pocit, že se ztrácí doporučuju homeopatika, mě pomohly hodně když sem měla krizi s mlíkem, teď už sem zas jak mlíkárna :grinning:
13. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Aha tak to se ti tedy omlouvám :cry: ! Myslela jsem,že když tam není příjmení,tak to nevadí.
13. črc 2012 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Měla si štěstí, přeci jen se člověk vyleká :frowning2:
13. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Myslíš, že by někdo zneužil naše jména bez příjmení?
13. črc 2012 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem po kontrole a CS2b pomalinku se nám to tam prý připravuje :wink: ! No a na ty monitory mi dr řekla asi tolik! Když nebyly,bylo to lepší,maminky prožívaly konec těhotenství s větším klidem :slight_smile: ,teď jí přijdou do ordinace celé vynervované,že byly třeba dvakrát i třikrát v jeden den,že sebemenší problém doktoři řeší opakováním monitoru. Pokud má miminko tep v klidu 110-150 je to OK a je prý jasné že při pohybu se tep zvyšuje. No a té mojí prdelce se prý to monitorování asi nelíbí,proto tak vyváděla. Takže jsem klidnější,když prý si mě budou chtít pro jistotu nechat v porodnici,tak to tam holt musím vydržet :confounded: .
13. črc 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax To já nevím,nebudu to už řešit :cry: ! Alemari jsem se omluvila a je to pro mě uzavřená věc :wink: !
13. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Nemyslím, aby si něco řešila, to jsem se ptala ze zajímavosti :slight_smile:
No vidíš, už se Ti CS taky pomalu zvyšuje, to je dobrá zpráva. Naše Terezka většinou při monitoru spinká a tak se jí vždy snažím vzbudit :grinning:
13. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No vidíš,já to říkala,ze začátku je snad každý miminko zlatý,jen co se otrká venku :grinning: :grinning: :grinning:! A pak začne mamince z jeho strany teror :angry:! Já se na to už připravuju a pak mě to aspoň nezaskočí :wink: :wink: :wink:!
S tím kojením to nevzdávej,zkus zavolat nějaké laktační poradkyni v okolí! Ušetříš si spousty peněz i času. Ty si třeba myslíš že mlíčko nemáš,ale ona nebo tvoje dětská dr ti poradí jak se rozkojit :dizzy_face:! Neděje umírá poslední :sweat_smile: :sweat_smile:
13. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax To jo, hrozně mě to tehdy vyděsilo, tak jsem ráda, že jsme to zvládli až do 40tt :slight_smile: Teď ještě porod a pak celý život :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

@teddylu Já to říkám furt, když pouslouchali doktoři srdíčkou rourou na břichu, bylo to lepší :grinning:
13. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax Zvyšuje ale opravdu jen pomalu :grinning: :grinning: :grinning: ! To mám ještě tak na měsíc né :unamused: ??? No a já se zase modlím,aby se Barča nevzbudila,páč jak se začne protahovat,tak jí to začne lítat :cry: . Když jsou to jen normální pohyby tak je to do 160,to je ještě dobré,ale jak začne dělat kotrmelce je zle :frowning2: ! A kolik ti ukazuje tep,když se ti malá hýbe? Taky jde o to,kolik má miminko když je v klidu,známá má tep mimča okolo 115,tak při pohybu je 150 super,ale já když mám v klidu i 145(což je pořád tabulkové)tak je jasné,že při pohybu to může být až 180,to je logické,ale dktoři to prostě neberou :angry: ,nechápu :confounded: :confounded: :confounded: !
13. črc 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Přesně tak,maminky byly v klidu :slight_smile:! Teď je to sice víc hlídané,ale někdy se mi zdá,že to doktoři zbytečně přehánějí a mamči jsou akorát na nervy :cry: . Mě to stačilo při tom screeningu v prvním trimestru,jak mi vyšlo to vysoké free beta HCG,norma do 2 celých a já měla 5,9 :cry: ! Jeden doktor mě strašil odběrem plodové vody a druhej mi až po měsící na kontrolním UTZ a odběru krve řekl,že to bývá často falešně pozitivní :frowning2: . Nabrali krev a bylo to naprosto vpořádku,nikdo ale netuší,co jsem ten měsíc prožívala!!!
13. črc 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě po týdnu Cs skočilo ze 2-ky na 5-ku tak uvidíš příště :slight_smile: Když jdu na monitor ta mi sestra říká, že je lepší když mimi probudím, aby nespinkalo, tak si hladím bříško :slight_smile: Jinak hodnoty monitoru nevím, ten graf co z toho leze není u mne, prohlíží doktor a ten mi vždy řekne, je to v pořádku :slight_smile:
13. črc 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Aha tak já to mám u sebe a celou tu půlhodinku si mě nikdo ani nevšimne :frowning2:! No a na tom displeji běhá vrchní číslo tep miminka a spodní kontrakce a stahy dělohy,tak to přesně vidím,když se malá pohne jak to číslo poskočí nahoru :slight_smile: ! Tak to máš lepší,asi bych to taky radši neviděla,takhle už vím dopředu,jestli je to špatné :cry: !
13. črc 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já fakt nic nevidím, možna jak píšeš jsem díky tomu v klidu :slight_smile: Vidět vysoká čísla, tak to tě může bez problému rozhodit :unamused:
13. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu hlady neřve..kojim ho vzdy tak 30-40min.,papa a pak u prsa usne :slight_smile: a jak mu ho vezmu,tak je zle.Tak mu pak dam dudinek a vetsinou usne.Jeste po kojeni tak 20ml odstrikam odsavackou,pry to taky pomaha na podporu laktace.A hodne piju
13. črc 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 tak to máš mlíčka určitě dost :slight_smile: já ze začátku kojila třeba jen 5 min, pak i 45min a ted tak 20min...
já to moje dítě miluju, jdu si schrupnout a miláček se právě probudil, takže kojím a bude pokus č.2 :grinning:
13. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tesim se az bude malymu tak rok..sice to je vic hlidani,ale uz to pujde lip.Bude hamat uz normalni jidlo a nebudu se stresovat jestli mu staci mlíčko :slight_smile:
13. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu snad jo :slight_smile: jsem z toho nějaká vyplašená ze všeho,ale to snad zvládnu :slight_smile: taky si půjdu asi lehnout,kdyby v noci ten náš pán zase nechtěl spinkat
13. črc 2012 v 15:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@ajuse21 tak já si náhodou kojení užívám, žádný vyvařování flašek, ohřívání, braní jídla ven a vaření pro prcka, pro mě je to max.pohodlný...ještě se zbavit toho kloboučku a budu max.spokojená :slight_smile:
13. črc 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 at ti to vyjde, né jak mě :grinning: taky sem blbec, mám jít nejdřív spát a né uklízet, no jo celá já :angry:
13. črc 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo, ten screening měla kamarádka taky falešně pozitivní...no hlavně ať jsou ty naše princezničky zdravé :slight_smile: A v mém případě i venku :slight_smile: Hele Chezzule od dopoledne nenapsala, tak to vypadá, že mi ten pátek 13 vyfoukne :slight_smile: :frowning2:
13. črc 2012 v 15:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka A nebo si prostě šla jenom schrupnout :grinning:. Ale ne, už bych jí to taky přála.
13. črc 2012 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No už kolem 11 psala, že má bolesti po 5 minutách, takže bych řekla, že už je v porodce...Já jí to taky přeju :slight_smile:
A teď úplně vidím, že budeš rodit ty a já až někdy na svatýho Dyndy :grinning:
13. črc 2012 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Kéž by, ale vidím to naopak :grinning:. Jako dneska jsem dala taky dlouhou procházku a ne že by mi netvrdlo břicho, ale o nějakých pravidelných kontrakcích se mluvit nedá. Já vlastně ani nevím, jestli mám vůbec ty poslíčky, akorát mi tvrdne břicho, což je teda trochu nepříjemné a mírně bolestivé, ale není to žádná hrůza, jak to některé popisují. Ale co, dneska je u nás aspoň docela chladno, takže i to břicho snáším líp než obvykle.
13. črc 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Jenže mně netvrdne ani to břicho :grinning:
13. črc 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Tak jsem si přečetla alespoň 2 poslední stránky,nestihám :grinning: .Jsem ráda,když malá usne,že si občas na chvilku lehnu s ní.Fotečky jsem ještě nedala,tak snad o víkendu :wink: .Dnes jsme byli na kontrole a od pondělí je malá na stejné váze,tak musíme začít víc papat :wink: .Jinak přes den jíme cca po 2hod. a v noci se budí 3krát,tak uvidíme,jak to bude dál :wink: .Zatím jsme v jednom kole :wink: .Zbývajícím těhulkám přeju,aby jste to měly brzy za sebou a mrňousky u sebe :slight_smile: .
13. črc 2012 v 19:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Krásný, jsi šikulka :wink:
13. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Děkuji Vám holky za gratulace :wink:
13. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek