• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu No ja mam z vyvolani docela respekt, mam kamaradky, kterym to udelali a pak dlouho nechtely jit do druheho. ja uz jsem zkousela prochazky, teplou vanu i sprchu, vinko i sexik a max jsem stravila pul noci ve sprse s poslickama - mam je jako brutalni krizovy bolesti, coz je teda hnus. Doufam, ze plati, ze to telo pripravuje na porod a ten pak uz neni tak drastickej :unamused:
23. črc 2012 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Teda ty se máš, že máš miminko už dole. Mě kdo potká, tak mi komentuje břicho, že je ještě strašně vysoko, a že to ještě nebude, tak já budu rodit asi na vánoce :grinning:
Mě připadá, že je rozhodně níž, než bývalo, ale zase u kolen ho nemám, tak já nevím. Mě už to vážně nebaví. Nejhorší je, že člověk to všechno prožívá poprvé a vůbec neví, co má čekat, jak to bude probíhat a hlavně už bych chtěla mít Martinka u sebe v náručí :slight_smile: . Ale na druhou stranu se těm našim miminům nedivím, co jim tam chybí, je tam teplo, nosí se o nic se nemusí starat mamka všecko zařídí, jenom si zatahá za šňůrku ať jim pošlem nějakou dobrotu, tak kam by spěchali mrňouskové :grinning:
23. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja No právě přesně to mi říkali i moje kamáradky, že ta vyvolávačka je brutální. Že ty bolesti se zvětší, ale zase je porod rychlejší. No já stále doufám, že to půjde samo :slight_smile:
23. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja Tak to je vtipné, na to se mě naštěstí zatím nikdo neptal, kdy budeme mít druhé :grinning: . To nevím, jak bych reagovala, jsem teď už taková chytlavá a co teprve šestinedělí :slight_smile: , na to se moc netěším, to budu klubíčko nervů, a když třeba ještě k tomu nepůjde kojení :cry: , no čekají nás napínavé zážitky, ale už aby to bylo :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 me uz rikaji 14dni, ze je to pripravene na porod,malej je natlacenej dole, bricho mam skoro u kolen, minule utery uz to vypadalo, mela jsem kontrakce a otevena na 1cm, ale po dvou hodinach me znovu zkontrolovali a ze pry se neotviram dal, tak nic. nejhorsi je, ze kdyz mi zacnou poslicky, tak je to kolikrat tak hrozna bolest, ze si myslim, ze uz pojedem a zase nic.
23. črc 2012 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 no co se tyce kojeni, porad jsem to brala jako prirozenou vec, ale jak si to tady procitam, tak ty poradny problemy teprv muzou nastat :unamused: porad si rikam, at uz mame prcka u sebe, ale pak to zacne. prdiky, problemy s kojenim, strach, aby se mu neco nestalo... nekdy rikam, ze ho radsi budu nosit do 18, at mam o nem prehled :grinning:
23. črc 2012 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja Mě teda poslíčci budí každou noc, ale vždycky to zaspím, takže to asi nerodím :slight_smile:. To je ale zajímavé, že už máš tak bolestivé poslíčky, tak jak budou vypadat ty pavé bolesti? A máš i nějaké homeopatika k poodu, nebo na to nevěříš?
23. črc 2012 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja No a stím kojením jsem si to taky myslela, že jako se přicucne a bude, ale to je asi naivní myšlenka. Je fakt, že i hodně mých kamarádek s tím mělo problémy, moje sestřenka měla dokonce laktační psychózu, tak potom okamžitě přešli na nutrilon a bylo to ok. Ach jo, to jsou problémy, člověk si to tak krásně maluje, jak to bude úžasné a ono to bude hodně náročné, ale i krásné doufám :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@mikkaja No vím i od doktora,že vyvolaný porod je bolestivější a někdy to také nepostupuje jak by mělo,ale znám i mamky,co to měly rychlé,to si člověk asi nevybere :frowning2:! Uvidím co mi doktor řekne zítra na kontrole :wink: .
23. črc 2012 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky!Malá usnula,tak žehlím a teď jsem sem mrkla,řeknu Ti kolotoč :wink: ,připrav se mamino :wink: .Je to možný,alespoň by to měla za sebou?Ty jsi se rozhodla pro vyvolání,já jsem myslela,že se toho bojíííííš?To Ti věřím,je to děsný,vůbec ám to nezávidím a tento týden má být teplo.Já jsem ráda,ale pro Vás to bude děs,když si vzpomenu,jak jsem ležela u větráku :grinning: :angry: .
23. črc 2012 v 09:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Na kolik jdeš na kontrolu?
23. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Přesně miminkům tam nic nechybí,ale nám už chybí to miminko :grinning: ! Dnes ráno mi odešla hlenová zátka,tak by se mohlo začít něco díť :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
Taky nevím co cěkat,ale určitě to poznáme,že to je ono. Budu se snažit ty první delší kontrakce rozdýchat doma a jela bych až po těch pěti minutách. Moje spolužačka rodila před 5 dny,termín měla jako já a přišlo to na ní v noci,kontrakce měla po 10 minutách a když byly po 8,tak jí přítel odvezl do porodnice,kde jí dr prohlídl a poslal ještě domů,že to nebude taková rychlost,že to vidí tak na půl dne. Dojela domů a do dvou hodinek už je měla po 4 minutách,tak znovu jeli a to už si jí tam nechal. Porodila za dalších 5 hodin,ale s pomocí oxitoxinu,protože se přestala otvírat na 5cm,tak jí pomohli a pak už to trvalo jen půlhodinku a malej byl na světě :slight_smile:!
23. črc 2012 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Já jdu zítra v 11.30h :slight_smile:!
23. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Ani mi to teplo nepřipomínej :frowning2:! Už teď se toho děsím :angry: :angry: :angry: " Já pořád nevím s tím vyvoláním :confounded: ,ty kyčle to je ale hrůza a ty křečáky v tom teple budou zase trpět!!! Uvidím co mi řekne ten doktor zítra! Větrák už mám ale taky připravenej :wink: :wink: :wink:
Kolotoč to nevěřím :grinning: :grinning: :grinning: ! Už se těším,aspoň mi to hubnutí půjde samo :stuck_out_tongue_closed_eyes: . Už jsem na 20 kilech uffff a pořád to leze nahoru :angry: !
23. črc 2012 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Jů já už tak všem maminkám, co to mají za sebou závidím :slight_smile:. A k té zátce ti gratuluju, třeba se něco uděje. U mě se nic neudálo mám ji pryč víc, jak týden, ale to je u každého jinak :slight_smile: . No já jdu zítra na 9, ale stejně pořád tajně doufám. Dneska je i hezké datum 23.7. už to bude lvíček, to je i manža, tak je nadšený, že bude ve všem po něm lev a ještě Martin. Já jsem sice nechtěla mít doma dva Martiny, ale zase, kdo by celý život poslouchal ty víčitky :grinning: , tak jsem na to přistoupila.
23. črc 2012 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna Moc gratuluju k maličkému a přeju,ať jste oba zdraví a fit a hlavně ať malinkému brzo nastoupí ten správný apetit. A neboj do všeho se dostaneš, začátek bude náročný,ale všechno zvládneš. Hlavně moooc odpočívej a neřeš úklidy a jiné blbosti :slight_smile:
23. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 No vidíš a já jsem nejdřív chtěla Lva,teda spíš Lvici :slight_smile: ,protože já jsem Rak a vím co jsem za povahu :grinning: ,ale zase bych jí rozuměla :wink: ! Teď jsem ale ráda,že bude Lev i když jsem si četla o tom znamení a byla jsem z toho vyděšená :confounded: ! Malej panovačnej tyran a despota:grinning: :grinning: :grinning: !
Martin je pěkné jméno,ale taky bych asi nechtěla mít doma dva,ale když si to tatínek přál :wink: !
My čekáme Barborku po přítelovo babičce,která zemřela dva dny před početím malé a já mám termín na její narozeniny,tak to jsme nemohli dát jiné jméno :slight_smile: !
23. črc 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Barunka je moc hezké jméno, tak y jsem nad ním uvažovala, ale s našim příjmením to jaksi nejde :grinning: , to by si chudinka užila. Nakonec jsme pro holčičku vybrali Ema, ale bude to chlapeček, to jsem poznala i jako laik na ultrazvuku, takže to bude Martin. No holt manža už bude starý :grinning:
A k tomu lvu, můj muž je asi netipický lev má opravdu úžasnou povahu, takže jsem ráda, že i malý bude lev, snad bude po tatínkovi :slight_smile: .
23. črc 2012 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Tak to je dobře,já znám pár lvů a je každej jinej,tskže se tím člověk opravdu řídit nemůže :wink: ! Moje nejlepší kamarádka je taky Lev a rozumíme si už 17 let,ale co se týče jí a chlapů,tak je to katastrofa,pořád by ve vztahu velela,je tvrdohlavá,vše musí šlapat podle ní a to se spoustě nelíbí,tak je chudák pořád sama a hledá toho pravýho,kterej se nechá řídit,no má to těžký :cry: .
Hlavně že bude Barča zdravá a my už se spolu nějak srovnáme :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
23. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Taky mám jednu lvici za kamarádku už od základky a s těma chlapama to má stejně jako ta tvoje. Akorát ta moje už je rozvedená a má 2 děti. Ale je to supr ženská, akorát asi nikdy nedospěje:slight_smile:.
Jinak mě to bylo jedno, jestli budu mít ráčka nebo lvíčka. Raky mám oba sourozence a jsou úžasní a lev je mužíček a ten má taky supr povahu, tak jsem zvědavá, jaká osobnost bude to naše malé klubíčko :slight_smile:
23. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Nevzdala jsem to, ale na noc dostane jednou Nutroš - alespoň vydrží chrnět skoro čtyři hodiny....
23. črc 2012 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Přítel se taky snaží, když není zrovna od rána do večera v práci jako dnes :frowning2:
23. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že řešíte znamení, já byla ráda, že to bude rak a nakonec je to blíženec, kterýho sem fakt nechtěla :grinning: měla sem dva bývalý přítele blížence a byl to děs, tak doufám, že Kubík bude vyjímky. Dneska sme celou noc byli bez příkrmů :slight_smile: Teď si hrál dopo pod hrazdičkou, napapáme se a pojedem na chatu, ať mamka trošku chytí bronz :slight_smile:
23. črc 2012 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Ahoj no já žádného chlapa blížence neznám, ale mám kamarádku blížence a ta je super, takže bych se nebála :slight_smile: . A taky záleží na výchově :slight_smile: . No a to starání o Kubíka ti závidím, já už bych taky chtěla mít takové starosti :slight_smile: . Já vím, že to bude náročné, někdy i na mašli, ale já už se tak strašně těším holky :grinning: , ale ten můj prcek to jaksi nechápe a nejde ven a nejde :frowning2: .
23. črc 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Užívej si ještě pohodu :wink: někdy je to fakt na mašli a ty už budeš na posledním místě, já jím poslední, koupu se poslední, všechno :confounded:
23. črc 2012 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Je mi to jasné, ale já už měla rodit v sobotu, tak jsem z toho nervózní, jestli je tam v bříšku všechno v pořádku a hrozně se na ty starosti těším. Když bude nejhůř nastoupí moje mamka a tchýně se taky hlásí do služby, takže přinejhorším nastoupí babičky, aby maminka načerpala trošku energie a mohla pokračovat v mateřském maratonu :grinning:
23. črc 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 babičky jsou potřeba a hlavně od začátku zapoj partnera :wink:
23. črc 2012 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
Tak se zeptej a uvidíš,ten konec těhu je mazec :confounded: .Na jednu stranu by jsi to měla za sebou,těžko říct.To víš,že jo zhubneš ani nebudeš vědět jak :wink: .20kg to si neumím představit,já měla 12kg a stačilo mi to :grinning: ,ale neboj s vašema tůrama to půjde samo :grinning: .
23. črc 2012 ve 12:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu No manžu zapojím to je jasné a doufám, že mu do toho nebudu moc kecat, aby to chudák nevzdal, když ho budu furt opravovat ( takhle to nedělej, udělej to tak ), budu se muset kousat do jazyka :grinning: . Jenom ať se hezky snaží taťka, ono to není jenom o tom udělat mimi, ale taky se o něj pak postarat :slight_smile: . Tak jsem zvědavá, jak mu to půjde :grinning:
23. črc 2012 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Metřík už je v pořádku :slight_smile: .
23. črc 2012 ve 12:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek