• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21
Ahojky!Taky jsem v útery měla strach,že jsem bez mlíčka,přítel byl na noční,tak se ráno stavoval pro jistotu pro nutrilon a vzal i sunar,ale nakonec jsme go neupotřebili,tak jsme byli rádi.Koupila jsem si el.odsavačku od medely(cenově mazec),ale je supr.Začala jsem častěji odstříkávat,piju kojící čaj+vanilkový kojící mlíčko :wink:+tekutiny a do dvou dnů supr,tk snad už to tak zůstane :confounded: :wink: :wink: .Jak to jinak s mimískem zvládáte?Už jste byli venku?Jinak jsem neměla příležitost,tak Ti dodatečně mooooooooooc gratluji!Myslela jsem na Tebe a nakonec jsem Tě o kousíček předběhla :wink: .Vše jsem nečetla,tak nevím,rodila jsi nakonec v těch Pardubicích?
13. črc 2012 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca ten pitnej režim dělá myslím hodně :slight_smile:
13. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka
Dodatečně mooooooooooooc gratuluji a malé přeju hodně zdravíčka a ať Vám dělá jen a jen samou radost :wink: :wink: !
13. črc 2012 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Určitě,už jsem měla strach,že jsem o mlíčko přišla a nééé :grinning: ,jsem moc ráda.Co Kubíček a taťka :wink: ,nezlobí maminku?
13. črc 2012 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca občas jeden a střídá to druhej :grinning: ale zatím v rámci možností :wink: jak vy zvládáte, dobrý?u nás tak střídavě, ted máme trochu spurtík, do toho sem tam prdy, ale jinak je to zlatíčko :slight_smile: jo a odmítá usínat v postýlce :confounded:
13. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny zdravím, konečně jsem se sem prokousala a našla diskuzi :slight_smile: všem novopečeným maminkám moc gratuluju,ať jsou mimča zdravé a mamky ať vpohodě proplují hormonální bouří šestinedělí :grinning:
U nás všechno ok, přesně za týden, v pátek, mám termín porodu a malý bude mít zítra sedm týdnů :slight_smile: váží už 3kg a měří 50cm,takže do toho termínu by byl fakt ideální miminko :grinning:
Teď momentálně trošku divočí,asi spurt,tak jen kojím a kojím,ale dneska je moc hodňoučký, zřejmě šetří síly na zítřek,aby to zase stálo za to :slight_smile: a dneska dostal na RHB i nový cvik,tak je z toho asi grogy....
Čekám na tátu,až přijde z odpolední a víčka mi padají, doma bordel jak v tanku,ale vůbec mI to nevadí. Jak jste mi tady některá napsala BORDEL V BYTĚ = ŠŤASTNÉ DÍTĚ :grinning: :grinning: :grinning:
13. črc 2012 ve 21:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Dobré ráno děvčata je tu někdo:slight_smile:?
Dnes tu máme pěkné počasíčko,černo,vichr a pěknej slejvák,to bude zase bezva nuda doma :grinning: !
Tak kdo dnes bude rodit :sweat_smile: ? U mě to moc nevypadá!
Chtěli jsme jet na chatu,přítel chce vyrobit rošt na vanu,abych na něj mohla dávat tu vaničku na koupání mimča,ale v tomhle počasí toho venku asi moc neudělá :angry: .
14. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojte nastávající maminky...sice k vám nepatřím, ale ráda bych znala váš názor.....Je normální když mě má doktorka objednala do poradny na monitor až za 2 týdny?.....jsem teď 38tt a jdu tam až v TP. MMá dovolenou a prej to stačí za 2 týdny. Kdyby něco mám jet do porodky. Nechci nic zanedbat :( pohyby hlídám....
14. črc 2012 v 09:25  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable toho hesla se já držím , a děti vypadají normálně, doufám že i to třetí bude zdavé a v pohodě :wink: nerada bych vzpomínala na období mateřství že jsem měla krásně nalakované nehty, upravené vlasy a doma vše lesk jako blesk, pamatuju si každou chviličku když byli malincí, když usínali nebo plakali, prostě se to má prožívat z miminkem, ono se to totiž všechno vráí.. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jinak já v pátek na večer vyšla ven, že se projdu, ale chytl mě děsný vítr a ochlazení, bolí mě v krku, jen ležím, doufám že z toho nebude nic vážného :confounded:
14. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucie255 ahoj, můj doktor měl ted taky dovolenu, vzal mě poslední den co tam byl a pak hned první den po dovolené, což bylo ale přesně 8 dnů. Když jsem byla těhotná dřív, tak to taky vyšlo na dovolené a to mě v tom 38 poslal do nemocnice na monitor, určitě by to neměla být taková pauza,a taky by Tě měl někdo i prohlédnout, přece se to musí od 36tt kontrolovat každý týden :wink: Pro jistotu bych si do té porodky po týdnu zašla...
14. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable u nás taky vládne spurt....přes den kojím co dvě hodiny :wink:
14. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Pěkné ráno maminky a čekatelky :slight_smile:
My jsme sobotu zahájili mazlením a nákupem, na což Natálka zareagovala nějakou tou akcí, tak jsem zvědavá, jestli to je zase napínání, nebo se z toho něco vyvrbí...
Teď dopékám bábovku, manžel je v ordinaci a k obědu budu dělat pstroužky s bramborem, tak jdu najít nějaký recept na obměnu...a nebo bude klasika :slight_smile:
14. črc 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
posledni dobou jsem se zacetla do vasich pribehu /+ Miminko v cervenci 2012/ neb se chystam na @bruni srpnove miminko :wink: posilam like vsem! :dizzy_face:
14. črc 2012 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu no já doufám,že to bude co nejdřív za náma, dělá mi to pěkný bordel s cvičením :slight_smile: on pořád saje a pak když už by měl cvičit,tak vytuhne :slight_smile:

Dneska jsem chtěla uklízet,ale uklidila jsem jen ložnici a prdím na to, počkám,až se malý vzbudí,zacvičíme, nají se, naložím ho do kočáru a vyrazíme do ulic :grinning: když už máme konečně zrušeného zaracha,tak si to užijeme, škoda jen,že táta jde do práce i dneska :frowning2:
14. črc 2012 v 11:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No já si říkám taky co ta malá v bříšku dnes blbne,od rána vlny jako blázen,třeba už chce ven :grinning: :grinning: :grinning: ! A břicho mi tím pádem tvrdne jako blázen.
14. črc 2012 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to naše malá má zase nějaký útlum, tak nevím...ale zatím nepanikařím...No a aby toho nebylo málo, tak já mám dneska asi ten pátek 13!!! Bábovka se mi nevyklopila - teda ona se vyklopila, ale na několik kusů :frowning2: Pak jsem lovila brombor pod sporákem, ve finále mi u krájení spadl nůž a pořezala jsem si nohu...no prostě už bych se na to všechno nejradši z vysoka vy.....
14. črc 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Holky jak dlouho se vám mimča nehýbou? Já jsem od rána pohyby vlastně necítila vůbec. Kolem 11 jsem si lehla na gauč a párkrát do malý šťouchla, tak se malinko pohnula, ale to jsem jen viděla, vůbec necítila...a od té doby zase nic...už začínám trochu hysterčit, manžel není doma, měl by se ale vrátit nejdýl za hodinu, tak si říkám, jestli radši nejet do porodky, aby se na ní podívali, jestli je všechno v pohodě...
14. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mně se nehýbe klidně i několik hodin v kuse... třeba večer obvykle dělá psí kusy, ale pak v noci nějak extra nic, ani když jdu na záchod nebo se otáčím, pak třeba až v devět ráno.
14. črc 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ale jestli jsi neklidná, tak raději jeď. Oni jsou zvyklí a vždycky mě upozorňují, že kdybych zaznamenala nějakou větší změnu v četnosti pohybů (víc, míň), ať raději přijedu, že to zkontrolují.
14. črc 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ve zprávách jsem našla tuto zveřejněníhodnou informaci, takže kopíruju :slight_smile:.
"Holky tak chezzule už má svou princezničku u sebe :slight_smile: Sonička se narodila ve 3 hodiny ráno s váhou 3,22 kg a mírou 48 cm :slight_smile:"
14. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (6)
@zlatelevizeedna dekujeme reporterovi TV :wink:
14. črc 2012 ve 14:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak to je super zpráva, že si ale chezzule užila, když porodila až ve tři ráno!!! Chudák malá!!!

No mně se v noci taky nehýbe skoro vůbec a od rána taky nic, tak jsem byla malinko šílená a do tý nemocnice jsem nakonec jela...Natočili mi monitor, na prvním jsem byla hodinu a malá chrněla, takže mě poslali na 45 minut na procházku a šla jsem na křivku znova. MUDr. si mě tam chtěl nechat, tak jsme malou začali s porodní asistentkou budit a druhá křivka naštěstí v pohodě.
Výledek je, že je maláprostě dneska ospinkaná a chrní :slight_smile: Uf uf uf :slight_smile: Zítra mezi osmou a devátou musím ale pro jistotu znovu na monitor. No a na závěr akce mě doktor i vyšetřil, jsem otevřená na jeden prst, na porod se to moc netváří a protože mám zítra termín, tak mi udělal i Hamiltona a pustil mě domů :slight_smile:
14. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
to je dneska počasí co?už druhej den sme zavření doma, ale nijak mi to neva, včera sem uklidila a dneska docela odpočívám, kubík se celej den válí a hajá u nás v posteli, tak sem zvědavá jak se mu bude večer chtít spát ve své :confounded: holky já ho furt zkoumá, čekám na nějakej úsměv a nic, zatím se směje jen tak nevědomě u usínání nebo ze spaní. na hračky taky zatím moc nereaguje, max se občas zadívá na chvíli na mě, ale jinak nic, má tohle ještě čas?začínám se obávat, aby bylo vše v pořádku, ale na druhou stranu se uklidnuju tím, že je narozenej brzo a doktorka říkala, že prostě může mít ve všem ten měsíc skluz...
14. črc 2012 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Zvládáme,je to trošku chaos,ale den ode dne lepší :wink: ,měla jsem pocit,že nic nestihám,ale už se vzpamatovávám :grinning: i s únavou je to lepší.Malá je taky moc hodná,jen 1.noc doma jsme si užili :slight_smile: ,jinak papá,spinká,prdíky nás zatím netrápí,tak snad to tak i zůstane.Dneska byla malá hodinku na terase venku,na vzdoušku je spokojená :slight_smile: .Včera usnula o půl 9,čekala jsem,že se vzbudí a spinkala až do půl 5,je tonaše malá šmoulinka :slight_smile: ..Z toho si nic nedělej,malá taky ne,spinká s námi
14. črc 2012 v 18:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Moje bříško je zatím taky v pohodě, malá mě občas kopne, ale pak zas usne :slight_smile: V noci spinká úplně na jedničku a proto vstávám před devátou :grinning: Zatím to vidím tak nějak v normálu, takže moje CS5 mě zatím ještě nerozhodilo :grinning: a do toho jsem pomáhala příteli bílit chodbu :slight_smile:
14. črc 2012 v 19:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca tak to máš zlatíčko :slight_smile: u nás jsou hrozný večery, asi ho trápí prdy, takže večery jsou náročný než usne! Na mě padá únava teď poslední dny, ale asi je to i počasím!
14. črc 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ahoj, tak máte hodnou holčičku! Je, já jsme zvědavá jak to bude probíhat u nás, snad to budu zvládat jako vy :grinning:
14. črc 2012 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax mě to břicho skáče snad bez přestání celý den, už mi to příjde až divné, toto teda neznám... :wink: v podvečer se to zklidní a kolem 8 večer znovu, klidně až do 11 v noci, jsem už tak unavená že zalehnu kdykoli a spím a spím :sweat_smile: Já mám hlavičku dole, ale neotvírám se, teda ve čtrvrtek to tak bylo, ted mám asi 3 dny křížové bolesti, takže se to nejspíš nějak hlo :dizzy_face:

Kdo pojede ted? :sunglasses:
14. črc 2012 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to vypadá že se přestává pohybovat protože je už úplně zralá, takže by to už přišlo? :wink:
14. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu kolikrát třeba za hodinu ti ztvrdne? Mě tak 5X, ale někdy je to dlouhý stah :unamused:
14. črc 2012 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek