• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@gable to sem zkoušela, dopoledne to pomohlo, ale teď večer ne! nebojím se ani toho, že mám málo mlíka jak toho, abych nedostala zánět, protože mě ty prsa z boku bolí, ale odsát to nejde!
19. črc 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu už tu malou taky vyprdni ať můžeš probírat i tvoje starosti :grinning: :wink: teda né že bych ti nějeký velký přála :wink:
19. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to chápu :frowning2: stejně je to dřina s tím mlékem
19. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable mě to povídej, já sem zvědavá jak ten náš boj dopadne, jestli teda budem kojit, jestli přijdem na to, co mu dělá zle nebo jestli budem nakonec na UM...
19. črc 2012 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu a jak dlouho budeš odsávat? po tom UM je to lepší?
19. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To jo,ale ptala jsem se kvůli tomu přibírání,jestli si do včerejška kojila a dávala i příkrm,to by přibíval,ale zase nevím,proč by plakal.Mně teď prďolka usnula,tak jdu odsát,moc mě to nebaví,ale jsem ráda,že mám pro malou mlíčko :slight_smile: .Zrovna jsme dopapali pro změnu od maminky :slight_smile: .To je o ničem,třeba mlíčko mít už nebudeš,ale Kubík by měl být po nutrilonu nasycený a snad bude klidnější.Mně malá z faštičky pije po 2hod.tak 50-70ml,je to andílek a v noci zatím super :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: .Snažím se dost pít+kojící čajdu+Gravimilk a zatím dobrý,tak ať to nezakřiknu.
19. črc 2012 ve 20:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No já už bych ráda,ale slečna má ještě 10 dní čas a asi se jí od maminky nechce :grinning: ! Já už ale žádný starosti mít nebudu,vychytala jsem vaše chyby a zkušenosti a my to budeme mít s Barčou jenom na pohodu :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: !
19. črc 2012 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yesu
Určitě,jak píše gable,sprcha a masírování.Já jsem to taky měla,ale mně pomohlo odsátí.Třeba na to přijdete a když ne,tak to nech,jak to je,nic nenaděláš,akorát se budeš stresovat a nic z toho :wink: .
19. črc 2012 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable po tom UM ty záchvaty pláče nemá vůbec...
@eliskarenca ne já sem ho nevážila, myslela sem jako, že přibral od minulé kontroly u doktorky, ale to taky mohl třeba přibírat 14 dní a pak ten týden co tak plače nemusel třeba přibrat nic a fakt plakal hlady...zase se mi nepodařilo odsát skoro nic,tak 10ml a to mě ty prsa z boku pěkně bolí :frowning2:
19. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable musíš po šestinedelí na kontrolu... Pohledej jiného:slight_smile:
19. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu :grinning:
@eliskarenca mě by taky odsátí určitě pomohlo, kdyby to šlo!!pokud to jinak nepůjde tak prostě budem na UM nedá se nic dělat...teď se spíš fakt bojím o ty prsa, ještě dostat zánět!to by mi tak chybělo!
19. črc 2012 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Malá spí moc hezky a je hodná,pláče jen,když se vzbudí a chce rychle papat,je to zlatíčko,taťka tvrdí,že prý po něm :grinning: :slight_smile: .To je dobrý,že má malý hládek,je vidět,že je mu dobře,když mu chutná :wink: :wink: .To je fakt,chlapi,jak mají plný bříška :grinning: ,to je s nimi jiná :wink: .Prostě spokojená miminka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
19. črc 2012 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari já už jsem právě objednaná k němu... holt zatnu zuby a vydržím to... já se spíš bojím,abych mu něco neřekla :grinning:
19. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja my máme ty termíny strjné, já mám ted 24. A 1.8. s tím spaním to je sranda:grinning:. Uvidím do pondělka, jak mi bude, ted špiním fakt jen trošku, hlenovka ještě nevyšla...
19. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable proč? Klidně řekni...
19. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jsem to špatně přečetla, že už k ní nepůjdeš----na kontrolu!
19. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ale raději až po prohlídce :grinning:
19. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca jinak sem ráda, že máš tak zlatý mimčo, každé to přeju :slight_smile:
19. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Myslela jsem si to :slight_smile:! Tak jsem ti to vysvětlila :wink: ,jak jste se bavily s gable,tak já mám zase lepší zkušenost s ženskou gyndařkou,chodila jsem k doktorovi a ten byl tvrdší i při prohlídce. No a ten v tý nemocnici co mi teda údajně udělal toho Hemiltona byl doslova ras :cry: :cry: :cry: !
19. črc 2012 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable tak to já bych klidně i před a případně bych vzala kartu a šla jinam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. črc 2012 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu bylo to bolestivé hodně? Mě totiž dneska udělal takového nějakého slabbšího...bych řekla nepodstatného :grinning: :grinning:
19. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No bolestivé ani né,ale byl to hroznej tlak na ten konečník,třeba to hemilton ani nebyl,nejdřív mi tam strčil jeden prst a pak druhej,přišlo mi,že tam mám snad celou ruku :grinning:! Jo a ještě říkal že hlavička už neléhá na pevno,už není volně!
19. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já myslím, že jo...ale potom při porodu už to bývá horší :wink: mě taky hlavička tlačí, i to cítím,třeba se konečně dočkám a poprvé mi praskne ta voda :grinning:
19. črc 2012 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Mě by jenom zajímalo,když ti praskají vodu,kam ti zajedou tou jehlou,když je tam zaklínená ta hlavička :frowning2:! Nebudou jí píchat v tom místě že ne????
19. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu oni jakoby tu hlavičku posunou dozadu, docela to tlačí, proto bych chtěla aby mi konečně praskla sama....a navíc vždycky jsem měla ten obal hodně silný, příruční nožík to jistil:grinning::grinning::grinning:
19. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nožík :astonished: :astonished: :astonished: ! Tak dnes ráno ze mě něco neidentifikovatelného vystříklo na podlahu,tak nevím,barva mléčná,konzistence řidší,je to hlenová zátka,nebo plodová voda :grinning: ???????????? Byla toho tak polévková lžíce! Na 9h jdu k mojí dr do poslední poradny,tak uvidíme co řekne. Už se mi o tom porodu i zdálo :sweat_smile: .
20. črc 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no to zní slibně :wink: dej pak echo :slight_smile:
20. črc 2012 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak to zátka nebyla,asi jen větší množství těhu výtoku,jak jsem po noci vstala :frowning2:! Pořád CS2 a na jeden prst otevřená :frowning2:! Dr říkala,že to na porod moc nevypadá,mám prý chodit do schodů,ale to se zase bojím kvůli tepu,když ho budu mít zvýšený já,co pak malá,aby jí zase nevylítlo to srdíčko :cry: ! Takže já vlastně radši nemůžu dělat nic fyzicky náročného,nechci zase malou splašit,nebo si mě zítra v tý nemocnici zase nechaj :angry: .
20. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu můžeš dělat to , že si dřepneš a dáš nožky co nejdál od sebe, jakobys odtlačovala kolena od sebe, nebo sedneš na turka, ono se to trošku rozpohybude, taky to dělám :wink: mě zátka taky nic, tyjo, to je kdo z koho! :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska je taky pěkné datum, i zítra 21.7. 2012. :grinning:
20. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu To si trochu doktoři protiřečí, jedni by tě hnali do schodů a druzí, aby si byla v klidu. Taky bych neriskovala námahu a dala bych na radu od alemari, to je fakt jistější :slight_smile:
20. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek