• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Když já nevím,jestli to ještě tak dlouho vydržím :pensive: :pensive: :pensive: ! Bříško mi snad praskne,mám ho už totálně našponované,že už to snad dál jít nemůže,ale prý mi podle ostatních vůbec neklesá :frowning2:! Co je ale horší,že mě začínají brát ty křeče do třísel (hodně i při chůzi) a to mám tedy pořád to bříško vysoko,co až mi klesne,to nebudu moc chodit né :cry: ?
25. črc 2012 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Prostě se na to špatné zapomene, tak to je :wink: a četla js i muj rozhovor s panem mladým dr? jak mi doporučil sex nechráněný? To se aspon pobavíš :grinning: :grinning: :grinning: Já jsem včera pustla v rádiu nějakou TOP 10, no rozbalila jsem to na plné čáře :grinning: kluci se váleli smíchy po posteli co to s tím břichem nacvičuju a vidíš, v noci mi tvrdlo břicho, tyjo tak děsně, i ted a na KTG už jsem měla i takové malé 2 kopečky kontrakcí :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
25. črc 2012 ve 22:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari To víš, že jsem to četla o tom nechráněném sexu :grinning: fakt to myslel vážně :grinning: :grinning: Zítra má přítel dovolenou tak můžu zkusit taky nějaký break dance :wink:
25. črc 2012 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax no hlavně já mu řekla, že když mi dá pro muže žádanku tak on mu pošle zpět plnou moc na ten sex:grinning:!!! To ho rozhodilo chudáka:slight_smile:
25. črc 2012 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari takovou odpvěď nečekal ani náhodou :grinning:
25. črc 2012 ve 22:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, dnes to balím a jdu lehnout :slight_smile: tak zítra :slight_smile:
25. črc 2012 ve 22:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no bolesti malý...jako furt lepší než když lezl ven :grinning: a přítel říkal,že ke konci jsem těm doktorům usínala na stole a řekla jsem jim že tlačení necháme na jindy :grinning: jako vůbec si tohle nepamatuju...jsem už byla asi pěkně mimo :sweat_smile:
26. črc 2012 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari jak to myslíš že sex bude jinej... :confused: poprvé to asi bude trochu nepříjemný,ale pak už to snad bude normální ne :grinning: :sweat_smile:
26. črc 2012 v 07:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to měli velkou hlavičku...Domča měl 34 cm
26. črc 2012 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 To víš, už si byla zfetovaná z toho oxitocínu,to pak asi nevíš co mluvíš :grinning: :grinning: :grinning: ! No hlavně že to dobře dopadlo,snad nebude mít doktorka kopnutá do nosu trvalé následky :grinning: !
26. črc 2012 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, teda ten můj šmudla mě dává, večer sem ho o půl osmé uložila, usnul v osm a ve třičtvrtě na devět byl zase vzhůru, asi měl zas hlad nebo nevím a po jídle spát taky nechtěl, usnul až v jedenáct a o půl druhé znova vzhůru, pak v půl paté a od tý doby spal hodinu, teď sem ho zas kojila hodinu a stejně pokvikává :angry: ach jo...jestli má ještě hlad nebo nevím :confounded: Přítel už mě fakt se...furt do mě hustí,jak nemám mlíko, jak má malej hlad, ať mu dám nutrilon, to je fakt podpora jak prase!
26. črc 2012 v 08:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno těhulky a maminky.
Tak jak se vám dnes daří :slight_smile: ??? Venku už je opět pěknej pařáček,tak to bude zase dlouhé dopoledne u PC :grinning: ! Dnes má svátek moje maminka,tak by se prý Barče mohlo chtít vylézt,aby si datum jejích narozenin dobře pamatovala :grinning: ! No ale dnes to u mě na porod opravdu nevypadá,po ránu se cítím zatím báječně.
26. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No to je něco,to ti nezávidím :cry: ! Přítele bych ale poslala někam,to je to nejednodušší mu dát nutrilon,ale ty to chceš prostě s tím mlíčkem vybojovat a to se nedivím :slight_smile: . Držím palec ať to zvládnete :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
26. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu my včera řvali od půl 4 do 22 hod :angry: ve 3 jsem byla s malým venku a hezky usnul a pak přijel přítel domů a zapnul si kytaru a combo a samozřejmě mi malýho vzbudil...tak byl uplně rozhozenej a do 10 řval...takže jsme se s přítelem pohádali a pak mi řekl že už toho má akorát dost,že malej stejně furt ječí a já jsem na něj protivná...at se nediví,když tady celej den lítám jak hadr na holi a nemám chvíli klid :unamused: ....s tím nutrilonem to samý,prej mu ho mám dávat at spí,že mám ,,řídký,, mlíko...
@teddylu zasloužila si to,byla mladá a hrozně nepříjemná :grinning:
26. črc 2012 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu tady je zamračeno...zachvíli jedem do nemocnice na nějaký vyšetření sluchu a má se tam jít když dítě spí,aby byl v klidu...jak mám ale vědět kdy bude spát :grinning:
26. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ach jo, po hodinovým kojení řev, takže první dávka nutroše, zase řev takže další dávka nutroše a teprv klid, takže hodinový kojení opět zbytečný, protože ze mě vytáhl asi pěkný kuloví :frowning2: zase mám chuť to vzdát :frowning2: budu špatná matka? :frowning2:
26. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano vsem. Vcera jsem byla na kontrole, delali mi vahovy odhad maleho a pry ma kolem 3848g (+-577) :confounded: Doktorka mi to ani nechtela moc rikat. Kdyz jsem na ni vydesene koukla, tak se me ptala, jeslti uz bych chtela rodit (dnes jsem 39+0). Rekla sem ji, ze uz bych to brala, tak mi navrhla, ze ho mame jeste tyden zkouset vyhanet prirozene a pokud se nezadari, tak se za tyden domluvime na vyvolani. jak sme prijeli domu, tak sem hned zkusila udelat konktejl, co sem tu psala, jen z normalniho oleje, uvarila si kybl maliniku, materidousky, sli sme na prochazku, vecer sexik, vana a jediny co jsem mela, tak brutalni poslicky celou noc a ted je zase klid. Ja bych tam toho naseho bobana klidne nechala jeste po terminu, ale mam strach, ze me rozerve vejpul pokud jeste poroste:( chvili sme si delali srandu, ze si na vitani obcanku pujcime nejaky hadriky od dvouletyho synovce, ale pak me ten humor presel :unamused:
26. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 takhle to u nás taky občas vypadá, doma nehne prstem a když chci aby šel aspoň s malým ven, tak u toho dělá, jako že se mu hrozně nechce a je unavenej a tak :angry:
26. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jojo přesně tak...vždycky mu ho dám když se chci najíst a vykoupat,včera ho dokonce přebalil a pomohl mi koupat...jinak níc :angry: a denně tvrdí jak je utahanej...jako chápu že pracuje,ale co mám říkat já,když sem vzhůru několikrát za noc a přes den se taky nezastavím
26. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Naposled ho měl na sedačce a hrál si s ním asi hodinu a pak mi říká, už si ho vem mě to nebaví :angry:
Bože to děcko řve i teď!!!
26. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu jo to znám...minule jsem chtěla na wc,tak mu říkám at ho chvíli podrží,protože byl po kojení,tak aby se nepoblinkal a on mi řekne ted nemůžu a hraje si PC hru...já ted dokojila,usnul u mě...po pul hodce jsem ho dala do kočáru a už je vzhůru...kouká a zachvíli začne ječet
26. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 já bych jim přála aby si vyzkoušeli aspoň jeden den se všema těma peripetiema s kojením, dokrmem, prdama atd.....
26. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu přesně tak :slight_smile:
26. črc 2012 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 oni měli ty hlavy velké, protože se točili hlavou dole až poslední týdny před porodem, tak mi to vysvětlili doktoři, ted už vím že měli hlavy velké na hovadiny :grinning:.
Sex neřeš, kyž nebude dobrý, vyměníš chlapa :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
26. črc 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamino on šikula je, má skvělou matku :grinning: :grinning: :grinning: to se musí někde odrazit :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem zas vděčná za ten porod..nechtěla jsem sekci, ted to snad taky půjde normálně :dizzy_face: a mimi bude zdravé :slight_smile: :slight_smile:
26. črc 2012 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax zítra jdu taky na KTG? uvidíme jestli mi nabídne vyšetření nebo mě někomu přehraje :grinning:
26. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu mě připadá že mi tak 14 dnů zpět kleslo a ted jakoby se nahoře opět doplnilo :grinning: :grinning: :grinning: takže ho mám i dole i nahoře, viz foto :grinning: našponované ho mám teda pěkně, už jsem dokonce šáhla i po tom bepantenu co jsem měla nachystaný do porodnice, ten to trochu zklidnil. :wink:
26. črc 2012 v 09:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To víš,ze jsem tu sekci obrecela,cvicila jsem s Epi no,měla jsem nacviceno 29 a malý měl hlavičku 31.. To by se to rodilo...ale na klasiku fakt nebyl čas,prcek už byl modrý..ještě ze mě rizli,fakt nevím,jak by to dopadlo,kdybych s odjezdem do porodky ještě pár hodin otalela...ono to bylo takové nejasné, hodinu kontra co 7 min,pak 5,pak zas 7...já fakt nevěděla,jestli to má cenu,ale radši jsme vyrazili...
26. črc 2012 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nevím jestli jsi to tu už nepsala,ale malej ti nepřibírá nebo ti dr.řekla,že brečí hlady? Mě malá totiž taky pořád shání a shání takže to vypadalo jako kdyby měla hlad.Prsa moc nalitý nemám a když jsem si chtěla odstříknout rukou tak to vůbec nešlo,až když se malá přisála a po chvíli tahání jsem ji odendala a zmáčkla si na prso tak to stříkalo,že jsem nahodila i přítele kterej seděl vedle.Doktorka mi řekla,že když malá přibírá,teď naposledy 30dkg za 10 dní tak určitě málo nemá.Ale trápěj jí prdíky a asi i pálení žáhy,takže se přejí pak blinká,škytá,prdí...a znova shání,protože se chce prsem uklidnit.Teď vzala na milost dudína od MAM a já se snažím dělat v kojení přestávky minimálně 2 hodiny.Jak už jsem ti psala Domču jsem přikrmovala od konce 3.měsíce,ale ten hlady neřval,spíš furt spal a spal,ale nepřibíral nebo jen malinko.
26. črc 2012 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari To víš že cvičíme,masírujeme,na bříško polohujeme,ale moc to nepomáhalo tak jsem už v pondělí sáhla po Sabu a přemýšlím o těch prebiotikách,těma ji určitě neuškodím.Včera předevčírem byla klidnější,docela dost spala,ale dnes v noci od dvou se zas kroutila,kňourala,prděla....vzala jsem si ji pak do postele a usnula až na mém břiše,jenže to taky nejda na dlouho takhle spát,bojím se abych jí nějak ve spánku neublížila.Ale já pevně věřím, že se kolem toho 3.měsíce tyhle problémy začnou srovnávat.
26. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek