• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 já si taky sem tam pobrečím :confounded: já dala nutrilon o půl desáté večer a do ted spí, akorát sem já musela vstát a jít odsávat jinak by mi ty prsa asi praskly :unamused: uvidíme co bude dneska přes den. kdyby měl přestat plakat, tak sem hned ochotna se zbavit kojení, hlavně, že bude on spokojenej :slight_smile:
19. črc 2012 ve 04:24  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax Díky za chvilku se na monitor chystám a už se klepu dopředu :cry: ! Vizita už byla a doktorka mi řekla,pokud to bude dobré,po obědě vás pustíme :slight_smile: . Tak se modlím a domlouvám Barče ať je hodná :pensive:
19. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari To jsem pěkně nalitá i dr mi včera řekl,že budu mít malýho plaváčka :slight_smile:! Už jsme od včera na pokoji 4 a ta co přišla poslední mě v noci pěkně naštvala :angry: ! Má tu taky PC,tak si do 2h pouštěla filmy a pak to sice vypla,ale pořád sebou mela,něčím bouchala,vzdychala a vrzala postelí,no kolem 4h jsem to nevydržela a říkám jí,že by měla brát ohledy i na ostatní,kteří chtějí spát a měla by se snažit být potichu,no čuměla na mě jak sůva :frowning2:! Když ráno odešla do umývárky,tak mi i ty dvě říkaly,že taky kvůli ní nemohly spát,ale neozvala se ani jedna :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! No madam se teď nebaví :stuck_out_tongue_closed_eyes: ! Jestli mě dnes nepustí,tak spím na záchodě :grinning: !
A co ty,jak dopadl monitor???? :wink:
19. črc 2012 v 08:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak jak jsi dopadla?
19. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Čekáme na @alemari jakpak si na tom?
19. črc 2012 v 09:12  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Takže nádherná noc, možná, že na té chodbě či záchodě by byl větší klid :wink: Jestli tě dnes pustí, tak to máš v pohodě a dospíš se doma :slight_smile:
19. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Čekám holky, čekám, je nás tu moc:slight_smile:
19. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax
@alemari
Holky monitor vypadal dobře,tak už jen čekám na to,co řekne doktorka :slight_smile:! Ale domů asi půjdu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Ale co je gól!!! Přijdu na to natáčení a u jednoho monitoru sedí tam moje spolužačka ze základky,která má termín jako já a už skoro rodí. Kontrakce po 4 minutách,byla jsem z ní celá rozhozená a ona mi říká,mě si nevšímej Luci,jen ti řeknu že to bolí jako prase :grinning: ,no pak si jí radši vzali na ambulanci a jen jsem slyšela,jak tam vzdychá. Holky já se bojííííííííííímmmmmm :cry: :cry: :cry:
19. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu Neboj se, my to zvládneme! Zatím jsem ráda, že jsem ještě nepotkala nikoho, kdo by šel přímo rodit, věřím, že to pěkně vystraší :angry:
19. črc 2012 v 09:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax Ano pěkně mě to vystrašilo,až mě začalo bolet v podbřišku,já tu nakonec ještě zůstanu né :grinning: !
19. črc 2012 v 09:44  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ahoj,tak pročítám tvé špitální peripetie a není co závidět :frowning2: já jsem ležela na jipce s dalšíma třema holkama a byl to mazec, jedna tam čekala na porod svého čtvrtého miminka, byla mladší než já a po telefonu řešila s budoucím tatínkem, jak se teda bude jmenovat... hádali se, pak mu šlahla s telefonem a začala chodit a nadávat a prudit a to jí vydrželo až do doby, kdy ji odstěhovali na box.... už jsem přemýšlela, že slezu v mém zuboženém stavu z toho lůžka a k tomu porodu jí dopomůžu :angry: :angry: :angry:
19. črc 2012 ve 12:16  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
halooo? jste tu některá? :grinning:
19. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdravím holky, tak dneska od rána klid :slight_smile: teď dokonce spinká už dvě hoďky!!Ještě počkám do večera, ale vypadá to že je teda něco špatně s mým mlíkem, buď ta alergie a nebo mu vadí ten kojící čaj...ještě pár dní počkám a pak zkusím po té dietě zase kojit a když to bude dobrý, zkusím ten čaj, abych tu dietu nedržela třeba zbytečně :confounded: Jak já jsem šťastná, že to moje miminečko je spokojený :slight_smile: jen to počasí je naprd, ven se asi zase nepůjde, když tam furt prší a to měl být dnes nejteplejší den :confounded:
19. črc 2012 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Zkoušela jsi mlíčko odsát a dát ho malému z lahvičky?Měla by jsi přehled kolik vypije a třeba by to bylo v poho.Já to střídám a malá je spokojená :slight_smile: .Jak už jsem psala z prsu vypije míň,tak je to o častějším kojení,ale není nad mlíčko od maminky :wink: .
19. črc 2012 v 16:54  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky,všechny Vás zdravím!Dnes jsme byli na kntrole,sono v pořádku,malá přibrala-vážíme 3220g,takže od minulého týdne supr,akorát jsem se mudr ptala na pusinu a máme moučnivku,tak jsme hned koupili genciálku a budeme natírat,tak snad to bude dobrý.Škoda jen,že nevymysleli už něco jiného,budeme od toho mít asi vše jak čunici.Jinak malá je hodná,večer usnula o půl 11,pak jsme papali vo půl 2 a pak se vzbudila o půl 7,tak snad nám to chvilku vydrží :grinning: .
19. črc 2012 v 16:59  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu
Tak snad se Ti ti to s tou nohou spraví.Co jinak pustili Tě domů?Té důře bych taky něco řkla amyslím si,že rozhodně dřív :grinning: ,někteří lidi jsou fakt bezohledný :confounded: .
19. črc 2012 v 17:02  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@ajuse21
Psala jsem yesu,zkoušela jsi mlíčko z lahvičky?Taky to mám doma chaotický a štve mě to,nejsem na to zvyklá,ale snažím se přivírat oči,protože jinak bych se asi zbláznila :frowning2: :grinning: .kluci se snaží pomáhat,ale přece jen není to vončo :grinning:.Už je to o trošičku lepší než před týdnem a snat to bude čím dál víc...a když ne,tak se hold nezblázním.Zbytečně se nenervuj a odpočni si :wink: .Taky jsem z toho byla hotová,ale nemá to smysl.Teď si na chvilku lehnu a pomalu se snažím si uklízet :slight_smile: .
19. črc 2012 v 17:07  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca to sem nezkoušela, nenapadlo mě, že by to mohlo být jiný, ale to by byl asi problém, protože s tou odsavačkou většinou neodsaju to, co by měl vypít :confounded: snad už se to mlíčko po dnu neztrácí!!!
19. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
Aha,a kolik odsaješ?
19. črc 2012 v 17:16  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca včera tak 80-90ml a dneska ráno skoro nic, pak tak 40ml, hmmm tak že bych měla málo mlíka??ale malej přibírá hezky tak to asi ne nebo co?
19. črc 2012 v 17:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu
To je zajímavý,a kojíš mezitím ajak často nebo už vůbec?
19. črc 2012 v 17:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca od včerejšího poledne vůbec....myslíš, že by přibíral, kdyby řval hlady?
19. črc 2012 v 17:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Kde jsi??????? Nečekáš nějak dlouho? Ty rodíš :grinning: :grinning: :grinning: ! Jak dopadl monitor?
19. črc 2012 v 17:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax
@eliskarenca
@alemari
@gable
Holky jsem doma :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! To je taková pohoda a ten klid :dizzy_face: !!! No ale vyhráno nemám :frowning2: ! V sobotu další monitor a úterý monitor a poradna a nedej bože aby byl jeden špatnej,tak to mám jasný,hospitalizace do porodu :cry: ! Tak piju jak duha a snad pojedu až rodit.
19. črc 2012 v 17:43  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@mikkaja
@teddylu
@lejlax holky, tak monitor se točil hodinu, což už jsem myslela, že snad budu i klečet...sestřička to malé škvrně nemohla chytit, vypadávalo to, já myslela že se asi počúrám,ležela jsem ,seděla , pak na bok, no prostě to nešlo.Nakonec to bylo ok, u doktora jsem vylezla na křeslo a on mi bez varování udělal Hemiltna, kterého jsem opravdu nečekala a nechtěla, protožer muž jede zítra na služebku, a taky jsem 38+2...což ještě není tak hrozné :unamused: ale prý to ještě vydrží, v pondělí už do porodnice na kontrolu nebo brzy ráno na vyvolání, což jsem mu řekla že by to snad mohlo přijít i samo. :wink: Prý tam na mě bude čekat, slíbil mi že do oběda bude odrozené a že mě bude držet za ruku, no kdo by odolal dvoumetrovému chlapovi :grinning: :grinning: ale , já si asi ještě počkám, nijak moc ani nešpiním, ani mi nepříjde že by to byl nějaký silný Hemilton....2 hodky potom jsem sice ležela doma jak lazar, bylo mi blbě, ale už ok, tak nevím co bude v pondělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2012 v 17:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna jsi v porodnici nebo na pivu? :grinning:
19. črc 2012 v 18:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Jak to, že s tebou doktor nekonzultuje co Ti bude dělat, ještě k tomu 38+2 je normál tak proč vyvolávat,nechápu :unamused: Já mám poslední kontrolu příští úterý a pak jsem zvědavá co mi doktor řekne, taky uvidím co udělá malá v bříšku :wink: ale zatím je hodná :slight_smile: Dnes jsem si odpolko pěkně pospala přes tři hoďky, přidal se i přítel s naším pejsánkem :wink:
19. črc 2012 v 18:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu pořádně nasávej ať nemusíš do nemocnice a malá si řekne sama kdy se podívá na svět :slight_smile:
19. črc 2012 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak hlavně že máš monitor OK :slight_smile:! A ten hemilton,taky dobrý,takže teď jsi na řadě ty :grinning: :grinning: ! No a nabídka od doktora super,tak to bych do toho vyvolání asi šla taky :wink: . Aspoň víš,kdy to přijde a můžeš si o víkendu pořádně odpočinout a načerpat síly.
Já dnes jen ležím,přijde mi,že jsem za ty tři dny v nemocnici zestárla snad o 10 let :frowning2: ! Špetně se mi dýchá a jsem jako tank,bolí mě i chodit a břicho mám našponovaný,že mi snad každou chvilku praskne.
19. črc 2012 v 18:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax Nasávám,ale jsem nějaká vyčerpaná po tom pobytu tam,do porodu bych to tam vážně nezvládla. Už aby si Barča řekla,nebo jak jsem psala alemari exploduju za živa. Energie se mi někam schovala :cry: :cry: :cry: !
19. črc 2012 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek