• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari no zatím asi ne...dneska sem ho zapoměla nahatýho zvážit!občas mu to moje mlíko stačí, ale většinou řve ještě hlady, tak dokrmím...no nevím, uvidím jak to budem plichtit :slight_smile:
24. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Tak já jsem jí sice trošku měla,ale hlavně když jsem si tu kůži na stehnech hodně zmáčkla,ale to teď vážně vůbec nemusím,mám jí tam i normálně a je to fakt humus jak píšeš :angry: ! A ty pevný stehna,který jsem měla vyšlapaný z těch každodenních pochodů před těhotenstvím jsou taky fuč,mám to jako bláto,ale není divu,když mi každý stehýnko přibralo tak pět kilíček :grinning: !
Ty prsa,to bude taky pecka,pár už jsem jich po kojení viděla a nikdo už je nikdy neměl jako před kojením,ale kojit budu za každou cenu,holt si to pak do tý podprsenky naruluju a až jí večer budu sundavat,tak ta jedna koza řekne tý druhý "TAK ČAU JÁ PADÁM" :grinning: :grinning: :grinning: !
24. črc 2012 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@gable no náladu má asi na něco jiného... :grinning: :grinning: :grinning: ale ty bys byla vítězkou ve více kategoriích, první co porodila, první co otěhotněla, to taky není špatné být v hodně věcech první :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu budem tam ty kozeny skládat jak harmoniky :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu ono ti to samo ukáže, ale věř že to jde, Gable měla malého tak dlouho pryč a kojí, je to sice někdy o nervy ale co už. Třeba skončíte na nutroši a budete spokojení, je to na mamině co vymyslí :wink: Hlavně klid a pohodu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari a první, která si to hodila :slight_smile: až bude Tomáškovi rok a bude za náma doktorský maraton a hlavně cvičení vojtovky, tak možná.... ale nedokážu si představit, že bych s ním cvičila a on mi okopával buben :grinning: nemohla jsem dlouho otěhotnět, tak to chcem prubnout co nejdřív, ženská prý jak se rozrodí, tak neví kdy přestat :grinning: ale ten výlet z břicha o dva měsíce dřív nám trošku zkomplikoval plány :grinning: ani první dovolená v Jugoslávii nebude, ani nové auto.... a hlavně už žádné plány :slight_smile:
24. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu No vidíš 12 kilo,to je přeci nádhera,já před porodem budu mít tak o 10 víc než ty,takže mi po porodu zbyde 15 na shazování a to je teda dost :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Pět by byla brnkačka :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
24. črc 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu spoustu jim necháš v porodnici... já jsem měla miminko 1.6kg a dva dny po porodu jsem měla ještě o dvě kila víc než před ním :grinning: trošku jsem nechápala, ale byla jsem zavodněná jak slon.... pak šlo 12kg dolů během čtrnácti dnů... teď ještě 10kg,ale ty už nevyčůrám :frowning2:
24. črc 2012 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari No a co si narvu do tý kapsy pro klokana u těch těhotenskejch riflí??? No a tepláky už mě taky škrtí,no ale snad něco nechám v tý porodnici né :grinning: ? Takový krásný a drahý rifle,co jsem si před těhotenstvím za pár let nakoupila(měla jsem snad 5 let stejnou váhu) a kolik mi to dalo na ty moje dlouhý nohy práce je sehnat a teď je můžu tak hodit do kontíku :angry: !
24. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable já čekám třetí a Jugoslávie nikde :grinning: :grinning: :grinning:
Ty to máš komplikovanějjší ještě o to cvičení, to kojení tě aspon nezdržuje, co? Kdybys měla ještě flašky vyvařovat to by byl teprve mazec, kamarádka měla malou ve 30tt a nekojila, cvičila vojtovku, a vyvařovala flašky 8 měsíců v kuse, ani ven se nedostala... :unamused: . Říká se že to chce posobě když to nejdřív nešlo, no, jsem zvědavá která z vás bude ta první těhule, tohoto prvenství se já už teda zříkám :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
24. črc 2012 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já v porodnici nechám maximálně tak bombonieru sestřičkám... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
24. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alemari kojení je teď už pohoda,ale začátek byl taky těžký, měl fortifikaci mateřského mléka, já jsem musela odstříkat, dát mu to do mléčka, nacpat to do něj (jen asi 10-20ml) a dokojit ho. To jsme dělali čtyřikrát denně, než měl tři kila. Ani nevíš, jak jsem ráda, že aspoň tohle odpadlo, flašky nechci vidět pěkně dlouho. Z jedné savičky se kuckal, z druhé nevytáhl, ze stříkačky pouštěl koutkem.... je prostě věrný maminčinému cecíku :grinning:
24. črc 2012 ve 21:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No jo no,s tebou se nedá mluvit vážně,ze všeho uděláš srandu :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ! A tu bombonieru bych sežrala sama,ještě jim za tu bolest tak budu něco dávat :grinning: :grinning: :grinning: !
24. črc 2012 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu @alemari Taky si říkám, že 12kg je celkem fajn, 5kg nechám v porodce a 7kg budu muset stáhnout :frowning2: ale i tak to bude hrůza to dát dolů. Z čeho mám dobrý pocit je, že můj přítel mě tak trochu následoval v té váze, tak aspoň mám s kým hubnout :sunglasses: Dobrá zpráva je, že nemám strie(uff), ale holky taky jsem zpozorovala v zrcadle, že když zatnu zadek......je tam - pomerančová kůže :unamused: , no to bude práce jí odstranit :confounded: Já jsem předtím hodně jezdila na horském kole, tak jsem taky měla nohy i zadek v poho, ale po těch 9 měsících nic nedělání se to pěkně projevilo. Prsíčka vypadají docela v pohodě, teda uvidím jak se ještě nalijou :wink: Musím vám, ale říct, že fakt ani jedna nevypadáte, že jste tolik přibrala, vážně!
Kdopak si vylosuje ten krásný zájezd horní-dolní :grinning: nikdo se nesmí vzdát, bojujeme :grinning:
24. črc 2012 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jo a čeká ji už doživotní buzerace.začíná to v porodnici,buzení na kojeni,odber krve z paticky,chvíli zima,chvíli vedro,pořád nějaká manipulace,hlad...to v bříšku nemá...stala teplota,kliidek,houpani,spi kdy chce,jídlo dostává průběžně...co ji chybí? Já bych se ven taky nehnala:wink:
24. črc 2012 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nemluvte tady a sladkém :grinning: už se těším na ráno, to pravidelně snídám nějaký ten koláček nebo chleba s medem :slight_smile: a odpolko ke kafíčku taky ta sladkost musí být, suchý kafe není ono :wink:
24. črc 2012 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax No jo,sice na to nevypadám,ale sakra to na sobě cítím a hlavně když jdu schody,nebo do kopce :angry: :angry: :angry: ! Od pasu nahoru bych to klidně nechala,ale zadech a stehna bych si trošku ořezala. Když ale začnu hubnout,tak mi zase půjde první to,co nechci a to velký a tlustý až nakonec :grinning: !
24. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No u moře jsme byli s Domčou poprvé když mu byli 2 roky,byli jsme v Chorvatsku,Tunis mi na rok a půl staré dítě přijde docela brzo.Nejpohodovější dovolená ale byla v těch 3.měsících a pak až tak ve 4 letech :grinning: .Protože tak jak byl do roka hodné miminko tak pak byl od roka skoro do těch čtyřech pěkně vzteklej :angry: a to ti povím,že když mu padli tři tak já jsem si šla do práce odpočinout :grinning: a chudák moje mamka byla na mašli protože mi ho hlídala.
24. črc 2012 ve 23:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsme byli s Laurinkou na kontrole s kyčlema a máme ještě dávat jednu plínku navíc a znova na kontrolu koncem září.
Jinak dnes byla o dost klidnější než včera,před každým kojením dávám sab 5 kapek a masírovala jsem ji bříško Pupíkem,dokonce vzala na milost i dudlík a teď večer usnula skoro sama.Tak jsem zvědavá co bude zítra.
A taky jsem napnutá jak kšandy,která z našich vytrvalých čekatelek zahlásí první,že porodila :grinning:
24. črc 2012 ve 23:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu
@lejlax Holky,vidím,ze resite váhu. Před 4 lety jsem vypadala celkem normal,60 kg na 160. Klasika,trochu zadek a stehna,ale žádná tragédie. Pak se mi zbláznila stitna zlaza a během necelých dvou let váha vystoupala ná 80. Pak přišly hormony ná tehu a zase 5 navíc. Takza jsem začala tehu s 85 kg. Zkrátka prase. Během tehu jsem nabrala 12,ale z toho 10 jsem nechala v porodce,stitna zlaza se během tehu upravila a teď se zda ze šlape,za ten týden a něco co jsme doma to jde dolů,ještě o 3 kg,takže mám méně než před tehotenstvim. Není to žádná výhra,chtěla bych se dostat cca ná 70 alespoň,ta sekce mi trochu brání ve cvičení,ale věřím,ze to půjde. Přítel taky solidárně pribiral se mnou,tak mám partaka :wink:
25. črc 2012 v 06:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dneska v noci dvakrát bez dokrmu :slight_smile: uvidíme, co přes den, ale zase mě to trošku nakoplo s tím kojením neseknout! Akorát sem se moc nevyspala, protože Kubík vstával často a já vždycky po kojení nějak nemohla usnout :unamused: jak dokojím tak si ho vezmu k sobě do pelíšku :slight_smile: dneska se konečně uvidím s kámoškou, co má taky mimi a viděla sem ji naposled asi před třema měsicema tak se těším...
25. črc 2012 v 06:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj holky, tak hlasim, ze sem porad 2v1:( dala jsem na radu alemari, ze je dobrej pohyb na vyvolani porodu a v pondeli sla se sestrenkou, jejim 2,5letym synem a 8letou neteri na tour po detskych hristich a vcera jsme byli na koupaku. ale zda se, ze s tim nasim klistatkem to ani nehlo. Dnes nam tu hlasi bourky, tak snad se to nejak pohne :slight_smile: Odpoledne jdu po tydnu na kontrolu, tak jsem zvedava, co mi reknou, ale vzhledem k tomu, ze uz 2tydny mi rikaji, ze sem nachystana na porod,at sem v pozoru, tak to asi budu muset brat s rezervou. Druhy termin mam 2.8., tak i kdyby me nechali prenaset 10 dni, tak uz me ceka max 18dni s pupikem... :sunglasses:
25. črc 2012 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 To moře už jsme taky řešili a to bychom chtěli s malou až jí budou dva. Tak nějak jsme si na ten rok naplánovali i svatbu,páč jsme to už před těhotenstvím nějak nestihli :wink: ,malá by šla za družičku a po svatbě na svatební cestu k moři. Plány to jsou hezké,tak uvidíme jaká bude realita :grinning:
25. črc 2012 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino No já jsem nikdy váhu neřešila,pořád jsem byla hubená až vychrtlá,přítel chtěl,abych nabrala aspoň 5 kilo,že jsem jako z koncentráku :grinning: ! Jedla jsem všechno,ale protože jsem měla hodně pohybu v práci i venku,tak jsem to všechno zase pěkně vyběhala. Ale to těhotenství mi opravdu dalo zabrat a nabrat 20 kilo a to není konečná mě opravdu dostalo. Vím,že to dolů půjde,nebude to asi žádná brnkačka,ale tvrdá práce a cvičení. Jen mi prostě vadí,že se cítím jako slon i když mi každej říká,že těch 20 kilo není vidět,tak já je cítím a kvůli nim se mi zhoršily hlavně ty křečové žíly,je to pro ty nohy záhul utáhnout takovou váhu. Takže mě po porodu operace nemine :frowning2: :frowning2: :frowning2: !
25. črc 2012 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes to opět vypadá na pořádnej pařáček,tak přemýšlím,jestli mám vyrazit ven teď dopoledne,dokud není takový vedro :slight_smile:?? Jsem nějaká líná. Ještě před chvilkou tu bylo pod mrakem a už to sluníčko leze ven. Já mám jen strach,kdyby to náhodou na mě přišlo někde venku,abych pak dolezla domů. Co já vím,jak se to projeví :confounded: !!!
25. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tak to chápu,já sice zadné krecaky nemám,ani strie se mi neudělaly,ale jak jsem začala nabírat,tak jsem se taky cítila jako velryba a to mi zůstalo. Vzhledem k. Tomu,ze to malé vrestidlo zas zlobí a je vzhůru od 5,tak už padam ná hubu a věřím,ze mi to taky nějaké to deka sebere:wink: teď je chvíli klid,jdu alespoň připravit oběd,než se zase probere. Buď rada,ze máš ještě trochu klid:wink:
25. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak to jsem ráda že nejsem sama :grinning: včera byl vzhůru od 5 až do 10...a pak až usnul,u prsa samozřejmě :grinning: fakt sem na mrtvici,to není normální aby 3týdenní mimino přes den spalo jen 3 hodky :confounded: ted mi zázrakem spal dopolko,tak sem stihla vyluxovat,vyprat a umýt nádobí :grinning:
@alemari jo prsa má rád a nejradši se u nich uspává :grinning:

holky jak dlouho vám spí mimča přes den...ten náš byl včera od 6 od rána vzhůru až do 3,pak spal do 5 a pak usnul až v 10 večer... :confounded: kde je těch 20 hodidin spánku,jak všude píšou :grinning:
25. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jé se máš, tady od noci prší, takže dnešní plány jsou zatím v trapu, takže to vypadá na pokračování v úklidu, žehlení, vaření atd...
Holky já mám pořád hroznej problém s těma hemeroidama, už 14 dní beru prášky a vůbec se to nezlepšilo, vypadá to, že budu muset asi někam k doktorovi :frowning2:
Jo a dotaz už k maminám...jak mám dítěti udělat nějakej režim, když prostě jí kdy chce, spí kdy chce a tak??
25. črc 2012 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já měla taky problémy s hemoroidama po porodu a svařila jsem si 3krát denně sypanou dubovou kůru a ta mi nejvíc pomohla sice to trvalo pár dní ale ted už to mam o 100% lepší :wink: a taky ti poradim mastičku Faktu
25. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino No klid,jak se to vezme,já zase pořád myslím na malou,jestli je v bříšku vpořádku a jestli nemá ten vysoký tep srdíčka :cry: :cry: :cry: ! Mě to čekání kdy to přijde už prostě nebaví! Vím že to pak bude kolotoč a nezastavím se,ale to k tomu patří. Jsme tu přece od toho :wink: :wink: :wink:
25. črc 2012 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek