• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
No já myslela, že už budu dávno po porodu, protože ve 34tt mi naordinovali klidový režim, nic nedělat netahat, tak jsem to 3 týdny vydržela, pak jsem pomalu najela na normál, a jak byly ty hice, tak se doktorka v 39tt smilovala a udělala mi Hamiltona, že jako do 5 dnů porodím :grinning: . No a příští týden mě měla stejně na kontrole, tak mi udělala ještě jednoho, ale myslím, že tam budu v úterý strašit zas :sunglasses:
22. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu My se gebíme často, když teda zrovna nepláčem :rolling_eyes: Já pořád přemýšlím nad tím, jestli teda dávat moje mlíčko jen do konce šestinedělí a pak přejít na Nutroš. Jsem hotová, teď jsme měli přítelovi dva syny na víkend a do toho dneska přijeli naši, k tomu pořádný dětský pláč, věčně odsávat a já jsem na odpis :pensive: :frowning2:
22. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda pročítám si tady, jaké jste měli porody a dámy smekám před váma přede všema :slight_smile: . Já z toho mám trošku strach, ale tak říkám si, že je to přece jenom přirozené a zvládly to všechny ženy, tak proč ne já :stuck_out_tongue_closed_eyes: A samozřejmě všem maminkám gratuluju a přeju hlavně zdravá dítka, to je nejdůležitější a ostatní přijde samo :slight_smile:
22. črc 2012 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Zvládly to všechny, to jo, ale každá si to musela vytrpět :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
22. črc 2012 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 To já si myslela taky :slight_smile:! Mě zase ve 30 týdnu na velkém UTZ řekl doktor,že má malá hlavičku už úplně dole a já se bála,že se začnu otvírat,taky jsem měla jen polehávat,snažila jsem se to dodržovat,ale moc mi to nešlo. Naštěstí to dopadlo dobře a tak jsem zase po 36 týdnu začala trošku víc fungovat. V úterý jdu taky na kontorlu,tak si ho asi nechám udělat,třeba se někam hneme :slight_smile:!
22. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No a holky, co máte problémy s kojením, nezkoušeli jste porodní asistentku do terénu? Ono se to normálně platí, ale možná to pomůže a ve finále to bude asi levnější, než Nutrilon a hlavně mlíčko od maminky je určo nejlepší. Já vím, že to někdy nejde, ale možná to stojí za pokus. Mě říkala moje gyndařka, že pokud budu mít problémy s kojením, tak jí mám zavolat a ona může vypsat na tu porodní asistentku do terénu doklad, aby to jako pojišťovna proplatila. A PA přijede domů za váma a mrkne, jak to děláte a poradí. Já jestli s tím budu mít problém, tak to určitě využiju, a když to ani pak nepůjde, tak teprve přejdem na umělou výživu.
22. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No já ti přeju, aby se ti rozjelo. Mě to pomohlo jenom k tomu, že mi odešla ta zátka a ta mi odcházela přes týden. Jinak sem tam ztvrdne bříško a nějaký ten posel, ale jinak ticho po pěšině :sunglasses:
22. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak já teď kojím a dokrmuju, většinou si vypije ode mě tak 60ml a tak 30ml mu dávám nutroš a zatím dobrý, třeba se ještě rozkojím zas naplno a nebo to zatím budem praktikovat takhle a uvidíme jak to půjde dlouho...
22. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Tak držim palečky, ať to dobře dopadne, já už se asi stresovat nebudu a jestli se to nějakým matkám nelíbí, tak ať mi vlezou na záda... Těm co krásně kojí se to kecá...
A divila by ses, kolik jich na mě kouká skrz prsty...
22. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule na ostatní se vykašli, hlavně ať si spokojená ty i mimouš :wink:
Holkyj jak dlouho můžou trvat očistky?Zítra má malej 7 týdnů a já pořád ještě špiním :angry:
22. črc 2012 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dámy pro dnešek se loučím, konečně přišel manža, tak ho jdu znásilnit :grinning: . Doktorka nám to doporučila, jako že to s....a tomu určitě pomůže, tak dobrou noc. Ráno se ozvu, jestli to teda pomohlo :slight_smile:
22. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Prý i dva měsíce :frowning2: :rolling_eyes:
22. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já určitě nikoho neodsuzuju a je mi jasné, že je to náročné. Jenom jsem chtěla trošku poradit ne se tě dotknout. Vůbec jsem to nemyslela zle a rozhodně se nedívám skrz prsty, když už to někdo nevydrží, kdoví jak to budu mít já :wink: Tak se mamky nezlobte opravdu to nebylo myšleno ve zlém.
22. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no super!
22. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Tak to zítra určitě napiš,jak to po sexíku dopaldo :slight_smile:!
Mě to tedy včera vůbec nepomohlo a to jsme se opravdu snažili :grinning: :grinning: :grinning: !
22. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka28 To nebylo vůbec myšlený na tebe :wink: Jsou jiný, co to řeší... Nechávala jsem si radit tolika PA, že z toho měla akorát malá maglajz a bylo to ještě horší!
22. črc 2012 ve 22:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Já jsem si trampoty s kojením prodělala u Domči,u kojení mi spal,nepřibíval a já pak bulela,že jsem neschopná matka,že nedokážu nakrmit svý dítě....Ze všech stran mi totiž bylo valeno do hlavy,že kojení je to jediné nejlepší a já pak měla pocit,že pokud nebudu kojit tak ho ošidím.S kloboučkama jsme se trochu rozkojili,ale stejně to bylo naprd,ovlivnila to určitě i moje rozhozená psichika a mlíčka bylo málo.Domča byl dlouhej a hubenej jak špagetka,takže nakonec jsem koncem 3.měsíce taky začla přikrmovat a s částečným kojením jsme pak vydrželi do 11.měsíců. Teď když jsem čekala Laurinku tak jsem se zařekla,že pokud to nepůjde tak začnu přikrmovat dřív a pokud nebude zbytí tak přejdu na UM úplně,hlavně abychom já i mimčo byli spokojené.Je naprostej nesmysl se trápit jen kvůli tomu,že nějaká chytrolínka na tebe bude koukat skrz prsty kvůli tomu,že nekojíš.Tvoje příspěvky si tady čtu a myslím si,že děláš maximum proto abys kojila,ale pokud to nepůjde tak to rozhodně neznamená že jsi špatná matka.
Laurinka je co se kojení týká úplně jiná,saje pěkně,ale je zas na tom prsu závislá a pořád hledá a hledá,když je vzhůru tak skoro pořád řve jak pavián a shání prso.Dudlíka nechce ani za boha,tím ji vždycky pěkně dožeru když jí ho chci vnutit.Člověk by řek,že má málo,ale když přibrala 60dkg za 16 dní tak snad nemůže mít málo?A když ji přikládám častěji tak se přejí,pak blinká,škytá a bolí jí bříško :frowning2: Ráda bych zjistila kolik ode mě vypije,ale zvážit ji před kojením je nemožný,mrská se na tý váze jak kapr.
22. črc 2012 ve 23:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
ahoj holky, nastal den rozhodnutí vyvolalt či ne! No nechce se mi, večer jsem měla tlaky, pak to zaspala a ted tu straším už asi hodinu, jááá!! Takový spáč!! :grinning: Doufám, že jste měly hezký víkend :wink: .
23. črc 2012 v 06:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule, yesu
Ahojky,vstala jsem a opět odstříkávám.Včera byla malá dost neklidná ani nespinkala a já jsem bud kojila nebo odstříkávala,tak jsem čekala,co bude dál.Nakonec usnula v 10hod.a spinkala do 5hod. a ted jestě spinká,ale za chvilku ubž bude vstávat,takže hezký,jsem ještě zvědavá přes den.
bajule
Jinak 220ml zvládám,ale ráno a večer,odpoledne tak 120ml.Co ty,jak jsi to vyřešila,ještě kojíš nebo jsi to vzdala?Je to náročný,taky mně přijde,že nic jiného nedělám a práce kolem stojí :confounded: :slight_smile: .
23. črc 2012 v 07:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky,jak jsi se rozhodla :wink: ,jinak spáči :slight_smile: ?
23. črc 2012 v 07:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To jsi měla s návštěvami včera rušno,to je děs,když jsou do toho ještě ty potíže s kojením.Já už jsem na přítele včera taky vyjela,už jsem byla utahaná a on si sedl k počítači,tak to slíznul :grinning: :frowning2: .Byl tam,ale chvilku,snaží se pomáhat,vyvařuje atd....a ještě dělají vevku,ale bohužel,dnes už jsem akční,tak jsem zvědavá,jak mi to dlouho vydrží :wink: .
23. črc 2012 v 07:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Jinak,to je fajn,že jsi si navařila,jsi šikovná mamča :wink: ,s těmi vajíčky budou muset kluci vydržet :grinning: .
23. črc 2012 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj všichni, tak se hlásím opět 2v1 :sweat_smile: . Manža mi včera vytuhnul, chudák celý den makal u kamaráda na zahradě, a tak ze sexíku nebylo nic :cry: . No nevadí, když se dneska nic neuděje, tak jsem fakt zvědavá, jak se na mě bude zítra tvářit doktorka :sweat_smile: . Ale zajímavé je, že všechny těhulky chodí v tom 40 tt už do porodnice na ozvy a kontrolu, a já jsem teď 41tt a půjdu ke své doktorce, tak s ní se asi na porodu nedomluvím :confused: . Musím se jí na to zítra zeptat. Sice pořád čekám, že se porod rozjede normálně, ale zase nechci rodit maxi miminko, mám jenom 158cm, váhový odhad mi dělali naposledy v 34tt a to už je hezky dlouho, takže ani nevím, jak bude malý velký aspoň přibližně :cry:. A taky, co jsem četla, tak holky, co mě měli vyvolávyný porod většinou trpěli jak koně, tak snad se to naše malé lenivé mimino umoudří a půjde dneska ven :grinning: .
23. črc 2012 v 08:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @evinka28 @teddylu Ahoj holky, pokud se Vam jeste nepodarilo porodit (taky na to cekam jak na smilovani), dostala jsem tip od kamaradky, ktere to meli vyvolavat, tak jako posledni moznost zkusila ricinovy koktejl: 0,02dcl bily tvrdy alkohol, 0,02 dcl ricinoveho oleje a 2dcl merunkoveho dzusu(ona rozmixovala kompot). byl to jeji druhy porod, u prvniho si uzila a tento byl potom az prekvapive hladky. ja cekam do pulky pristiho tydne (v patek 2.8. mam druhy termin) a pak jdu do toho. vcera jsme zkouseli sexik, ale zatim asi nic. i kdyz aspon jsem se po dlouhe dobe dobre vyspala :wink:
23. črc 2012 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já bych do toho vyvolání asi šla :slight_smile:! Budeš to mít rychlý!!! Takhle pořád čekáš kdy to přijde a to je na palici né? Já uvidím zítra,optám se na to taky. No ale zájezd do hornídolní mě asi nemine :grinning: :grinning: :grinning: !
23. črc 2012 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Koukám že se asi @alemari rozhodla pro vyvolání,jinak by tu byla :wink:! Ona to ale bude mít rup šup,když je to třetí miminečko. Já se zeptám zítra,mě fakt šíleně bolí ty kyčle a ty křečáky v těch tříslech,moc už toho ani neujdu a přítel mi říkal,že mi to břicho hodně spadlo dolů,tak mě to právě na ty hlavní žíly co vedou z třísel hrozně tlačí :frowning2:!
23. črc 2012 v 08:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja Ahoj už jsem o tom taky četla,ale do toho já radši nejdu :frowning2:! To si dám radši procházku,sexík,červené víno,tohle je na mě moc velkej drasťák :confounded: :confounded: :confounded: ! No ale třeba to opravdu pomůže :wink: .
23. črc 2012 v 08:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja No to by mě asi porazilo :grinning: ožralá matka na sále, radši ne, to nechám asi jako poslední možnost. Já si dám maximálně ovocné pivko, a tím končím :sunglasses:
23. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, taky už máte plné zuby tech telefonátů a sms, kdy už to jako bude? :angry: Jak to mám asi vedět :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já vím, že jsou zvědaví, ale mě už to děsně točí, tak snad až se něco uděje, tak se to všichni dozví ne? :grinning:
23. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka28 tam neni ani malej panak toho alkoholu, neboj, taky si jinak dam max to ovocne pivko. No nevim, ted jsem si o tom jeste cetla na dalsich diskuzich. nekomu to pomohlo, nemuze si to vynachvalit, nekdo se po tom pos... a nekdo mel dost hnusny krece,ale porod nic :unamused: chjoooo
Akorat jse se rano bavila s manzelem, delame ve stejne praci, ja jsem tam 4 roky, takze me tam zna pres 200lidi, tak se ho chudaka, porad nekdo pta, jestli uz. taky nam porad volaji a pisou znami a rodina, jestli uz. ale jeste lepsi je, ze uz ted se vsichni ptaji, kdy budem mit druhy. dyt ani nevim, jakej bude porod prvniho, treba to dalsi nakonec radsi adoptujem :grinning:
23. črc 2012 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek