• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu to možná nebude tou nemocnicí, spíš to na tebe padlo, to tak ke konci je... Já uvidím co bude přes víkend, třeba to příjde samo, třeba se budu cítit ok, a pujdu jen na kontrolu, nevím...Hemilton byl jen slabý , spíš zkoušel , CS0 takže nic světaborného, ani moc nebolel, prostě takový ten první .. :wink:
19. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax no on si mě hýčká, chce být asi konečně u porodu, protože ty dva předchozí už nestihl :wink: A Hemilton? No snad bys nechtěla vědět dopředu že ti ho udělá, se obávám že bys stáhla půlky a bolelo by to 100X víc :grinning: :sweat_smile: .
Vyvolat asi proto že je to třetí porod a byl by rád měl vše pod kontrolou, mám přes třicet a pohlídat by si to asi chtěl on sám, slouží pondělky, a pak ještě asi středy, uvidím co bude o víkendu, jestli budu mít silné kontrakce tak prostě ráno nastoupím a do oběda bude odrozeno, když to slíbil :grinning:
19. črc 2012 v 18:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a praská ti to břicho i? Mě celou dobu nic, ale ted poslední 4 dny mě svědí kůže, že to snad asi zase rupne :frowning2:
19. črc 2012 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Měla jsem za to , že Hemiltna Ti může udělat je s tvým souhlasem? Jestli Ti navrhl, že by chtěl být u porodu, tak je to od něho hezké a chce tě mít pod kontrolou :sunglasses:
19. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax tak to nevím jak to funguje, ale ani u jednoho se mě žádný doktor, at už můj nebo v porodnici neptal jestli s tím souhlasím, spíš je to úleva pro tu maminu že to pomůže v otvírání, fakt netuším, uvidíš ty jak to budeš mít :wink: Ale pravda je , že od mojeho doktora se to dalo vydržet bez nějakých větších projevů bolesti, což se o doktorech v porodnicích říct nedá :angry: sama jsem zvědavá, jak se do pondělka rozhodnu jak bude a tak, kdyby tam nebyl můj doktor, tak tam budou ti co rodili kluky, a to by mi nevadilo, máme tu fakt hodné doktory, není co vybírat, spíš si myslím že on by chtěl abych rodila s ním :grinning:
19. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax ale to břicho mě teda tak svědí, že to asi fakt zase praskne :rolling_eyes:
19. črc 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
A do včerejška jsi jen kojila a nepřikrmovala jsi?
19. črc 2012 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari U nás v porodnici se o doktorech zas moc pěkně nemluví, žádná sláva :frowning2: jeden doktor je často pod vlivem a pak tam jsou dost husté doktorky(drzé,hrubé) Proto jsem obětovala 5tis a zamluvila si mého doktora, který tam dělá primaře. Věřím tomu, že bych měla kliku na jednoho z pochybných doktorů a to nechci riskovat :angry: Přitom máme tak krásnou a vybyvenou porodnici :slight_smile: jen ten personál kulhá...
19. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Asi jo asi to už na mě padlo :frowning2:! Jsem opravdu hrozně unavená,ale to je i z toho nevyspání. Já mám CS2 a otevřená na slabší prst :slight_smile:!
Břicho mi zatím nepraská,ani nesvědí,modlím se ať nepraskne,už to musí vydržet :dizzy_face: . Mažu pořád tím olejem dvakrát denně.
19. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě občas taky lehce polechtává bříško :slight_smile: tak si ho jemně poškrábu a zas dobrý, mažu 1x denně.
19. črc 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já pořád přemýšlím,jestli mi toho hemiltna v tý nemocnici dr taky neudělal,já nevím co se při tom dělá,vyšetřoval mě prstem a dost tlačil,až mě to bolelo a měla jsem hroznej tlak na konečním. Pak jsem začala hodně špinit,což jsem za celé těhu neznala,ani po vyšetření u mé dr. :confounded:
19. črc 2012 v 19:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax vidíš, a my máme malinkou porodnici, v podstatě jen pul poschodí , ale doktoři jsou mladí, milí , hodní, všichni mají malé děti takže ví jak žena potřebuje při porodu podpořit, najdou se i maminky co jedou rodit do Zlína, protože tam mají sprchu na pokoji , vc a tak, ale je to tam jak na běžícím páse, Tady na Vsetíně je to malinké ale takové jakési soukromé rodinné, sestřičky si pamatují miminka jménama, i maminky. Doufám že budu spokojená i ted :wink: a doktorky gynekokložky nemám ráda, ještě jsem na dobrou opravdu nenarazila.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2012 v 19:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no, takl to byl Hemilton :grinning: taky trochu špiním, to jsi víc otevřená než já! :astonished: Doktor mi řekll že v mém případě může být do dvou hodin vše jinak, takže se nemám podle nálezu řídit.
To je ta únava nakonec, asi si to musí každá projít, já jsem ted 5 dnů jen spala a spala :wink:
19. črc 2012 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca teda malá ti krásně spinkala :slight_smile: náš milostpán se budil v noci každé dvě hoďky, má jakési žravé období... ale jsem ráda,že mu chutná,alespoň vše dřív dožene a když je najezený,tak je s ním lepší pořízení,tak jak s každým chlapem :slight_smile:
19. črc 2012 v 19:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu to je super, že jsi doma, pěkně všechno dospi a naspi si i do zásoby :grinning:
19. črc 2012 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari četla jsem,jak jsi nenarazila na dobrou doktorku a mám to taky tak :grinning: ženské se mi zdají docela hrubé, chlapi jsou lepší gynekologové :slight_smile: asi pro to mají nějaké skryté vlohy :grinning:
Byla jsem dva dny po císaři a přišli na mě čučet nějací medici, holka a kluk, holka mě prohmátla až k páteři a kluk byl jemný a ještě se ptal,jestli to nebolí :slight_smile:
19. črc 2012 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak to je dobrý,jestli to byl on :grinning:! Tak ať už to přijde,ale raději až zítra,dnes se ještě musím pořádně vyspat :wink: :wink: :wink: ! Zítra jdu ke své dr,ale už jí řeknu,že na další kontrolu jdu do Ostrova,tak k ní chodit do porodu nebudu. Jo a koukala jsem do propouštěcích papírů a malá má nakonec odhadem 3024gramů :slight_smile:! Jinak jsem ráda,že mi udělali ještě jeden kontrolní UTZ,kde zkontrolovali úplně vše,jsem klidnější.
19. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable já jsem jednu doktorku u prvního porodu vyhodila, a ještě jako mladá holka mi jedna chytrá dr. vzala takový kus čípku, že všechny těhu jsem měla hlídané, miminko nemělo co držet, ony jsou prostě necitlivé, chlapi neví jaké je to být žensou tak mají větší ohledy :wink:
19. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari no vyhodit doktorku,to musela být čůza :grinning:
19. črc 2012 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No budu se snažit,ale kdybych si mělal vybrat,stačila by mi jedna noc,ta dnešní a už bych to ráda měla za sebou :wink: :wink: :wink: ! Vím že se pak nevyspím,ale jsem už opravdu na konci totálně vyčerpaná z toho břicha a špatného dýchání a je mi pořád hrozné horko a pálí žáha a bolí kyčle a tvrdne břicho a.... to bych toho ještě napsala prostě KO :angry: !
19. črc 2012 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable mladá, ale chytrá jak rádio, podle mě ještě neměla ani atestace, furt do mě chtěla hrabat, já už jsem toho měla po 12 hodinách bolestí plné brýle...což ona nepochopila..a ještě tam byl takový mladý doktor, ten letěl hned za ní :grinning: a toho samého jsem měla mít u druhého porodu a rovnou jsem si zavolala jiného co mě už rodil , tak odešel, nadšený nebyl ale to mi bylo fuk :stuck_out_tongue_closed_eyes: To je výhoda malých porodnic, oni si ty maminy pamatují, takže když přišel ten Janáč tak mi říká, jééé, to jsem rád že se vám to se mnou posledně líbilo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
19. črc 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu no to bych asi taky chtěla aby mi to všechno prošetřili, takže ted víš že je vše ok, jen pít a dobrý, a Hemilton, ten může být i 5x. :stuck_out_tongue_closed_eyes:. A doktora máš nějakého? Budeš potřebovat po šestinedělí kontrolu...
19. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jejda, no ale máš jistotu,že už to dlouho nepotrvá :grinning: a třeba se vyspíš i po porodu,já jsem chrněla s malým přes den jen dvakrát ten první týden, co jsme přijeli domů, jinak se docela v pohodě vyspím v noci :slight_smile: a když je nějaká akční noc, tak se s ním prospím klidně až do desíti, jedenácti :grinning: Očumovače a návštěvy domlouvám až na odpoledne a když nikam nejdem (rhb, doktoři) tak prostě vstávám později :slight_smile:
19. črc 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ne včera v poledne sem přestala kojit, jen se snažím odsávat a malýmu dávám nutrilon....teď sem zase odsála jen pár kapek :confounded:
19. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari prohlídka po šestinedělí je jako normální KO? Já mám totiž k mému mudrovi docela výhrady a už když mi tahal stehy po porodu,tak mi to bylo nepříjemné,že na mě šahá.... Už mu prostě nevěřím a je mi to nepříjemné, když mi všichni doktoři naznačili,že k takovému konci těhotenství nemuselo dojít, kdyby mě ten blb začal léčit hned na začátku....
19. črc 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari ty si teda uzivas:( ale hlavne, ze ten monitor nakonec dopadl dobre. to bys mela super, kdybys byla za dopoledne vybavena:slight_smile: ale uvidis, ve me se porypala doktorka v porodnici uz minuly tyden a nic z toho nebylo, holt ti nasi prcci maji svoje hlavy:slight_smile: ja jsem jak ledni medved,porad pospavam, snad uz sbiram sily na porod:slight_smile:
19. črc 2012 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu nebuď z toho nešťastná, odsavačka vždy odsaje míň mléčka než miminko :wink: a zkus třeba před tím odsáváním dát teploučkou sprchu a trošku si ty prsa promasírovat, to mi docela pomohlo ve špitále, když byla mléčná krize...
19. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jakého doktora??? Mám tu gyndařku,jsem s ní spokojená:slight_smile:! Jen už k ní do porodu nepůjdu do poradny,když si mě po té hospitalizaci přebrali do poradny v Ostrově,chtějí si mě už kontrolovat tam :slight_smile:!
No stejně je to s tím pitím divný,já se ptala v tom Ostrově jinejch těhulek a nikdo takhle nepije,ale každý tělo asi reaguje jinak :confounded: ! Prostě jsem měla hustou krev,skoro se mi vařila v žilách a ta kapačka mi jí naředila a monitor pak byl ukázkovej. Ale 180-190 v klidu,to byl šok,že jí takhle rychle buší srdíčko,měla jsem hroznej strach :cry: a proto bych už ráda porodila,aby se to náhodou neopakovalo,pak už si pojede sama na sebe kočička :slight_smile:!
19. črc 2012 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Právě,já to vidím stejně,možná opravdu ten začátek bude krušnější,ale jak píšeš,když bude akční noc,tak se dospím s malou dopoledne :slight_smile: . Práce mi neuteče a vařit bude přítel,to už máme domluveno :wink: ! A pomůže i s úklidem,když bude třeba. Pro mě bude nejdůležitější malá a její pohoda a moje vyspání,abych s ní mohla naplno fungovat!!!
19. črc 2012 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak tak, uvidíš, že když budeš spokojená ty, bude spokojená i malinká :slight_smile: a pokud ti bude pomáhat přítel,tak to bude super, budeš mít víc času na ni a ona ti to vrátí :slight_smile: náš táta je taky v zápřahu, když něco nestíhám,tak mu řeknu a on buď blbě kecá a udělá to nebo to udělá hned a bez keců...
19. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek