• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari No já nevím,jestli je to tvrdnutí,ale většinou to je když se malá hýbe,najednou mám celý břicho jako kámen a to je tak 20-30 krát za den. Jestli je to ono :slight_smile: !
14. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo taky jsem to viděla na tom monitoru,když se mi malá zapřela o venkovní břišní stěnu kde mám pupík ,bříško mi hrozně ztvrdlo a to číslo co ukazuje kontrakce a stahy dělohy mi najednou vylítlo na 55,což je hodně,tak to asi bude to tvrdnutí dělohy :slight_smile:!
14. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Na tvou otázku kdo pojede teď? Bych odpověděla já a dobrovolně :grinning: :grinning: :grinning: ! Ta mi tam zase řádí až mě to bolí :cry: :cry: ! Nemůže se jí něco dít??? To jsou hrozný škuby a boule!
14. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To si nevybereš, já zase vyšiluju, že se mi dneska hýbe málo :unamused:. Tak doufám, že je to tím, že nemá místo nebo je ospalý jako já. Celou noc ze včerejška na dnešek jsem se zase jenom tak blbě převalovala a přes den jsem jako mátoha. Takže to vidím tak, že dáme ještě nějaký film a půjdu zkusit chrnět.
14. črc 2012 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nooo, dneska jsem měla asi 4 kontrakce :grinning: A po tom Hamiltonovi jsem špinila a myslím, že mi zase odešel kus zátky...no ale zítra prý rodit fakt nebudu :slight_smile: Prý se to chystá, ale žádný kvalty to nejsou...
14. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Asi bude ospalý, Natálka taky celý den spinká, probudila se pořádně až teď navečer. Do toho druhého monitoru dneska v půl čtvrtý se nehýbala fakt vůbec a nic jí není ;)
14. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak se nam dnes narodila ta nejhezci holcicka Adelka:slight_smile: Ma 3380g a 50 cm:slight_smile:
14. črc 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@helen3 Tak veliká gratulace k Adélce ať je hlavně zdravoučká :slight_smile:! Doufám že porod byl v pohodě :wink: ? Tady to tedy jede,já už chci také :slight_smile: . Tak si užívejte miminka!!!!
14. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Já mám ty pohyby už hodinu v kuse,to je ale boj,přítel mi říká,jestli nechci raději zajet na pohotovost pro kontrolu :confounded: ??? No jsou to opravdu hrozný tlaky do toho břicha. Tak jestli třeba nemá omotaný pupečník kolem krku :cry: ! Nebo už chce ven :grinning: :grinning: :grinning:
14. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to tvrdnutí , stah, to je dost často při pohybech , to je pravda, ale když ten stah je, tak pohyby necítím, protože je to tak ztuhlé, jde mi jakoby strnulost do boků a do zad, zdá se mi že se něco tlači dolem ven :grinning:
14. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu a tayk mi příjde, že se to tam mele vždycky strašně dlouhou dobu, vžd\t to mimino přece někdy musí i spát :sweat_smile:
14. črc 2012 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka to s tou zátkou nechápu, jak ti může odcházet po kusech....vžd\t je to takový kus blanitého želé, co se na tom může trhat nechápu... :astonished: po tom Hemiltonu jsem špinila snad až do porodu, dělal mi ho můj dr 3X a pak při porodu takový jeden fešák brutální, mylslela jsem že ho vykopnu tím velkým proskleným oknem až ven dole na pitevnu :rolling_eyes:
14. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já jsem teď četla,že pokud je aktivita miminka hodně velká,tak je to příznak k odjezdu do nemocnice na kontrolu,že může být něco špatně :cry: :cry: :cry: ! Já se docela bojím! Malá už se mele fakt hodně dlouho a břicho mi lítá jak blázen. Jet se mi nechce,ale zase mám strach,abych něco nezanedbala? Ty máš taky ty pohyby a škuby velké,nebo je to spíš jemnějšího charakteru?
14. črc 2012 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu škuby, skoky, prostě brajgl! Ale z 80% zabere zabalit břicho a zahřát ho, to se fakt zklidní, asi to teplo ho uspí...I ted jsem se sprchla a zabalila do deky a už je konečně klid.
14. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já to taky nechápu, před 14 dny to bylo množstvím fakt jak vrchovatá polévková lžíce, rozhodně by to od sebe nijak rozdělit podle konzistence nešlo a bylo to průsvitnobílé...to samý jsem měla na slipovce tenhle týden v pondělí nebo úterý, ale bylo toho méně...no a teď nevím, co to je, ale normálně jsem trochu špinila, ale večer i teď ráno pokaždý velký kus hlenu (i když ne množstvím tolik jako před těma 14 dny), včera hnědý s kousky sražené krve, dneska ráno jen hnědý - tak to nevím, co je zač :-/ Ale to před 14 dny byla podle mě zátka určitě :slight_smile:
Já už ten porod ani nečekám :grinning: Čekala jsem ho od toho 1.7. fakt každou chvíli a když pořád nic a včera v porodnici povídali, že se to chystá, ale nic se nerozjíždí, tak už to fakt nehrotím :grinning:

@teddylu Tak co malá, přestala se mlít? Já právě taky četla, že když je hýbe moc nebo málo, tak šup do nemocnice...no a naše dáma se rozhýbala včera asi v deset večer...no to by mi asi hráblo, kdybych do tý porodky nejela a neslyšela, že srdíčko jí tluče a že jen spinká :slight_smile:
15. črc 2012 v 07:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Moc moc gratuluju k Adélce a aktualizuju tabulky :slight_smile:

přezdívka -------------miminko------------narozeno--------------míra/váha------------------TP
gable--------------------Tomášek----------26.5.2012-------------42cm/1620g-----------20.7.2012
yesu---------------------Kubíček-------------4.6.2012--------------47cm/2640g-----------7.7.2012
majinka1981---------Ema------------------7.6.2012--------------47cm/2870g-----------1.7.2012
domca06--------------Laura----------------14.6.2012-------------49cm/3560g------------4.7.2012
luciemeli--------------Tomášek------------21.6.2012------------48cm/3130g------------6.7.2012
bajule------------------Elenka---------------22.6.2012------------51cm/3410g-------------6.7.2012
natykata---------------Kačenka-------------27.6.2012------------50cm/3500g------------1.7.2012
lucienavratilova------Anetka---------------29.6.2012------------47cm/3000g
eliskarenca-----------Eliška----------------2.7.2012--------------49cm/3010g------------8.7.2012
ajuse21----------------Dominik-------------4.7.2012--------------50cm/3140g-----------1.7.2012
zlatuzka----------------Zlatuška-------------9.7.2012--------------48cm/2820g-----------19.7.2012
kamino-----------------Bohumír------------10.7.2012-------------48cm/2640g-----------12.7.2012
chezzule---------------Sonička--------------14.7.2012-------------48cm/3220g-----------15.7.2012
helen3------------------Adélka----------------14.7.2012------------50cm/3380g-----------17.7.2012

přezdívka--------------------jméno mamči-----------termín porodu----------jméno miminka
snuflinka--------------------Jája-------------------------15.7.2012-----------------Natálka
zlatelevizeedna------------Verča-----------------------16.7.2012-----------------Vilém/Evička
lejlax--------------------------Petra-----------------------26.7.2012-----------------Terezka
vannilie----------------------nevíme---------------------26.7.2012-----------------Jiříček
alemari------------------------:o)--------------------------27.7.2012-----------------nevíme
teddylu-----------------------Lucka-----------------------29.7.2012-----------------Barča
15. črc 2012 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Dobré ránko :slight_smile:.
No včera jsem moc v klidu spát nešla,ale po chvilce co jsem ležela na levém boku se uklidnila :slight_smile: . No a dnes už je to dobré,občas se protáhne,ale už to není to bušení a vlny jako včera. Fakt mě to dost vyděsilo a když jsem pak četla,že může mít málo kyslíku a že v takovém případě se dělá akutní císař,tak jsem byla na narvy a pořád jsem jí hladila a domlouvala ať se uklidní.
No a dnes k ránu jsem zaznamenala bolesti v podbřišku,tak jsem si říkala,že by dnes :grinning: a už je po bolestech,tak zase nic! No jednou to přijde.
Asi za chvilku vyrazíme někam na procházku,dokud je tady trošku sluníčko a neprší :dizzy_face: .
15. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@alemari
Tak jsem to zakřikla :frowning2: ! Po snídani to zase začalo a Barča opět řádí jak černá ruka :grinning: ! No ale celou noc jsem měla klid,tak je to snad dobré,kdyby bylo něco v nepořádku,tak si myslím,že by mi ani přes noc nedala pokoj a to spala jako maminka do půl 9h :wink: .
15. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka po tom Hemiltnu by to už měl být jen hlen, né zátka, to bude ted nejspíš trvat fakt až do porodu, zacvič si, nebo si udělej diskotéku! :grinning: :grinning: :grinning: Pojedeš jak namydlený blesk :sweat_smile:
15. črc 2012 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já jsem měla taky v noci klid a ted zatím jen klidné kopy :grinning: Hlavně at mě přpejde ten krk a u porodu už budu zdravá at ještě mimčo nenakazím :wink: Ted se narodil kamarádce chlapeček takováý krásný, úplně mi pppřipoměl toho mojeho staršího, ale,.....oni jí řekli že to bude holka!!!! Si dovedeš předstvit u výbavičku :grinning: :grinning:
15. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, to jsou nervy co? Někdy se mimi hýbe moc, někdy málo a člověk se furt bojí, aby bylo vše ok! Ale počkejte, až bude na světě, budete se bát ještě víc :wink:
My měli včera zas krušnej večer, malej měl prdy a řval dvě a půl hodiny v kuse, nic mu nezabíralo, byla sem absolutně zoufalá, unavená, třeštila mi hlava a bolely záda, vůbec sem to nějak nedávala, nějak se to na mě navalilo, tak sem si i pobrečela, asi poslední záchvěv šestinedělí :grinning: Pak teda Kubík usnul asi o půl jedenácté a spal až do pěti!!!Chudáček malej! Dneska jedem prcka ukazát babičce, tak se docela těším :slight_smile:
15. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo, zátka to byla asi fakt před těmi 14 dny :slight_smile: Mně přijde, že se něco vždycky děje, ale jde to všechno tak pomalinku polehounku....tak jsem fakt zvědavá, kdy se to rozjede :grinning: Na kontrole mi dneska doktor řekl, že od včera to nepostoupilo, zítra před sedmou jdu k primáři, tak uvidíme, co z něj vyleze :slight_smile:

@yesu No povídej mi o tom, s těma mrňatma to prostě už jiný nebud, vždycky se o ně budeme bát :slight_smile:
15. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To mi vůbec ale vůbec nepiš,že z holky vylezl kluk :grinning: ! Já ti přece psala,že mi všichni říkali,že vypadám na kluka,ale 3 doktoři mi potvrdili holku,tak snad to tak bude :wink: :wink: :wink: !
15. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu mě řekli u druhého holku, a to ve 37 tt, protože jsem chodila co týden na kontrolní utz....co ti budu povídat...prostě tomu nevěřím!!!!Haha!!! Mě taky říkají že vypadám na kluka... :wink:
15. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu to ti docela závidím, ukázat babičce, to jako ještě tvojí babičce? Vlastně malého prababičce? :astonished:
15. črc 2012 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: :grinning: :grinning: @snuflinka ti píšu že nejlepší je rádio na plné kule a pořádně to rozjedˇ :grinning: :grinning: :grinning:
15. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helen3 Blahopřeju k holčičce. :slight_smile:
15. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Až půjdu v úterý na kontrolu, tak si taky řeknu o Hamiltona. Ale začínám pochybovat, že mi to pomůže. Určitě budu patřit k těm, kterým se po tom porod nerozjede :grinning:.
Dneska jsem opět úplně zdechlá, v noci mě párkrát tak píchlo nahoře v břiše, že jsem myslela, že se podnájemník chce prokousnout ven břišní stěnou, takže jsem toho moc nenaspala. Dopoledne jsem pak vytřela prádelku, nastěhovala si tam nové koše na třídění prádla a uvařila si oběd. Měli jsme interhotel :slight_smile: - každý jsme si vařili zvlášť, protože manžel si dělal hovězí, což já nemusím. Odpoledne to vidím na návštěvu u maminky, abych ji oblažila svou přítomností :grinning:.
15. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Mně zase tři doktoři potvrdili kluka, tak taky doufám, že se nespletli - hlavně když mi na ultrazvuku jeden ukazoval, že má sestouplá varlata, to by fakt byl trapas :grinning:. Výbavičku jsme ale pořizovali většinou v neutrálních barvách, aby se dala použít i pro případné další dítko.
15. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna
@alemari
No a mě ten poslední doktro zase na tom velky UTZ na genetice řekl,je tam čurina jak vyšítá :stuck_out_tongue_closed_eyes: s tímhle by se kluk asi těžko vyčůral :frowning2: ,ale já tam stejně nic neviděla :grinning: :grinning: :grinning:! No tak budu doufat :dizzy_face:
Jinak už jsem ale vypozorovala,že malá se mi hodně vlní jen když sedím,asi už je hodně sestouplá dole a a já jí tím sezením nějak tlačím,když si lehnu na bok,nebo stojím,nebo cokoliv jiného,tak je v klidu,tak já musím až do porodu ležet :wink: .
15. črc 2012 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek