• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 Už se těším na fotečky.
16. črc 2012 v 19:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu @snuflinka
Jestli je to fakt takový nářez, tak se přidávám ke Snuflince a radím jet na kontrolu. Teda já bych asi pro jistotu jela.
16. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak vcera jsem se koukla tam dolu zrcatkem :slight_smile: jsem se bala,co tam bude a dobry..mam jen 4 stehy a 3z toho uz vypadly.Jinak to tam vypada stejne jako pred porodem
16. črc 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21 To já určitě taky budu zkoumat, znám se :grinning: Už se těšíme na fotečky Domíska - co se porodů týče mrkni do tabulky narozených miminek ;)

No a já hlásím, že se mi tak rozcintalo pravé prso, že jsem si musela dát už tu prsní vložku, měla jsem noční košili úplně mokrou :grinning:
16. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mě malá taky takhle mučí...jako by se zapřela o mou páteř a chtěla se vytlačit ven...a pak mi z toho ztvrdne břicho...a bolí to jak blázen..
16. črc 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
@snuflinka
Holky počkám tedy do zítra,tady do Sokolova na pohotovost nejedu,kdyby si mě tam chtěli nechat,rodit tu nechci jak už jsem psala. No a do Ostrova jet takovou dálku se mi nechce :frowning2: . Každopádně to zítra řeknu,že mám hodně častý a dost bolestivý pohyby a o tom úniku čehosi :cry: ! Jen ať si mě tam nenechaj,to je ještě dlouho do termínu a oni co jsem tak vypozorovala jsou až moc pečlivý a nechávaj tam podle mě i kvůli každý maličkosti,asi potřebují obsadit postýlky :grinning:!
16. črc 2012 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka Tak doufej, že je to znamení brzkého příchodu strávníka. Držím palce. I když mně se taky takhle už dvakrát spustilo, vždycky, když jsem ležela na boku a měla jsem prso asi nějak blbě skříplé :grinning:.
16. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Tak to jsi první,kdo má něco podobného :slight_smile: ,zrovna jí tu prosím ať už přestane,úplně se mi šponuje a boulí po celém břiše a přesně,pak to vždycky celé ztvrdne,tlačí a pálí. Mě už to ale moc normální opravdu nepřijde :cry:! Přitom by těch pohybů mělo ke konci ubývat,tak co to tam mám za vetřelce :grinning:?
16. črc 2012 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Právě že u mě to taky není poprvé...většinou teda objevím až fleky na košili nebo podprsence, ale teď to bylo mazecký, košilku mokrou až na břiše, fleky jak blázen...ale prý to nic neznamená :-/ Poslíčci dneska taky provokujou celý den a nic z toho...prostě švanda

@teddylu Budu zítra držet palce, ale stejně bych asi do toho Ostrova radši jela, ale já jsem moc velkej plašan :grinning:
16. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
S tím únikem čeho si....já jsem se včera málem smíchy počůrala a přítel si dělal srandu, ať to nepřeženu, že by jsme mohli zavítat do porodnice :slight_smile: Jenže já se ještě na porod necítím, zatím jsem ve skvělé kondici, v sobotu jsem ještě bílila chodbu, běhám se psem po zahradě, já jsem asi nějaká jiná :grinning:
16. črc 2012 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@zlatelevizeedna já odpovídám zásadně LETOS.....ptájí se mě všichni furt...
Cvičení jakékoli, co znáš, hlavně pohyb :sunglasses:
16. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Fakt? Sem si myslela, že je to normální...dělá mi to celej devátej měsíc, že na mě vždycky vystrčí zadek a záda, kope už málokdy..mě taky moc nee, zítra jdu na ozvy, tak se zkusím zeptat...
16. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám na nohách prúsvitný a jen zdobičkou ornament, tak sned to doktor uvidí jestli jsem prokrvená, a jestli ne tak at to třeba okouše, mě je to jedno :grinning:
16. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna taky Teutonia nebo nějaký rezervák?
16. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax mě ty stavy začaly až minulé úterý, taky jsem byla stále fit :wink:
16. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím :slight_smile: vůbec na vás holky nemám čas,to je děsný :grinning: a to mám ty děti hodný :grinning: co vy?kdo má ještě pupíka? a kdo už mimčo v náručí?
16. črc 2012 ve 20:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata pozdravuju princezny! :wink:
16. črc 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko se mi zdá že nejsi v tabulce :grinning: evidence je důležitá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. črc 2012 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari vyřídím :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jé, pardon, napravím..
16. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata nebýt tebe, tak máme malý průměr porodní váhy v tabulkách oproti jiným :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
přezdívka--------------------jméno mamči-----------termín porodu----------jméno miminka
snuflinka--------------------Jája-------------------------15.7.2012-----------------Natálka
zlatelevizeedna------------Verča-----------------------16.7.2012-----------------Vilém/Evička
simonisko------------------Simona--------------------19.7.2012------------------Gabriela/Denisa
lejlax--------------------------Petra-----------------------26.7.2012-----------------Terezka
alemari------------------------:o)--------------------------24.7.2012-----------------nevíme
teddylu-----------------------Lucka-----------------------29.7.2012-----------------Barča
16. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonisko no hlavně se hraje o pobyt pro 2 v Hornádolní, kdo tu zústane jako poslední :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
16. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@simonisko ty čekáš dvojčata?
16. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ale prd, jenom se nemůžem rozhodnout s tím jménem, tak nechci ani jendomu dávat přednost.. :grinning:
16. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko a klučičí nic? Gabriela je hezké....U nás se dneska asi rozhodlo, Martin , teda první varianta byla Zemáček ale v kalendáři to ti blbci nemají :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nee, podle plodovky víme, že je to 100% holka...Jsou trapní, možná bych to hnala přes matriku!!!!! :grinning:
16. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari cože? :grinning:DD
16. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko tak vy jste asi jediní co to ví 100% Gábinka, to bude kočena :wink:
16. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Tak mě taky vystrkuje zadek a záda, ale nedělá u toho žádný šílený pohyby jako píše @teddylu Jo a už tě mám v tabulce ve wordu, tak pak nezapomeň zahlásit, až se malá narodí :slight_smile:

No tak já teď doufám, že třeba zabral ten Hamilton...ale zatím pořád jen bolesti, do sprchy se mi nechce lézt, ale když jsem tam v sedm byla, tak nic nebolelo...no jestli bude planej poplach celou noc, tak mě klepne, fakt :grinning:
16. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek