• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@chezzule Taky mi ten můj chlap pomáhal:slight_smile: Teď už chodí zase dost do práce, takmám smůlu, ale snaží se :slight_smile:
21. črc 2012 v 18:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Tak to sme na tom ted asi podobně, já ho ted kojila skoro hodinu a vytáhl 30ml :unamused: takže dokrm.....budu zkoušet se rozkojit, ale vypadá to, že skončíme na nutrošu...
21. črc 2012 v 18:51  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
Tak to jo,to jsi dobrá,že jsi u toho šití spala :wink: .mně zrovna přinesli malou k prsu,ale to šití jsem cítila dost,říkala jsem si,že už snad bude končit a ono nic :grinning: :cry: .Nastřihli mě hodně,ale te´d už to skoro necítím,už začínám být fit,až na záda :wink: .Zubařka mi včera povídá,že ani nevypadám,že mám po porodu,ani nevím jak,ale shodila jsem skoro všechno.To je fajn,že se cítíš dobře :slight_smile: a v pondělí jdeš tak i kak na vyvolání?
21. črc 2012 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Občas mě popadnou strašný výčitky kvůli tomu, ale zase si říkám, že na tom vyrostlo už spousty dětí a jsou úplně v pořádku, tak proč zrovna Elence by to mělo vadit.. Možná mě někdo odsoudí, že jsem se málo snažila a málo bojovala, ale bojuju měsíc a mám toho docela už plný zuby... Fakt nic nestíhám a ničí mě místo spánku v noci odsávat a malá je na Nutrilonu TAK spokojená....
21. črc 2012 v 19:04  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca Ha ha, já skoro necítila to šití, bylo to hodně nepříjemný, ale nebolelo to - dobře mě to umrtvila. ALE to nastřihnutí jsem myslela, že bude moje smrt :zipper_mouth:
Stehy mi už vypadaly, ale pořád mě to tam ještě po měsíci někde praská a trochu krvácí, nejhorší je jít na velkou :confused: :confounded:
Už mám docela chuť na sex, ale copak to jde? Mě snad fakt zašili na patnáctku :grinning:
21. črc 2012 v 19:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu dokrm a kojení je ublinkávací... :wink:
21. črc 2012 v 19:13  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca v pondělí jdu na kontrolu do porodnice, ale záleží na mě jestli příjdu na 7 a vyvolat nebo na 10 jen kontrola a monitor. A cvičíš na ty záda? To by jsi asi měla, když se ted nosíš s malou :wink: kojení stačí nebo dokrmujete?
21. črc 2012 v 19:16  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule jjee, to je krásné, a co krmení, jak to jde? :wink: Když ti muž pomáhá, tak ho v tom nech, nedělej hrdinku a raději si lehni, oni ti chlapi když vídí že toho moc zvládáš tak se přestávají snažit a pak když příjde kojící nebo jina krize tak to nepochopí a strádá zas jen ta mamina a mimčo s ní :wink:
Já jsem měla oba kluky holohlávky a ted jsem moc zvědavá co se to ze mě vylodí :grinning:
21. črc 2012 v 19:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@eliskarenca ted koukám že jsi si nepopravila metřík :grinning: :grinning: :grinning: 42 tt!! :sweat_smile:
21. črc 2012 v 19:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@bajule Výčitky neměj, jsi dobrá, že jsi to vydržela měsíc, já bojuju pár dní a už sem z toho na palici!!
21. črc 2012 v 19:42  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari jj to máš pravdu nechávám ho,at se stará,je to jeho dceruška stejně jako moje :wink: kojím vpohodě,jen když se mi přisává k pravému prsu tak to bolí,nechápu,jak to dělá,na pravo jí to jde normálně.Vypije si hodně a taky to tak pak vypadá v plíně :grinning: když můžu tak odpočívám,je fakt že nejsem robot,ale jen člověk
21. črc 2012 ve 20:01  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Holky monitor dnes sice vpořádku,měla jsem radost :slight_smile: ,ale odpoledne na mě padla nějaká depka a celý jsem ho probrečela zavřená v ložnici :cry: :cry: :cry: ! Byla jsem za tou spolužačkou,co se jí už narodil Jiříček a termín jsme měly stejnej. Líčila mi porod atd,ale teď už byla tak veselá a šťastná že už to má za sebou,tak jsem jí to úplně záviděla :pensive: ! Prosím Barču aby už šla taky ven,už to s tím pupkem nezvládám,špatně se mi dýchá,hůř spí,pořád se bojím jestli nemá špatný tep,když měla ty děsivé monitory.
Hlevně se bojím toho,že nebudu mít v tý porodnici ten nadstandard a že nás bude na pokoji moc a budu ve stresu. Dnes mi to řekl i doktor,že už by mohla ven,dokud tam není takovej mumraj,že pak to bude jak na běžícím pásu a nebude na každou maminku tolik času :frowning2: :frowning2: :frowning2: . Dneska jsem opravdu vyřízená
21. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Pryč s takovýma myšlenkama :confounded: Všechno bude v pohodě, vydrž! Malá určitě brzo vykoukne na svět :wink: A z té porodnice si nedělej nervy, ikdyby jsi neměla nadstandart, těch pár dní to vydržíš :wink:
21. črc 2012 ve 20:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Díky já vím že ten stres zažívá i malá v bříšku,ale prostě už jsem to nějak neustála. Přítel se mě taky snažil utěšit a já na něj ještě byla hnusná a pohádali jsme se :frowning2:! Dneska si to prostě musím vyžrat sama a zítra už určitě bude líp :slight_smile: !
21. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@chezzule šestinedělí je šestinedělí , není čas na blbiny ale na nabrábí sil, to ti schvaluju, ani načesané vlasy,šmejdění po městě s kočárem, ani vypulírovaná podlaha není duležitá, ono se to všechno vrátí...Já mám jen strach jak to budu zvládat s těma dvouma staršíma, kdyby to bylo ve školní rok tak je to v pohodě, ale takto nevím kolik toho naležím, budu muset taky zvážit prioroty :wink: Tak to je o starost mín když se malá hezky napije, a to že se ti kojí z jednoho hůř, nevím čím to je ale mě kluci taky pili z jednoho v pohodě a druhé jsem dávala když byli unavení nebo je nechala vyhládnout aby se vůůůbec přisáli :unamused:
21. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu a mě asi odchází hlenovka :astonished:
21. črc 2012 ve 20:34  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Tak buď ráda,já už bych taky ráda odešla,ale do porodnice :cry: :cry: :cry: !
21. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu a proč jsi si neřekla o vyvolání?
21. črc 2012 ve 20:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Já se toho bojím :cry: :cry: :cry: ! Prý jsou to pak větší bolesti a nemusí to tak dobře postupovat,jako když ten porod začně sám. Asi by mi ho ani doktor nevyvolal,když mám ještě 8 dní do termínu. Ta spolužačka mi dnes říkala,že po 9 hodinách byla pořád otevřená na 7cm a dr jí řekl že potřebují ještě aspoň dva a ona jak to prý bude dlouho trvat,tak jí řekl že tak dvě hodinky a ona že už to nevydrží. Tak jí dr nabídl,že to urychlí tím oxitoxinem(snad to píšu dobře :slight_smile:),ale že ty bolesti budou větší,tak do toho šla,ale říkala že myslela že umře bolestí,prý se to sice zrychlilo,ale ty bolesti byly dvakrát tak horší než předtím,ale do půl hodinky pak měla po všem!
21. črc 2012 ve 20:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu já ho taky měla u prvního, neotevírala jsem se vůbec , stále na 4 a po oxitoc. jsem byla za 2 hodiny na 8 a to už jsem tlačila. Malý měla hlavičku 37 :unamused: ale všechno se dá vydržet, u toho porodu je ti to v podstatě jedno, nic neřešíš, zajímá tě jen monitor a ozvy... :wink:
21. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já bych taky byla ráda, kdyby mě nemuseli vyvolávat porod, snad komu ho vyvolávali tak pěkně trpěl :frowning2: Taky vás občas bolí kyčle? Mě teda jen v noci, když jsem v klidu.
21. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu a sestra byla vyvolávat, mimčo bylo ve 38 tt mooooc velké, porod byl za 5 hodin hotový, bolesti nastoupí rychleji takže ti příjde že jsou větší.....Kdkybych nemohla vydržet tak si o to klidně řeknu at mi ho vyvolají :wink:
21. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax mě naštěstí nebolí, ale je to cvičením, u tech dvou jsem byla vyřízená, a hlavně ta stydká kost bolela, ted nic :wink:
21. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No a toho se bojím nejvíc,aby při porodu zase malé nevylítlo srdíčko a já nakonec i po bolestech neskončila na císaři :frowning2:!
21. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu to si doktroři pohlídají, to se vůbec neboj, budou chodit a poslouchat stále, a taky oni ví čím to zklidnit...
21. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@alemari Aha, kostičku jsem občas pocítila, to když se malá protahovala. Teď asi tak 1x za den mnou projede bolest od zad, je to podobné jako když se uhodíš do brňavky :wink: , ale pak je zase klid :slight_smile: Holky, zatím se na porod necítím, nebo si to nějak nemohu uvědomit, ale co mě nahání strach, je bolest z nástřihu a pak to šití, to je fakt má noční můra :frowning2:
21. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax to
brnění na kostrči mám taky i v říslech už ted, to jsou ty tlaky :wink: taky si to nějak stááále neuvědomuju že bych mělla jít rodit..ale ten výtk a tak, to už je fakt předporodní...Tobě na kontrole jěště nic neprohmatával? Ty máš termín myslím dřív než já :sunglasses:
21. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari mě doktor vyšetří prohmatem, kterým zjistí jaké je to CS, jak je spotřebovaný čípek a jak tlačí hlavička. Termín mám 26.7. a v úterý mám poslední poradnu, tak jsem zvědavá co bude potom :astonished:
21. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax a netlačil nebo něco? Že by ti to taky už mohl uvolnovat :wink: já mám poslední termín 1.8.ale tak nějak se řídím tím 29.7. což mi řekli na posledním utz v 31 tt. A toho nástřihu a tak , to vůbec neměj v hlavě, zbytečně se tím zabýváš...fakt :wink:
21. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu ted přemýšlím, že to srdíčko by nemělo vyskočit , ty nebudeš nijak udýchaná, to bych asi vůbec neřešila... :wink:
21. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek