• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax Proč máš to album pro miminko stopnuté adminem pro nesplňující pravidla??? Chtěla jsem ti tam okomentovat tu poslední soupravičku Disney,ale tohle na mě vyjelo :angry: ! Kde si jí sehnala,je kouzelná :slight_smile:???
20. črc 2012 v 18:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu až po těch cca 30. Nezapomen,ze jsem byla většinu doma. Bylo to lepší,v porodce tekla jen vlazna voda..něco s potrubim. Ale ty bolesti nebyly tak strašně,ty nastoupily až po té plodovce. a pak to byla taková rychlost,ze už nic nevím. Vzhledem k tomu,ze jsem byla strašně unavená a mezi kontrakcemi usinala,tak jsem byla vděčná za celkovou anestezii. Pak jsem se vyspala do sytosti:wink: u kontrakci je super,ze to bolí chvíli a pak to přejde..
20. črc 2012 v 18:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
To já nevím že jsi byla většinu doma,to jsi mi tu psala??? Já to nějak nezaregistrovala :pensive: ! Já pojedu u kontrakcí po 5 minutách,dr mi to taky řekl,že to stačí :wink: ! Snad to nebude trvat tak dlouho! No jak jsem slyšela tu maminu na tom sále křičet(když jsem byla na monitoru,mají je v té mé porodnici na chodbě porodních sálů),tak ta měla ke konci kontrakce minutové po minutě,to neměla mezi moc času na odreagování a načerpání nových sil :cry: :cry: :cry:
20. črc 2012 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Jé já tě neoznačila,to poslední psaníčko patřilo tobě :wink: !
20. črc 2012 v 19:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uff tak kyčle máme v pořádku :slight_smile: Kubík zase nechce usínat v postýlce, tak ho uspávám na rukách :confounded: zítra začnem s kojením a pokusama, tak se musím obrnit :grinning:
20. črc 2012 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak to už byla konečná fáze,kterou jsem nezažila...nestresuj,lidské tělo je neuvěřitelné,blokuje negativa,já ná porod budu vzpomínat jen v dobrém,ovšem velkou zásluhu ná tom mají skvělí lékaři z Vinohrad.
20. črc 2012 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu tak to už byla konečná fáze,kterou jsem nezažila...nestresuj,lidské tělo je neuvěřitelné,blokuje negativa,já ná porod budu vzpomínat jen v dobrém,ovšem velkou zásluhu ná tom mají skvělí lékaři z Vinohrad.
20. črc 2012 ve 20:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu myslím, že mi to album stopnul administr., protože na jedné fotce u krabic s plínkama byl nafocen i kousek našeho psíka. Jinak nevím proč by to album stopnul :unamused: ,ale už to budou tři dny a fotku jsem odstranila.
20. črc 2012 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já byla také stopla,musíš napsat zprávu adminovi,ze zadas odblokování.
20. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax No to je teda síla :frowning2:! Já mám taky v albu kočárek vyfoceného psa a má to tu spousta holek. Nechápu oč jim jde!
Ale nenapsala jsi mi,kde jsi sehnala tu soupravičku disney :slight_smile:?
20. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tu soupravičku mi přivezla kamarádka, když ji viděla neoddolala a já jsem z ní byla taky mimo :wink:
20. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nevím, proč jím ten můj pesan tolik vadil, nebyl tam jako hlavní motiv :unamused:
20. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Já jsem mu napsala a přišla mi odpověď :Příspěvek čeká na zkontrolování adminem. To může trvat i den, dva. Tak čekám :unamused:
20. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno:slight_smile:.
Tak dnes v 11h kontrolní monitor,tak držte palce,ať zase nezůstanu v nemocnici :frowning2: . Od rána se nalejvám vodou,tak snad to bude OK :wink: . Jinak vínko jsem si sice večer dala,ale ze sexíku nebylo nic,usnula jsem ve 22h jako dřevo :grinning: :grinning: :grinning: ,to asi po tom víně! |Tak uvidíme dnes :slight_smile:
Dnes se ale do té nemocnice těším,půjdu se podívat na tu spolužačku a dva dni starého Jiříčka :slight_smile:!
21. črc 2012 v 07:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu Tak drzim palce !!! Jinak malý Bobo je svetovej,poslední kojeni o půlnoci,ale to si napral brich a ve 4 se jen zamlel,neprobral se a vstaval až v 7. Blahorecim monitoru dechu,jinak bych se nevyspala,stresovala bych,jestli je v pořádku. Snad mu spava nálada vydrzi,dnes mám v plánu hodně náročný oběd a přijede ná vikend tchyne z nemocnice ná propustku po mrtvici,tak z toho budu asi na mrtvici já...
21. črc 2012 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jsem zvědavá jestli tam ještě pracuje, to by byla sranda kdyby si to pamatovala, ještě bych jí mohla připomenout, že zapoměly oblést malého protože na chodbě obdivovaly kytku od mužíčka co mi donesl za porod, děcko leželo v postýlce, já oblečená už i s papírama a mimino v dupačkách porodnických :grinning: :grinning: :grinning:
21. črc 2012 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
Ahojky!Nestihám :slight_smile: ,tak jk jsi dopadla s tím odsáváním,už je to lepší?Naposledy jsi mi psala,že odsaješ 10m?Jinak malá nás dneska v noci taky zkoušela,ráno jsme byli hotový :grinning: .Už pije 70ml,tak odsávám jak mourovatá a moc mě to nebaví,ale co by jsem pro šmoulinku neudělala :grinning: .Ráno jsem odsála 220ml,tak snad mi to vydrží,piju,jak o život.Taky s tím spinkáním teď zlobíme,nejlík ji je u mamky,ale já nic nestihám,je to mazec.Dnes jme šli na procázku,tak zatím spinká v kočárku,tak rychle vařím,prádlo a toi nevím,kdy vyžehlím,snad bude odpolkedne klidnější :wink: :confounded: .Kubík Ti po Nutrilonu spinká a je klidnější nebo ne?
21. črc 2012 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!Jak se máš a jak se cítíš?
21. črc 2012 ve 12:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Já ti nevím,ale já jsem od neděla od rána čekala taky,že pojedu až budu mít kontrakce po 5min.a až do pondělka jsem je měla po čtvrt hodce a jak jsem šla rovnou na sál.Myslím si,že by jsi si měla počkat,jak se budeš cítit a taky malou.Já jsem jela hlavně kvůli nic moc pohybům a nakonec měla malinká kolem krčku pupeční šnůru,takže ještě,že jsem jela i monitor byl slabý.Jinak,pustili Tě domů?
21. črc 2012 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
@teddylu
Holky,já jsem třeba to propíchnutí plodovky vůbec necítila,až to mokro pode mnou :grinning: :-,zato to šití,to jsem se kroutila :confounded: .
21. črc 2012 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ahojky, ty taky odstříkáváš??? To jsi dobrá 220ml... Já dám max. 120ml z obou... Brzo mě z toho odsávání klepne, vidim to na příkrmy Nutrošem, Elenka teda po Nutroši pěkně spinká a klidnější je určitě. Můžu se na to vyprdnout, nic nestíhám, pořád jenom odstříkávám a utišuju malou. A ať sním co sním, tak jsem pořád nafouklá jak to prase!! :frowning2: :frowning2: Snad i po suchejch rohlíkách...
21. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca já jsem to prožezśvání samotné taky necítila,ale tím že obě těhu byly v počátcich udržované, já na kapačkách tak prý se ta blána vyvine silnější, takže museli mimi posunout hoodně dozadu aby to vůbec šlo proříznout, sama by ta voda určitě nepraskla... :wink: Šití nevím vůbec, to jsem tak nějsk prospala:grinning:.
Já se cítím nadočekávání stále docela dobře, uvařila jsem 5 litrů svíčkové, protože děti prohlásily že až budu v porodnici tak budou jen vajíčka a vajíčka:grinning:. Bud v pondělí ráno a vyvolat nebo dopoledne na monitor, ale taky do porodnice už...
21. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, vy co máte už dítka, taky tak nic nestíháte???
Já jak musim odstříkávat - odsávat mlíčko, tak nestíhám nic :grinning: Prádlo tu na mě kouká už skoro dva týdny, stíhám žehlit jen plíny a věcičky pro Elu, zapomínám krmit i kočky :confused: :zipper_mouth: :grinning:
21. črc 2012 ve 14:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no tím utrpením sem myslela porod,který trval úděsně dlouho,jelikož sem měla od rána kontrakce,odpoledne už byly nesnesitelné,ale bohužel sem se neotvírala dost rychle takže to trvalo jakoby 2dny než se malá narodila.Ale zatím dělá jen samou radost,takže to utrpení za to stálo :slight_smile:
21. črc 2012 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no už sme konečně tři a sem docela mile překvapená,jak hodně mi manžel pomáhá,zatím.Uplně se v ní vidí-taky je celá po něm :slight_smile: sem nečekala,že bude tak vlasatá,samou láskou bysme ji umačkali :slight_smile:
21. črc 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule sou to docela fofry-teda popravdě nemít teď mojého doma,tak nestíhám též nic
21. črc 2012 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ahoj, tak dneska pokusy s kojením a vážením. Ráno kubík ode mě vypil jen 15ml :frowning2: takže dokrm, pak ode mě 40ml, zase dokrm, pak sme byli venku, nevím kolik vypil, ale plakal, takže zase dokrm takže to vypadá, že to fakt bylo hlady, akorát teda nesedí, že přibírá...zítra budu ještě vážit a uvidíme. Chci i zkusit třeba sníst jogurt at se plně vyloučí ta alergie...a budem bojovat, abych se rozkojila. Ale kombinace kojení a dokrmu mi teda moc nevyhovuje, no uvidíme. Je možný, že díky té kombinaci hodně blinká?
Jinak dneska po delší době takovej pohodovej den bez nervů, vařit se mi nechtělo, tak sme šli procházkou do naší oblíbené restaurace na oběd a odpo byli se známýma venku :slight_smile:
21. črc 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca po nutrošu je zlatý dítě, zbytek výše-psala sem to všem... :slight_smile:
21. črc 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule já ted v té krizi taky nic nestíhala, to odsávání je hrozný, ale dneska sem s tím skončila. ted budu kojit a dokrmovat, ale to mě taky nebaví, snad se rozkojím a nebo asi skončíme na nutrošu. proč ty odstříkáváš?málá nesaje?
21. črc 2012 v 18:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Právě že nesaje a když se přisaje, tak vypije tak 10-20ml a to jí každopádně nestačí...
Včera večer jsem dávala Nutilon Comfort a je výbornej, malá spinkala čtyři hodiny a normálně mi kadí, po mým mlíčku je pořád nafouklá a musim jí nutit pít, jelikož se začne kroutit jak had a bojuju s ní pořádně! Kdežto Nutroš vysápne jedna báseň :pensive: Začínám mít málo mlíčka, takže to asi vzdám a přejdu na UM, no a co odsaju, to odsaju a bude to mít jenom jako zpestření. Po ránu mám mlíka dost, ale přes den to stojí za prd :frowning2:
21. črc 2012 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek