• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@segra_bruni Jó to nevím,to se musíš zeptat @alemari,tak vyhlásila tu soutěž :grinning: :grinning: :grinning: ! No ale někdo tu psal něco o sponzorování né :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ?
27. črc 2012 v 17:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu mám moc vody, takže utíkala:slight_smile:
27. črc 2012 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak asi bude třeba jí trošku upustit né :grinning: :grinning:?
27. črc 2012 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Dnes jsem zrovna plínky kupovala,brala jsem Happy a Huggies bílý,zelený Pampers,střídám je,vyloženě nám zatím žádný nevadí a zkoušíme,měníme plínku cca po 2hod.To Ti povím,že si teda užiješ,já myslela,že už máš hotovo :grinning: :confounded: .Taky už bych chytla nerva a vysvětlila bych jim to a že to taky umím :grinning:,udělala jsi dobře ,Pít se snažím,ikdyž teď lítám,snažím se poklidit,když ,tak je vzteklý,tak jsem mu usne a zapomínám :stuck_out_tongue_closed_eyes: .Teď jsem si zrovna řekla,že už dnes na všechno z vysoka prdím a sedla jsem ke koníkovi.Dokrmila jsem malou,Danda mi udělal salát do postele z mozarelly,je to zlato a končím.Přítel je dnes už nevrlý 1,5hod.malou hlídal než jsem přijela,protože v tom hicu jsem říkala,že do auta malou ne a nespala mu a doted je vzhůru,tak jsem ho sesula :grinning: aje klid, malá už mi usíná na bříšku :wink:,tak snad už bude hodná,dnes nemá svůj den :grinning: :grinning: :frowning2:.Je to prdolka,myslela jsem si,že tu zprávu Ti nedopíšu :grinning:.

:grinning:
27. črc 2012 ve 20:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu a víš, že by se mi to líbilo? Měla jsem hodně vody i u těch dvou, po prasknutí mi zbyla jen taková malá šiška :grinning:
27. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Já ji na spinkáni neztahuji,myslíš,že by to bylo lepší,i v tom hicu jooooooooo :wink: ?
27. črc 2012 ve 21:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Joooooooooo a nebyly jsme domluvené,že jdeš dnes rodit :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ?
27. črc 2012 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @teddylu Netrhejme partu, dejme si to na stejný den a společně pojedeme na ten výherní zájezd :grinning: Myslím si, že mě vyvolání nemine, malá se tam občas protáhne, zavrtí a dobrý :sunglasses: Vidím to, že v pondělí po kontrole nastoupím do nemocnice :unamused: a bude to....
27. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax No tak to ale já mám smůlu,pokud ti to vyvolají v pondělí :frowning2: ! Já mám kontrolu až v úterý a doktor se na vyvolání netvářil a to úterý budu jen dva dny po termínu,tak to si ještě tak týden počkám :grinning: . Leda by to v pondělí přišlo samo,má se prudce ochladit,tak třeba při té změně tlaku se malá rozhodne :wink: :wink: :wink:
27. črc 2012 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Nevím jestli to bude v pondělí možné je i úterý, tak uvidíme, třeba se trefíme a Barča si uvědomí, že nechce být pozadu :wink:
27. črc 2012 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca já se úplně stydím :pensive: Budu dělat vše proto sbych to do půlnoci stihla :grinning:
27. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca v tom horku asi jen do plínečky, ale určitě by se nebudila, ale ty píšeš že je hodné miminko tak proč jí prudit :grinning:
27. črc 2012 ve 21:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari To máš co dělat :grinning: takže za dvě hoďky nám dej vědět :wink: Upřimně, záviděla bych Ti!
27. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari tak doktor podobný Vojtovi Dykovi,jo? To už bych stála s taškou u porodnice :slight_smile:
28. črc 2012 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 červencovky budou mít velké rozpětí,já jsem začala v květnu a @teddylu, @alemari a @lejlax to ukončí v srpnu :grinning:
28. črc 2012 v 07:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@alemari
Ahojky,tak co,stihla jsi to nebo néééééééé :grinning: ?
28. črc 2012 v 08:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
To je fakt :grinning: :grinning: :grinning: ,je to mazec :grinning: :wink: .
28. črc 2012 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Kdyby nechtěla spinkat,tak to zkusím :slight_smile: a uvidím.To víš,že má své dnyako třeba včera :unamused: ,ale kdo je nemá,chce to trpělivost :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink: ,ale je to můj miláček :slight_smile: .
28. črc 2012 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Ani já jsem ten hezký datum nestihla :cry: ! No ale v noci už jsem myslela,že to na mě přišlo. Začalo mě dost bolet břicho,měla jsem šílený tlaky na konečník a bylo mi na zvracení. Tak jsem se ve 2h vyloudila do koupelny,ale tam se po 10 minutách nic nekonalo,tak jsem párkrát prošla byt a zase si lehla a jak jsem to panečku pěkně zaspala a zase nic :frowning2: !
28. črc 2012 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
@alemari
Dobré ráno :slight_smile:.
Tak jak to u vás vypadá po noci? Já planý poplach,ale nakonec jsem to zaspala :cry: :cry: :cry: !
Dnes se máme s pupíčkama opět na co těšit :angry: ! Už teď je tam příšerně blééé. Kdybych se aspoň mohla koupat,tak bychom jeli na chatu,ale riskovat zánět :frowning2: ???
Takže celý den opět doma u TV a PC :confounded:
28. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda,tak rodí někdo :grinning: ?
28. črc 2012 v 08:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budu muset zase dokrmit...malej řval pokejní jak tygr,tak jsem zkusila odsát z prsa ze kterýho nepil a za 15 minut ani ne 20 ml :frowning2: ..takže bud nemám žádný mlíko nebo blbě odsávám.
28. črc 2012 v 08:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu taky se nevykoupu...celý léto s vložkou :unamused: i když už jen trocu špiním,ale stejně...a v tomhle vedru s malým ani nikam nemůžu jít a přítel na 12ce v práci,takže budu celý den doma zalezlá :unamused:
28. črc 2012 v 08:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Přidám se,přítel odjíždí celý vikend slavit prcka,já i teď ráno mám v bytě 28 st a bude hůř. Malý Bobo je silně neklidny,mlíka mám sice dost,ale pije co půl hodiny,od 6 se ho snažím uspat,teď to teprve vypadá nadějně. Známý nám slíbil přenosnou kllimosku,tak jsem zvedava,o kolik to srazí teplotu,večer jsme tu melai 32. Podkroví je hezká věc,ale ne v létě...
28. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax nestihla, představ si to že já jsem něco nestihla :sweat_smile: ale, neteř má dnes oslavu, aspon si ještě dám něco z grilu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2012 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable jo, jako Dyk, ale mě se Dyk nelíbí :confounded: ty vychrtlé protáhliny s cigárkem v koutku mě nidky nebraly :stuck_out_tongue_closed_eyes: je tam ještě jeden dr. podobný na Tánu Vilhelmovou, tak si říkám, jestli ti dva doktoři spolu něco nemají :grinning: :grinning: :grinning:.
To by tam musel být dr.odobný na Šebrleho...abych stála s taškou někde u vrátnice :dizzy_face: Máme tam jen zřízence, no celý Liška :sweat_smile:.
28. črc 2012 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu u nás ani poplach, nic, jen už mám chut na víno, červené, mám tam tolik flašek...asi je budu muset poschovávat aby mi je nevychlastali při zapíjení :grinning: :grinning: :grinning: dneska si vygruntuju, dokud je chládek, nemám ještě ani tu kolebku nachystanou :stuck_out_tongue_closed_eyes: třeba to budu mít jako @majinka1981, ta nachystala postýlku a jela :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2012 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
@alemari
tak dobre budu to sponzorovat :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning: ona stejne @bruni ma TP 10.8. a to uz je srpen :unamused: byste nas diskvalifikovaly :unamused: :wink:
28. črc 2012 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no tak zbírej rozumy, pak budeš radit co a jak je nového ve světě dětí :slight_smile: já mám plínečky Pampers, uvidíme. Taky si říkám jak to budou zvlládat chlapi až tu bude řvát mimčo, kdyby jsme byli už ve svém dole, tak by nahoru asi ani nic neslyšeli, ale takto jsme na jednom patře...ale , když bydlí lidi v bytech tak taky slyší všechno, at si zvykají :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. črc 2012 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni řeč jiného kmene, nerozumím ani prd, ale sponzor se vždycky hodí...
28. črc 2012 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek