• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu Já se asi jen tak nedočkám...dneska teda primář udělal toho Hamiltona hooodně poctivě, ale nic ne nerozjíždí, takže já už vidím, jak mě předběhneš ty i @lejlax
Takže kéž bych to do pátku měla za sebou :slight_smile:
No uvidíš, třeba se Barča postupně zklidní...já měla taky nejdřív s monitorem problém, že byla malá moc akční a teď poslední 3 týdny naopak....
16. črc 2012 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Ty monitory jsou opravdu zlo,akorát mě to vždy rozhodí :frowning2:! Já už bych se taky nezlobila,kdyby malá chtěla ven,na začátku 39 týdne už je snad dopečená dost :grinning:!
No držím ti palečky,třeba po tom dnešním poctivém Hemiltonu to přijde :wink: ! A bolel??? Každá maminka píše něco jiného :confounded:
16. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff, já už toho mám taky plné zuby :grinning:. Břicho mám těžké jako vlk v pohádce o Karkulce, když mu tam zašili kameny, ale pořád se nic neděje. Zítra jedu na kontrolu, tak jsem moc zvědavá, jak to bude vypadat. Už u nás stihlo parádně sprchnout, tak se asi vypravíme do města na kafe a na procházku.
16. črc 2012 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka jal to zkrátka vidím stále na tu diskotéku :grinning: Koli nás vlastně ještě zbývá? Ted jsem vytáhla fotky z prvních utz.a je tam tp 18.7. a 24.7., třeba se tam nějak vlezu, ale hlavně obě děti se mi narodily v úterý tak to snad neporuším...
16. črc 2012 ve 13:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu kolik tam to tvoje dítě ještě může mít místa... :sweat_smile: Mě se ty pohyby začínají zklidnovat, je to asi už fakt zralé jak doktor říkal :dizzy_face:
16. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No právě :grinning: ? Asi je pořád dost malá! Jinak si to neumím vysvětlit :confounded: .
Dnes jsem se domluvila na focení se skvělou fotografkou z Varů. Má teď 3 týdny dovolenou,tak nám to krásně vyjde tak 14 dní po porodu ,už se těším :slight_smile:!
16. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já jsem z ní taky zralá,ale na BOHNICE :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Jen se pořádně projdi,třeba to pomůže :wink: . Já taky nechci přenášet,to je nekonečný :frowning2:!
16. črc 2012 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu No v sobotu to nebylo až tak bolestivé, ale hodně jsem po tom špinila, to ze mě šly i kusy sražené krve, fuj...dneska to docela bolelo, ale asi nejvíc tlak na kost, jak se snažil tu ruku tam narvat fakt pořádně...ale špiním jen trochu, on říkal, že ten vak už je odloučený...no jenže teď už se bojím sexovat, když se ve mě takhle dvakrát pošťourali :-/ Dneska mě manžel jen oholí a budeme asi hrát žolíky :grinning:
Jako už bych ale potřebovala, aby mělá fakt co nejdřív vylezla, aby nás nejdýl příští pondělí propustili z porodky, protože jestli to bude dýl, tak už manželovi nemusí dát v práci dovolenou :frowning2:

@alemari Tak ty nakonec porodíš zítra, ne? :grinning: No já jdu po týdnu na další kolo generálního úklidu :grinning:

@zlatelevizeedna Tady lilo akorát když jsem jela z nemocnice...a už mě to taky nebaví :grinning: :frowning2: Teda jsem ráda, že mi nebudou porod vyvolávat, přeci jen ať to jde přirozeně...ale už by mohla jít ven sama :-/
16. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Já taky nechci, aby mi porod vyvolávali, ale když to jinak nepůjde... začínám z toho mít blbý pocit, furt mě někdo strašil, že budu rodit moc brzo, tak jsem musela ležet. Poslední měsíc se na mě při každé kontrole dívají tak, jako by mi to dítě mělo každým okamžikem vypadnout a nakonec budu přenášet. :slight_smile:
16. črc 2012 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jsme na tom takhle :slight_smile:
přezdívka--------------------jméno mamči-----------termín porodu----------jméno miminka
snuflinka--------------------Jája-------------------------15.7.2012-----------------Natálka
zlatelevizeedna------------Verča-----------------------16.7.2012-----------------Vilém/Evička
lejlax--------------------------Petra-----------------------26.7.2012-----------------Terezka
alemari------------------------:o)--------------------------24.7.2012-----------------nevíme
teddylu-----------------------Lucka-----------------------29.7.2012-----------------Barča
16. črc 2012 ve 14:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka to už nás ale moc není!!!! Poslední vyhrává záhezd pro 2 do Hornídolní:grinning:
16. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari Tak to jsem zvědavá na vítězku :grinning:
16. črc 2012 v 15:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@snuflinka
Tak to mi ho můžete rovnou dát a co tam budu dělat v horní dolní :grinning: :grinning: :grinning: ?
Holky máte taky na intimce vodu? Výtok poznám,ale občas když vstanu,tak cítím jak mi vyteče voda,nebo je to moč a nebo to může být pomalý únik plodovky:frowning2:! Aby se mi tam ta Barča tolik nemrskala,že už tam má málo vody a je jako ryba na suchu :cry: :cry: :cry: !
16. črc 2012 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě z tebe klepne, určitě ti odtíká plodovka a ty tady budeš houkat, že budeš poslední...já teď špiním, ale jinak jsem měla na intimce vždycky jen výtok, vodu žádnou...
16. črc 2012 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no třeba se ti Barunka počůrala:grinning:!!! Kdyby to byla plodovka tak to asi poznáš, ale klidně si dojdi do porodky, mají tam takové testovací proužky pro tyto případy...ale i kdyby, tak plodovka se stáááále dotváří i po prasknutí před porodem:wink:
16. črc 2012 v 17:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a v Hornídolní? No přece výšlapy, máš manduku, či jak se to jmenuje, to budeš mít relax aspoň:grinning: půjdeš hore, dóle..... :sweat_smile:
16. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka já se asi předem výhry zříkám ve prospěch teddylu:grinning:
16. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna
@snuflinka já počkám do lva, pak dám rádio na plné kule a to by bylo aby nic nebylo!!! Ale, nalakovala jsem si nehty, no tak pěkně že je to až škoda do porodnice, tak si říkám že bych tu dízu dala i dnes, nevím však ve kterém podniku je zrovna v pondělí otevřeno!!! :grinning: poraďte..... I obočí, melír, je ze mě kost k nakousnutí:grinning:
16. črc 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Hurá, budu mít kočárek. Ale ne teda ten svůj :grinning:. Dneska jsem volala do obchodu s kočárkama, kde mi oznámili, že ve zboží, které jim teď přišlo, můj ještě nebyl. Tak jsem jim oznámila, že mám dnes termín porodu a už bych ho fakt chtěla mít doma... takže jsme se s paní domluvily, že mi pošlou všechno zboží, které jsem si objednala, a které mají skladem (všechno kromě hluboké korbičky, sportovního sezení a přebalovací tašky :grinning:, podvozek mají), a že mi pošlou na vypůjčení i úplně novou hlubokou korbičku v jiné barvě (doufám, že ne růžovou, ale tu nedělají, myslím :slight_smile: ). Zítra to odesílají a ve středu to PPL přiveze.
Navíc jsme na procházce ve městě koupili i prostěradlo do postýlky (mám nějaká objednaná, ale jsou součástí právě té zásilky, co dorazí ve středu) a už se pere. Tak doufám, že to malý konečně pochopí, že už jako teda opravdu může :grinning:.
16. črc 2012 v 17:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak snad mi to vyvolají dřív než ve lvovi :grinning:. Taky bych už potřebovala zase na kosmetiku a na pedikúru, ale asi obojí provedu amatérsky doma, už se mi nechce se někam kolíbat. Nehty si lakuju akorát na nohách (čas od času), ale to prý do porodnice nechtějí, protože kontrolují, jestli člověk nemá promodralá lůžka - nedostatek kyslíku. A stejně bych si tam nejspíš nedosáhla, už i včerejší holení bylo skoro nadlidský výkon :grinning:.
16. črc 2012 v 17:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna já si melír, obočí, nehty i kosmetiku dělám též amatérsky sama doma...nějak na ty ženské nemám nervy jak řeší hovadiny a poslouchat je tam 2 hodiny to nedám :dizzy_face:
Ty už máš termín, to je jiná, ale první se může přenášet....Ale, raději to přivoď sama, ta vyvolávačka je až poslední řešení..mám v plánu si začvičit až to bude nutné :grinning:
16. črc 2012 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari A jaké cvičení na to funguje? :slight_smile: Já mám pocit, že to mimčo stejně nepůjde na svět dřív, než se mu bude chtít. Ale jako nosit ho další dva týdny, při té představě mě už jímá hrůza. Jsem strašně nervózní a nevrlá. Ještě že známí aspoň neprudí, kdy už to bude, to bych jim asi něco řekla. Stačí, že se naši, vždycky když jim volám, ptají, jestli jako UŽ mají vyrazit (nemáme auto, takže mě povezou do porodnice) :grinning:.
16. črc 2012 v 18:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Tý jo nestraš mě,já si myslím že to nebude plodovka! No ale co jinýho??? Zítra jedeme na ty monitory,tak to řeknu a uvidím jestli mě dr vyšetří. Jezdím tam jen na ty monitory,nic jiného mi tam nedělají a ke své dr jdu až v pátek :frowning2:!
16. črc 2012 v 19:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No teda,hned sem jí to řekla,že mi píšeš že se počůrala :grinning: ! Já to nepoznám,ale mám pořád mokro :confounded: ! Třeba učůrávám,ale moč necítím,jsem z toho volaká zmatená :pensive: . Ale tak i kdyby to byla plodovka,není toho kýbl a když se dotváří,tak na suchu být nemůže né?
No a do hornídolní se těším a hlavně na ty výšlapy,už mi to chybí,teď jsme byli na procházce ca 5 kilometrů,ale už to nějak nedávám, totálně mě to vyčerpalo :frowning2:!
16. črc 2012 v 19:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahojda :slight_smile: po delsi dobe opet nahlizim,vubec nemam cas..stihla jsem docist 2 stranky.Co noveho,nejaka dalsi miminka?Jinak Domísek je hodnej,budi se jen na hamani a prebaleni,vcera v noci hajal od 8 do 2 a pak az do pul 8 do rana,tak jsem byla rada :slight_smile: jediny co nas trapi je blinkani..skoro po kazdym kojeni,tak mam strach hlavne v noci :frowning2: Dnes mi pritel koupil krasnej prstynek za porod :slight_smile: Jinak fotky dam asi zitra :wink:
16. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari
@zlatelevizeedna
Holky já si právě dnes nalakovala nehty na nohou,kdybych zítra po monitoru musela zůstat v nemocnici a mám stříbrnej neprůhlednej lak a na něm ještě třpitky,aby to dobře drželo a to jako mít nemůžu :frowning2: ?? Ale na ruce mám průhledný gelovky,jen třpitky,tak to stačí ne? Vím že se kontroluje lůžko nehtu při narkoze,ale to sačí i na ruce né :wink: ! No a na melírek půjdu po porodu,abych byla kočena na focení s mimčem :slight_smile:!
16. črc 2012 v 19:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
HOLKY POMÓC ta do mě zase buší jak o život,to je normálně bolest a pálení. Pod kozičkama mi vyjede obr boule a jede až pod pupík,to už se fakt nedá :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ! Normálně to musím prodýchávat!!
16. črc 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ty bláho nechceš radši zajet do tý nemocnice? Já tam tky jela v sobotu vlastně zbatečně, ale není nad to se uklidnit, že mimču nic není...kort jestli ti možná po kouskách odtéká ta plodovka...

Já mám dneska luxusní poslíčky, ale v teplé vodě mizí, takže jsou to poslíčci a nic z toho :frowning2:
16. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Takhle ke konci můžeš trpět i mírným únikem moči, který si nemusíš uvědomit - stačí, když ti malá trochu polechtá močák. Jestli je tak živá, jak píšeš, tak bych se ani nedivila. I kdyby to ale byla plodovka a odcházela po troškách, tak se fakt neboj - průběžně zase přibývá, takže jí má Barča pořád dost. Nicméně se o tom určitě zítra zmiň a nechej si udělat test pomocí Temešváryho roztoku.
K tomu laku - já jsem někde četla, že to k porodu nechtějí z toho důvodu, kdyby bylo třeba provést akutního císaře v narkóze právě. Víš jak, vyvrbit se může cokoliv.
16. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek