• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
Holky, já už nemůžu :frowning2: Tak strašně mě bolej záda, že mě normálně vynechává noha, bohužel mi vynechala na schodech a já si je sjela kolenama, holněma a nártama, jsem sedřná a dobitá... Bolí to jak čert :frowning2:
Jsem už z toho opravdu nešťastná....
18. dub 2012 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Ty bláho :(, jestli ti vynechává noha, může tam být i nějaký ultačený nerv od toho, jak už je to bříško těžké... to bych se hnala k doktoru nebo aspoň nějakému fyzioterapeutovi...A mimčo po tom pádu v poho?
19. dub 2012 v 06:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem před těhu měla trable se zádama, jezdila jsem jeden čas i na opichy, ale noha mě vynechává až teď... Zítra jdu k Dr tak se ho zeptám co s tím... Mimčo je OK, já jsem se spíš pořádně lekla a hlavně to bolí, au au... :frowning2:
19. dub 2012 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule To věřím, to bych se lekla taky, my máme zas v práci blbý schodiště, tak jsem se už jednou za těhu válela (a mnohem víckrát před těhotenstvím). Hlavně aby to přestalo brzo bolet, to se teď už vůbec nevyspíš, co? :frowning2: Doktora se radši zeptej, náhoda je blbec, jestli jsi měla problémy už dřív, tak se ti tam nějaký ten nerv klidně skřípnout mohl, když v těhotenství bolí záda i ty, které dřív nebolela...
19. dub 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule ty jo, honem k doktorovi a at je brzo lip!
19. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdravím holky, bude to sice trochu vaše téma, ale chtěla jsem se zeptat, jestli budete kupovat nějakej fusak a jestli jo, tak jakej. Moc děkuju
19. dub 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@snuflinka Dneska jsem nespala vůbec a nejlepší bylo, když přítel ráno vstával a opřel se mě o ten bolavej kotník, tak to jsem mu málem utrhla hlavu :frowning2: Je to jak kdybych měla vyvrtnutý oba kotníky, mno, asi si dokážeš představit, jaký je na mě pohled když někam jdu...
Já si myslim, že Dr. mě pošle na nějaký těhu cvičení a doporučí mi bazén, ale když mě se samotný tak nechce :cry: A hlavně je to 50km tam i zpět...
19. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky musim se pochlubit, vcera jsem va aukci vyhrala kocarek, trojkombinaci vcetne autosedacky römer, za 1000,-. Tak jsem zvedava, co to bude, az pro nej zajedeme. Chci ho jen jako nahradni na balkon a autosedajdu do druhyho auta, jinak ma vse po adamovi.
Jinak jeste k tem kocarkum, pokud nemate vybrano, tak me se hrozne osvedcilo, aby sel sportak otacek po i protismeru jizdy. Menila jsem kvuli tomu kocar, kdyz jsme dali prcka do sportaku. Prodavala celou nove koupenou trojkombinaci Jane a kupovala pouzitou Teutonii.
19. dub 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@misa_1 Tak to je super :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Já s fusakem nespěchám, to budu řešit, až po létě, až začne být chladno, takže já ti moc neporadím...
19. dub 2012 v 10:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@simonisko Já jsem koupila letní fusak od Emitexu. Miminko se má narodit začátkem července a to bývá chladno, co si tak pamatuju. Ptala jsem se kamarádek a žádná mi poradit nedokázala, tak jsem ho pro jistotu koupila :wink:
19. dub 2012 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@teddylu tchýně mávznámou a ta si objednávala taky kočárek za 20 litrů...Bohužel se jí tam malá nevejde a je jí 6 měsíců....Tak vybírej opatrně :grinning: :grinning:
19. dub 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@stellamax Jako jistota je jistota... :grinning: mě se právě líbí EMITEX Cocoon, tak jestli to má vůbec smysl...
19. dub 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka Jééé tak to je krásný...Můj ho vyděl v 16 týdnu...doktor mu vysvětloval co je co...ale on místo toho čuměl po ordinaci kde co doktor má...To ho asi zajímalo víc a když jsem byla na 4D UTZ tak jsem dostala fotečky malého z profilu...a musím říct klobouk dolů. Už se snaží být táta na plný úvazek...3 hodiny čuměl do té fotečky jestli je mu malý podobný :grinning:
19. dub 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jen se tak zeptám, ikdyž si myslím, že jsem asi rarita. Stává se vám, když spíte, že se třeba probudíte ve stoje v kuchyni?? Já jsem před těhotenstvím mívala noční děsy, takže jsem křičela ze spaní, měla jsem otevřený oči a kolikrát, když mě přítel nedržel, jsem i vyběhla. Tak jsem se bála,abych takhle neblbla i v těhu a stalo se to včera, probudila jsem se v obýváku a vzbudilo mě, že jsem si odřela loket a ještě trochu břicho,ale naštěstí až u žeber a pak se mi tam děťátko pěkně hýbalo a hýbe tak jsem si oddychla :pensive: . Tak napište, jestli to máte některá taky, ať v tom nejsem sama :confounded:
19. dub 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli tak to je hezký, 3 hodinky to je bomba :grinning: . My jsme nakonec na tom 3D a 4D utz nebyli, tak bude aspoň překvápko až ten náš koblížek vyleze ven :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jo, on byl manžel poprvý už na velkém UTZ ve 21. týdnu, to z toho byl vyjevenej, moc se v tom ultrazvuku neorientoval a tak, včera byl k sežrání, úplně zářil :slight_smile: :-*
Jo, tři hodiny je bomba, mně se i líbilo, jak vždycky koukal na fotky z ultazvuku, když jsem se na začátku nosila domů :slight_smile:
19. dub 2012 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja mam zimni fusak od emitexu, takovy ten prodluzovaci a super, da se i pekne prichytit do sportaku.
Na chladne leto mam takovy fleesovy s kapuckou, obcas jsem ho pouzivala v zime i do toho zimniho jako mezi vrstvu, protoze se do nej mimco oblikalo lip nez do kombinezy :grinning: Jenze prvni prcek je prosincovej, tak ted bude vsechno asi trochu jinak.
19. dub 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka On řešil kde je nos očička prostě celý obličejík on ho na té fotce neviděl :grinning: No já měla dost. Ale pimpulu poznal hned...To se nezapře..Vždyď je to jeho syn :grinning:
19. dub 2012 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@snuflinka Jojjo to známe...U nás to bylo totéž....Ale to byl opravdu ještě pinďa malinký...Teď už v sobě mám normální dítě, které vníma můj pohyb, mluvení, emoce...No prostě všechno...A když se pěkně najím k prasknutí...Tak mi v bříšku asi krká nebo dělá bublinky...Jsme se tomu minule s manželem smáli....To byl jak starej chlap v hospodě co si ukrkl :grinning:
19. dub 2012 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli No tak můj přtel poznal pindíka už na 1. utz v 6. týdnu a asi ti nemusím psát, že tam to vypadá jako fazolka :grinning: Koukám všichni chlapi stejný,ale já myslím, že čekám holčičku,ale je fakt, že si to myslím jen já a mamča. Jako by to nemohlo maminkám slušet, když čekají holčičku :grinning:
19. dub 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka No tak uvidíš, už to máš taky za pár týdnů...A kdo z koho....? Holčička aneb chlapeček....Já ti přeju aby to hlavně bylo zdravounký...Takže kupujete pořád neutrál...Se chceš asi nechat překvapit viť?...Jinak určo už by jsi dávno věděla co to je.... :grinning: :grinning:
19. dub 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Jéé, taky se necháte překvapit?
19. dub 2012 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jasný to se neboj,velikost a pohodlí pro mimi je pro mě to hlavní :slight_smile:!
19. dub 2012 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Fakt zkus koupit to konopné mazání, mě to teda pomáhá hodně. Ze začátku sem to měla jako ty, ale mezi zádama a zadkem, jakoby skříplej nerv a to mi teda pomohla masáž.....
19. dub 2012 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No to je ono, mezi zádama a zadkem a jak mě to vystřelí do nohy, tak je to v pr...
Teď jsem donatřela postýlku :slight_smile: Bolest je to strašná, ale mám to hotový :slight_smile:
19. dub 2012 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule No a taky na to pomáhá ležet :grinning: a suchý teplo...
19. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já bych ležela, ale teď máme nejvíc práce :frowning2:
19. dub 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no ale zdraví je přece přednější....já už se taky naučila i bordel přehlížet a to už je u mě co říct!
19. dub 2012 v 19:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
A pockejte, jak budete prehlizet bordel s prckama, teda s miminkama asi jeste ne, ale pozdeji. Ja nez dojdu na druhou stranu bytu, tak bych mohla zacit znovu :grinning:
19. dub 2012 ve 22:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek