• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@evinka28 No já tomu rozumím tak,že mají o tebe prostě starost. Mě moje rodina taky každou chvilku volá a ptá se :slight_smile: ! A taky jsme jim říkali,že až to začne,tak dáme vědět :grinning: :grinning: :grinning: ! Mě to tedy nenasere,já je chápu :wink: !
25. črc 2012 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ale jo, to se netýká mých nejbližší, jako našich, sourozenců a tchánů, tady se jedná o ty ostatní lidi. To víš, že třeba s mamkou a švícou to probírám důkladně a do podrobna :slight_smile: . Ale, když ti vyvolává taková 70 letá teta ze třetího kolena, tak je to fakt na palici :slight_smile:
25. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@evinka28 No jo no,musíš vydržet :grinning: :grinning: :grinning: ! Prostě 70 letá teta se nudí a tak si chce pokecat. Ber to s humorem,nebo se z toho dostaneš do Bohnic :confounded: :confounded: :confounded: .
25. črc 2012 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Dík občas mi bouchnou saze :slight_smile: , ale jinak jsem kliďas :wink:
25. črc 2012 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Kde jsi kočko :slight_smile:? Že ty už někde rodíš a ani se nepochlubíš :grinning: :grinning: :grinning: !
Já mám od rána hlavně při chůzi trošku tlak na konečník,nemůže to něco značit :wink: ? Odpoledne jdu s kamarádkou na ledovou kávičku,tak abych neporodila na zahrádce v restauračce :sweat_smile: !
Co u tebe nového???
25. črc 2012 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu KTG v pořádku, srdíčko si i zkontroloval sonem, ale byl to tak mladý dr.že mi to bylo až směšné, přišlo mi že jsem já víc dětí porodila než on kdy viděl:grinning:.A když vzkázal mužíčkovi že 2xdenně nechráněný styk doporučuje, tak jsem ho úplně rozhodila odpovědí" pane doktore když mu řeknu jaký jste fešák mladý, určitě vám dá na vaši doporučenku plnou moc s kulatým razítkem". :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari No to si děláš srandu,že jsi mu tohle řekla :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ! Ten musel být vykulenej co??? A červenej jako ráček né???
25. črc 2012 ve 12:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu vypadá jako Dyk, úplně stejně, i s tou ofinkou dlouhou, vykulil oči, snažil se usmát, pohodul ofinou ale nevypadlo z něho ani slovo, jen že se v pátek bude těšit :sweat_smile: Joo, ať si zvyká, jestli bude u mého porodu tak to bude druhá atestace :grinning:
25. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@alemari Hm tak to je opravdu fešák,tak před tím bych se spíš stydělá já :pensive: :pensive: :pensive: !
25. črc 2012 ve 13:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 taky už máme tašku koupenou, i pouzdro a potřeby, nenechávám to na poslední chvilku a hlavně jsme měli tašku objednanou už asi 3 měsíce, tech Topgalových je sice hafo ale děcka mají ve třídě pak 2-3stejné a to sranda když prvnáček dojde s jinou aktovkou a má psát úkoly:slight_smile:. Malá je docela hodná, co? :wink:
25. črc 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jsem na tmavé, černooké, udělané chlapy,toto má 2 metry, hebené,no akorát tak na srandu:grinning: taky mi to první bylo divné se před takovým mladochem vyslést, ale pro něho to asi taky nebude jednoduché:-P Snad se ze mě v noci nebude odkopávat :grinning:
25. črc 2012 ve 13:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak to mě by se líbil :wink: :wink: :wink: ! Hubený a vysoký mám ráda,no nemusel by být vychrtlý :grinning: ! Tak já jedu rodit k vám :stuck_out_tongue_closed_eyes: . I když já nemám vyloženě vyhraněný vkus na mužskýho,hlavně že má dobré srdce :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: !
25. črc 2012 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari A propó, kde mám tu slíbenou fotku té tvé přebalovací tašky,když už tu píšeš o aktovce :stuck_out_tongue_closed_eyes: ???
25. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu slibuju, že dneska vyfotím :dizzy_face:
25. črc 2012 ve 13:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Já jsem dneska nějaká mrtvá, uvařila sem, ale jinak chodím jak mtrvola! Občas na mě ten spánkový deficit prostě dolehne! Takže sem jen uvařila a na zbytek úklidu kašlu, jen to žehlení!!!ale to odložím na večer a doufám, že k němu večer překecám přítele:slight_smile: Dneska se prostě budem s Kubíkem válet v posteli, teď tu vedle mě usíná, tak to asi na chvíli taky zalomím s ním... :slight_smile: ale nevím po posledním jídle sem ho už třikrát převlíkala, protože se mi celej poblinkal, pak plakal, protože ho bolelo bříško, teď mám pocit, že je pokakanej, takže přebalit, no a za chvíli další krmení, není nad ten mateřskej kolotoč :grinning:
Jo a hodím aspoň nějaký fotky do alba:slight_smile:
25. črc 2012 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu tak se poválejte, nám doma asi taky nic jiného nezbyde:slight_smile: a vše nej ke svátku!
25. črc 2012 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari děkujem!
Holky zkušený matky, když vím, že kubík z prsa vypije třeba půlku co má, mám ho dokrmit, asi jo co, jinak nebude přibírat ne?
25. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu on na to spoléhá že ho dokrmíš, :wink: já bych ho nechala dopít to z prsa :slight_smile: at si zatahá. Tak je možné se toho příkrmu zbavit, nebo aspon částečně :wink: ale, to je jen můj názor, třeba laktačka by řekla něco jiného :wink:
25. črc 2012 ve 14:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari ale když už v tom prsu asi nic není... :confounded: mě přijde, že se fakt snaží, kojím ho třeba i hodinu a fakt saje...
25. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu termoobal, nějaké pytlíky a přihrádky na plenky , špinavé věci jsou i v té prostřední kapse, dá se to rozepnout na 3 díly, a ta podložka přebalovací je dobrá, docela vypolstrovaná, asi bych se nebála položit i na tvrdou zem:slight_smile:
25. črc 2012 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yesu jejda, to je trápení, já to taky tak měla, a ještě mě furt někdo stresoval že řvou hlady!!! :rolling_eyes: To je na tvém zvážení co uděláš, ale pokud přibývá, nebo stojí na váze tak mu nechybí nic, i pokud má dostatečný počet počůraných plen. Pokud by šel z váhou dolů je čas na příkrm :wink: ale pochybuju že by ubýval, ty hladové děti jsou spíš apatické než uřvané, řvou ty co mají síly dost :grinning: :grinning: :grinning:
25. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@yesu odvar z dubové kůry si svaříš tak že na litr vody asi 4-5 lžic tý směsi povaříš asi 5 min pak necháš pul hodky louhovat scedíš to a děláš oplachování nebo lepší otírání tim výluhem já vždy tedy otírala ve vaně jednorázovou žínkou a trošku jsem to i masírovala a je lepší to dělat tak 3krát denně uvidíš že se ti uleví :wink:
25. črc 2012 ve 14:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Takže porod... :grinning:
Jak jistě víte,termín jsem měla 1.7. a pořád nic.Ve středu 4.7. jsme jeli ráno na kontrolu do poradny.V poradně klasika...váha,moč,tlak a pak mně doktorka začla vyšetřovat a při vyšetření mi praskla voda :grinning: to bylo v 8.10.Měli tam všechno zlitý..lehátko,podlahu,doktorka byla nahozená :grinning:.Tak mi vypsala rovnou žádanku na porodní sály a jeli jsme do porodnice do HK,jelikož do Pce by se to nemuselo stihnout,byla jsem otevřená na 4,5 cm.ještě že byl přítel semnou v poradně.Tak jsme dorazili do porodnice,já měla uplně mokrý kalhoty,přítel zlitý sedačky v autě...tolik tý vody bylo (a to jsem se bála že to nepoznám až mi praskne :grinning: ).Tak mě přijali,přítele poslali domů s tím že ho zavolám až se něco začne dít.Mně dali na JIP s tím,že se bude čekat až 24 až přijdou kontrakce a kdyby ne že to druhý den vyvolají.Bolesti mi začaly o půl 11.Slabší MS po 5 minutách,v 10.45 se to začlo zkracovat na 4 minuty a v 11 jsem je měla už po 2 minutách a to už jsem musela prodýchávat.Tak jsem cinkla na PA a ona mě vyšetřila a řekla že uděláme připravu.Tak mě vedla na připravnu,no sotva jsem tam došla.Dala mi YAL a řekla at se osprchuju že za 10 minut přijde.Jenže já začala mít už tlaky na konečník,tak jsem ji zavolala a ona mě vyšetřila a říkala že už jsem na 8,5 cm a že už přípravu nestihneme a šup na sál a at volám přítele nebo že to nestihne :grinning: tak jsem mu zavolala,byl celej vyplašenej :slight_smile: no a já už mezitím byla na koze na sále,na monitoru a nemohla se ani hnout...píchli mi ještě oxytocin na urychlení a to už sem měla bolesti tak velký v kuse,že jsem brečela a prosila o epidurál..ten by samozřejmě už nezabral.Mezitím dorazil přítel a držel mě za ruku,otíral mi čelo hadrem a dával mi napít.Už jsem mohla tlačit,ale nešlo mi to..nejdřív jsem tlačila do hlavy a pak to strašně bolelo,že jsem furt dávala nohy k sobě...No byla to tak strašná bolest,že jsem se vždycky lekla a přestala tlačit.Nemohli měcc udržet na lehátku,perotože jsem se jim vzpírala :grinning: Museli na mě zavolat 2 doktory,protože doktorku jsem kopla do nosu :grinning: Pak mě nastříhli mimo kontrakci,takže bolest jako prase...to jsem ječela jak když mě někdo vraždí :confounded: Když to shrnu po 3 hodinovým tlačení byl malej ve 13.42 venku.Kdybych se s nima tak neprala,tak mohl být venku dřív.Šití bylo už pohoda,nebolelo...mám jen 3 stehy a ted 3 týdny po porodu už nic necítím,jako kdybych nerodila.Po porodu jsem si říkala že už nikdy žádný dítě nechci,ale ted jsem na to už zapomněla a klidně do dalšího půjdu...za tu bolest to stálo :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (8)
@teddylu tady máš muj porod...snad tě to moc nevyděsí :grinning: Jinak na celým porodu bylo nejhorší tlačení...kontrakce naproti tomu nebolely...fakt jsem si myslela že mi uletí pipka i s nohama :grinning: A křičela jsem...hysterčila jako ty ostatní maminky,když jsem tam byla hospitalizovaná.Ono to bez toho asi nejde,se ti pak uleví.Jedna PA mi vynadala že jim tam vyděsím ostatní maminky,tak at laskavě neřvu... :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@ajuse21 a pak že není potřeba v nemocnici ochranka :grinning: :grinning: :grinning: matky mlátí doktory :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari sem jí nechtěla kopnout :grinning: ale já měla v těch nohách takovou sílu,že ty madla mi je neudržely :grinning:
25. črc 2012 ve 14:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@ajuse21 to věřím, já bych tu sílu neměla , na stůl mě nesl muž už polospící , nevnímající, kdyby mi uřezali ruce tak bych se nebránila :grinning: Hlavní je miminko zdravé, ale jak jsem dnes viděla toho mladého dr.co jsem tu psala, tak mě spíš napadlo, jestli mu nebudu muset jáá říkat co má dělat :grinning: :grinning:
25. črc 2012 ve 14:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari mě hlavně rozčilovala u porodu studentka...furt ,,maminko dýchejte,nekřičte ubírá vám to síly,, :grinning: jsem ji chtěla něčím bacit po hlavě
25. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jinak už mě nic nebolí,stehy už nemám...dole to vypadá jako před porodem...i na ten sex by chut už byla :grinning: už ani moc nešpiním
25. črc 2012 ve 14:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No tak já se přiznám,že nemáme nic.A jakou aktovku jste kupovali?
Laurinka měla taky teď pár svých dnů,kdy ji bolelo bříško a pořádně si pobrečela,ona má hodně pronikavej hlas,takže když se do toho dá tak to rve uši :grinning: Včera vzala na milost dudáka od MAM a tak je klidnější.Teď se mi tady taky kroutila tak jsem ji chovala.Doktorka mi říkala,že tyhle dětičky mívaj nedozrálý trávící trakt a tak pak trpěj na bolení bříka,pálení žáhy...a některé maminky že můžou být o vodě a sucharech a stejně mimčo bolí bříško.Snad se to kolem toho 3.měsíce srovná.
25. črc 2012 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek