• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Ahoj holky,jak tady čtu tak se ty naše ratolesti proti nám asi zpikli,naše malá madam dneska předvádí taky pěknej cirkus.Od rána řvala a řvala,sklidnila se jen v náručí,ale jak jsme ji položili tak řev :angry: Vždy zabrala jen tak na 10 minut a znova řev.V pět jsem ji dala do kočáru a venku usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď jsme u mamky a zatím je klid,tak jsem se přišla podívat sem za váma,abych se odreagovala :grinning: A co Snuflinka,už má princezničku u sebe,nevíte někdo?
17. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, to počasí mě fakt štve, dneska sme vyrazili ven a dvakrát zmokli :angry: Snad už se to brzo zlepší, abysme mohli vyrážet na celej den! Včera sme byli teda na chatě, tak byl malej aspoň celej den venku na verandě!
Dneska sem byla na kontrole na hematologii, tak je vše v pořádku, takže už si konečně nemusím píchat ty injekce! Pak sme byli v poradně na kontrole v šesti týdnech. Kubík má 53cm a 3600g, má trošku kýlu, tak to musím hlídat a kdyžtak by nám dali nějakej pás na bříško. A řešila sem s doktorkou to, jak mi po každým kojení plače a má křeče, tak mi řekla, že by to mohla být alergie na kravský mlíko, takže ho zkusím vysadit a uvidíme...akorát teda nevím, co budu jíst, když skoro nic nemůžu :unamused: a ještě mám zkusit před kojením trošku odstříkat, by malej tolik nehltal, tak sem zvědavá.
Dočítat dva dny asi nezvládnu, tak doufám, že se maminy, mimouši i těhulky mají dobře :slight_smile:
17. črc 2012 v 18:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
jééé snuflinka rodí, tak super bude další miminko :slight_smile:
@teddylu co ty s tím odtíkáním?
17. črc 2012 v 18:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko mě se zdá, že jsme vám to tam poslali, tu se to dneska vypršelo, mě bylo teda všelijak , ale vydržela jsem. Mě měli taky vyvolávat u druhého syna, přijela jsem ráno do porodky, a najednou se tam zhluklo spousta přirozených porodů, tak pro mě nebylo místo, jela jsem domů,no a už jak jsem jela tak mi byla všelijak, dojela jsem domů, prošla se , pak se znova prošla a kolem 6té večer už to začalo, ale jen po deseti minutách, do večera to bylo po 7 minutách a ráno ve 4 už po 3,tak jsme se tomu stejně nevyhnuli, malý se narodil 10.40.bez vyvolání, sám si to naplánoval :grinning: tak se projdi, třeba to taky příjde samo :wink: svižnější chůze neškodí :sweat_smile:
17. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak to já doufám, že zítra tam nikdo rodit nebude!!!Já jdu na vyvolání právě proto, že už nemůžu ani chodit, bolí mě totiž třísla a st. kost... :grinning:
17. črc 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko ta stydká kost, to je děsná bolest! Od toho je fakt jediná pomoc ten těhu pás... V kolik nastupuješ? Dáváš si nějaké projímadlo nebo bereš klistýr? :wink:
17. črc 2012 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Doktor mi říkal, že už ani to ne, že pomůže už jenom porod... :grinning: Mám přijít poo, asi pak bude příjemnější, než byl dneska před obědem..klistýr, četla jsem, že to i trochu popožene porod..a já mám přes střeva tolik toho za sebou, že klistýr bude brnkačka... :sunglasses:
17. črc 2012 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko já ted nevím jak se to jmenuje, ale je to taková sada pro domácí klistýr...holky si to moc chválili, doma, v klidu.... :wink: Ta teplá voda do střev to trochu uvolní , to je pravda, ovšem nesmí mít před tím maminka zácpu! :grinning: :grinning: :grinning: to je pak snad ještě horší :grinning: Tak to už máš vybrané to jméno, ne? U nás to bude asi ta Simonka a Martin, furt to měníme, mě s toho picne :sweat_smile:
17. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlasim,ze Natalka se narodila dnes v 16:22,meri 48cm a vazi 3kg :slight_smile:
17. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (7)
Moc gratuluji, nádherné míry, ty bych taky brala :slight_smile:
17. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka tak a máš po zájezdu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: Natálku vítáme na světě, hurarararaááááá! Odhady doktorů na váhu jsou fakt jen odhady, maximálně vystresují maminku, jak je?
Miminku přeju sladké mlíčko a mamince zdraví :wink:
17. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Jo?Tak o tom jsem neslyšela...nechám to raději na sestrách.. :grinning:
No to jméno ještě pořád není jistý, ale nejspíš Gábina...no Simona je velice sympatické jméno... :grinning: :grinning:
17. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a ty jsi kde? :astonished:
17. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko :grinning: :grinning: :grinning: taky jsme ho dlouho vybírali :grinning: :grinning: :grinning: žádnou pořádně neznám, maximálně Kreinovou, ale ta už taky na kafe dlouho nezašla :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jako kdybych se tak nejmenovala já, tak ho dám taky...a nebo Linda, ale to už je ségra... :angry:
A ještě Stašová...
17. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@yesu
Holky tak já jsem skončila v nemocnici :frowning2:! Monitor katastrofa,malá i v klidu nešla pod 170! Vypadalo to,že půjdu na císaře,další monitor už mi dělali na pokoji porodního sálu. Předtím jsem dostala kapačku,nesměla jsem jíst ani pít! No a další monitor úplně vpořádku a opět to bylo nedostatkem tekutim,ta kapačka mi to zachránila,jinak bych prý malou uvařila. Takže musím vypít min. 3 litry za den! Jinak mám moc hustou krev :frowning2:! Tak jsem tu zůstala,zítra 3 kontrolní monitory a pokud vše bude OK,tak jdu ve čtvrtek domů. A já už byla smířená s tím císařem a datem 17.7 :grinning:!
Ale dozvěděla jsem se,že malá váží odhadem 3200g,plodovka mi neodtéká,mám jí dost a celkově UTZ i vyšetření čípku na jedničku. Tak se mi ulevilo :slight_smile: :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu teda ty si ten konec užíváš :unamused: ale vydrž to, ještě pár dní a budeš mít malou u sebe a užívat si zase jiný starosti :wink: @snuflinka velká gratulace, hodně zdravíčka oběma :slight_smile:
17. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka Jáji moc gratuluji k Natálce,přeji hlavně hodně zdravíčka a ať vám dělá jen samou radost :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Tak si se taky dočkala a s tím datumem mě tedy štveš,to jsem chtěla já a skoro jsem to měla,skončila jsem v nemocnici a hrozili mi cásařem,pro špatné ozvy,nakone další monitor OK. Takže zájezd do hornídolní je můůůj a datum si zabírám 27.7 :grinning: !
17. črc 2012 ve 21:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu to bude všecko v pohodě, nedemlali Barunce třeba nějaké kardio?
17. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ne né,právě že si už dopředu mysleli,že to bude tím že jsem na suchu bez dostatku tekutin a mám hustou krev. Hodně jí to srdíčko dr kontroloval na tom UTZ a tam bylo vše OK i průtoky pupečnékem! Po té kapačce se to ukázalo na tom monitoru,že to bylo špatným pitným režimem,tak se nalejvám a jsem jak průůůůtokáč :grinning: :grinning: :grinning: ,bych si rovnou mohla sednout na hajzlík!!! Teď jsem byla na dalším monitoru a zase ok,páč musím pít a pít.
17. črc 2012 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Moc gratuluju k Natálce a přeju hlavně hodně zdravíčka a mlíčka.Koukám,že ve váze miminka zatím vedu :grinning:
17. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No ty si ten konec teda opravdu užíváš... a toho strachu co člověk zažije o tu malou princezničku,viď?
No hlavně ať jste obě v pořádku a máš ji brzy taky u sebe.
17. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No to si tedy užívám :frowning2:! Ale já půjdu když to bude OK ve čtvrtek domů a do termínu mám ještě 12 dní,tak to asi takový fofr nebude. Jen budu muset jezdit obden na ty monitory pro kontrolu! Jinak mě neechají ať se porod rozjede sám,takže třeba až do půlky srpna :grinning: :grinning:!
17. črc 2012 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dobrou noc :slight_smile:! Tady už je večerka,tak jim tu nemůžu cvakat na PC :frowning2:. Zítra dopoledne jsem zase tu,aspoň mi to s tím internetem tady utíká :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
17. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Uvidíš,třeba maličká vykoukne na svět o něco dřív,tipuju si že přenášet nebudeš :wink: ale člověk nikdy neví... :grinning: Ta moje prďolka mi dala dneska pěkně zabrat a to byla tak hodná :frowning2: Doufám, že se to teda zase srovná,protože jestli mi zítra bude zas tak ječet jako dnes tak mi asi hrábne :grinning:
17. črc 2012 ve 23:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 No tak jsem si myslela,že by malá mohla vykouknout v noci,po tom,co se ve mě včera dr tak šťoural,ale nic,jen trošku bolí bříško a špiním :frowning2:!
No a první noc ve špitále tedy nic moc,spala jsem tak 3 hodinky,pláč miminek z šestinedělí byl slyšet až k nám :cry: .
Uvidím co kontrolní monitry a zkusím překecat doktora,ať mě navečer pustí domů :slight_smile:!
18. črc 2012 v 07:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobr ráno, ach jo kubíka včera zas bolelo večer bříško a pak nemohl usnout, usnul až v jedenáct :unamused: po dlouhé době šel táta do obýváku a se slovy, že na to nemá nervy, tak mě to kvůli kubíčkovi mrzí, on za to přece nemůže, že ho něco bolí :frowning2: dneska kubčovi přijde hrazdička a hračky, tak se těším :slight_smile: dopo většinou moc nespává, ale snad zvládnu uvařit a odpo pojedem za kámoškou, co má taky prcka a budem někde drandit s kočárkama :slight_smile:
@teddylu no jo špitál na vyspání moc není, ale trénuj :grinning: :wink:
18. črc 2012 v 07:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu No tak na to drandění s kočárkama se taky těším :slight_smile:! A toho plakání se naopak bojím,že nebudu vědět,jak mám Barušce pomoct :cry: . Původně jsem chtěla spát s malou v jejím pokojíku,aby se přítel vyspal,když každý den vstává před 5h,ale on nás chce mít obě v ložnici,tak uvidíme,jak to dlouho vydrží :grinning: :grinning: :grinning: !
18. črc 2012 v 07:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu velkej kuba vstává ve tři a v obýváku spal asi jen 14 dní a od té doby s náma a vedle jen výjmečně :slight_smile:
18. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Holky ja děláte hrachovou kaši?ještě sem ji nedělala, mám mraženej hrášek...
18. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek