Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
ajuse21
27. črc 2012
jo a udělaly se mi hemeroidy ]-( co s tím mám dělat 😞
alemari
27. črc 2012
@gable samozřejmě že Vojtovi!!! Ale jak tak koukám, dneska na mě čeká nějaký spíše Paroubek😃
yesu
27. črc 2012
@teddylu to teda jo! po nutrošu spí jak šípková růženka 😃
@ajuse21 no tak s tím já bojuju už přes měsíc, každá návštěva záchoda je pro mě utrpení! už sem měla dvě masti, teď léky a nic nepomáhá, příští týden asi budu muset někam k doktorovi 😞
yesu
27. črc 2012
Holky, tak se snažím hlavně kojit, ale někdy dokrmit musím, teď sme třeba naposled dokrmovali večer před spaním 🙂 Za chvíli mi přijde kámoška na nehty a pak jedem s prckem na chatu, budu tam spát do zítra a fakt se těším, válečka u bazénu, večer u krbu 🙂 zase tam načerpám síly! Krásnej víkend všem a sem zvědavá, kdo do zítra porodí 😉
teddylu
27. črc 2012
@alemari Fůůůůůůůůůůj Paroubek 😃 😃 😃 !
Tak ale to je jen monitor né,koukat na tebe nebude 😉 ! Nebo???
teddylu
27. črc 2012
@yesu Ty se máš s prckem na chatu,já se na tohle už taky moc těším 🙂! Letos už to ale asi nestihnu,teď budu ještě týden přenášet ]-( a konec šestinedělí se mi tak posune na konec září,to už chata u vody asi nehrozí 😢 😢 😢 ! Nějak špatně jsme si s přítelem ten porod naplánovali 😃 😃 😃!
Tak hezký víkend na chatě a pohodu 🙂
yesu
27. črc 2012
@teddylu Však můžeš jet i v šestinedělí ne?my taky byli u tchánovců na chalupě dva víkendy a pohoda, pro mě to tam byla spíš úleva, nemusela sem vařit a tak 🙂
ajuse21
27. črc 2012
@yesu Nám taky spí po nutroši jako andílek 🙂 přs den kojím a dám jednu dávku nutroše a večer na spaní.Přijde mi po tom hrozně klidnější...nevím čím to je.Si koupím tu dubovou kůru na to asi...pělně to bolí na wc :-| Tak si užij víkend,já budu zalezlá doma..přítel musí ítra na 12ku do práce 😞
teddylu
27. črc 2012
@yesu No tohle je ale trošku jiná chata,není tam pořádná sprcha,jen venku je barel a pokud nesvítí sluníčko,tak je voda ledová 😞 ! No a hlavně nemáme zatím ani cestovní postýlku a musela bych sebou táhnout vaničku,no bylo by to dost komplikované! To šestinedělí bych asi radši byla doma i kvůli sobě 🙂! Prostě letos si budeme užívat domácí pohodu 😃
yesu
27. črc 2012
@ajuse21 ta i nepomohla, ani Faktu 😞
@teddylu tak to jo, není nad pohodlí 🙂 mě se nejdřív s ním nikam na noc nechtělo a pak sem byla ráda 🙂 teď z domu utíkám co nejvíc, protože jak sem doma, tak furt uklízím ]-(
yesu
27. črc 2012
@ajuse21 a když dáváš večer nutroš, tak nekojíš?
ajuse21
27. črc 2012
@yesu ahaa :-| kojím...udělám z 65 ml nutroš,to mu dám vypít a pak na 5-10 minut prso,u toho si usne a pak už spí 🙂
ajuse21
27. črc 2012
@ajuse21 a dávám normálně z flašky...dr.říkala at to dávám stříkačkou,aby se neodstavil,ale myslím že když i kojím tak to snad bude dobrý
lejlax
27. črc 2012
Ahoj holky, u nás je taky šílené vedro, hrůza 😞 hned bych si šla zaplavat! @teddylu Moc s tím rozběhem porodu nepočítám, vůbec se nic neprojevuje, ach jo :-| Jsem zvědavá kdo znás + @alemari bude první 😉
teddylu
27. črc 2012
@lejlax Já myslím,že první budeš ty 😉 ! Mě je dnes abnormálně dobře,nebolí mě vůbec nic! Už ani ty poslíčky nemám 😢 ! Já rodím až v půlce srpna 😃 😃 😃
Už jsem z toho ale taky zoufalá,mamka měla včera svátek a přála si,abych porodila,že by se jí to dobře pamatovalo 😉 no a mě se líbí dnešní datum,ale taky z toho nic nebude. Chtěla jsem tam mít aspoň tu sedmičku!
No já si ten můj porod tipuju tak na 5.8,tak schválně :-N :-N :-N :-N :-N :-N
chezzule
27. črc 2012
Holky,čím dokrmujete miminka?
zlatelevizeedna
27. črc 2012
@teddylu Tak to máš dobré, že přítel aspoň vstal a chopil se povinnosti muže - tj. bránit ženu před zlým a zákeřným hmyzem. Já vždycky najdu doma nějakého obrovského pavouka, kterých se štítím a když jdu manžela budit, aby s ním jako teda šel rychle zatočit, než někam zaleze (a v noci vyleze a poleze rovnou na mě, samozřejmě 😃), tak se většinou dočkám odpovědi, že nikam nejde, protože přece spí.
teddylu
27. črc 2012
@zlatelevizeedna No ještě abych to saranče musela nahánět já fuuuj 😃 ! Taky to bylo o fous,skoro mi přistálo na hubě,to bych asi porodila v posteli :-N :-N :-N .
ajuse21
27. črc 2012
@chezzule nutrilon 1
teddylu
27. črc 2012
@alemari Tak jak si dopadla,pořád tu nemáme žádnou zprávu 😉???
Já jedu za hodinku,ale nevím,nevím,přítel má v autě rozbitou klimošku,tak to tam dojedu vařená 😞! Máme tu 30 ve stínu ]-( ]-( ]-(.
alemari
27. črc 2012
@teddylu ted jsem dojela, točili jsme 2x,nemohli jsme to udržet. Nakonec mě vzala mladá dr. odhad 3300g+- 500g, ptostě naprosto ořesný odhad:-D v pondělí kontrola🙂 jdu si lehnout, taky je tu horko😞
alemari
27. črc 2012
@lejlax holky, netrhejte partu, budem rodit ve stejný den🙂
domca06
27. črc 2012
Ahoj čekatelky,tak ta vaše soutěž kdo z koho začíná být opravdu hodně napínavá 😉
alemari
27. črc 2012
@domca06 já přemýšlím, jestli náhodou ta srpnová už nebude diskvalifikována :-N :-N :-N
alemari
27. črc 2012
@teddylu koukám, koukám, ty jsi si ten Jadran nějak vysnila....i sarančata už vidíš :-p
domca06
27. črc 2012
@alemari Nás nedočkavky,které jsme rodily už v červnu jste taky neodepsali 😉 takže i srpen se počítá 😃
teddylu
27. črc 2012
@alemari Tak já už jsem taky dojela domů a dnešní monitor prý v naprostém pořádku 🙂 . No ale co se mi nestalo v nemocnici na záchodě! Šla jsem se ještě před monitorem vyčůrat,páč jak furt piju,tak furt chčiju 😃 a tak jsem stáhla sukni dolů a jak nad tím záchodem stojím a ty proudy tečou do mísy,tak se mi změnil směr a celou sukni jsem si počůrala 😃 😃 😃 ! No já myslela,že mě odvezou,ta béžová sukně celá mokrá,tak jsem stáhla sukénku,vyprala a sušila jí asi 10 minut pod tím fukarem,jak se suší ruce. No byla jsem z toho spocená až na zádech 😢 😢 😢 ,tak jsem si říkala,to bude ten monitor vypadat. Přítel už chtěl někoho volat,že asi rodím na záchodě,no já tam byla dobrých 20 minut.
segra_bruni
27. črc 2012
@teddylu 😃 😃 😃
teddylu
27. črc 2012
@alemari Co jste nemohli udržet,tep?? Malá vám vypadávala jo? Já se dnes ptala sestry,jestli už je tam nával,když zavřeli ty Vary a prý zatím ne,pohoda 🙂! Já mám kontrolu v úterý,třeba do té doby porodím 😉 . O víkendu slouží ten můj hodný doktror,dnes mě zdravil,šel po noční domů,slíbil mi krásné a malé stehy,když mě bude šít 😃!
Jo a srpnová se taky počítá,přesně jak píše @domca06 :-p :-p :-p
segra_bruni
27. črc 2012
@teddylu
a muze se soutezit v zastoupeni? 😃 😃 😃 ze bych tu hrala o ten zajezd za @bruni 😎