• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
autor
@bajule ó tak to se mě líbí tkatéž mi jsme zvolili motýlky...Já koupila dudlíčka na noc...a je tak krásný měli ho ze 100 kč na 57, 90 kč 50 % sleva asi výprodej tak jsem ho dnedky vzala...A ještě mám vyhlídlí jeden...V interšpáru..Mám spíš ráda takové ty průhledné jsou krásné...Ale dnes jsem koupila s modrým měsíčkem na spaní...Vy ještě nevíte co to bude.,...? Se necháte překvapit jo?... :slight_smile: Já jsem chtěla taky, ale pak jsem si to rozmyslela...Nebavilo mě kupovat neutrál...Hodně mě to fascinovalo :grinning:...Tak jsem si to prostě nechat říct musela abych se tak zařídila a kupovala na dané pohlaví :slight_smile: a zařizování pokojíčku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. dub 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já mám dudlíku asi 6 :grinning:
17. dub 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@yesu No a já jen jeden.....Holky smějte se mi :grinning:...Jsem asi hodně pozadu...Musíme to rozpočítávat finančně...Já zase nato tolik nemám...Ale ráda bych si koupila :grinning: No jo no přerušit si studium na 1 rok a pak individual a k tomu nemám žádne penízky od pracáku...Takže jsem suchá.... :grinning: Nemít rodinu a přítele tak nevím a to mi chybí ještě plenky a hygiena chjo :frowning2:
17. dub 2012 ve 13:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Mňo, já se těšim na ten okamžik, až mě doktor -ka řekne maminko je to holka/kluk :dizzy_face: S těma neutrálníma věcma je to zajímavý, ale i neutrální věci jsou moc krásný, postýlka bude do béžova a už se nemůžu dočkat, až bude připravená a hotová :slight_smile:
Je to v čudu, právě jsem tady v bazárku narazila na nálepky medvídka Pú.... Je to jasný.... Jsem strašná... :grinning:
17. dub 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli my taky trochu bojujem s penězma, já jsem na pracáku, ale aspoň si přivydělávám bokem, ale nemít podporu v rodině, tak nevím nevím....
17. dub 2012 ve 13:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu Tak určo víš o čem mluvím...KDyž mám příležitost tak si taky vydělám bokem...Jinak vždy příjdu maminko nebo tatínku dej :grinning: :grinning: a udělám nevynné očička a dostanu to co chci...ale pouze na malého :grinning:
17. dub 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Tak takhle to u nás nefunguje, ale třeba tchýně nám sama od sebe dost koupí a celkově finančně pomáhá...
17. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Ale nespěchej zase s postýlkou...Ještě čas nesestavuj jí...Nevíš co se může stát...Já vím, že jsem pověrčivá, ale já už tak vyrůstám....ať ti jí manžel sestaví až budeš v porodnici s malým na světě...aspoň se nebude nudit :grinning:. A až příjdeš domů tak už jí tam budeš mít...Já už jí chtěla domů včera...a tchýně mi říkala ať si ještě adši počkám, že je čas...že nikdy nevím co se může stát :grinning: tak ještě čekám...a to víš....že já jsem hoooodně nedočkavá :grinning:
17. dub 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No já to u postýlky neřešim... U kočárku jo, tan nesmí být v baráku, ale postýlku jsem sestavila už asi před týdnem :slight_smile: A už vidim jak by to ten můj chlap sestavil be ze mě tak aby to bylo tip ťop, to víš chci to mít pěkný a on by sotva věděl kde je povlečení....
17. dub 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@yesu To mě tchýně taky.....ale maminka je maminka :grinning: a jsem ještě dosti mladá :grinning: přeci je mi 19...a s miminkem jsem ještě mohla počkat...ale já si ho tak přála....a když jsem zjistila, že jsem těhotná...Můj mi pořád říkal ať to dám pryč...ˇže nejsme ještě zajištěný...Měl pravdu....Ale já jsem vodnář a jsem hodně tvrdohlavá...Já si ho za každou cenu chtěla nechat...A kolem toho 12 týdne jsem se hodně pohádala s mím...a šlo to skopce...byla jsem zoufalá...brečela jsem a chtěla jsem to dát pryč...5000, kč jsem měla v peněžence a chtěla jsem to rysknout a dát to pryč...Když jsem byla v čekárně tak jsem se zamyslela a řekla jsem si, že každé miminko má právo žít...i když bych se nedokázala o něho postarat...Sebrala jsem se a odešla...A udělala jsem dobře...Teď už jen čekám až se mi můj roubíř narodí...PRotože bych dala za něj i život!!!....Miluju ho z celeho srdce a přijít o něho ....To ani si nedokážu představit :grinning:
17. dub 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jinak já strašně ušetřila na tom, že si objednávám věci tady z bazárku a postupně když něco vidim, tak to koupim, jsem na nemocenský, takže taky nic moc, ale mateřská bude nižší... :confounded: Hodně jsme toho dostali od mojí mamky. Od přítele rodina mají všichni děti do 7let a nedostali jsme kromě plín skoro nic a tchýně? Pro ní je to sedmý vnouče, tak jí to údajně už nebere... No jo, co se dá dělat... Peníze jsme dostali jen od mojí babičky na kočárek, ale za to je v ložnici nový koberec :grinning:
17. dub 2012 ve 14:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule jééé já jsem chtěla taky do dětského pokoje koberec bohužel by nás vyšel na 2500, kč...a není na něj tak máme lino...ale co...je mi to líto, že nebude mít všechno...ale asi to tak má být :grinning:. JEžiš a to si vezmi až se malý narodí to toho budeš ještě dokupovat a nakupovat :grinning:
17. dub 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jsem taky vodnářka :slight_smile: Moje rodina z toho byla úplně vedle a šťastný, že bude miminko. Od přítele rodina si to málem hodila ve velkým a tchýně je toho názoru, že jsem si to zařídila abych nemusela chodit do práce, kráva :rolling_eyes: Jinak jsme se s přítelem tak moc hádali, že jsem na tom byla stejně jako ty, taky by mu vůbec nevadilo, abych šla na potrat, ale nakonec jsem si řekla, že ten maličkej za nic nemůže a úplně jsem to hodila za hlavu... A jsem teď šťastná a přítel nakonec taky, jen máme asi jako každý obavy, abychom všechno zvládli finančně, dvě děti už má a platí dost vysoký alimenty...
17. dub 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No to jo :grinning: Ale ono už to půjde, určitě :slight_smile: My budeme mít mimi v ložnici, zatim nemáme místo na pokojíček, byt máme velikej jako prase, ale pokojík budeme muset nějak dořešit přepůlením jedný místnosti...
17. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhule :slight_smile:.
Já mám jeden dudel na noc a jeden na den. Líbil se mi ten Lovi.
Jinak postel sestavená, manžel už to chtěl mít. Kočárek mám v pracovně :sweat_smile: . Nejsem pověrčivá.
Pak ho dám do technick.místnosti až tam uklidím :grinning: .
No a plenek máme hafo - nakoupili jsme v akci Pampers Premium care, jen za 249Kč ;).
Dnes už břiško jen píchá a nebolí tak hrozně jako včera, konečně :slight_smile: :slight_smile:
17. dub 2012 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem taky Vodnářka - kdy máte narozky? já 16.2.
17. dub 2012 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule co to je za názor tchýně :angry: ? Jak dlouho jste s manželem/přítele spolu?
U nás všichni šťastní, z mojí strany je to první vnouče, tak mamka, tetka poprděný a od manžela je to druhé, ale taky všichni happy.
Povedl se nám prcek na první pokus 14dní po svatbě :grinning:
17. dub 2012 ve 14:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... ÁÁ, vodnářky se sešly :slight_smile: 21.ledna :slight_smile:
17. dub 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... Tchýně je jiná.... Chtěla pro syna zajištěnou paničku, jen hlavně aby už neměl děti :angry: 1.dubna jsme měli tři roky, nejsme vzatý, minulé léto mě požádal o ruku, ale nechci se zatim vdávat, až nám to bude klapat s prdelkou, tak možná... :slight_smile: Z mojí strany je to taky první vnoučátko a pro mojí babičku první pravnoučátko, pro přítelovu babičku 29... Takže to mají na háku...
Jinak to je krásný, že se vám to tak pěkně povedlo :slight_smile: U nás to bylo nečekaný, dva roky neberu prášky, kvůli zdr. problémům a takhlen to dopadlo, ale vůbec nelituju :sunglasses:
17. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule 29 vnouče? whau, to plodná rodina :slight_smile:.
No já nebrala prášky kvůli žílám a tak jsme se říkali, že se to hned nepodaří a ejhle :grinning: . Já byl úplně překvapená a manžel: no co jsi ode mě jiného čekala? :grinning: ...
Jinak dost oblečků máme od švagrovky, má malou teď dvouletou, takže to super vyšlo. Jsem ráda, stejně se to unosí jen chvilinku, mimi rychle roste. Ale stejně trošku utrácím, teď jsem koupila krásnou zavinovačku :slight_smile:.
A máme už i autosedačku - Maxicosi cabriofix, po dlouhém vybírání jsme zvolili tuto. Hodně cestujeme.
Až za 14dní skončím v práci, sepíšu si, co chybí a pomalu budu dokupovat :wink: a připravovat pokojík pro mimi.
17. dub 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule to tě chápu! Malý za nic nemůže přesně!.....Ten mj už to bere z nadhledem a připravuje se, že bude nastávající rodič....Sice žádné děti nemá...ale jedno má na cestě a s tím se musí smířit!!...Jak, že ty si si udělala dítě, aby si nemusela chodit do práce...Co je to za ženskou teda....KDyž jste si ho přáli...Nehápu... :pensive: Jinak určo souhlasím a jsem toho názoru, že jsme na tom stejně. Počkej až se malí narodí budou všichni Paff :grinning:..Se mžeš spolehnout a každý ti bude čučet do kočárku jaký miminko je krásný k světu....No né?...Nemám pravdu :grinning:?
17. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucie... Ahoj já mám narozky 18. 2... :grinning: :grinning: 1993 jsem mlaďounká maminka :grinning:
17. dub 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky já se zdržím diskuze...Já musím pověsit prádlo..Dokud svítí sluníčko...Pak mže začít pršet...A prádlo mi pak nebude vonět :grinning:...Ještě musím udělat oběd...manžel příjde v 5 domů tak at mám nachystáno...Budu vařit hovězí jako směs s hranolkama...nebo s kolínkama...a ještě na večer budu dělat míša řezy :grinning: a musím vyžehlit a uklidit to asi nestihnu do 5 jojo.... :grinning:
17. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli jé, já jsem proti Tobě stará matka - 1983 :sweat_smile: :grinning: :grinning:
Mňam Míša řezy, dala bych si. Tak pa, já jdu prohlídnout oblečky, co jsme dostali.
17. dub 2012 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já makám jak prdlá každý den a dneska mě tak bolí záda, že si dávám trochu oddychu...
Ale práce máš teda hodně do pěti, ale nepřeháněj to... :slight_smile:
17. dub 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucie... No to jsi to měla jako my :grinning: My si řekli, že to zkusíme cca půl roku po svatbě, taky jsem nebrala prášky kvůli žílám a mělaj sem to děsně nepravidelný, tak jsem ani nehrotila, když jsem měla zpoždění...a pak jsem taky byla v šoku, když jsem měla pozitivní test a manžel úplně v klidu - naopak hrdej, že se mu to povedlo hned napoprvý :slight_smile:
No a pro obě naše rodiny je to první vnouče a navíc pro tchýni vytoužená holčička po dlouhé šňůře kluků (poslední holka v jejich rodině je ona), takže všichni spokojení :grinning:
17. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka no já to také vůbec nečekala, měla jsem zpoždění, bylo mi zle, ale myslela jsem si, že mám něco se žaludkem :grinning: .
17. dub 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@lucie... Už se to rýsuje už jsem dala péct těsto....a dodělávám to hovězí..já se s toho zblázním..jééé oblečky :grinning:
17. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule už jen vyžehlit už dodělávám...jde to dneska jako od ruky :grinning: ty se taky šetři :grinning:
17. dub 2012 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Mě dneska tak bolej záda, že sotva lezu, v noci jsem nemohla spát :frowning2:
17. dub 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek