• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@natykata no kopukala jsem do tabulek na jiných diskuzích a my tu máme malé děti, ty máš asi největší , ne? :grinning: :grinning: :grinning:
16. črc 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Káča měla 3500g a 50cm :slight_smile:
16. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ještě majinka1981 věděla na 100% holčičku z plodovky...já jsem celkem zvědavá, jestli to nakonec není Ondra :grinning:
16. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@natykata no největší!!!
16. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Mě se právě budí kolem 12 večer a začne šílet...a právě to dost bolí, jak psala @teddylu...a teď jsem ve fázi, že mě šíleně bolí kost a třísla...ráda bych se ještě před porodem vyspala...budu hlásit!
Už je to fakt dlouhý....
16. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka my jsme to u těch dvou ani netušili , překvápko, až na ten úlet co nám doktor řekl o holčičce před porodem u druhého...
16. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Domči Laurinka měla 3560g :slight_smile: Ale jen počkejte na to naše kotě :grinning: To mělo odhadem 3600g už před 14 dny :grinning:
16. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@simonisko jo, třísla mě bolí taky...no já si jdu lehnout, manžel už spí, prý kdyby náhodou jsme v noci jeli, tak aby aspoň něco naspal :grinning: No do rána to vidím ještě doma...ale třeba ten HH zabral...
16. črc 2012 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
16. črc 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
@alemari
@simonisko
Holky připravila jsem si vše,kdyby na mě něco přišlo v noci. Tašku mám připravenou u dveří,věci vyžehlené,botky naleštěné,tašku plnou dobrot také v pohotovosti,tak uvidíme :grinning:! No ale do smíchu mi moc není,břicho mám teď totálně tvrdé jako kámen a samou bouli. Malá se prostě rozhodla,že dnes odpočívat nebude :frowning2: :frowning2: :frowning2: !
16. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Tak já můžu napsat,že v noci mám kupodivu klid a začne až ráno po snídani,to mi to ale pak dá sežrat :grinning:! Dnes jsem třeba spala od 23h do půl 9h,pochopitelně jsem byla dvakrát čůrat :slight_smile:.
16. črc 2012 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to máš dobrý, alespoň se vyspíš...no uvidíme, jak to ty naše holky plánují...ale dobrá příprava je záruka úspěchu... :grinning:
16. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nech si obuté boty:grinning:
16. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu abys to stihla...
16. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jé inspiruješ mě s těma dobrotama, musím si do té mé tašky taky nějaké nakoupit :slight_smile: Zítra jdu v osm na kontrolu, tak uvidím co se dozvím nového :slight_smile:
16. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Taky Teutonia, jiná korbička by mi asi na ten podvozek neseděla - podvozek už bude finálně můj, jenom jaksi ty části, ve kterých má dítě sedět, jim nedorazily :grinning:.
17. črc 2012 v 00:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčátka.
@snuflinka dnes ještě spinká :grinning: ?
Já se tentokrát moc nevyspala,pořád ze mě něco vytéká,tak jsem opravdu moc zvědavá co mi na to řekne doktor :confounded: ! Nemůžu spát ve spodním prádle,takže jsem měla na nočním stolku toaleťák a pořád jsem se otírala :frowning2: !
A pohyby byly tentokrát i v noci,přítel mi tvrdí,že už chce asi malá ven,tak ať jde sakra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Zlobit se na ní nebudu :sweat_smile: .
17. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Dobré ráno maminky....Včera jsem nemohla přijít na pokec a podívat se co se tu drbe a děje :grinning: náš Tomík celý den včera koukal a prořval, spal jenom 2 hodiny z celého dne...a usnul až v 11 v noci....takže jsem doma nestihla ani pouklidit a uvařit..věnovala jsem se mu na plno a večer jsem padla na držku...a teď mám výčitky zda to je normální, že takhle dlouho koukal a nemohl zabrat :slight_smile:
17. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můžu se zeptat jaké máte zkušenosti s vyvolaným porodem?Zítra mám asi nástup a pokud do zítřka neporodím,tak mi budou vyvolávat a mám docela obavy za jak dlouho se dostaví bolesti,jaké a za jak dlouho jste porodily???
17. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda :slight_smile: vcera to byla noc..od pul 10 jsme rvali a jeste neprestali :frowning2: uz jsem uplne zoufala,sotva lezu.Uklidni ho jedine prso.Asi ho boli brisko
17. črc 2012 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky od pul sesty jsem v porodce,otevrena na 5cm,voda pryc...
17. črc 2012 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@snuflinka no jo, VIP datum :grinning: Čekáme na zvěsti o Natálce:slight_smile:
17. črc 2012 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka No a já si říkala kde jsi :grinning: ! Tak držím palec ať to jde rychle :wink: . No a jak píše alemari krásný datum si malá vybrala,já chci taky :cry: :cry: :cry: !
17. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já se budu muset výhry dobrovolně vzdát, zítra jdu na vyvolání... :sunglasses:
17. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka držim palce ! At máš rychlý porod :slight_smile:
17. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko třeba to do zítřka ještě příjde samo :wink: Počasí tomu přeje :sunglasses:
17. črc 2012 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna sedí na sebe i konkurenční kočárky, třeba známá má korbu Jane na Concordu.. Hlavně že Ti výjdou vstříc, to je stres bez kočárku, mě o tom povídej když nevím jestli porodím do nedodělaného nebo to stihnou :angry:
17. črc 2012 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari V Brně svítí sluníčko...a bouřky na madam nefungují.. :grinning:
17. črc 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Držím pěstě, jinak máš krásné datum na porod fakt VIP :slight_smile:
17. črc 2012 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dnes jsem byla na kontrole a monitoru, vše je v pořádku a mám domluveného primaře u porodu, tak jsem klidnější :slight_smile: Včera mi kamarádka přivezla monitor dechu a tak to byla snad poslední věc která mi chyběla, ikdyž těch věcí na miminko by mohl mít člověk plný dům :wink:
17. črc 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek