Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
segra_bruni
26. črc 2012
v cervenci jsem nezapla ani jednou TV 😃 😃 😃 😃 kam se hrabou vsechny reality sou a nekonecne serialy ... VASE KOMENTARE jsou .... poucne 😉 napinave :-o konejsive 🙂 drsne :-p zkusene 😎 kamaradske 😉 mile x-) vtipne 😃 😃 😃 😃
teddylu
26. črc 2012
@alemari Ty mě s tím Dykem neštvi 😃 😃 😃 !!! Nebo se na něj přijedu podívat 😉 .
teddylu
26. črc 2012
@alemari Přítel mi teď říkal,že mu to taky tvrdne 😃 😃 😃 ! No ale v tom vedru :-S ??? Mě asi dneska hodně bolí hlava :-p :-p :-p
alemari
26. črc 2012
@segra_bruni no mě se zdá že tu někdo špehuje 😃 😃 😃
alemari
26. črc 2012
@teddylu přijed, je to hoch družný, ho vidím v teplákách jak vyšitého :-o i gule doprava!!! 😃 😃 😃 😃 😃 .
Nám tu tvrdne maximálně tak malta, v míchačce, děti jsou stále u maminky, tatínek má smůlu :-p
alemari
26. črc 2012
@segra_bruni tak přemýšlím do které kategorie vlastně patříš, bud scháníš nové náměty na pořady pro TV nebo tu zbíráš rozumy a píšeš knihu 😃
segra_bruni
26. črc 2012
@alemari sama voda 😎
alemari
26. črc 2012
@segra_bruni aha, statistika komu praskne- kdo si nechá píchnout, no , zajimavé téma... :-N
segra_bruni
26. črc 2012
@alemari ja jsem rozhodci 😎 ohledne toho zajezdu 😃 nebo ze by sponzor?? 😃 :-p
teddylu
26. črc 2012
@alemari Já snad zdechnu a víš co je nejhorší,že mám furt spocený kozičky,jak mi leží na tom pupku,to je hrůza,mít celej den kozy v Jadranu 😃 😃 😃 ! Podprsenku v tom vedru mít nemůžu vůbec 😞 !
Dneska se mi přítel smál,jak jsem jedla tu zmzlinu z tý misky,tak jsem jí měla položenou na tom břiše pod bradou a jak panečku držela a prej já tě vyfotím a dej jí na koníka,ať se holky zasmějou,tak mu říkám,tak to ani omylem ]-( !
segra_bruni
26. črc 2012
@teddylu a vyfotil?? 😃
teddylu
26. črc 2012
@segra_bruni Hm sponzor 😃 😃 😃 !
teddylu
26. črc 2012
@segra_bruni Ale prd,vypadala jsem příšerně a ještě bez tý podprsenky kozy rozjetý do strana a přilepený na pupku,to bylo na poblití 😃 😃 😃 !
alemari
26. črc 2012
@teddylu mě právě vadí být bez podprdy😞 tě obdivuju... Ty je pak budeš fakt rulovat!! Se ti vytahají 😃
segra_bruni
26. črc 2012
jdu si jeste precist "Miminko v cervenci 2012" ... 😎
kamino
26. črc 2012
@zlatelevizeedna me řekl dětský dr po vážení maleeho,ze snad mám místo mléka smetanu,ze takhle pribira...fakt si připadám jako kojna,když co dvě hodiny neodstriknu,tak se muzu zbláznit. Včera jsme byli na nákupu,děs,bes,hnala jsem domů jako splasena,nešlo to vydržet,odstrikala jsem 200 ml! Jen aby z toho prcek neměl trauma v dospělosti,když vidí od maličká takový balóny😉 drzim palce,ať máš mlicka dostatek,co pises,tak stačí,buď rada. To co mám já je extrem,fakt to priijemny není. Snad se to upraví...
teddylu
26. črc 2012
@alemari Já je mám na volno jen v tom vedru,ale rulovat je budu tak i tak 😃 ! To už se asi do původního tvaru nevrátí né???? 😢
alemari
26. črc 2012
@teddylu vrátí, neboj, na dovči jsem nahoře bez vždy😃a kojila jsem oba rok🙂
yesu
26. črc 2012
@natykata když mě ta fialka vadí, prý už se to vůbec nedoporučuje a navíc je všechno zašpiněný!!
@alemari No sbalila sem Kubu a mamku, mamka vozila, pak sem nakojila a jeli sme do obchodu 🙂
alemari
26. črc 2012
@yesu já jsem byla při kojení strašně unavená, žádná energie, ani nálada ani síla, nic, asi by mě to tak vycuclo někde po městě že bych doma nevydala ani kapku mléka...... a fialku jsem používala furt, je to osvědčené a účinné 😉 co se dává ted?
yesu
27. črc 2012
@alemari no doktorka mi řekla betadine ředěný vodou, to pomohlo, ale hned se to vrátilo, pak se používá ten pagavit, nizoral...
gable
27. črc 2012
Nás miminek je pěkný vyčůránek, po každém kojení v noci si chtěl vykládat,nechtěl se mnou ani ležet v posteli, pořád sebu šil a teď!!!!! Dala jsem ho po kojení taťkovi, páč jsem nutně potřebovala na wc, vrátím se a oni chrní spolu v posteli!!! Já jsem si myslela,že jako chlapi budou držet solidárně při sobě,ale že to bude tak brzo,to jsem nečekala. Chtěla jsem si z něj udělat pusinkovacího mamánka alespoň na chvíli 🙂 No neva,aspoň mám čas na koňa a jiné věci 😃
gable
27. črc 2012
@alemari tak co holky, dneska to rozjedete? Chtěla jsi rodit v pátek,že? 😃
alemari
27. črc 2012
@gable jo, dnes🙂 jedu na KTG,řeknu Dykovi ať se mnou něco udělá x-)
gable
27. črc 2012
@alemari Vojtovi Dykovi asi ne,že? 😃 😃 😃 tak budem na vás s Tomem myslet a čekáme na info o krááásné zdravé holčičce. Ať to proběhne co nejvíc hladce!
ajuse21
27. črc 2012
Dobré ráno 🙂 tak dnes v noci jsme byli mooc hodní..dokonce usnul dřív než ve 22hod...spinkal od půl 8 do 2.15 a pak až do čtvrt na 9 :-N..dala jsem mu na noc trochu nutrilonu, tak jsem zvědavá jak to bude dnes.Vůbec nevim co dnes uvařit..pokud mě Domík nechá 😃
teddylu
27. črc 2012
@gable No právě že ten její doktor vypadá jako Vojta Dyk 😃 😃 😃 ! Dělá mi s ním chutě,už jsem se na něj chtěla jet podívat 😉 !
Mě by se taky líbil ten dnešní datum,ale Barča si spokojeně lebedí v bříšku a ani náznak,že by se jí chtělo ven 😢 !
Termín mám v neděli 🙂
teddylu
27. črc 2012
Jinak dnes jsem měla super noc ]-( ]-( ]-( !
Když jsem v tom vedru konečně po půlnoci zabrala,tak slyším nějaké šustění a pak ránu nad mojí hlavou. Tak jsem rosvítila lampičku a tak 20cm nad postelí sedělo na zdi obrovský saranče jak moje dlaň,no já myslela,že dostanu infarkt!!!!!
Tak jsem vzbudila přítele,ten spal jako zabitej a tak ho dobrejch 15 minut naháněl po ložnici,až zalezlo do vestavky a uvelebilo se v oblečení a ještě mu posralo košili 😃 ,nakonec ho nabral na lopatku a přimáčkl košťátkem a vyhodil ven. No mám normálně hrůzu spát s otevřeným balkónem,minule netopýr,teď tohle. BRRRRR
teddylu
27. črc 2012
@ajuse21 Koukám že nutrilon zabírá každému jako večerní uspávací prostředek(pohádka na dobrou noc) 🙂 🙂 🙂 !
ajuse21
27. črc 2012
@teddylu jojo...dám na noc 90ml nutrilonu + trochu cvaknout z prsa,at si zadudá 😃 a spinkal hezky.Nevim co do toho nutroše dávaj 🙂