• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Však jo, jenom lež. Já taky pozoruju, že mě v sedě dost bolí břicho a záda a nejlepší by bylo asi vyvalit se. Jenomže v leže můžu jenom číst nebo čučet na filmy, což mě taky nebaví pořád. Při chůzi nebo obecně ve stoje je to lepší, takže asi znamení, že mám jít něco pořádného dělat :grinning:.
15. črc 2012 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Taky jsem byla oblažit maminku a tatínka :slight_smile: Hlavně se mi k našim vrátila z reklamace e-kniha, tak jsem happy, že už ji mám zase u sebe a mám co číst - dokud to jde :slight_smile:
No já už přestala i špinit po Hamiltonovi, dneska se malá pěkně vrtí, ale jinak nic...
@teddylu Mamina říkala, že včera a v noci prý byla nějaká magnetická bouře, tak se nedivím, že ty děti byly jak prdlý...no a co se týče pohlaví...mně potvrdili holku 2 doktoři, tak taky doufám, že se nesekli...jinak bude asi Ondrášek chodit oblékaný jako teplý miminko :grinning:
Jinak manžel mě teď provezl k našim a zpět, tou cestou je šest přejezdů a celkem dost hrbolů na cestě, chudák doufá, žeto malou vyžene :slight_smile: Já už nevěřím ničemu :slight_smile:
15. črc 2012 v 17:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Moc děkujeme, radost nám dělá obrovskou :wink:
15. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu malý měl ty kulky zkrátka zkryté v tříslech, po porodu se doktor ktrerý mi to řekl o holce sám divil jak tak vyvinutý kluk mohl vypadat na holku... :sweat_smile:
15. črc 2012 v 19:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari jj Kubík má ještě obě prababičky a oba pradědy :slight_smile:
15. črc 2012 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No vidíš tak já mám tu magnetickou bouři od včera v břiše a stále trvá :grinning: ! Odpoledne jsme byli na procházce a od té doby mě i šíleně píchá na pravé straně v podbřišku :cry: . Ještě zítra budu mít klid a v úterý zase na ten monitor a pokud se mi ta bouře v bříšku neuklidní,tak můžu počítat s tím,že si mě tam už tentokrát nechají :frowning2:!
No náš Lukášek by na tom byl stejně :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! No musel by to do čtyř měsíců vydržet,další velikosti oblečení zatím nemám :wink: !
Tak si si pěkně podrncala,ale to já včera při cestě na chatu taky a nic :confounded: a to je tam cesta 5 kilometrů samá díra,hopsala jsem v autě jako ta sádrová opička na gumičce ze střelnice :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Prostě si holky samy vyberou kdy budou chtít ven a my to asi neovlivníme :pensive: !
15. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Těhulky myslím na Vás ať to dotáhnete do zdárného konce a těm co už to chtějí mít za sebou ať se mimouši umoudří a chtějí už ven :wink:
Já byla u babičky a pak ještě na hoďku s malým venku, ještě spí v korbičce, tak se stihla i něco poklidit :slight_smile: Hrozně mě štve jak malýho trápí to bříško, přijde mi, že je to snad čím dal častěji...on si totiž málokdy brkne a pak ho to tam asi tlačí, takže vidím, že je unavenej, spinkal by, ale ta bolest mu prostě nedá spát! V úterý jdem do poradny, tak to chci probrat s doktorkou, ale počítám, že mi řekne, že žádnej zaručenej recept na to není a že to časem prostě přejde :unamused:
Řeknu Vám, že to mimčo je i docelá velká zkouška vztahu! Když malej pláče, sem většinou nervózní a pak se i hádáme s přítelem :frowning2:
15. črc 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna No já mám plán na ten monitor,já tam totiž sedím celou půlhodinku na takovym koženym, malym a nepohodlnym křesílku,tak řeknu sestřičce,že už trochu cítim hlavičku dole a že nemůžu sedět,že mě tam pak hodně tlačí,tak jestli při tom monitoru nemůžu ležet! Mají tam i připravené lehátko a spolužačka která tam taky jezdí už při monitoru ležela dvakrát a mě pak malá tak šíleně nekope,tak by to mohlo vyjít dobře :wink: .
15. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, ta naše malá mě zas tak v bříšku nezlobí, jen tak průběžně. V noci mě nechá spinkat, ráno když snídám se taky probudí protáhne se, zavlní se :wink: pak zase usne. Po obědě se zase probudí, protáhne se.......usne a večer to samé :slight_smile: Takže docela pravidelné pohyby, někdy to rozjede a někdy mne šetří :grinning: Dnes mě šetřila, byla hodná až teď trochu cítím křížáky a občas tlak na tu spodní kostičku :wink: Zatím mě bříško ještě nějak moc netuhne, jen občas nebo když se tam nějak protáne :grinning:
Přeci jen, mám ještě 11 dní do porodu, v úterý jdu na další kontrolu a jsem zvědavá na názor mého lékaře :slight_smile:
15. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se mi zdá, že se otázka kdo pojede teď zmení na kfo pojede poslední:grinning:
15. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu
Malá je fakt hodná :slight_smile: ,je to šmoulinka,dnes jsme přišly z venku a v korbičce spinkala ještě 3 hodiny.Já jsem pořád nějaká unavená,snad se to zlepší :wink: .Ty prdíky jsou nepříjemný,u malého jsem to taky měla :confounded: .Malá se vykaká,nechám ji ještě chvilečku prokopat a je to v poho :slight_smile: .S tím odříhnutím máme někdy taky problém,když usne už je hotovo a pak blinkáme :confounded: .
15. črc 2012 ve 21:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky,děkujeme,je moc hodná,zatím,až na malé vyjímky převážně spinká,je to můj poklad :slight_smile: .Ještě abych překlepala tu únavu,jsem pořád ,jak praštěná a do ničeho se mi moc nechce,ale se zády už to začíná být lepší,tak snad.Ty 2 týdny to byl děs,ikdyž zázraky nečekám :confounded: .To víš,že to zvládneš,brnkačka,jsi už zasloužilá matka :wink: :wink: :wink: .
15. črc 2012 ve 21:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky Pa,zkusím se za Vámi mrknout zítra :wink: .Jinak těhulkám držíme s Eliškou moooooc palečky!!!!!!!
15. črc 2012 ve 21:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka
Ahojky!Neboj,taky se dočkáš :wink: .To čekání je hrozný,já už jsem moc ráda,že je malá na světě a já že už jsem bez pupíčku,ten konec byl dost těžký,hlavně na ty mý záda :confounded: :confounded: :slight_smile: :slight_smile: @alemari ,@teddylu Mooooc na Vás myslím,nedivím se,že už by jste to chtěly mít za sebou.Ještě,že teď nejsou ty pařáky,tedy pro Vás,já bych zrovna brala,aby bylo hezky,byly by pro nás příjemnější procházky :grinning: .Včera malá usnula v 11hod., pak jsme papaly o půl 1, o půl 5,usnula kolem 6hod.a teď ještě spinká.Musím se jít nachystat,kolem 9hod.jedeme pro Dandu,vrací se z Moravy.Vyrážíme sami,taťka je v práci,tak jsem zvědavá.Ještě mě čeká odstříkání,musím koupit v lékárně kelímky na mlíčko,kdyby nám snad došlo :angry: ,tak a ť máme zásobu :grinning: .Zatím se mějte hezky!!!Pa
16. črc 2012 v 07:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3
Moooooooooooc Vám holky gratuluji a oboum Vám s Eliškou přejeme hodně zdravíčka :slight_smile: !
16. črc 2012 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno:slight_smile:.
Je tu dnes někdo? Kdepak máme vždy první @snuflinka??? Že by se už konečně dočkala :wink: :wink: :wink: !
Já jsem měla včera večer pěkné poslíčky a tlak na konečník,tak jsem si říkala možná taky vyrazíme,pak jsem ale usla a vše mě přešlo :cry: a spala jsem až do půl 9h :slight_smile: .
Opět tu máme slejvák jako blázen,voda se valí všude,ale i proto se mi tak krásně spalo :dizzy_face: .
Tak dnes to mám za 14 do termínu a začla jsem 39 týden,to jsou krásná čísla.
16. črc 2012 v 09:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ahoj, to bylo asi to samé co jsem měla já minulé úterý, a dneska se mi zdál sen o nečekané návštěvě, ve snáři to znamená narození dítěte do rodiny, u nás nikdo jiný nečeká, ale já tu návštěvu vyhodila! :grinning:
16. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no doufám že to zvládnu...hlavně at je miminko zdravé, čím jsm starší tím se víc bojím aby to bylo všechno v pořádku :wink: A co záda a porod, nějaký obrat k lepšímu? I takové případy jsou...... :slight_smile:
16. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nó tak to je pěkný :grinning: :grinning: :grinning: a proč si je vyhodila??? Tak to budeš přenášet :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
16. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu joo, asi budu přenášet, mě je to jedno, ta návštěva byla taková jedna příbuzná čarodějnice :grinning: :grinning: :grinning: no v tom snu jsem měla takové břicho, a jak jsem je vyhodila tak na mě přišel porod, neměla jsem kam dát děcka, prostě opravdový horor, a to je mi to zdálo až ted ráno, usnula jsem ještě až odešel mužíček do práce po sedmé hodině , no že jsem se raději nezvedla a nešla na kafe..... :unamused:
16. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu to myslíš vážně , že @snuflinka vyjela? Ona měla dnes kontrolu, ne?
16. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax no já jsem zvědavá, kdo tu nakonec zůstane poslední....pokud bych měla rodit až dojdou zedníci tak já, až do září...
16. črc 2012 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak já si zatím na záda stěžovat nemůžu,ale mě zase teď dost bolí kyčle,taky žádnej med :frowning2:! No prostě už se těším až bude malá venku,ale jak jsem byla s porodem hrdinka,tak už se mi pomalu začíná klepat prdelka :grinning:! Bojím se hlavně těch bolestí při kontrakcích,nástřih,šití,to je mi jedno,to je rychlý,ale mít kontrakce jako prvorodička třeba 10 hodin,to bude mazec :cry: :cry: :cry: !
Počasí mi tohle taky vadí,tak by klidně mohlo svítit sluníčko,ale být tak 20 stupňů,né ty tropy :sunglasses:! To by se i tobě líp jezdilo s kočárkem :wink:.
A ty kelímky na mlíčko pak dáš do mrazáku,nebo jen do ledničky a pak to tedy musíš přelít do flaštičky a krmit z ní? To jsem z toho jelen :grinning:.
16. črc 2012 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No já mám většinou sny taky až k ránu,to sis měla dát fakt radši to kafe :grinning: !
No asi má tu kontrolu u primáře,ale i tak tu vždy ráno něco napíše,třeba v 6 hodin a dnes ani řádku :unamused: !
No uvidíme :dizzy_face:!
Já si jdu dát vanu a musím se zase celá oholit,je to už pro mě složitý proces s tím bříškem :grinning: ,ale zítra mám ty monitory a jedeme zase s taškou :frowning2: ,kdyby to bylo špatné,tak ať jsem připravená!
16. črc 2012 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,trcim v porodce na KO,monitor bez akceleraci,dalsi Hamilton za mnou,ted cekam na 2.monitor a pokud bude vypadat stejne,tak zitra rano nastup na vyvolani porodu.
A v noci jsem byla od 2:30 vzhuru,usnula jsem pred patou a v 5:30 mi zvonil budik,tak nez jsem se vyhrabala,ani jsem sem nestihla zajit :slight_smile:
16. črc 2012 v 10:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Ty si to kafe před monitory raději nedávej...
16. črc 2012 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka a monitor co?Že nejsou stahy nebo špatné srdíčko , nebo proč vyvolávat?
16. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Špatné srdíčko - úplně bez těch akcelerací, ale druhý monitor už dobrý - povedlo se malou vzbudit, takže verdikt je v pátek na monitor, příští pondělí na kontrolu. No stahy nemám taky, ale to nikdo neřeší...Podle mě i Hamilton mi dělají na nic, mamina taky kontrakce neměla až tešně než jsem se narodila. Jela do porodnice, protože jí praskla voda. A byla úplně bez bolestí, ve 12 byla otevřená jen na 2 prsty a pak se to zláznilo a ve 12:30 jsem se narodila...Takže já budu asi fakt rodit až jako poslední :frowning2:
16. črc 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No to vůbec,kafe si snad nedám ani ráno :slight_smile:! Stejně to vidím že si mě tam nechaj,ty pohyby místo aby upadaly,jsou čím dál častější a silnější:frowning2:.
16. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Né nebudeš poslední neboj :slight_smile:! Já ti dávám do pátku,na další kontrolu v pondělí už nepůjdeš :grinning:! No vidíš tvojí princeznu musí na monitorech budit a já se zase modlím aby byla celou půlhodinku v klidu,jen s pár pohybama,aby mi to nevylítlo nahoru :frowning2:. Každé mimčo to má opravdu jinak. No ale kdybys měla porod jako mamka,to bys měla fajn :wink: ,to já po mojí nechci,rodila mě 20 hodin a měla šílený bolesti :frowning2:!!!
16. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek