• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
v cervenci jsem nezapla ani jednou TV :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: kam se hrabou vsechny reality sou a nekonecne serialy ... VASE KOMENTARE jsou .... poucne :wink: napinave :astonished: konejsive :slight_smile: drsne :stuck_out_tongue_closed_eyes: zkusene :sunglasses: kamaradske :wink: mile :dizzy_face: vtipne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Ty mě s tím Dykem neštvi :grinning: :grinning: :grinning: !!! Nebo se na něj přijedu podívat :wink: .
26. črc 2012 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Přítel mi teď říkal,že mu to taky tvrdne :grinning: :grinning: :grinning: ! No ale v tom vedru :confounded: ??? Mě asi dneska hodně bolí hlava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@segra_bruni no mě se zdá že tu někdo špehuje :grinning: :grinning: :grinning:
26. črc 2012 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu přijed, je to hoch družný, ho vidím v teplákách jak vyšitého :astonished: i gule doprava!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: .
Nám tu tvrdne maximálně tak malta, v míchačce, děti jsou stále u maminky, tatínek má smůlu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni tak přemýšlím do které kategorie vlastně patříš, bud scháníš nové náměty na pořady pro TV nebo tu zbíráš rozumy a píšeš knihu :grinning:
26. črc 2012 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari sama voda :sunglasses:
26. črc 2012 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni aha, statistika komu praskne- kdo si nechá píchnout, no , zajimavé téma... :sweat_smile:
26. črc 2012 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari ja jsem rozhodci :sunglasses: ohledne toho zajezdu :grinning: nebo ze by sponzor?? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. črc 2012 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já snad zdechnu a víš co je nejhorší,že mám furt spocený kozičky,jak mi leží na tom pupku,to je hrůza,mít celej den kozy v Jadranu :grinning: :grinning: :grinning: ! Podprsenku v tom vedru mít nemůžu vůbec :frowning2: !
Dneska se mi přítel smál,jak jsem jedla tu zmzlinu z tý misky,tak jsem jí měla položenou na tom břiše pod bradou a jak panečku držela a prej já tě vyfotím a dej jí na koníka,ať se holky zasmějou,tak mu říkám,tak to ani omylem :angry: !
26. črc 2012 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu a vyfotil?? :grinning:
26. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Hm sponzor :grinning: :grinning: :grinning: !
26. črc 2012 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Ale prd,vypadala jsem příšerně a ještě bez tý podprsenky kozy rozjetý do strana a přilepený na pupku,to bylo na poblití :grinning: :grinning: :grinning: !
26. črc 2012 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu mě právě vadí být bez podprdy:frowning2: tě obdivuju... Ty je pak budeš fakt rulovat!! Se ti vytahají :grinning:
26. črc 2012 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
jdu si jeste precist "Miminko v cervenci 2012" ... :sunglasses:
26. črc 2012 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna me řekl dětský dr po vážení maleeho,ze snad mám místo mléka smetanu,ze takhle pribira...fakt si připadám jako kojna,když co dvě hodiny neodstriknu,tak se muzu zbláznit. Včera jsme byli na nákupu,děs,bes,hnala jsem domů jako splasena,nešlo to vydržet,odstrikala jsem 200 ml! Jen aby z toho prcek neměl trauma v dospělosti,když vidí od maličká takový balóny:wink: drzim palce,ať máš mlicka dostatek,co pises,tak stačí,buď rada. To co mám já je extrem,fakt to priijemny není. Snad se to upraví...
26. črc 2012 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Já je mám na volno jen v tom vedru,ale rulovat je budu tak i tak :grinning: ! To už se asi do původního tvaru nevrátí né???? :cry:
26. črc 2012 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu vrátí, neboj, na dovči jsem nahoře bez vždy:grinning:a kojila jsem oba rok:slight_smile:
26. črc 2012 ve 21:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata když mě ta fialka vadí, prý už se to vůbec nedoporučuje a navíc je všechno zašpiněný!!
@alemari No sbalila sem Kubu a mamku, mamka vozila, pak sem nakojila a jeli sme do obchodu :slight_smile:
26. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já jsem byla při kojení strašně unavená, žádná energie, ani nálada ani síla, nic, asi by mě to tak vycuclo někde po městě že bych doma nevydala ani kapku mléka...... a fialku jsem používala furt, je to osvědčené a účinné :wink: co se dává ted?
26. črc 2012 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari no doktorka mi řekla betadine ředěný vodou, to pomohlo, ale hned se to vrátilo, pak se používá ten pagavit, nizoral...
27. črc 2012 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nás miminek je pěkný vyčůránek, po každém kojení v noci si chtěl vykládat,nechtěl se mnou ani ležet v posteli, pořád sebu šil a teď!!!!! Dala jsem ho po kojení taťkovi, páč jsem nutně potřebovala na wc, vrátím se a oni chrní spolu v posteli!!! Já jsem si myslela,že jako chlapi budou držet solidárně při sobě,ale že to bude tak brzo,to jsem nečekala. Chtěla jsem si z něj udělat pusinkovacího mamánka alespoň na chvíli :slight_smile: No neva,aspoň mám čas na koňa a jiné věci :grinning:
27. črc 2012 v 08:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari tak co holky, dneska to rozjedete? Chtěla jsi rodit v pátek,že? :grinning:
27. črc 2012 v 08:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable jo, dnes:slight_smile: jedu na KTG,řeknu Dykovi ať se mnou něco udělá :dizzy_face:
27. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Vojtovi Dykovi asi ne,že? :grinning: :grinning: :grinning: tak budem na vás s Tomem myslet a čekáme na info o krááásné zdravé holčičce. Ať to proběhne co nejvíc hladce!
27. črc 2012 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile: tak dnes v noci jsme byli mooc hodní..dokonce usnul dřív než ve 22hod...spinkal od půl 8 do 2.15 a pak až do čtvrt na 9 :sweat_smile:..dala jsem mu na noc trochu nutrilonu, tak jsem zvědavá jak to bude dnes.Vůbec nevim co dnes uvařit..pokud mě Domík nechá :grinning:
27. črc 2012 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No právě že ten její doktor vypadá jako Vojta Dyk :grinning: :grinning: :grinning: ! Dělá mi s ním chutě,už jsem se na něj chtěla jet podívat :wink: !
Mě by se taky líbil ten dnešní datum,ale Barča si spokojeně lebedí v bříšku a ani náznak,že by se jí chtělo ven :cry: !
Termín mám v neděli :slight_smile:
27. črc 2012 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes jsem měla super noc :angry: :angry: :angry: !
Když jsem v tom vedru konečně po půlnoci zabrala,tak slyším nějaké šustění a pak ránu nad mojí hlavou. Tak jsem rosvítila lampičku a tak 20cm nad postelí sedělo na zdi obrovský saranče jak moje dlaň,no já myslela,že dostanu infarkt!!!!!
Tak jsem vzbudila přítele,ten spal jako zabitej a tak ho dobrejch 15 minut naháněl po ložnici,až zalezlo do vestavky a uvelebilo se v oblečení a ještě mu posralo košili :grinning: ,nakonec ho nabral na lopatku a přimáčkl košťátkem a vyhodil ven. No mám normálně hrůzu spát s otevřeným balkónem,minule netopýr,teď tohle. BRRRRR
27. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Koukám že nutrilon zabírá každému jako večerní uspávací prostředek(pohádka na dobrou noc) :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
27. črc 2012 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu jojo...dám na noc 90ml nutrilonu + trochu cvaknout z prsa,at si zadudá :grinning: a spinkal hezky.Nevim co do toho nutroše dávaj :slight_smile:
27. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek