• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 my máme 7 týdnů a režim taky žádnej, jí pokaždé úplně jinak, koupeme podle toho jak jí a usínání?no tak to je taky sranda :grinning:
24. črc 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 já ani nevím proč sem je nekoupila hned....berem je taky teprv týden :angry: nejdřív espumisan, pak baby calm, ted sabík, ale pořádně asi nepomáhá nic :confounded: ikdyž musím zatukat, že ze začátku byly ty prdíky častější...
24. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 to je normálka, já furt vykřikuju jak se nestíhám najíst, ale hlavně, že na koňa čas mám :grinning:
24. črc 2012 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 No ten je boží:slight_smile:
24. črc 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak jsem zpět od doktorky. Říkala, že na porod je vše nachystané, cesty jsou volné, ovšem malý buď nechce nebo nemůže sestoupit. Takže zitra ráno do nemocnice do rizikové poradny a uvídí se, co mi tam řeknou. Jinak KTG bylo docela brutální, malý sebou mlel a kontrakce mi tam psaly i přes stovku, ale Mudr říkala, že je to prý špatně nastavené. Ale, co jsme se vrátili domů, tak mám jednoho poslíčka za druhým, tak asi bych to měla začít měřit, že :confused: ? Kdyby to už jako bylo ono :grinning:. Ale myslím, že to ještě ono nebude, protože sice to bolí, ale zatím žádná hrůza, tak třeba se to aspoň chystá. Kéž by :wink:
24. črc 2012 ve 13:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 to je takový zvědavec malý, tomu to kouká z očí že se mu ty prsa líbí a dlouho budou :sweat_smile:
24. črc 2012 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 já mám taky vše na porod nachystané, jen ty kontrakce nejsou... Zítra KTG, to jsem zvědavá co páni vymyslí, školy na to mají :grinning:
24. črc 2012 ve 13:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu já je srovnám i ted sama, uvidíme jak se malá aklimatizuje aby neměla na ty dva nějakou alergii :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky tak co je nového na této místnosti :grinning: ? .... Já se sem vůbec nedostanu...a na pc už vůbec né.....tak povídejte kdo bude rodit, kdo porodil...a co je nového :slight_smile:
24. črc 2012 ve 13:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
autor
@yesu Yesu u nás je to takojíme, přebalíme, vykoupeme pohrajeme a jdeme spát, takhle je to každý den....a už mám tu domácí depresy :grinning:
24. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli my tu máme soutěž , o zájezd, pro tu co porodí jako poslední :grinning: Můžeš dát tipa :sweat_smile:
24. črc 2012 ve 14:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari Tak já dnes monitor krása :slight_smile: a v poradně mě doktor zklamal :cry: ! Na porod to zatím vůbec,ale vůbec nevypadá,jsem pořád otevřená na špičičku prstu,čípek 1,5cm,takže to prý vypadá na přenášení :angry: ! Ptala jsem se ho na vyvolání a nedoporučil mi to,vše mi popsal,jak to probíhá,moc si toho teda nepamatuju,bylo toho hodně! Říkal vydržte,ona půjde ven sama :wink: ! No a pokud jí chci popohnat,tak sex minimálně třikrát denně a spermijky dovnitř,tak to nevím nevím,to abych si pozvala dopoledne ještě souseda :grinning: :grinning: :grinning: !
24. črc 2012 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
Holky tak sme byli dopo venku, pak sem se pustila do úklidi, teď se malej najedl a zase půjdem na chvíli ven, musím koupit tchýni kytku, dneska přijdou a měla narozky...Zítra má malej i velkej svátek, tak jim chcou taky popřát.
Sem už nešťastná z toho jak mi Kubík blinká, nají se a za chvíli mu to hned teče z pusy a hodně...nestíhám ho převlíkat :frowning2: zkusím teď dát jen nutroš, jestli to nebude lepší :confounded:
24. črc 2012 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari a kdy máš termín?
24. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jojo spermijky dovnitř a nožky nahoru, to mě radila moje doktorka. Jinak neboj maličká tam určitě nezůstane navždy :slight_smile: . A co Hamilton?
24. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 Tak jsem po kontole a o nějakém klubání nebyla vůbec řeč :grinning: :grinning: :grinning: ! Podle dr to vypadá,že budeme ještě přenášet :cry: ! Barunce se od maminky nechce.
Tak to jste měli s malým opravdu na té dovče pohodu. Mě teď říkala sousedka,má dceru a ta má 1,5 ročního chlapečka a mladí s ním byli teď v Tunisu na dovče a museli se vrátit o 5 dní dřív,na vlastní náklady,protože malej celý dny jenom řval a řval a chtěl domů za dědou a babičkou. Strašně si ho rozmazlili a teď jim to panáček vrací,všechno mu dovolí a tady u rodičů(ty bydlí vedle nás) jsou každý den až do večera. Mě by z toho asi hráblo,mít mladý pořád nakvartýrovaný v bytě :frowning2: .
No ale Šumava zase není tak daleko :slight_smile: ,tak kdyby byla malá tady hodná a pak na tý dovče dělala vyrvál,tak není problém se zbalit a odjet domů :wink: !
24. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu a leží ti Kubík v postýlce nebo košíku na rovném nebo má trošku zvedlou hlavičku?
24. črc 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 no v postýlce jo, ale blinká i tam....
24. črc 2012 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 Na ten jsem si netroufla zeptat,nějak jsem neměla náladu na nějakou bolest :frowning2:! Možná na další poradně,ta bude v úterý :slight_smile:! Teď jdeme na procházku do lesíka,tak zkusím svižnou chůzi i když je to s tím pupíkem už docela náročné a večer ten sexík,jestli bude nálada :wink: . No co nutit jí nebudu,však ona jednou vyleze jak píšeš :grinning: .
24. črc 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to teda fakt nevím, co poradit jedině snad vydrž, určitě se to nějak ustálí :slight_smile:
24. črc 2012 ve 14:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu dej pokoj :stuck_out_tongue_closed_eyes: o 5 dnu driv z Tunisu :stuck_out_tongue_closed_eyes: to je teda vychova :frowning2: 1,5rocni chlapecek a toci se kolem nej svet :unamused: nechtela bych byt jeho babickou ...
24. črc 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Neboj ten Hamilton tak nebolí, mě ho dělala doktorka 2x a nejhorší bylo, že se musí dostat hodně dovnitř, tak ti zaboří klouby do té kosti dolů, tak to bolí nejvíc, jinak je to podobné, jak při menstruaci a hlavně je to rychlé, takže to hned zapomeneš :wink:
24. črc 2012 v 15:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak mame po kontrole Otesanek pribral za týden půl kila a vyrostl o dva cm !!! Já se picnu, to to pěkně dohání,co v brise zanedbal:wink:
@teddylu. NEstresuj,až bude chtít ven,tak půjde. Ona ví,ze ji tady už nic dobrého nečeká,tak si to užívá. :wink:
24. črc 2012 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@evinka28 poslední 1.8. :dizzy_face:
24. črc 2012 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari takže relativně máš ještě čas :slight_smile: . No uvidíš, co zítra kontrola. Mě se to zase uklidnilo, takže rodit se asi dneska nebude :frowning2: . No jednou jít ven musí, tak uvidíme, co zitra v nemocnici vyplodí za moudra :wink:
24. črc 2012 v 16:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 vydrž, u nás bylo taky období, kdy jsem jen kojila a kojila, trvalo to tak tři až čtyři dny a bylo to psycho, kojila jsem i po hodině... ale nějak to odeznělo a teď je to zas relativně v normě :grinning:
24. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@alemari ty vaše holky budou nejkrásnější v republice :slight_smile: parádnice :grinning: Máme tady v těch červencovkách bordel, já jsem začala v květnu, další pokračovaly v červnu, pár červencovek opravdu rodilo v červenci a já vás podezřívám,že budete srpnovky :grinning:
24. črc 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable dáme název LETOS.... :grinning: to je ted má oblíbená odpověď!
24. črc 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari to věřím :grinning: a lidi na to musí krásně reagovat :grinning:
24. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable no, reakce různé, ale když se mě někdo ptá obden 4 měsíce kdy už to bude,tak ani nemůžou čekat jinou odpověď :unamused:
24. črc 2012 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek