• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@bajule mě taky, dala jsem si teď vanu a je to drobet lepší.

@luciemeli tak co Míša řezy, hotovy? Já dnes udělám jen véču. Zítra jedeme na pár dní mimo domov, tak musím spotřebovat zbytky :grinning:
17. dub 2012 v 17:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, v kterých místech vás bolí záda?
17. dub 2012 v 17:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Hlavně v bedrech a nejvíc kostrč :frowning2:
17. dub 2012 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Jo, tak to je ono :frowning2: Já snad dneska umřu, to je šílená bolest... Já už fakt nevim jak si sednout, lehnout i stát mě bolí :frowning2:
17. dub 2012 v 17:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule A když jdu, tak si přpadám jak naprcaná kačena...v práci mám teda super židli, tu bych si nejradši odnesla s sebou na mateřskou, z tý mě nebolí nic...ale jinak tou bolestí aky občas nevím co s tím :frowning2: Snažím se i nějaký cviky na kostrč, ale nic mi zatím nepomohlo :frowning2: Ani manžel fyzioterapeut neví, co s tím :(
17. dub 2012 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
17. dub 2012 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, když už mám doma konečně chlapa, tak maj s hasičema výjezd... :unamused:
17. dub 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vy ste teda kecalky :slight_smile: U nás byly názory na to, že sem těhotná různý, protože sme měli s přítelem od sebe půl roku pauzu, pak se k sobě vrátili a pak začali pracovat na mimčo, skoro nikomu sem o tom neřekla, takže někdo byl překvapenej, někdo šťastnej a někdo dost skeptickej, ale s roustoucím bříškem už to všichni vzali a těší se:slight_smile:
@bajule
@snuflinka Holky mě na záda hrozně pomáhá konopné mazání....
18. dub 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tý jo a to myslíš, jako to domácí :grinning: Máme, ale nezkoušela jsem, že by mimčo bylo veselejší :grinning:
Jinak já od přítele taky na pár měsíců utekla :grinning:
18. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Nééé :grinning: to se prodává v lékárně, měla sem od té firmy mastičku na opar a byla super, tak sem zkusila vzít tu mast na záda a taky dobrý....
18. dub 2012 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu :grinning: :grinning: :grinning: Já nějakou mám tu konopnou, ale je tak šíleně mastná, že se na to jenom podívám a sem samej pupínek :slight_smile:
18. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule No já dnes v noci taky né...Ale malej se protahoval a já chodila jak dchodce každou chvíli na záchod a boleli mě šíleně kyčle :frowning2:
18. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@lucie... Ale míša řezy dopadli dobře až na tu buchtu kakaovou ta se mi trochu přičmoudila :grinning: :grinning: :grinning:
18. dub 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Já chodim tak 4-6-krát za noc, mám to na záchod přes celej byt a občas mám co dělat, abych doběhla :grinning: Záda mě bolej vesele dál to je v pr... :frowning2:
To máš jedno, na kakaový buchtě to neni tak vidět ne :grinning:
18. dub 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule To né...ale pak ta chuť...Tak jsem jí zkoušela poprvé...ale mladej dlabal a nevadilo mu nic...Já tě chápu já to mám taky, taky. Bydlím ve velkém rodiném domku a panečku chodím přes celý barák...V druhém patře WC není tam máme ložnici...a tak musím po schodech dolů a pak jít zase přes kuchyň, předsíň a pak WC.... :grinning: Takže se mi i stává, že si učůrnu.... :frowning2:
18. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tý brďo holky tak já chodím v noci na záchod jen jednou a dnes jsem spala v kuse 10 hodin a nebyla ani jednou :grinning:! Ale přez den je to horší,to běhám často.
18. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám že řešíte často bolesti zad. Tak to jediný mě zatím netrápí,ale musím zaťukat :grinning:! Já mám zase bolesti nohou,trpím na křečáky a už musím nosit ty stahovací punčochy :frowning2: a taky mě čím dál víc pálí ta žáda i pětkrát denně! Koupila jsem si to Rennie,ale to pomůže jen na chvilku.
18. dub 2012 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Bude hůř mimi jak bude přibírat na váze a bude se ti roztahovat děloha tak se tělo bude připravovat zachvíli na porod....a kyčle tě budou bolet až až...žebra a i záda...To je normální si užiješ....ale až budeš ve větším stádiu těhotenství já nevím jak u tebe mě to začalo bolet už ve 27. týdnu...a umírám do teď a už vím, že bude hůř :grinning:
18. dub 2012 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Ty nestraš mě,já jsem zatím fakt v pohodě,teda krom těch nohou,ale to mám i když těhu nejsem,to už jsem si zvykla :slight_smile:! Tak já jsem teprve 26 týden,tak když píšeš že až od 27,tak mám ještě týden klid :grinning:! Tak dnes jsem objednala postýlku a autosedačku,tak jsem zvědavá kdy to dorazí. A KOČÁR??? To je u mě něco už mám zase vybranej úplně jinej,já se z toho picnu,ještě že mám pořád čas,ale už bych měla mít nějakého favorita a né pořád hledat.
18. dub 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu Každý to má jiný...NEbudu strašit plomiň :grinning:. Tak co jsi objednávala už mám...Už máš zase vybaný jiný?....Ještě času dost...PRosím tě si vyberej jejich těch kočárků mraky...Já jsem měla taky vybraný kočárek...Krásný zelenkavý...PRostě boží...Byli ale problém finance...Nemohla jsem si moc vybírat :grinning:
18. dub 2012 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už mám objednanej kočárek, bude tak za 14 dní, mám radost :slight_smile: ještě autosedačku, postýlku a je to :slight_smile:
18. dub 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Tak na kontrole všechno v pořádku, čípek se nezkracuje, jsem pěkně zavřená, malá sice nožičky moc neroztahovala, nicméně pinďu pan doktor neviděl, tak za 2 až 2 a půl týdne na velký ultrazvuk a náběry, protože pak má pan doktor dovolenou :slight_smile:
18. dub 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@snuflinka Aspoň, že je vše jak má být. Já jdu taky 10.5 na velký UTZ...Už budu ve 32. týdnu :grinning: a tam mi řekne jak je uložený pinďa a kolik měří a váží :grinning:
18. dub 2012 v 18:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu A jakej??? :slight_smile: Já pořád nevím :frowning2:! Teď mám jako favorita BRIO GO,ale co bude zítra to nevím,pořád totiž pokukuju na netu a jinde po jinejch! Jen abych nepřebrala.
18. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No já to povlečení objednám, dvakrát to byla jasná holka a teď taky spíš holka, tak snad... :grinning: Já právě zítra musím volat doktorovi do druhé ordinace, abych se objednala na ten 30tt, protože musím jít na lačno a v téhle ordinaci (kvůli těm svátkům) mi byli schopní dát termín nejdřív v 11:00, to bych na lačno mohla umřít, když vím, jak to bylo na té cukrovce :grinning:
Dneska s námi byl na ultrazvuku i tatínek, byl snad ještě víc vyřízenej než minule - už se začal víc orientovat, co je co :slight_smile: Takže když viděl nožičky, chodidýlka a ručičky, tak byl úplně rozněžnělej :dizzy_face:
18. dub 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli S financema to chápu,no my šetřili už trochu dopředu a stejně to bylo málo :frowning2:! Na kočár ale dostaneme od našich 20 tisíc,tak tam nebudu šetřit a vyberu nějakej pořádnej. Jen jak píšu pořád nevím jakej :grinning: :grinning:! Ještě mám ale tak měsíc čas,pak už budu muset objednat :slight_smile:!
18. dub 2012 v 19:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mrkni ke mě do alba, je to ten béžovo-černej...bebe beni 4 runner, byla to láska na první pohled, tak snad budu spokojená!
18. dub 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Kdybych měla na kočárek 20 tisíc, tak si vezmu novou kolekci x-lander XA 2012...
18. dub 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Koukala jsem a líbí se mi,máš dobrej vkus a barvičky budeš mít stejné? Já na x-landery koukala,ale na mě jsou moc nízké,já potřebuji vysoký kočár,když jsem jako žirafa :grinning:! Já mám zatím vybranej tenhle,ale to ještě asi nebude konečná.
18. dub 2012 v 19:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Taky moc hezkej....barvičku budu mít tu béžovo-černou...
18. dub 2012 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek