• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca Tak to já ho přebaluju jen na přebalováku, pro sichr, ale na prvním výletě s kočárkem mi pokadil celej kočár, sebe i mě :grinning:
Holky mám pocit, že asi pomalu končím s kojením :frowning2: malej teď sice ode mě tahal, ale když sem zkoušela zmáčknout bradavku a jakoby odstříknout, tak z prsa vyteklo jen pár kapek, dostal pak ještě 50ml nutrošu a je spokojenej :confounded: Dokonce už druhej den usl bez řevu :slight_smile:
24. črc 2012 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Tak to ti závidím,co bych dala za 12 kilo :slight_smile:! Mě jde váha nahoru pořád,asi je to teď už z nedostatku pohybu,jím pořád stejně! Tou dvacítkou,pokud budu přenášet to neskončilo :frowning2: :frowning2: :frowning2:
24. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax já se blížím k 80. :dizzy_face:
24. črc 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu my budeme jak 2 sudy, ale pak budeme mít pořádný dudy :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@yesu mě nešlo nikdy ale fakt nikdy odsát nic! Obdivuju tě jak to můžeš vystříkat v takovém množství, ale když se přisáli tak si vytáhli co chtěli. :wink:
24. črc 2012 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu pupík vydrží a ty taky :slight_smile: už se těším,až tu najdu zprávu,že jste v porodce :slight_smile:
24. črc 2012 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No ale mě to nepřijde vůbec vtipný :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ! Já nechci bejt tlustá,kdybys viděla tu mojí celulitidu fuuuj :angry: :angry: :angry: i přítel si toho všiml,mám jí až na zádech,to jsou ty sladké snídaně každý den :confounded:! Nejen,že toho budu muset hodně shodit,ale jestě budu muset zpevnit bříško,zadek a stehna,to bude makačka :cry: :cry: :cry: !
24. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ale mysli na ty prsa, měla jsi někdy pořádná prsa? :grinning: Celulitýdy si nikdo ani nevšimne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable Taky se těším že tu najdu zprávu že je @alemari a @lejlax v porodce :grinning: :grinning: :grinning: ! Já chci ten zájezd do horní dolní,rozumíš,ale pst nikomu to neříkej :wink: !
24. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari já neodstříkávám, to sem dělala jen odsavačkou, když byl malej dva dny na nutrošu, dneska sem to jen tak ze zajímavosti zkusila rukou a nic a před pár dny to ještě aspoň trošku stříkalo...
24. črc 2012 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu do horní dolní, jo? No tak doufám,že nám alespoň pošleš pohled :grinning:
24. črc 2012 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu to je ale normální, ono se to mléko jakoby zreguluje podle poptávky miminka, takže když chceš aby ho bylo víc, tak to bud vystříkej a nebo malému dávej vypít přes den to pření mléko od žízně a tím se i stymuluje ta tvorba. Nebo dáváš čaj? :wink:
24. črc 2012 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Prsa jsem měla dvojčičky,takový krásný,malý, pevný jablíčka :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ! No a pak budu mít pětičky vytahaný,placatý psí uši :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Tos myslela???
No a těch mejch ďůlků si všimne každej,na mojich stehnech můžu hrát kuličky,samá jáma :angry: !
24. črc 2012 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu nezapomínej že je tu těch mamin ještě víc, leda by to platilo tak , že kdo porodí v červenci poslední..tak vyhrává Hornídolní :stuck_out_tongue_closed_eyes:
@teddylu zlato teď si s tím nelam hlavu, podívej na mě, já sem skoro dva měsíce po porodu a zatím s tím absolutně nic nedělám, moc bych chtěla, ale prostě není čas a hlavně energie, ale řekla sem si, že od září začnu chodit aspoň dvakrát týdně cvičit!
@alemari čaj vůbec nedávám a kojím zhruba každý tři hodiny...ale musím dokrmovat a přijde mi, že čím dál víc :unamused:
24. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No ty to asi nevíš,ale alemari vyhlásila soutěž,že kdo porodí jako poslední,tak vyhrává zájezd do hornídolní :slight_smile:! Pohled pošlu neboj :grinning: i fotku s malou,jak šlapeme tůry.
24. črc 2012 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu dvoječky , troječky, chlapovi řekni že místo dvoječek má troječky a důlíčky at ti masíruje, stejně je to jeho chyba že je máš, kyby tě každý večer pořádně postiskal tak jsi jak hvězda jasná bez dulíčků :grinning: :grinning: :grinning: Nejdůležitějši je najít viníka, základ štastného vztahu :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
@alemari o co budem sakra hrát my už matky? :grinning:
24. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já jsem nikdy, i přes mé proporce celulitidu neměla, až v těhotenství a teď je to humus, ale co bych taky chtěla, když vážím ještě 85kg :unamused: :unamused: :unamused: já mám někdy takovou schýzu z toho,jak teď vypadám, že to musím jedině zažrat :angry: a jak jste se bavili o těch prsách, tak já budu mít ouška kokršpaněla, nejsem zvyklá nosit podprdy bez výstuže, kozeny se mi houpají jak dvě konve,ale jsem ráda,že je v nich dostatečná zásoba mléka.... ovšem až nebude,tak to bude smutný pohled :slight_smile:
24. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No ale kolik si přibrala?? Málo :wink: ! Dvacet kilo je už opravdu dost,to jsem ani ve snu nečekala,že přiberu tolik a ještě není konec :frowning2:! To se opravdu už do žádných kalhot nevejdu,tak co budu po porodu nosit,když mám jen ty těhotenský a tepláky :cry: :cry: :cry: !
24. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu o titul matka roku :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu to je taky normální, jak se dokrmuje, mín se saje a pak se mín tvoří, máš 2 možnosti, bud vysadíš příkrm a donutíš ho sát tak aby se to dotvořilo, ze začátku budeš kojit často,, nebo budeš dokrmovat a postupně to kojení nejspíš přestane úplně. :unamused: Je to těžké, mě u prvního tak všichni stresovali že řve hlady, že jsem ten nutroš taky měla v plánu koupit, naštěstí dr.zasáhla a řekla mi to samé co ti ted píšu. Po kojení jsem se snažila ještě ty prsa stymulovat, vystříkat , nebo což je lepší varianta,dát odříhnout a přiložit znovu k prsu, prostě ho donutit at to saje i ze zadu :wink:
24. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Já to beru za nás,co jsme tu dlouho :wink: ,holky prominou :grinning: ,ale o zájezd se budu bít jako LEV!!!
24. črc 2012 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yesu no vy si hrajte o co chcete, třeba která bude dřív znova v jináči :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu no těhotenský nebo tepláky :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari on se snaží a fakt třeba 20 min z jednoho prsu saje, ikdyž mu tam asi nic moc neteče, ale jak mám vysadit dokrmy, když mi křičí hlady?přece ho nemůžu nechat hladovět?
24. črc 2012 ve 21:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu 12kg, ale 5kg mi ještě zůstalo a nějak to nechce jít dolů :unamused: a taky se do ničeho nevlezu neboj :frowning2:
@alemari no to by mi tak scházelo!!!! :grinning:
24. črc 2012 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu jo, hladovět né, ale mě říkala dr, že když dudlá to prso dlouho, tak že to je prááávě to z čeho nabírá, to zadní mléko je hoodně kalorické. A taky to třeba možná i zregulovat, že dáš příkrm jen za některým kojením. třeba po obědě a na večer např. Tobě ubral na váze? :wink:
24. črc 2012 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari věříš, že můj chlap už se mě ptal, kdy bude další miminko? Blbec... první rok bude s Tomanem tak náročný a pantáta má náladu na vtipkování :slight_smile:
24. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu sen neviděla raka, co si hraje na lva... :grinning: :grinning: :grinning: ano , bíj se račice :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek