• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu Ahoj, myslíš kaši k párku nebo uzenýmu? To budeš potřebovat ten sušený:wink:
18. črc 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no myslím a to nejde udělat z mraženýho???
18. črc 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu je to možné? Tak to bych si taky měla dát pozor na pití, někdy mám pocit žízně a jindy vůbec:slight_smile: a ty se cítíš už líp? Včera jsem tu psala že teda na kluka Martin a už zas né, my prostě nemáme klučicí !!! Ještě že aspon s té Simonky už nesešlo....
18. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já to neznám z mraženýho :frowning2: Ale ze suchého- namočím to 2 hoďky před vařením do vody, pak sliju, naleju novou a vařím osolené, až měkne tak posmažím cibulku, zamíchám, promáčknu česnek a trošku zasipu majoránkou, kdo má rád hladkou tak se dává zásmaška s tou cibulkou a proženeš to ponorným.. Myslíš že Kubíček zvládne hrách? :sunglasses:
18. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Malej Kubíček určitě ne, ale velkej jo :slight_smile: já to jíst nebudu!
18. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu tak ať se povede, já si říkala že to by byl mazec!!! :grinning:
18. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj holky, uz dlouho Vas procitam, ale uplne k vam nepatrim, protoze jeden termin mam 27.7. a druhej podle ultrazvuku 2.8.. ale snad mi to prominete:o) Chtela jsem zeptat, jeslti se Vam uz nektere nestalo neco podobneho. Malyho mam hlavickou dolu uz od dubna, sestouplej v panvi uz je dobry tri tydny a uz se zacinam otevirat i cipek mam mekkej, krasne se to co kontrolu posunuje. Na poradnu uz jezdim do porodnice, byla jsem tam min utery, chteli si me tam nechat kvuli tlaku, ale domluvili sme se na dalsi kontrole na ctvrtek, ta nastesti dopadla dobre, ale vzhledem je stavu cipku si me pozvali na vcerejsek, ale ze se mozna uvidime i driv. Vcera jsem od rana mela dost silny krizovy bolesti, tak jsem si rikala jestli to uz neni tady. Natocili mi monitor,kde byly videt stahy, cipek se od ctvrtka zase zmenil, jsem oterena na 1cm, tak mi rekli, at se vratime za 2 hodky a pokud se budu dal otevirat, tak jdeme rodit. Bolesti jsem mela porad stejny (poslicky bezne vyhanim sprchou, ale ta tentokrat nepomohla). znovu mi natocili monitor, ale tentokrat tam stahy videt nebyly i kdyz jsem je ciltila. poslali me domu, ze na kontrolu mam prijit dnes. bolesti jsem mela porad stejny, tak po 8minutach, tak jsem cekala co z toho bude. Dala jsem si vanu, pak sprchu a porad se to nelepsilo, ale ani nezrychlovalo. na noc jsem si dala termoflor na zada, znovu sla do sprchy, ale porad jsem se bolesti budila. a ted rano nic, proste to prestalo. nezazila jste to nektera? diky moc
18. črc 2012 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja tomu se říká "poslíčci" to co hodně maminek popisuje jsou jen cvičné kontrakce.. Někteří lékaři jsou na termín poslíčci už docela alergičtí:grinning: po poslíčkách se rodí většinou do týdne+-. Jsem stejný tt jako ty, taky čekám až to příjde...ale u obou dětí jsem ty opravdové poslíčky měla 4-10 dnů před porodem:slight_smile:
18. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax a ty jsi kde? :sunglasses:
18. črc 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 Tvoje princezna bude pěkná parádnice,když se v tom bříšku tak klumprdí :grinning: No kéž by tě pustili domů,ať si odpočineš ve svém.
18. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tahle předchozí zpráva byla pro teddylu a já ji poslala sama sobě :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 A co Kubíkoj na ty prdíky dáváš?Naši slečnu něco trápilo včera,celý den řvala ,bylo to hrozný,v noci naštěstí docela spala.Kámoška mi doporučila probiotický kapky,tak jsem na ně včera na netu koukala a stojej teda 644,-kč ale pokud by to pomohlo tak to klidně za ně dám.Jen jsem v nějakém článku četla,že je lepší je kupovat v kamenné lékárně,než na netu,protože by se měli uchovávat v lednici. A taky teda vůbec nevím co mám jíst já aby z toho malá neměla bolení :frowning2:
18. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky mně snad hrabe nebo nevím co blbnu,odpovídala jsem Yesu a zase to poslala sobě :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: To je asi laktační psychóza nebo co :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
18. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 mě to ale dneska taky posílá na moje jméno....:frowning2:
18. črc 2012 v 11:05  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna ježkovy zraky a ty už jsi tu taky dlouho nebyla!! Já tu fakt zustala sama? Vždyť jste mi všechny říkaly že vás předběhnu !!! :astonished:
18. črc 2012 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak mi teď malej po kojení zase hodinu strašně plakal, vůbec se to nedalo zastavit, sem už úplně zoufalá a brečím! Tak sem volala doktorka, že přece nemůžu už týden čekat, jestli to je tím kravským mlíkem, takže teď jel přítel koupit nutrilon a to by se mělo poznat do 24 hodin, já budu asi zatím odsávat a uvidíme! Doufám, že to ta alergie je a budem vědět co a jak, protože tohle fakt nedávám, je mě ho tak strašně líto! Akorát vůbec nevím jak to teď budu zvládat, krmit UM a ještě odsávat! Jak to třeba děláte, když chcete jít na dýl ven? To asi nejde co? Nebo jak často musím odsávat, abych o to mlíko nepřišla??
18. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 zkoušíme všechno, rourku, kapky, teplý na bříško...a ty probiotika mám objednaný a dneska pro ně jedeme, ale my teď spíš bojujem s tím plakáním po jídle, viz výš....
18. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu nevím jestli Ti pomůžu, ale my jsme mívali stejný řev než jsem dostala první menzes. Trvalo zo asi 10 dnů. :cry: A taky řvali v době kdy se mi měnilo mléko, což bylo kokem 6 týdne po porodu :frowning2: Vydrž, zvládneš to :wink:
18. črc 2012 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jse tu :wink: ! Od rána dva monitory,jeden horší,ale ještě prý ujde :dizzy_face: a druhý po vypití ca 1,5 litru lepší,tam ale zase bylo hodně pohybů. Teď čekám,co mi k tomu přijde říct doktorka,na sálech kde mi to točí neměla čas,měli zase porod :grinning: :grinning: :grinning: ! Tady to jede jak na běžícím pásu. Žadonila jsem u sestry,ať se přimluví a pustí mě domů,že budu hodně pít :slight_smile: ,tak uvidíme jak se rozhodne. Každopádně pokud mě pustí,tak musím na monitory dojíždět obden,aby se nic nezanedbalo.
A co ty ,něco nové? :slight_smile:
18. črc 2012 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě se to mimčo pohybude míň a míň, prostě není prostor asi....bylo to tak i u těch dvou, týden před porodem jsem do břicha musela štouchnout aby se pohnuli nějak víc, jen takové obří tlaky sem a tam a dolů, no už se to prostě krátí :wink: když mi břicho stvrdne tak to stojí zato! To je opravdový stah! :grinning:
Nenabídli ti , že by ti ten porod raději vyvolali, vždyt už máme jen 12 dní, to už by snad šlo, ne?
Ale , z toho dojíždění si nic nedělej, já budu taky chodit 2X týdně,měla jsem to tak i u předchozích, akorát mám tu výhodu že jedu 8km. :unamused:
Simonisko už má možná miminko venku...
18. črc 2012 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari fakt?to by mě nenapadlo, že to může mít s tím něco společnýho...u nás to trvá asi 14 dní....no uvidíme teď budem dávat 24hod nutrilon, já budu odsávat a zjistím, jestli to je mlíkem...kdyžtak to tak budu dělat ještě týden a pak se uvidí...akorát to krmení a odsávání bude na zmagoření :frowning2:
18. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jejda, to odsávání, to teda nevím jak bych zvládala , já nikdy ani žádnou odsávačku neměla! :sweat_smile: Hlavně když to vyřešíte, On kříčí stále?Nebo je to nějaká denní fáze nebo jak jste došli na tu alergii? :wink:
18. črc 2012 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No mě už taky normálně nekope,jen ty hrozný tlaky a bozle a tvrdnutí :slight_smile: ! Právě že kvůli tomu vyššímu tepu by mi porod vyvolat teď nemohli,páč při kontrakcích by ten tep mohl zase vylítnout hodně nahoru.
Jsem ale naštvaná,už jsem měla ty dva monitory dopoledne,ale ještě m,i k nim doktroka nic neřekla,kašle na mě a to už jsem to před hodinkou sestře znovu připoměla :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Jsem si myslela,že mě třeba ještě dnes pustí,tak to už asi nehrozí :angry: ! No tak teď tu dr byla,domů nejdu,ještě mi udělají dva monitory a zítra jeden a potom teprve možná půjdu domů :cry: :cry: :cry: . Ten dnešní první nebyl prý dobrý grrrrrrrrrrrrr
18. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Určitě je ale lepší,že si tebe a maličkou chtějí pohlídat než aby se něco zanedbalo,tak se drž :wink:
18. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Jo jo to je jasný :slight_smile:! Já jsem ale na nervy z toho,že jsem se v noci nevyspala a přes den to tady taky moc nejde,dělají tu park a to je rachot,zbíječky,pily,sotva zaberu,něco mě vzbudí :cry: . Doma by se odpočívalo líp :wink: .
18. črc 2012 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu me taky po kojeni řve..třeba 2 hodky v kuse!dnes jsme byli u mudr.na kontrolni kojeni a vypil 80ml a zitra jdem zas.Jeste mame nutrilon na dokrm,ten dame vecer misto mlicka a uvidime.Mozna mam slaby mliko a nestaci mu to ? Doufam ze po tom nutrilonu zabere a usne,posledni 2 noci jsme jen rvali
18. črc 2012 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 slabý mlíko prý neexistuje....já zkouším ten nutrilon kvůli alergii na kravský mlíko, když bude řvát i po tom, jsou to asi jen prdy nebo nevím :frowning2:
18. črc 2012 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak to chápu,že doma by se ti líp odpočívalo,máš nárok ještě něco naspat,než se ti princezna vyklube.Jak jsi tady určo četla tak ty naši miláčci nás dokážou pěkně pozlobit :grinning: Naše madam měla špatnej den včera,bylo to hrozný,od kluka něco takovýho neznám a ona taky takhle vyváděla poprvé,celej den ječela jak tygr :angry: Teď chrní u nás v posteli,chystám se ji vzbudit a trochu vyvětrat,udělali se jí chudince takový ošklivý potničky ještě když byli ty vedra a do teď jsme se toho nezbavili :angry: a to měla tak krásnou pleť :frowning2:
Tak se tam opatruj a aspoň že máš net a můžeš se zabavit.
18. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tak to už vydrž,poradili ti aspon něco? Třeba co jíst co ne, co nepít a tak? Já jen spím ,ted jsem se probudila po4.hodinách, z hrůzou jsem vyskočila kde jdou děcka, bobci byli celou dobu v pokojíčku sby mě nevzbudili. Jo, a zedníky máme nové, ted to jde už rychle, jen opraví co zpackali ti předchozí :angry: Jestli se tu ti minulí objeví, tak neručím za klid...chlap jich roztrhne jak hady, ale opravdu! :rolling_eyes:
18. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
@ajuse21 taky mi říkali že slabé mléko neexistuje, miminko jen musí vytáhnout to zadní co je výživné:slight_smile:
18. črc 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek