• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@domca06 No naposled přibral, ale když ho vážím, tak si ode mě vždycky vytáhne opravdu málo, takže hlad asi má...když ho dokrmím, tak je vždycky klid!
26. črc 2012 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak dnes nám končí šestinedělí :grinning: ale je to hrozný jak ten čas letí,až neuvěřitelný....
26. črc 2012 v 10:19  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu No nevím,nejsem odborník,takže nechci chytračit,protože si taky kolikrát nevím rady a to už mám prcka druhého,jenže madam je úplně jiná než byl mladej :grinning: ale opravdu si myslím,že pokud přibral tak nebrečí hlady a je to možná tím že se to další dávkou jídla jen uklidní...a ublinkává a škytá?Kolik ti přibral?
26. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu Ohledně toho vážení už jsme se myslím taky bavili,že se to dá dost těžko,prckové se na té váze melou,takže je to asi dost nepřesný...já jsem si taky myslela že si malou budu vážit před a po jídle,ale nejni to absolutně možný,takže vážím tak jednou za 2-3 dny jen tak orientačně a když přibírá a jen ji kojím tak vím že málo nemá.Až by mi přestala přibírat tak byc to řešila.A má malej dudlíka?
26. črc 2012 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Na bagmaster jsem koukala na aktovku,ale uváděj váhu 1,4 kg což se mi zdá dost.My zatím máme vybráno od Herlitz,ta má necelé kilo,tak asi objednám tu.
26. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 máš pravdu, chce to vydržet do doby než člověk na miminku pozná proč vlastně brečí, to knourání je asi normální, nějak se projevovat musí, a taky asi není uplně v pořádku jedící a spící miminko, taky by jsme si ty střeva těžko vyprázdnily kdyby jsme jen ležely a nehýbali se, oni si aspon pořvou a trochu se to hne :grinning: :grinning:.
Tašku vybíráš pro prvnáčka? Koukni na ty popruhy na ramenou, ta váha je sice důležitá, ale pokud tu aktovečku nepošteluješ na zádech tak bude pro dítě nepohodlné jí nosit, většinou jim spadne až na zadek a ramena mají holá :confounded:
26. črc 2012 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Ano pro prvňáka,ale náš mladík je docela dlouhej má už skoro 130cm.Popruhy štelovatelný jsou.
26. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 tak to bude mít akorát, málo které tašky mají právě ty popruhy potahovací pod rukama i na ramenou to jste dobře vybrali, i ohledně zimního oblečení, tam se to pak pozná :wink:
26. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 dudlík má a ublinkává jak kdy...už sem z těch čísel mimo, ale za tři týdny přibral myslím 400g...budu ho teď vážit třeba každý dva dny a uvidím, ale po tom nutrošu je to prostě milionový dítě, proto mám sto chutí s tím kojením seknout, to se prostě nedá srovnat!
26. črc 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak 400g za tři týdny nejni moc no.Já kojila a k tomu dokrmovala od konce 3.m do 11.m.Nakojila jsem a pak dokrmila.Já právě myslela,že ti pláče i po dokrmu.
26. črc 2012 v 11:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Mě se snad taky doplnilo nahoře :grinning: :grinning: :grinning: ! Včera mi říká kámoška,rodit budeš,až dáš mezi prsa a břicho na placato dlaň ruky,tak to ani omylem,se mi tam ve stoje na placato vejde tak párátko :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
A ten bepanten ti pomohl na co??? Na to pnutí,myslíš aby nepopraskalo jo??? Mám ho taky připravenej do porodnice na bradavky :wink: !
26. črc 2012 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 ne po dokrmu je to dobrý a když mu dám je nutroš tak úplně nejlepší... :confounded:
26. črc 2012 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jo, aby neprasklo. Došla mi ta moje mast a toto je podobné, natřela jsem a nechala to tak na vzduchu:slight_smile:
26. črc 2012 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj maminky :slight_smile: Tak dnes je to týden co jsme s naším uzlíčkem doma :slight_smile: Malá je zatím celkem hodné miminko :slight_smile: Chtěla jsem se zeptat, zda svá mimča budíte na kojení, nebo je necháváte až si řeknou ...
Celkem teď i řeším i to jak Adélku oblékat ... aby jí nebylo zima ani horko ... například spinkat jí nechávám tak, že má bodíčko, ponožtičky a balím jí do plenky ... a to tak, že má ručičky podél tělíčka (učili nás to tak v porodnici ... že prý když je miminko takto zabalené, tak pak se cítí jako v bříšku) a ještě do zavinovačky ... tak nevím ... mamka mi říká, že by měla mít ručičky volné ... jak to máte vy?
26. črc 2012 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@helen3 Prej ahoj maminky a nás těhulky nepozdravíš jó :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: ? Tak hlavně že je malá zatím hodná,toho si važ,počkej za pár dní :grinning: :grinning: :grinning: ! No a s tím dalším ti neporadím,já holt ještě maminka nejsem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@helen3 v bříšku mělo ručičiky pokrčené u tělíčka, já je tak zabalila do zavinovačky aby se nebudili jak s něma máchali ve spánku :wink: a oblékání? No já dávala o něco malinko víc miminku než jsem měla na sobě já, raději jsem dala body a dupačky a třeba lehkou deku, nebo plenku než holé mimi zabalit a zakrýt...A z buzením...asi bych malinké miminko po 2,5 hodce probudila a nakojila, at se ti dodělává mlíčko. Přes den aby bylo aspon 7 kojení, v noci Ti to ukáže, stačí 2-3. :wink: Taky záleží kolik ted váží? Pokud je to holka velká bude stačit i po 3 hodinách...co radí dr?
26. črc 2012 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@snuflinka
Jen líbí :wink: ,opět jsem byla moc rychlá :grinning: ,jsi šikulka.
26. črc 2012 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ach jo,to je pech to kojení,co?No aspoň kdyby jste teda vydrželi na tom částečném kojení+dokrm.My máme dobrou dětskou doktorku,tak jsem se většinou radila s ní jak postupovat.Já tady teď kojím a malá se u toho kroutí a prdí,takže zase bolení bříška :angry:
26. črc 2012 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
S tím kojením souhlasím s elemari,jinak budeš přikrmovat pořád :wink: .
26. črc 2012 ve 14:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@yesu
s alemari,pardon :grinning: ,odstříkávám a ujela mi ručka :grinning: .
26. črc 2012 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Ahojky,zrovna jsem dočetla Tvůj porod,musela jsem se zasmát :slight_smile: a to i přesto,jak jsem dnes utahaná :confounded:.Měli s Tebou veselo,ale jsi šikulka,taky jsi si užila.Mně to trvalo rozhodně míň,v té nemocnici,ale celou neděli až do pondělí jsem si taky vytrpěla svý,ale už to vidím zase jinak :slight_smile: .
26. črc 2012 v 15:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu promiň těhulko :grinning: mamina budeš co nevidět :slight_smile:
26. črc 2012 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari ohledně buzení na kojení má každý jiný názor ... i doktoři. V devíti dnech už měla přes porodní váhu ...
26. črc 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari ideální se mi zdá přes den budit a v noci podle toho jak si řekne
26. črc 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Holky co děláte v tom vedru,já nemůžu skoro ani dýchat :frowning2: :frowning2: :frowning2:! Teď jsem dojedla misku nanukáče s ovocem a to byla asi jediná světlá chvilka dnešního dne :grinning: !
Kdybych se aspoň mohla vykoupat,ale když tam už nemám tu zátku,tak to je o hubu,tak jedině si zaplavat ve vaně :confounded: !
26. črc 2012 v 16:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino Tebe bych potřebovala doma, já jsem na nervy, protože 1) nemám čas po každém kojení odstříkávat (fakt nevím, jak to udělat, když jdu většinou hned přebalovat a pak skáču okolo řvouna :slight_smile: ), 2) když jsem to jednou náhodou stihla, tak jsem neodstříkala vůbec nic. Ještě ke všemu mám pocit, že mám ta prsa menší, než v porodnici... vrací se mi k původní velikosti. Ale zase malý má zatím v každé plínce nakaděno a hlady taky nějak neřve, tak doufám, že prosperuje. Zítra před koupáním ho zkusím zvážit a když bude mít nějak málo, tak hned volám dětské doktorce a poradím se co a jak.
26. črc 2012 v 16:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky!To víš,že jo,já jsem zvědavá do kdy budu mít mlíčko,u dandy jsem kojila jen 2měsíce,tak ted to bude snad dýl :wink: .Jasný,že Ti to schvaluju,ž je na čase,mamino :grinning: ,myslím na Vás!!!!Jsem pořád v jednom kole,malá spinká,tak jsem zaúkolovala kluky a ted jsem skončila s úklidem,hlavně Danda pomohl mi,přítel šel dělat ven,musela jsem ho vzbudit,uspala jsem malou a usnul taky :grinning: .MUSELA JSEM HO PROBRAT,ABY STIHL DODĚLAT BOUDIČKU NA KOČÁR NEŽ SE TYGŘÍK VZBUDÍ :grinning: .Dneska se ji u tatky moc nelíbilo :confounded: :grinning: .Na chvilku jsem zalehla,ale na dlouho to asi už nebude :grinning: .Co jinak u Tebe?Přítel si začal dělat řidičák na C a shání novou práci,tak máme vážně veselo,snad to dobře dopadne :confounded: :wink: .Zítra pojedu s ním do K.H.,vezmu malou do kočárku než si to vyřídí,potřebuji koupit plíny a dnes už jsem to nestihla,měli jsme toho hodně v Kolíně a byl pařák,tak už jsme jeli s malou raději domů.
26. črc 2012 v 16:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky!Dnes jsme byli na kontrole:vážíme 3400g a vše je v pořádku,moučnivka už je taky lepší,takže ,když se nebude nic dít,tak jdeme na kontrolu 16.8. :slight_smile: .Jsme moc rádi,že malá přibírá a mlíčko zatím máme :slight_smile: ,ale to odsávání je mazec :frowning2: :grinning: ,ale vydržíme :wink: .
26. črc 2012 v 17:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
To je děsný,vůbec Vám to nezávidím :frowning2: ,vana je taky dobrá nééééééééééééé :wink: ?
26. črc 2012 v 17:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca a jaké plínečky ted používáte? U nás je taky veselo, koupelna stále nedodělaná, ani už to neřeším, stále nějaký problém, ten poslední jsem myslela že už asi nerozdýchám,poslali nám vanu, koukli jsme na ní na prodejně a byla to jiná, tak objednali z německa znovu, dovezli jí po 14 dnech, a ted jí chalpi chtěli osadit a ona je OPAČNÁ!!!!!!!! takže ta další bude trvat dalších 14 dnů, což už jsem jen tak nenechala , sedla jsem si do té prodejny, rozkvačila se s tím břichem na sedačku a nezvedala se, přesto že mi pán asi 15 x zopakoval, že je to v německu, že se to dělá na zakázku atd, a že nakládka bude za 10 dnu, na pordejně za 14, no nevěřila bys , seděla jsem tak dlouho až zařídil nějakou expresní službu na JEHO náklady a bude tu zítra...a ještě se omluvil :grinning: :grinning: :grinning:.
Jo, kojení, to řeší asi každá, ale pokud piješ o dost víc než normálně, najíš se a odpočíváš tak proč by se nedařilo :wink: vynech kávičky a posedávání s kamarádkama po městě, raději zalehni at se mlíčko má čas tvořit :dizzy_face:
26. črc 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek