• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Tak to zkusím :slight_smile:! Já už chci rodit sakra :grinning: :grinning: :grinning: ! Takhle mám pořád o malou strach,já nepoznám jestli jí srdíčko tluče v normě a když bude venku,už to bude v klidu.
20. črc 2012 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Přesně každej doktor to vidí jinak. Dr mi říkala,že pokud jsme neměli dlouho sex,máme to taky prubnout a to sperma nechat chvilku vevnitř,ale to je zase námaha a zvýšenej tep :confounded: :confounded: :confounded: ! Já fakt nevím. Bojím se všeho :frowning2: .
20. črc 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu normálně se protahuj at úplně neztuhneš, já dnes jen ležím, muž je naslužebce, takže by to z Polska nestihl, ale normálně už bych sedla na turka a nebo dřepěla co hodku... :sunglasses: to bude dobré, já taky nevím co mě čeká, bud v klidu, nemám ani trochu stejné příznaky jako u těch dvou, jen ten tlak ze spodu... :sweat_smile:
20. črc 2012 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax a ty už bys taky mohla mít nějaké potíže, ne? :grinning: Furt nic? Ani únava, ani tlaky, nic? :wink:
20. črc 2012 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak koukám,že tě pustili domů a princezničce se od tebe nechce.Když na mě přišel ten porod tak nečekaně tak jsem z toho byla hodně přepadlá,ale bylo to asi lepší než pak takhle vyčkávat.Držím pěsti ať se ti malou podaří vyhnat co njedřív.

Jinak my jsme včera měli návštěvu a já už dopředu kamarádku upozrňovala ať se připraví na pořádnou masáž hlavy od naší slečny,no a co myslíte.... ona celý den prospala a když jsem tu pak večer zůstala s dětima sama tak madam vyřvávala na celej panelák :grinning: a Domča taky nemohl usnout a furt za mnou chodil ať jdu k němu si lehnout,takže já s treperendou v náručí seděla na posteli u našeho mladýho :grinning: Usnula až v jedenáct a pak se vzbudila ve dvě a od té doby až do rána kňourala,nechtěla spát ani u mě v posteli,jedině když jsem si ji položila bříškem na své břicho tak spala. Teď chrní,ale kroutí se,asi má chudák prdíky,protože se ozývají z košíku pěkný rány.
20. črc 2012 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já ještě zkusím večer přítele přemluvit na ten sex,on se toho bojí víc než já,abychom malé neublížili :grinning: ! No a odpoledne půjdeme na procházku,třeba se to taky pohne. Ten konec je vážně šílenej :frowning2: .
A kdy se manžel vrátí ze služebky? A když to tedy na tebe do konce víkendu nepřijde,tak půjdeš v po brzy ráno na to vyvolání,nebo jak si se rozhodla??? :slight_smile:
20. črc 2012 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No jó musí se nám ještě vyparádit :wink: :wink: :wink: ! Teď jí tu hladím a povídám ať už vykoukne,je to dlouhý :cry: . No v tý nemocnici,když mi dr řekl,že pokud ten šílenej monitor bude za hodinku stejnej a udělají mi toho akutního císaře,tak jsem z toho byla v šoku a začala jsem brečet,že to takhle nechci,že jsem chtěla rodit normálně,ale teď už bych to dávno měla za sebou a byl by klid :grinning: ! A hlavně bylo by to bez těch šílenejch a dlouhejch bolestí,co mě určitě jako prvorodičku čekaj :frowning2: :frowning2: :frowning2: .
20. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu @alemari My jsme měli sexík včera a i sperma jsme tam nechali dlouho, prostě nic :grinning: Tlaky mám, když se malá vrtí nebo protahuje :slight_smile: občas ucítím tlak na stydkou kost, jinak tvrdnutí břicha nějak necítím. Holky já fakt nevím, já jsem nějaká divná, budu spoléhat na to, až mě praskne voda :grinning: Včera jsem příteli pomáhala uklízet v garáži, teda nechtěl o tom ani slyšet, ale když vás chytne takovej ten uklízecí amok :grinning: tak to lépe lítá :grinning:
20. črc 2012 ve 13:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax ono to možná přijde úplně najednou, nebo Hemilton zapracuje.... Hlavně se hýbat, co? :grinning:
20. črc 2012 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu dojede večer, ale u mě to prýýý bude otázka pár hodin, takže se fakt nepřemáhám, je pátek, tak at nejede jak blázen-né že by jezdil jinak...
S tím pondělkem..pokud mi bude tak jak ted tak vyvolávat nejdu, necítím se nato:slight_smile: ale třeba se mi to rozjede samo, od kdy je ten lev? :grinning:
20. črc 2012 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Kdyby to přišlo najednou, bylo by to asi to nejlepší :sunglasses: Každý den chodím na procházky se psem, lehce ho honím po zahradě....já fakt už nevím co ještě udělat :grinning: Když mám to CS5 tak to jsem už trochu otevřená, né?
20. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak sme se dneska aspon konečně dostali na dvě hodiny ven, doma sice bordel jak v tanku, já sem pořádně dneska nic nejedla, ale hlavně, že je kubík spokojenej. Zítra budou pokusy s kojením, tak uvidíme. Jo a šla sem si pro ten kylní pás :frowning2: a dneska nás čeká kontrola kyčlí, tak držte palce :slight_smile:
20. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Lev
23. 7. až 22. 8. tak kdyby u tebe dopadlo to pondělí jsi na lvu :wink:
20. črc 2012 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
ahojte holky,zdravím Vás po týdnu.Tak už sme konečně doma,už ne 2v1 ale 2 :slight_smile: Sem ráda,že to mám zasebou.Myslím,že Sonička je naše 1 a poslední děťatko.Za to utrpení,ale ta naše maličká stála :slight_smile: má se čile k světu.
20. črc 2012 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax já nevím co ti řekl doktor :sweat_smile: asi jo!?! Oni to totiž píšou každý jinak, já mám třeba úplně jiné zkratky než tu psaly holky, ale ted v tom papíru do porodnice mám CS0 na prst, hlava naléhá. :wink: Ty jsi říkala že až budeš chtítí rodit tak že podle tvé kamarádky lehneš a pořádně se protáhneš :grinning:
20. črc 2012 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax tak to abych to do toho pondělka moc nepřeháněla! :astonished: a taky je tu stále ten zájezd pro 2 Hornídolní :grinning: a já mám poslední termín 1.8. :dizzy_face:
20. črc 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@chezzule jak se cítím maminko! To je změna, co? :grinning: To si asi říká každá po porodu že už další neeeééé :sweat_smile:
20. črc 2012 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule Tak ti moc moc k Soničce gratuluji :slight_smile:! Ať roste do krásy a je zdravoučká :wink: :wink: :wink: ! No a jaký utrpení máš na mysli,porod??? Za pár dní,týdnů,roků si ani nevzpomeneš a budeš chtít další miminko :grinning: !!!
Však já už se na něj taky moc těšííííím :cry: ! Až budeš mít chviličku,přihoď fotečku :slight_smile:!
20. črc 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já na ten sex myslím od rána,co mi to řekla dr a přemýšlím jaká poloha bude nejlepší,to víš,už ani nevím jak to vypadá :grinning: :grinning: :grinning: ! Nejdřív si asi dáme vanu a sklenku červeného vínka a pak šup šup,snad se přítel nebude bát :frowning2: a rozjedeme to ve velkym :grinning: ! Prý někdy prasne voda právě i při tom prudšim sexíku :wink: .
20. črc 2012 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tý jo stejně se máš,když to bude otázka jen pár hodin,já se pořád děsím co mě čeká,nechci rodit jako mamka takovou dobu.
Já bych se toho vyvolání taky bála,bavila jsem se o tom s doktorem v tom Ostrově a taky to moc neschvaluje,pokud nejsou komplikace,nebo se dlouho nepřenáší,říkal že jsou s tím spojené akorát problémy,když to nepřijde spontálně.
Jo a taky jsem se ho ptala na masáž hráze a on se usmál a říká,no nevadí,ale moc nepomůže(to je spíš pro váš lepší pocit) a většinou tam nástřih stejně je,ale nebojte,když budu u porodu já,tak vám tam vyšiju takové krásné stehy,že to za pár dní ani nepoznáte :grinning:!
20. črc 2012 v 17:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Koukam,ze mas obavy jako jsem mela ja,bohuzel se u me vyplnily..30 hod nepostupujici porod,po pichnuti plodovky zakaleno,monitor nanic,tak akutni cisar. Nastve to,Epi no jsem mela nacviceno 29,prcek mel 31. Ach jo..ale hlavne ze prcka zachranili vcas-
20. črc 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No vůbec mi to nepiš :cry: !!! No dr mi po vyšetření a UTZ řekl,že to vypadá na dobrej porod,že jsem vysoká a malá je drobnější,tak by to mohlo jít rychle,tak mu věříííím a běda jestli ne :grinning: :grinning: :grinning: ! Oni by mě tam ale tak douho trápit nenechali(když by porod nepostupoval) o tom jsem se tam kde budu rodit zase bavila s jednou porodní asistentkou.
20. črc 2012 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Já bych prcka vyprdla taky jako Malinu,byl malinkej 48 cm a 2.60,ale i po těch 30 hodinách byl pořád hodně nahoře,nepostupoval dolů...mizera !! On věděl proč,ze tady už ho čeká jen doživotní buzetace,buzenim ná kojeni v porodce a hnusnymi vitamíny od dr.konče :wink::wink: neboj,bude to dobrý,a i kdyby to byl čirou náhodou císař,tak to není žádná tragédie,jsem cca 10 dní po císaři,dělám vše,jen nesmím nosit těžké věci. Jizva nebude ani vidět a laktace se mi rozjela už ná JIP. Fakt se nestresuj,to je zbytečne.
JÁ jsem ve špitále taky nebyla dlouho,nástup v 6 a ve 13.25 byl malý venku,ale já jsem čekala doma a vydychavala kontrakce se psem :wink: měla jsem je v rozmezí od 10 -5 minut,ale nepravidelné. Začaly v noci ná pondělí,dopoledne přestaly,odpoledne nastoupily a trvaly až vlastně do úterý do porodu... Úterek mám stejně jako v mlze,každopádně to nebolelo tak,ze bych se hroutila,to neboj. Trhat zub bylo horší.
20. črc 2012 v 18:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu nikdy jsem žádné epi na a ni masáže nepoužívala, jsou důležitější věci ohledně porodu a mateřství co by měl člověk vědět..to už jsem Ti psala že než prachy za masážní oleje a epina tak raději zaplatit předporodní kurz, at ví i tatka cosi ohledně pomoci a tak, ale to je jedno :wink:.
Ted jsem mluvila s kamarádkou, sesřičkou z namocnice a říkala jsem jí o dokktorově nabídce, no prý podle toho jak se budu cítit, pokud budu fakt na rozesipání tak klidně, ale ten epidurál co mi nabídl, tak ten ne, prý se po něm musí den ležet, jinak bolí hlava a je hodně blbě, a taky to může dělat problémy s páteří a hlavou, no to co jsem si myslela, ale doktor má u mě +, nechce abych trpěla když to bylo u těch dvou takové brutus :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a toho nástřihu se fakt neboj, ani šití, to je malá věc :wink:
20. črc 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Já mám ale malou hodně dole,vždyť už je to jen takovej kousíček,tak 7cm od poševního vchodu,ta musí být přeci venku raz dva né :wink: ??? Jak že byl malý vysoko,to nechápu? Mě už dr cítí hlavičku pouhým vyšetřením prstem hodně dole od 30 týdne,kolikrát jsem měla pocit,že už mi snad leze ven :grinning:!
20. črc 2012 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mas vyhodu. Me ani nekleslo bricho. Neco ho tam drzelo. Tak o duvod vic,ze te to takhle neceka:wink: Ja byla po těch 30 hod otevřená jen na dva prsty. Když mi to dr.řekl,tak jsem šla do kolen a poslala přítele pryč. Jenže nechápu tu telepatii,já už si po pichnuti plodovky nic nepamatuju,jento,ze tam byl,prý to v práci nemohl vydržet,tak přijel a. Mě za 5 ním odvezli ná sekci. Dodnes to nemůžu pochopit,ze to stihnul a hlavně ze mezi třemi miminy poznal Bohumirka :wink::wink: je mi to záhadou,ale krásnou.
20. črc 2012 v 18:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Jakej zase BRUTUS????????????? :grinning: Ty mě neštvi,co strašíš :cry: :cry: :cry: !!!!!!!!!!!!!!
Olej nestál moc,já vím že nejsi toho zastáncem,tak jsem ti jen chtěla napsat,že dr má stejný názor :wink: ! Ještě že jsem nekupovala to epi-no.
No a epidurál,pokuk já jako prvorodička budu mít dlouho bolesti a třeba se pořád nebudu moc otvírat,tak do něj půjdu i za tu cenu jakou píšeš. Ty když už to bude třetí máš opravdu velkou šanci,že to bude rychlý porod,tak tam by byl asi zbytečný :slight_smile:
No nástřih už neřeším,jak mi dnes psala ta spolužačka,která včera porodila Jiříčka,tak nástřih byl opravdu to nejmenší zlo i šití :dizzy_face: .
20. črc 2012 v 18:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu nástřih a šití mi bylo úplně jedno :grinning: :grinning: :grinning:
Já nestraším, prostě to tak je, ale na všecko se zapomene, ted jsem potkala ve městě tu sestřičku, co mi hned po porodu dávala toho druhého malého k prsu, on se nasál jako profík a ona mí řiká, `a maminko, vy jste taková statečná , šikovná , kojíte jedna radost,přijdte teště jednou, pro tu holčičku...`no tehdá jsem myslela že jí vemu přes palici a vidíš! :sweat_smile: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No ale bříško mám jinak pořád taky dost nahoře :unamused: ,ale malá má prostě tu hlavičku úplně dole. Hodně jsem to tu s holkama řešila,když mi to ta dr řekla takhle brzy,dokonce jsem si tam potom zkusila prstem šáhnout sama a úplně jsem se lekla,že jí cítím takovej kousíček od vchodu.
No po 30 hodinách na dva prsty,to bych šla do kolen taky,to muselo být hrozný :cry: ! No a jak že si nic nepamatuješ :confounded: ,tu plodovku ti píchli až po těch 30 hodinách,nebo na začátku a nepamatuješ si to pro ty hrozné bolesti :frowning2: ????
20. črc 2012 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari NENÍ TO TAK!!!!!!!!!!!! Někdo to prožívá jako jeden velkej orgasmus,to jsem četla a to bude i můj případ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
No vidíš sestřička telepatka :slight_smile: měla pravdu! Kdyby to bylo tak hrozný,už bys totiž do toho nešla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek