• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca ty zuby, to Ti teda nepřeju :angry: a do toho kojení, no vydrž :wink: Jo, doktor je pohodář, dneska se zrovna vzbudil, když jsem měla KTG natočené, říká, mi`ale zdravím, cože tak pozdě, ráno jsem se vás nedočkal` no ale po vyšetření uznal, že se fakt nic neděje a že to má ještě čas, mám termín jen podle utz, PM nemám :wink: takže je to prostě odhad, v pondělí jeho nabídku na vyvolání vemu pokud to nepříjde samo :dizzy_face:
Malá je miláček, jak je mamka v klidu tak je i miminko hodné, to se nedá nic dělat, pohoda je pohoda :wink: ty máš ještě nárok na poležení, šestinedělí ti končí kdy?
23. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nejsi naivní, moc na to ale nemysli, at si to sama neblokuješ :wink: bud v klidu, ono se to samo přihlásí, trochu svižnější chůze at malé tep nevyskočí a bude to cobydup :grinning: Kdy jdeš na KTG? Já ve středu :wink:
23. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Náš Tomášek taky nesnáší polohu na bříšku,to je vždycky řevu :grinning: a když byl v postýlce na volno, bez zavinky, tak cestoval :grinning: vůbec nevím,jak se mu to podařilo (asi je tak namakaný z té Vojtovky :grinning:) a už ho taky nenechávám bez dozoru, aby někam neutekl hlavou napřed ...
23. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@snuflinka přeju Ti jen jedno, lež, odpočívej at máš sílu :wink:
23. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@gable na tom bříšku je to ale výborná prevence proti bolení bříška! To mimčo se tak ponapíná, že se vyprdí a neřve :grinning:
23. črc 2012 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari já vím,ale Tomek se dokonale protáhne při cvičení, na prďajze netrpí, snad jen dvakrát nás to překvapilo,ale párkrát zacvičil s nohama, zaprděl a byl klid :grinning:
já jsem myslela, že už budeš dneska rodit :slight_smile:
23. črc 2012 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu ¨
To je dobrý,hlavně když je malý spokojený a maminka taky :wink: ,musí se to udělat,jak to jde.My jsme ted dopapaly,tak uvidím za jak dlouho se ted malá vzbudí:wink:.Ještě si jdu odsát na noc a když to bude v poho,tak to zatím budu praktikovat tak :grinning:.Než jsem si odsála,to je půl hodky,pak 20min.krmení,klasicky by to mělo být lepší,hlavně pak ještě váha,tak snad jo :wink:.Ted už se mi nic nechce,nejraději bych šla zalehnout.Chytla jsi bronz :wink: ?
23. črc 2012 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
@yesu
@eliskarenca holky, moc vás obdivuju, jak válčíte s kojením!!!
23. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari Já jdu zítra a do poradny,už jí mám taky v Ostrově,moje dr má teď 3 týdny dovolenou,tak mi popřála hladký porod a uvidíme se po šestinedělí.
23. črc 2012 ve 21:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já taky :grinning: :grinning: :grinning: Jo, pocvičt z mimčem nebo ho nechat potrápit na břichu a člověk ani neví že by potřeboval nějaké driáky kapkové nebo co se to vlastně prodává. :grinning:
23. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no já kdybych chtěla svého doktora, tak to příští týden v pondělí jde, jinak je tam spousta nějakých mladých, až bych se snad před nimi styděla :grinning: :grinning: :grinning: Krásný pupíček máš! Takový ještě nevytahaný :grinning: to ten můj je jak medicinbal :grinning: :grinning: :grinning: co? Předporodní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2012 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca malinko :slight_smile:
Holky tak sem zas chytla nerva na to kojení a dokrm :angry: kubu sem zvážila před kojení a po kojení, podle váhy vypil 105ml, ale pak spustil řev, tak sem mu dala 30ml nutrošu a zase řev, tak dalších 50ml a teprv pak byl spokojenej, dala sem ho na zkoušku na váhu a váha mi ukázala míň jak před dokrmem, takže to váží naprd a vím proč, protože se vždycky na té váze hrozně mele a prostě to nejde načíst, takže večerní krmení mi zabralo hodinu a čtvrt a vlastně nevím kolik si ode mě vypil, ale asi skoro nic :frowning2: ach jo mám sto chutí se na to vyprdnout!doma se to takhle ještě dá, ale být někde venku, tak nevím jak to tam budu praktikovat!!
23. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no aby nespadl, když ho mám třeba na sedačce :slight_smile:
23. črc 2012 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,tak mě ta naše princezna dneska taky dala zabrat,ráno se vzbudila ve 4 a pak usnula až v půl 6,valila na mě ty svoje kukadla a ne a ne spát.Dopoledne to docela šlo,ale odpol.jsme šli k dr. a jak jsem jí tam vzbudila tak jsem ji asi pěkně naštvala.Šli jsme pak do města,mamka byla s náma tak jsem myslela,že mi ji venku povozí a já chtěla s Domčou pokoukat po obchodech,musíme už pomalu shánět věci do školy.Jenže malá řvala a řvala,slyšela jsem ji až v obchodě a viděla jsem na mamce jak je z toho taky na nerva :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,protože madam ječela na celý náměstí.Takže jsem nekoupila nic,protože jsem se nemohla absolutně soustředit a zas to odnesl Domča,protože jsem na něj byla protivná.Pak jsme šli ještě k mamce,ale koncert pokračoval,chovala ji mamka,choval brácha,chovala jsem já,všichni jsme vozili v košíku,ale vždy chvíli klid a pak zas řev a řev.Pak asi hodinu spala a spící jsem si ji převezla domů,ale tady se probrala a ječela dál :angry: Tak si ji vzal přítel a asi se mu podařilo jí uvozit v košíku,protože zatím je klid.Ale je to náročný :stuck_out_tongue_closed_eyes: A to jsem si v sobotu libovala jak se jí líbí v kočárku,byli jsme přes dvě hodiny venku a ani nepípla,spala celou dobu a dnes zas taková rotika.Jinak teda přibrala za 10 dní 30dkg,což je pěkný a dr.mi říkala,že trpí určitě na koliky proto tak brečí.Zatím jsem koupila Sab a Pupík a pokud to nepomůže tak koupím ty kapky bio gaia tady v lékarně je mají.Jak už jsem psala od Domči takovej pláč neznám tak jsem z toho trochu mimo,že se s ní nedá skoro nikam jít.S Domčou jsme byli už v 11.týdnech na dovolené a byl zlatej,to s touhle si to neumým představit,no ale třeba se srovná....Tak jsem si vám postěžovala,i když nevím jestli se někomu tenhle román bude chtít číst :grinning:
23. črc 2012 ve 23:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Už jsem se tě chtěla zeptat jak to děláš s tím vážením,protože jsem to chtěla taky zkusit zvážit malou před a po kojení,ale právě kvůli tomu jak se mrská to absolutně nejni možný.Přibírá mi pěkně,i pěkně saje,ale pořád shání a shání a pak blinká,škytá,prdí,kroutí se,takže se asi přejídá....Je to boj to kojení,malej nejedl a tahle by zas na tom prsu mohla bydlet :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. črc 2012 ve 23:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno dámy, takže my opět 2v1 :cry: . Na 9 jdu k doktorce, tak jsem zvědavá, co z ní vypadne za moudro. Já měla jenom jeden termín podle PM i podle UZ stejný 21.7., tak jsem zvědavá, jestli se to naše mimino umoudří a vykoukne na nás :slight_smile: .
Jinak s tím kojením bojujete statečně, já nevím, jestli na to budu mít trpělivost, když to nepůjde. Radši než vystresovaná celá rodinka asi nastoupí nutroš, ale nepředbíhejme, třeba to půjde :grinning: . Držím všem palec :slight_smile:
24. črc 2012 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 ně se malej taky přejídá a pak mu je špatně,blinká a řve dokud mu zas nedám prso :confounded: chce ted jíst snad po hodině :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi mánspurt..jsou mu 3 týdny
24. črc 2012 v 07:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Soucítím s tebou, já si pár takových probrečených dní už taky vytrpěla a vím jaký to je psycho :unamused: bý t tebou tak ty bio gaia koupím zavčas, protože můžou začít působit až za měsíc...já ted lituju, že sme je nenasadili už v porodce :confounded:
24. črc 2012 v 07:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
foceno cca 1.týden...další dám až bude čas...furt visí na koze i ted :grinning:
24. črc 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (9)
Jinak teda doma vůbec nic nestíhám...přítel už šel dnes do práce a já od 6 od rána nic neudělala..nejdřív krmení,pak přebalovani..pak upsávání..nic..řev :D zase krmení a ted si sedí v hracím lehátku a kouká na zvířátka,jenže to vydrží tak 20 minut a zas bude ječet.A jíst má až o půl 10,jenže má asi spurt,tak bude chtít zase tak v 9 :confounded: Nemáme totálně žádnej režim...ani večer.Dávám ho spát jak to vyjde a to jsem si plánovala na 6 koupání a do 8 aby spal v postýlce..haha :grinning: třeba ho nakojím,usne v náručí a jak ho položím do postýlky tak spustí.Snad to přejde časem :slight_smile: Jinak dnes jedeme na kyčle
24. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No tak koukám pěkně plačtivý den :cry: :cry: :cry: ! To jste si teda s malou užili,ale holt to k tomu taky patří. Mě se to teď kecá,ale počkej až vyleze Barča,já jsem zvyklá na klid a ticho a tohle mi uši utrhá :grinning: ! Každej většinou píše,že i když je mimnko uplakané,tak v kočárku zaručeně spinká a nepláče,tak jsem spoléhala aspoň na to a koukám že to taky u každého neplatí.
Jak píšeš o té dovolené s malým v 11 týdnech,tak to bychom právě chtěli i my,když teď v létě nemáme dovču. Plánujeme prodloužený víkend někde na Šumavě,tak koncem září,začátkem října,podle počasí,ale tohle bych tam asi taky nezvládla :frowning2: ! No uvidíme jaká bude ta naše rošťanda :wink: !
24. črc 2012 v 08:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 I já jsem pořád kindervajíčko s překvapením :grinning: ! Sexíček nepomohl i když mě po něm včera večer začal pěkně bolet podbřišek,ale jak to přišlo,tak to taky odešlo :frowning2: ! Já mám taky dnes tu kontrolu,tak uvidíme.
24. črc 2012 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Však počkej po třetím prckovi,to bude taky obr pupík :grinning:! Ty jsi ale celkově pořád hezky štíhlá a pupík půjde dolů,tak to bude zase OK :wink: ! Ale fotky s klukama jsou fakt moc pěkný. A s malou budete jedna velká,pěkná rodinka a chlapi už nebudou tolik v převaze :sweat_smile: .
24. črc 2012 v 08:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Drzim pesti at uz se to konecne nejak vyvrbi :slight_smile: Dej pak vedet.
24. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu U nas taky porad nic, v noci jsme mela zase poslicky, ale mozna bych je i zaspala, kdyby neslysel manzel, ze ze spani funim, asi uz si zacinam zvykat :grinning: hukl na me, jeslti nechci jit do sprchy, tak sem se probrala a zjistila, ze me zas pekne picha v zadech, ale po chvilce na balonu to preslo. je to nekonecny :unamused:
24. črc 2012 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka gratuluji k Natálce :slight_smile:
24. črc 2012 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 No tak koukám,že jsme na tom asi stejně,tohle samý je u nás,pořád jen prso a prso,když ji někdo chová tak furt slyším,že Laurinka hledá a když ji chovám já tak furt tím čumáčkem šmejdí a otvírá na mě pusinku jak kapřík.Probírala jsem to s dr.a mám se snažit ji dělat pauzy minimálně 1,5hod. nejlépe ale 2hod.mezi kojením,protože pak je to opravdu začarovanej kruh,nají se,začne škytat,blinkat,kroutit se a znova hledat...a dr.mi říkala,že ona se na prsu uklidňuje,že to nejni hladyTak se snažím ty pauzy dodržovat,mezi tím chováme,vozíme v košíku,nabízím dudlík,ale tím jí spíš naštvu...dudá jen někdy.Tyhle malí dětičky mají prý nevyzrálý trávení a tak maj takovýhle problémy,tak snad nám brzo dozrajou :grinning:
24. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No taky si říkám,že jsem měla možná zrovna koupit ty bio gaia a neutrácet už ani za ten sab,ale byla jsem včera z toho jejího řevu tak mimo,že jsem kloudně nepřemýšlela a udělala to jak řekla dr.Včera to byl opravdu psycho den,musela jsem vzít k dr.i Domču protože nějak špatně slyší tak musíme na vyšetření na ušní,doufám že to nic nebude :frowning2:Chudák on si to taky teď vyžírá,od začátku léta byl nemocnej,takže zavřenej se mnou a s malou,tolik se snaží být mi užitečnej a já ho kolikrát ještě spucuju,když jsem na nerva z malej :frowning2:Předevčírem ji tady vozil v košíku a zpíval ji písničku,bylo to nádherný až mě to dojalo :slight_smile:
24. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No Dominiček ten byl hrozně hodný miminko,my jsme s ním byli v těch 11.týdnech na Moravě v kempu v apartmánech na celý týden a těžká pohoda.Přes den jsme mohli na výlety,když jsme byli na zámku tak mi ho mamka vozila v parku,když jsme šli na jídlo tak spinkal v autosedajdě a večer když jsme venku grilovali tak taky krásně spinkal.Měla jsem vždy na terase sebou chůvičky,ale pláč jsem v nich za celej večer neslyšela,tak jsme ho jen chodili kontrolovat,jestli je v pořádku,protože jsem tenkrát sebou neměla dejchačku.V noci jsem krmila tak jednou a po kojení taky vždy hned usnul.A kdybych jela někam s touhle naší madam tak by nás asi z kempu vykázali za rušení nočního klidu :grinning: Uvidíš jaká bude vaše Baruška,třeba jí to bříško tolik trápit nebude a bude spokojená.Naše malá právě v sobotu v kočárku krásně spinkala tak jsem si říkala,že to je dobře že v kočárku je spokojená,ale včera řvala nejdřív když se zastavilo a pak už řvala i za jízdy :frowning2:Večer jsem z ní byla už tak hotová,že jsem ji vyvezla z ložnice do obýváku a řekla jsem příteli "tady máš tu káču uječenou"a zavřela jsem se v ložnici.Pak mě to hrozně mrzelo,že jsem to takhle řekla,protože ona za to nemůže,že jí bolí bříško,chuděrka malá.Říkám si jestli by opravdu nebylo nejlepší nasadit těm mimískům ty probiotika hned v porodnici jak psala Yesu.Držím palečky ať už držíš Barušku brzo v náručí,já měla tenkrát Domču taky ve 40.týdnu takže já si myslím,že se ti už maličká taky brzo vyklube.
24. črc 2012 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teď mi už malá přes hodinu spí a já místo abych to využila a dělala něco pořádnýho, tak tady na koníkovi sepisuju romány :grinning:
24. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek