• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
jo a udělaly se mi hemeroidy :angry: co s tím mám dělat :frowning2:
27. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable samozřejmě že Vojtovi!!! Ale jak tak koukám, dneska na mě čeká nějaký spíše Paroubek:grinning:
27. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu to teda jo! po nutrošu spí jak šípková růženka :grinning:
@ajuse21 no tak s tím já bojuju už přes měsíc, každá návštěva záchoda je pro mě utrpení! už sem měla dvě masti, teď léky a nic nepomáhá, příští týden asi budu muset někam k doktorovi :frowning2:
27. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, tak se snažím hlavně kojit, ale někdy dokrmit musím, teď sme třeba naposled dokrmovali večer před spaním :slight_smile: Za chvíli mi přijde kámoška na nehty a pak jedem s prckem na chatu, budu tam spát do zítra a fakt se těším, válečka u bazénu, večer u krbu :slight_smile: zase tam načerpám síly! Krásnej víkend všem a sem zvědavá, kdo do zítra porodí :wink:
27. črc 2012 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Fůůůůůůůůůůj Paroubek :grinning: :grinning: :grinning: !
Tak ale to je jen monitor né,koukat na tebe nebude :wink: ! Nebo???
27. črc 2012 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ty se máš s prckem na chatu,já se na tohle už taky moc těším :slight_smile:! Letos už to ale asi nestihnu,teď budu ještě týden přenášet :angry: a konec šestinedělí se mi tak posune na konec září,to už chata u vody asi nehrozí :cry: :cry: :cry: ! Nějak špatně jsme si s přítelem ten porod naplánovali :grinning: :grinning: :grinning:!
Tak hezký víkend na chatě a pohodu :slight_smile:
27. črc 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Však můžeš jet i v šestinedělí ne?my taky byli u tchánovců na chalupě dva víkendy a pohoda, pro mě to tam byla spíš úleva, nemusela sem vařit a tak :slight_smile:
27. črc 2012 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Nám taky spí po nutroši jako andílek :slight_smile: přs den kojím a dám jednu dávku nutroše a večer na spaní.Přijde mi po tom hrozně klidnější...nevím čím to je.Si koupím tu dubovou kůru na to asi...pělně to bolí na wc :unamused: Tak si užij víkend,já budu zalezlá doma..přítel musí ítra na 12ku do práce :frowning2:
27. črc 2012 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu No tohle je ale trošku jiná chata,není tam pořádná sprcha,jen venku je barel a pokud nesvítí sluníčko,tak je voda ledová :frowning2: ! No a hlavně nemáme zatím ani cestovní postýlku a musela bych sebou táhnout vaničku,no bylo by to dost komplikované! To šestinedělí bych asi radši byla doma i kvůli sobě :slight_smile:! Prostě letos si budeme užívat domácí pohodu :grinning:
27. črc 2012 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 ta i nepomohla, ani Faktu :frowning2:
@teddylu tak to jo, není nad pohodlí :slight_smile: mě se nejdřív s ním nikam na noc nechtělo a pak sem byla ráda :slight_smile: teď z domu utíkám co nejvíc, protože jak sem doma, tak furt uklízím :angry:
27. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 a když dáváš večer nutroš, tak nekojíš?
27. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahaa :unamused: kojím...udělám z 65 ml nutroš,to mu dám vypít a pak na 5-10 minut prso,u toho si usne a pak už spí :slight_smile:
27. črc 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 a dávám normálně z flašky...dr.říkala at to dávám stříkačkou,aby se neodstavil,ale myslím že když i kojím tak to snad bude dobrý
27. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás je taky šílené vedro, hrůza :frowning2: hned bych si šla zaplavat! @teddylu Moc s tím rozběhem porodu nepočítám, vůbec se nic neprojevuje, ach jo :unamused: Jsem zvědavá kdo znás + @alemari bude první :wink:
27. črc 2012 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax Já myslím,že první budeš ty :wink: ! Mě je dnes abnormálně dobře,nebolí mě vůbec nic! Už ani ty poslíčky nemám :cry: ! Já rodím až v půlce srpna :grinning: :grinning: :grinning:
Už jsem z toho ale taky zoufalá,mamka měla včera svátek a přála si,abych porodila,že by se jí to dobře pamatovalo :wink: no a mě se líbí dnešní datum,ale taky z toho nic nebude. Chtěla jsem tam mít aspoň tu sedmičku!
No já si ten můj porod tipuju tak na 5.8,tak schválně :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky,čím dokrmujete miminka?
27. črc 2012 v 11:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak to máš dobré, že přítel aspoň vstal a chopil se povinnosti muže - tj. bránit ženu před zlým a zákeřným hmyzem. Já vždycky najdu doma nějakého obrovského pavouka, kterých se štítím a když jdu manžela budit, aby s ním jako teda šel rychle zatočit, než někam zaleze (a v noci vyleze a poleze rovnou na mě, samozřejmě :grinning:), tak se většinou dočkám odpovědi, že nikam nejde, protože přece spí.
27. črc 2012 v 11:35  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna No ještě abych to saranče musela nahánět já fuuuj :grinning: ! Taky to bylo o fous,skoro mi přistálo na hubě,to bych asi porodila v posteli :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: .
27. črc 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@chezzule nutrilon 1
27. črc 2012 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak jak si dopadla,pořád tu nemáme žádnou zprávu :wink:???
Já jedu za hodinku,ale nevím,nevím,přítel má v autě rozbitou klimošku,tak to tam dojedu vařená :frowning2:! Máme tu 30 ve stínu :angry: :angry: :angry:.
27. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu ted jsem dojela, točili jsme 2x,nemohli jsme to udržet. Nakonec mě vzala mladá dr. odhad 3300g+- 500g, ptostě naprosto ořesný odhad:grinning: v pondělí kontrola:slight_smile: jdu si lehnout, taky je tu horko:frowning2:
27. črc 2012 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax holky, netrhejte partu, budem rodit ve stejný den:slight_smile:
27. črc 2012 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj čekatelky,tak ta vaše soutěž kdo z koho začíná být opravdu hodně napínavá :wink:
27. črc 2012 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 já přemýšlím, jestli náhodou ta srpnová už nebude diskvalifikována :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile:
27. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu koukám, koukám, ty jsi si ten Jadran nějak vysnila....i sarančata už vidíš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2012 v 15:31  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Nás nedočkavky,které jsme rodily už v červnu jste taky neodepsali :wink: takže i srpen se počítá :grinning:
27. črc 2012 v 16:24  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak já už jsem taky dojela domů a dnešní monitor prý v naprostém pořádku :slight_smile: . No ale co se mi nestalo v nemocnici na záchodě! Šla jsem se ještě před monitorem vyčůrat,páč jak furt piju,tak furt chčiju :grinning: a tak jsem stáhla sukni dolů a jak nad tím záchodem stojím a ty proudy tečou do mísy,tak se mi změnil směr a celou sukni jsem si počůrala :grinning: :grinning: :grinning: ! No já myslela,že mě odvezou,ta béžová sukně celá mokrá,tak jsem stáhla sukénku,vyprala a sušila jí asi 10 minut pod tím fukarem,jak se suší ruce. No byla jsem z toho spocená až na zádech :cry: :cry: :cry: ,tak jsem si říkala,to bude ten monitor vypadat. Přítel už chtěl někoho volat,že asi rodím na záchodě,no já tam byla dobrých 20 minut.
27. črc 2012 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
27. črc 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Co jste nemohli udržet,tep?? Malá vám vypadávala jo? Já se dnes ptala sestry,jestli už je tam nával,když zavřeli ty Vary a prý zatím ne,pohoda :slight_smile:! Já mám kontrolu v úterý,třeba do té doby porodím :wink: . O víkendu slouží ten můj hodný doktror,dnes mě zdravil,šel po noční domů,slíbil mi krásné a malé stehy,když mě bude šít :grinning:!
Jo a srpnová se taky počítá,přesně jak píše @domca06 :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
27. črc 2012 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
a muze se soutezit v zastoupeni? :grinning: :grinning: :grinning: ze bych tu hrala o ten zajezd za @bruni :sunglasses:
27. črc 2012 v 17:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek