• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@yesu já jsem zvědavá jak vy pochodíte... :wink:
18. črc 2012 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Ahojky!Tak jsem se sem taky dostala,já prostě vůbec nestihám,čera už jsem chytala nerva a do toho mě pořád zlobí záda.Prášky,když kojím brát nechci,tak je to děs.Čtu,že máš v noci veselo,zpátky jsem nečetla,máš slabé mléko?Já odsávám,mám od Medely el.odsavačku a ta je supr,akorát nestihám odsávat :grinning: ,Já když malou kojím normálně z prsu,tak po hodince pláče,tak to střídám,Buď z prsu nebo z lahvičky.Včera malá taky zlobila :confounded: ,nechtělo se ji spát ani v posteli u nás :unamused: ,celý den jsem ji chovala a do toho byl přítel večer chytrej :grinning: ,myslela jsem,že ho přetrhnu.Když ji nakrmím v 10veřer,rak spinká do 1hod.,pak někdy do 3,ale předevčírem až do opůl 5 a pak už je to po 2hod.,ikdyž dnes i po hodce,moc růžově si to nemaluju :unamused: :grinning: ,uvidíme.Po
nutrilonu by to mělo být snad lepší :wink:,taky ho mám pro sichr koupený.Jak jinak zvládáš?
18. črc 2012 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky!To musí být taky nepříjemný,tak snad se Ti kyčle po porodu spraví.Ty jsi s nimi měla problém i před těhu?Dnes už je hezky,tak jsme byly s malou venku a teď ještě spinká v kočárku na terase,to na ni platí :slight_smile: .Venku je moc ráda a pak vydrží ještě ě hodky v kočárku spinkat.Nejdřív jse měla mlíčko v lednici,ale tam může být jen 24 hodin,tak jsem si v K.Hoře koupila nakonec lahvičky do kterých přeliješ mlíčko,musí mít pokojovou teplotu a dáš do mrazáku,kde může být 3 měsíce.Mají i kelímky,ty nikde neměli na skladě a jsou dražší a sáčka ,ale tahle varianta mě přišla nejlepší :wink: .Snad už to budeš mít brzy za sebou,myslím na Vás,holky.
18. črc 2012 v 17:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari no to já taky....teď mě po cestě do obchodu napadlo, jestli to nemůže dělat ten kojo čaj...v noci ho nepiju a je klid, včera sem ho pila odpo a celej večer řval, dneska dopo a zase řev :confounded:
18. črc 2012 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To víš ,že to zvládneš a určitě bude všechno v pořádku :wink: .Chápu Tě,taky jsem pak měla ke konci strach,aby bylo vše v poho.Když to tak vezmeš,tak máme o ty naše děti starost už od těhu a budeme mít pořád,jen se ty starosti mění,jsou ,jak nám Ti prďolci rostou zase jiné,ale to k tomu patří a stjí to za to :slight_smile: .Držím Vám palečky,mám pořád pilno,tak se sem dostanu strašně málo,trošičku mě to mrzí a chybí mi to debatění :wink: .Záda jsou o něco lepší,jak v těhu,ale jak něco dělám a jako,že samo dělám,tak mě bolí dost,štve mě to,protože mě to dost omezuje :angry: ,jinak by se mi vše dělalo líp a snadněji.Našla jsi ten telefonek :slight_smile: ?Jinak po gyn.stránce si myslím,že je vše v poho,to je mi fajn.Z 12 kg mi holky zůstaly 2kila ani nevím,jak jsem je dala dolů,jen zpevnit bříško :grinning: .Na cvičení mi nezbývají síly a to je taky ono,myslím tím problém se zády.Jak se jinak cítíš?
18. črc 2012 v 17:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky devcata
18. črc 2012 v 17:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Koukám,že máš trápení s mlíčkem :confounded: ,Já kojím i odsávám a je to mazec,hlavně na čas,už jsem z toho taky unavená,večer sde mi ani nechce.Jakou máš odsavačku?Já jsem psala ajuse.Osávala jsem 2 krát denně a to bylo špatně,měla jsem míň mlíčka,teď se snažím 4krát denně,dělala jsem to i v noci a to bylo děs.Takhle se mi to mlíčko tvoří dobře.malý dám občas z prsu a pak krmím mlíčkem z lahvičky.Minulý týden jsem ji dávala 30 a bylo to málo,ale neplakala,tak jse si blbec nyslela,že ji to stačí,nepřibraly jsme,tak jsme přidali a myslím si,že už to bude v poho,už nám krásně narostlpupík :slight_smile: :slight_smile: .Zítra jdeme na převážení,naše doktorka má dovču,tak to mám domluvené u zastupující doktorky.Z lahvičky se nabumbá víc a je spokojená,zkoušela jsi to_Jsem ráda,že i přes to krásně papá i z prsu,ale zase je to o častějším kojení.Zítra jdeme i na ultrazvuk ledvin,nedělali nám ho v porodce,protože měl mudr,co to dělá dovču,tak toho máme zítra dost,tak jsem na nás zvědavá :wink: .Jak se jinak máte?Určitě to vychytáš :wink: .
18. črc 2012 v 17:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak ten mým dětem vadil děsně.....
18. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca telefonek seženu, zapoměla jsem... Já zatím docela v pohodě, občas mi to břicho ztvrde moooc, a na dlouho, ale asi to bude mít jiný průběh než u těch předchozích, nevím co mám čekat :wink: Zítra jdu na monitory, pak se prý domluvíme co bude dál, doufám že tím nemyslí nějaké vyvolávání, já bych ráda aby to přišlo samo, dnenska mám jeden termín, 24 další a pak ten 29, což už budu asi i z porodnice doma...Mám v plánu rodit 25, to jsm rodila i toho mladšího :grinning: :grinning: :grinning: Jméno máme jen na holku, Simonku, kluka jsme zase změnili, nevím co tam napíšeme! :sweat_smile:
18. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari jak se mas??
18. črc 2012 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Myslíš si,že to může být tím čajem?Taky ho piju a večer ne........?Myslíš jako to brečení?
18. črc 2012 v 17:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Jo,jo,děkuji :slight_smile: !!!Tak uvidíš,co Ti řeknou zítra,jdeš i na kontrolu nebo máš monitory zvlášť?Snad to přijde samo,to je právě to,že nevíš,co můžeš čekat a to je naprd,ale Ty to zvládneš,to nemám strach :grinning: .Simonka je moc pěkný jméno a jaké máte jméno pro kluka?
18. črc 2012 v 17:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To mě mrzí,že jsi v nemocnici,tak snad Tě ještě pustí nebo co plánují?To spaní v nemocnici je celkově děsný a ještě,když tam něco dělají.Já měla v Kolíně to samý,při porodu i když byl hic muselo být zavřený okno,protože to vypadalo,že mi vrtají snad u hlavy,bylo tam na padnutí.Moooc Ti drřím palečky :wink: ,takhle se ke konci ještě nervovat :confounded: .
18. črc 2012 v 17:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka
Ahojky!Moooooooooooc gratuluji!Natálka ať je zdravá a dělá rodičům jen samou radost!Koukám,že malinká měla skoro stejný míry jako naše malá :slight_smile: ,jste šikulky.Maminko,doufám,že jsi taky v poho?To je fajn,že už to máš za sebou :slight_smile: a malinkou máš už u sebe .
18. črc 2012 v 18:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no me se to na poslicky zdalo divny, ale asi to to tak bude. kazdopadne na kontrole mi rekli, ze se dal neotviram, ale na porod je to vsechno nachystany, tak at sem v pozoru a na kontrolu za tyden, teda pokud neporodim driv. chjooo, ty posledni tydny jsou fakt nejhorsi.
18. črc 2012 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jj máme trápení, už sem z toho na nerva, protože pořád plače a já nevím proč :frowning2: odsavačku mám elektrickou od aventu. takže stačí odsávat třeba jen čtyřikrát denněl, abych o to mlíčko nepřišla??nemusím každý tři hoďky?s tím čajem nevím, ale napadlo mě to, no uvidíme co udělá ten nutrilon a když to bude stejný, budem zkoušet to moje mlíko a budu snad hladem a žízní abych mu nic neudělala!!!!Teď mám nervy na pochodu a do toho nestíhám ani jíst, tak nevím jak na tom s tím mlíkem budu :unamused: bože teď spal chvilku a už zase začíná brečet, já se zblázníííím!!!!!!!!!!!!!!!!
18. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari fakt?no zkusíme ho vysadit a uvidíme...
18. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No máš pravdu,že pak už to nebude o tom tu na koníku vysedávat,ale já se na ten začátek těším,tedy hlavně na malou,jaká bude,určitě jí budu pořád pozorovat atd... No ten první týden většinou všechny píšete,že máte hrozně hodné miminka :wink: ,tak se těším na první týden :grinning: :grinning: :grinning: ! Ale vím,že se na koník určitě dostanu,přítel se bude taky snažit se o malou postarat :slight_smile: !
18. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No před těhotenstvím,jsem měla problém s jednou nohou,ale po tom,co jsem hodně začala chodit,se to urovnalo a teď je to co jsem v klidu dobrý :slight_smile:!
Jinak snad mě zítra pustí,dnes mi celý den jen dělají kontrolní monitory. Ten první po noci byl horší tep malé 150-165 v klidu,holt v noci nepiju :confounded: a pak už to šlo. Zítra ale rozhodne ten ranní,tak si snad nařídím budíka,abych mohla do 8h vypít aspoň litr a půl :cry: ! Pak budu dojíždět obden na kontrolní záznamy a pokud bude jen jeden špatnej,už si mě tu do porodu nechají. No pro malou to musím všechno zvládnout :slight_smile: .
18. črc 2012 v 19:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Neporadili mi vůbec nic :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Jen že musím vypít za den tři 1,5litrové láhve vody :confounded: ! Jsem jak žába a když si lehnu na bok,tam mi skoro proudem tečou slzy,už mám tu vodu všude :grinning: :grinning: :grinning: ! Jediný co bych asi neměla pít,je kafe to odvodňuje né?
Já bych taky spala,ale tady se to fakt nedá :angry: ! Už se těším na svou postel :wink: .
Kluci jsou zlatý,nechají tě pěkně odpočívat :slight_smile: :slight_smile: .
No a zedníci dobrý aspoň to budete mít brzy hotový :wink: ,ještě do porodu :sweat_smile: .
18. črc 2012 v 19:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jo to já jsem malou taky pořád pozorovala,jaký dělá ksychtíky.Měla jsem v porodce ten nadstandart a tak jsem se tam měla jak na hotelu :grinning: a krásně jsem si tam malou užila.Po návratu domů nastal trochu shon tak jsem si říkala jestli nám nebylo líp v tý porodnici :grinning: Teď ty poslední dny jak řvala,tak byli chvilky kdy jsem byla ráda,že jí chvíli nevidím a neslyším :grinning: Teď jsme u moji mamky a z obýváku opět řev...a už se malá madam nese,že prý pořád shání....to je děs ona by furt jen byla přicuclá na prsu,jenže pak blindí a bolí ji bříško.No nic jdu jí dát napít :wink:
18. črc 2012 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj maminky, snažím se vás trošku dočíst,ale nějak mi to nejde :wink: vidím,že máte s miminkama trápení a starosi,já musím zaklepat,že u nás vše dobrý. Snad jsme si to vybrali na začátku a teď to už budou jen běžné starosti :slight_smile:
V pátek mám TP a v sobotu bude mít Tomášek osm týdů. Je to mazec, když si uvědomím,že jsem přišla o dva měsíce těhotenství,ale jsem ráda,že to dopadlo tak dobře a co tady čtu,tak ten konec stejně stojí za prd :grinning: :grinning: :grinning:
Padla na mě dneska jakási melancholie,malej i velkej chrní a já čekám,až se malej vzbudí na jídlo,páč už nemá cenu jít spát na tu hoďku.
Pokusím se vás tak nějak pročítat a opět se zapojit :slight_smile:
18. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@domca06 No a já mám asi s tím nadstandardem smůlu :cry: ,jak jsem tu už psala,zavírá se porodnice ve Varech a to tady v Ostrově bude mela. Budeme ležet s miminkama na přistýlkách na chodbě :grinning: ! A to jsem s ním počítala na 100% :cry: :cry: :cry: . Dopředu to ale objednat nelze a až já budu rodit,tak už budou určitě obsazený :unamused: .
No jinak teď ten poslední monitor byl do půlky nádhernej,tep 120-135 to jsem ještě u malé neměla,pak ale přišel dr,začali jsme si povídat a tím se malá vzbudila a začala sebou házet a rázem to vyskočilo na 180 :angry: a do konce už to lítalo od 150-180,tak jsem zvědavá,jestli mě zítra pustí :cry: achjo!!!
18. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Ahoj, já jsem se zas trochu odloučila :wink: byli jsme na výletě, opíkali masíčko a tak jsem nestíhala :unamused: U mne je zatím vše v pořádku CS je na 5-ce. Já jsem zvědavá sama na sebe, kdy to příjde? Mám 8 dní do termínu, bolesti zatím nemám, jen mě malá občas kopne do zad :grinning:, ale musím říct, že je na mě hodná :slight_smile: Uvidím jak dlouho jí to vydrží :wink: Minulý pátek rodila moje kámoška, do porodnice přijela v 10h a ve 12h byla malá na světě, úplná nádhera!
18. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Právě jsem si dočetla cca včerejšek a dnešek, no ty si to tedy "užíváš" chudáku. Když si uvědomím kolik tekutin vypiju já, no měla bych se trochu stydět a polepšit se. Ta moje holčička má zase v oblibě na mě špulit prdelku, vypadá to srandovně - šišaté bříško s boulí :grinning: Doufám, že tě zítra pošlou domů a natočení monitoru budeš mít v pořádku!
18. črc 2012 ve 22:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja vydrž, máme stejný termín, tak uvidíme která dřív :wink:
18. črc 2012 ve 23:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu to mśš břicho nalitý jako Lipno!!! Malá bude plavčice:slight_smile: to kafe odvodňuje, já si ho dávám když napuchnu. Zítra ráno monitory, uvidíme jak pochodím já...
18. črc 2012 ve 23:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cervenec je krasnej mesic :dizzy_face: a nevadi ze jsem to psala uz u "sousedu" ze? :grinning: po ocku vas tu sleduju a dolajkuju pak ... kdy ja ty noci probdely dospim nevim :frowning2: :wink: ... tak dobrou vsem!
18. črc 2012 ve 23:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ahojda :slight_smile: tak jsme vcera zkouseli vse..chovat,jedl po 1.5.-2 hod..prebalit,vyřvat..nic.A v 9 jsem mu dala z flasky 40ml toho dokrmu + od sebe co vypil a byl klid do 3.tak uvidime.Taky odsavam,mam rucni avent.A jinak nestiham,doma bordel jak v tanku,malej kdyz usne,tak ho pritel hlida a ja spim.po tech 3 nocich jsem uplne hotová,včera to na me padlo a bulela jsem :wink:
19. črc 2012 ve 02:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek