• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari taky mě to štvalo a to jsem rodila o dva měsíce dřív :slight_smile: a ještě bylo prima, když říkali,že tam nemůžu mít jedno miminko :slight_smile:
24. črc 2012 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable ano, taky čekám dvojčata, podle tchána už potřeti!!!
24. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari LETOS! :wink: LETOS V LETE :grinning:
24. črc 2012 v 17:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Ahoj, právě jsem se přihlásila(od 7-17.45hod nám tu dnes nešla elekrika :frowning2: ), tak nemám ještě pročtené příspěvky. Ráno jsem byla na poslední kontrole a situace je prý stejná jako minulý týden, protože mám ve čtvrtek termín tak ten den musím k zase do poradny(ale už v nemocnici) a tam se rozhodne o postupu. Doktor mě upozornil na možné vyvolání porodu, ale to já nechcííííííí :frowning2: já chci spontální porod :frowning2: Tak to vypadá, že já, ty a @alemari se budeme trumfovat komu ho vyvolají dřív :wink:
24. črc 2012 v 17:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dnes ani nemuže být sexík, přítel je do rána v práci :frowning2: tak se zkusím pořádně protahovat, zacvičit, udělat provaz :grinning: prostě něco co by mě mohlo do čtvrtka uvolnit :wink: Jinak dnešní monitor byl naprosto perfektní v normě, ale aby se malá drala ven to néé :wink:
24. črc 2012 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax a oni ti to vyvolání nabízí na kdy?
24. črc 2012 v 18:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To se dozvím ve čtvrtek :frowning2: tak mám z toho divný pocit :frowning2:
24. črc 2012 v 18:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Ani já a dokonce ani maminkou,bych ho asi brzy srovnala do latě :grinning: :grinning: :grinning: ! Njn co si vychovali,to mají,nezávidím jim to :frowning2:! Já ho slyším řvát a vztekat se každou chvilku,ale nikdy jsem neslyšela,že by ho okřikli,nebo mu třeba jednu třepli. Asi mají jíné výchovné metódy :slight_smile: !
24. črc 2012 v 19:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@evinka28 No mě minule doktor něco takového udělal a pak jsem dva dni špinila a opravdu to bolelo jak popisuješ a byl to i dost velkej tlak na konečník. Dnes mě vyšetřoval v tý nemocnici stejnej doktor,ale byl jemnej a nebolelo mě nic a nešpiním. Uvidím příště,zmíním se o tom.
24. črc 2012 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Čekám jí tu já s tatínkem a pejsek :wink: ! My už se jí nemůžeme dočkat,ale počkáme si,až uzná ona že už je čas jít ven :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: !
24. črc 2012 v 19:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky,je to mazec :wink: ,jdu si odsát,malá treperenda konečně zabrala,tak jsem jdu mrknout.Chtěla jsem jed s přítelem do K.H.,ale vzdala jsem to,malá by se dnes uškvařila.Šestinedělí mi končí za 3 týdny,tak se můžu chystat na okna,mám je jak čuník,ale řešit to nebudu,musela bych se zbláznit :grinning: .To jsem tedy zvědavá,jestli do neděle porodíš.Ty nemáš TP podle PM?
24. črc 2012 v 19:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Hm po dnešku a rozhovoru s dr v nemocnici mám stejný pocit :confounded: :confounded: :confounded: ! Srpňátko jak vyšitý :grinning: . Je to bordel opravdu,já jen nechci,abych pak rodila čtyřkilovou Barunku,snad už moc neporoste :cry: . Bolí mě ty kyčle,ale dá se to vydržet,tak to jde,ale pupík se snad zvětšuje přes noc :cry: ,tak snad ještě nepopraská,zatím se statečně drží :slight_smile: .
24. črc 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule
To je radost,malá spala hezky večer a dnes přes den vůbec,takže jsem nic neudělala a usnula asi před hodkou a půl,ale už je zase vzhůru,tak uvidíme večer :confounded: .
24. črc 2012 v 19:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax oni tě tak týden nechají a pak teprve se to bude řešit a do té doby porodíš normálně :wink:
24. črc 2012 v 19:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ne nemám podle PM, jen utz :wink:
Takže ještě odpočíváš, a co mlíčko, stačí nebo už pochybělo? :slight_smile:
24. črc 2012 v 19:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Aha tak to jo,už jsem myslela,že jsi v porodnici :slight_smile:! U mě je situace snad ještě horší,dr mi rovnou řekl,že to vypadá že budu přenášet,jsem skoro zavřená a nic se prý nechystá! Já mám termín v neděli a poradnu v úterý,ale nečekám,že to do poradny už nestihnu. Prostě už to neřeším,ať si tam třeba zůstane Barča jedna :grinning: !
Já taky zatím nechci vyvolávat,mě dnes doktor podrobně vysvětlil,jak to funguje a co se dává za léky při zůzném stádiu porodu a hlavně jak to pak postupuje a jaké jsou bolestivé kontrakce a není o co stát,není nad přirozený porod bez pomocných léků. Vyvolávat prý budou,pokud neporodím do 10 dnů po termínu a to je asi všude stejné,nebo kdybych měla nějaké komplikace,nebo to bylo mé přání.
24. črc 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nechají? To né, to tam budu raději docházet, mrkni tohle je můj pohled z okna :wink:
24. črc 2012 v 19:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@lejlax no pohled nadherný, ale já ti psala že tě tak nechají týden :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 v 19:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Přesně jak píšeš, jakmile Ti mají vyvolávat porod je to nepřirozené a dosti bolestivé :frowning2: Proto bych byla ráda, kdyby mě ve čtvrtek řekl, že mi dává ještě několik dnů po termínu. Monitor mám v pořádku, tak nevím proč hned vyvolávat??? :unamused:
24. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Malá je miláček jak kdy, dneska je to lumpík :wink: ,celý den nemohla pořádně usnout až ted,tak snad už se bude budit jen na papání :grinning: .Tu zprávu před tím jsem měla pro Tebe rozepsanou už od dopoledne :grinning: .Na ležení moc času nemám a stejně to nikde není vidět :grinning: .Nevíš,kde bych mohla juknout na dobrý cvičení na posílení zádového svalstva,mám asi na prd?
24. črc 2012 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Nééé to nééé, když tak ráno budu docházet na vizitu :grinning:
24. črc 2012 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To je fakt,poloha na bříšku je supr,máme ji rádi,ale néééééééé vždy :grinning: ,prdikama netrpíme :wink: .
24. črc 2012 v 19:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Já si myslím,že je to jen na tobě a pokud se cítíš dobře a nemáš nějaké zdravotní problémy spojené s koncem těhotenství,tak není důvod porod vyvolat. Určitě tě doktor do vyvolávaného porodu nemůže nutit :frowning2: ! Jen vydrž,třeba pojedeš do hornídolní ty :grinning: :grinning: :grinning: !
24. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Máš to super,můžeš jít do nemocnice pěšky a v noční košili :grinning: :grinning: :grinning: !
24. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Děkuji,je to šrumec :wink: .
24. črc 2012 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Právě, že se cítím dobře, žádné problémy, bolesti....stále se můžu honit se psem po zahradě :grinning: Na tu noční košili si vezmu raději župan(ta má košilka je dosti odlehčená :wink: )
24. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca cvičení, tyjo, asi spíš na rehabilitacích koupit takové ty brožury, ty jsou super :wink: U nás teda mají u rehabilitačních dr. takové ty letáčky se cviky.
Malá je v klidu protože jsi ty v klidu, já se obávám toho že u nás bude takový šrumec že se vyspím asi už ne letos ,ale až někdy napřesrok :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax tak na KTG budeš asi chodit obden jako já, a pak po tom týdnu pokud nebude problém tak tě nechají,je to první mimi tak proč to hrotit...a váha jde ještě nahoru nebo už stojíš?
24. črc 2012 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Malá,když papá ode mě tak taky dost blinká,ale z lahvičky mlíčko od mamky néééééé,tak nevím.Po kojení má celou pusinku od mlíčka,jak šmudlík,jestli víc hltá,ikdyž mi nepřijde,jen když se vzteká prďola :grinning: .Dneska mně krásně pokakala postel,jak ji rozbalím,tak hold někdy nestihnu :frowning2: :grinning: .
24. črc 2012 ve 20:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Docházet mi nebude dělat problém :slight_smile: Jinak jsem od začátku po dnešek přibrala 12Kg ,od minulého týdne jsem přibrala max. čtvrt kila
24. črc 2012 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek