• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@luciemeli
@bajule No holky tak vás zklamu,ale jsem strašně zvědavá a chci to vědět dopředu, nám řekli zatím tu holčičku na 60 % takže jistota ještě moc není. A na další utz jdeme teďka v květnu, tak nám to snad řeknou na víc procent :slight_smile: Mě se právě nechce kupovat neutrální věci, ráda bych měla jisto i kvůli barvě kočárku. No už to je za chvilku holky, já už se nemůžu dočkat, je tak blízkoa přitom tak daleko co?? :slight_smile:
20. dub 2012 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Šetři se :grinning:. Jakou pak barvou jsi jí natírala?....
Jsem se dnes po dlouhé době dobře vyspala.
Takové chvíle jsou pro mě velice vzácné :slight_smile:
20. dub 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zlatuzka Aha....že by bylo mimčo špatně natočené a nechce ukázat pohlaví?....Snad se vám to podaří...a ukáže Vám to :grinning:. No 60 % je více než 40 % ...Tak se třeba nezmýlí a řekne, že to bude opravdu ta holčička :slight_smile:
20. dub 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatuzka Tak my máme holčičku na 80%,ale při tom velkém UTZ se neukázalo pohlaví,tak mám červíka v hlavě a hlavně už pěknou hromádku růžových hadříků ve skříni :grinning:! těším se na poslední UTZ ve 32 týdnu,ten mám také v květnu,tak snad nám tam tu naší Barborku potvrdí :slight_smile:!
20. dub 2012 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak dnes jsem volala k dr pro výsledky testů na cukrovku a je to dobré,nemáááááááááááááááám :slight_smile:! Tak si můžu pořád dopřávat ty mé koláčové a buchtové snídaně. Vůbec bych si nedovedla představit nemoct jíst cukr,co třeba kafe,čaj,sušenka to bych nezvládla.
20. dub 2012 v 11:54  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli To nám řekli ve 20. týdnu a říkala, že ve 30. by to už mělo být krásně vidět,ale zase mělo pěkně natáhnutý nožičky a nic tam jako pindík vidět nebylo,ale i kdyby se ukázal, tak budeme rádi to je jasný :slight_smile:
20. dub 2012 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Tak 80% to už je lepší než našich 60,ale stejně tech 20 tam ještě pořád vázne. Taky bych radši holčičku,ale tak uvidíme. Ty intervaly mezi utz jsou moc dlouhý :grinning: Já jsem si na ty testy nevolala, říkala mi, že to pošle na gyndu, ale tak věřím, že kdyby tam něco bylo, tak by snad zavolali ne?? :unamused: :wink:
20. dub 2012 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@misa_1 Já právě bordel nesnáším, když sem nebyla těhu, pořád sem poletovala po bytě a něco dělala a teď už si začít zvykat, že tu prostě pořád naklizeno nebude! :confounded:
20. dub 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
@zlatuzka Tak nám řekli ve 21tt holčičku na 90%, potom jsem byla sama ve 24tt, tak to taky pěkně roztahovala nožičky a teď ve středu byla zadečkem moc dole, ale stejně to na kluka prý nevypadalo...za 2 týdny jdu na velký UTZ k jiné doktorce - můj doktor má dovču - tak jsem na to zvědavá :slight_smile:
20. dub 2012 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tak já byla dnes na kontrole,vše ok,pan doktor nám potvrdil holčičku,tak mám radost :slight_smile: A sestřička na mě že ve 28tydnu posílají na cukrovku tak sem objednaná na květen.A to už sem si myslela že nikam nepujdu,když ste všechny psali že už jimáte dávno za sebou a já pořád nic.Tak změna...JInak sme dnes byli objednat kočárek,tak uvidíme kdypak nám příjde :sunglasses:
20. dub 2012 v 17:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: dlouho jsem tu nebyla,neměla jsem pripojení na net-od pondělí ležim v nemocnici na kapačkách :frowning2: mela jsem strevni chřipku a odvodnila jsem se.Tak nas davaji do kupy,ale snad o vikendu pujdeme domu.Koukam,ze probirate pohlaví :slight_smile: my to nevime vubec,ve 20 tt. mimis nechtel spolupracovat a ted v utery jdeme na ten UTZ ve 30 tt. , tak snad se konecne ukaze.Tusim,ze to bude kluk :slight_smile:
20. dub 2012 v 17:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Tý jo... A je všechno v pohodě?
20. dub 2012 v 19:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak dnes nas pustí domů :slight_smile:
21. dub 2012 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 Tak to je dobře :slight_smile:
21. dub 2012 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj :slight_smile: jsem tu nová,mužský má novou práci a já jsem celý dny sama doma s holkou,tak hledám nějaký pokec s maminkama...a chtěla bych se k vám přidat...mám 4letou Natálku a čekáme Kačenku,termíny mám 1. a 5.7....koukala jsem,že řešíte pohlaví,tak muj chlap neustále doufá v kluka,ale jak v 21tt,tak teď 29tt,tam byla vydět akorád krásá buchtička :slight_smile: jinak těhu mám v celku divoký,od příšerných nevolností,dehydratace....přes poslíčky v 19tt,braní Magnéska 4krát 2prášky...pálení žáhy a teď každodeního dvouhodinového usínání,protože slečna se otočila a me to pěkně tlačí :unamused: .....jak si užíváte těhulkování vy?
21. dub 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Jinak postýlku jsem původně chtěla úplně bílou, ale nakonec se mi zalíbila taková jemně béžová, na první pohled je bílá, ale v porovnání s bílou bílá není:slight_smile:
Dneska mě to prodtě nedalo a přidělala jsem nebesa a hrací kolotoč :grinning: Je to tááák krásný :dizzy_face:
21. dub 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@natykata Ahojky :slight_smile: Já si těhu docela užívám, až na ty šílený bolesti zad :rolling_eyes: Ale jinak na ty ostatní trable vždycky u UTZ zapomenu :grinning:
21. dub 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule to já měla první těhu tak krásný,že teď trpím a odpočítávám dny do termínu...ale hlavní je,že už máme vše v pořádku,předčasný porod nehrozí a obě jsme zdraví :slight_smile:
21. dub 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Koukám, ty jsi měla první hodně brzy že?
21. dub 2012 ve 14:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule no..měsíc po porodu mi bylo 17 :slight_smile:
21. dub 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Ahojky, teda ty jsi to stihla brzy, ale jestli jsi to tak chtěla, tak super :slight_smile: My čekáme kluka, přítel je strašně rád a těší se až s ním bude blbnout! Já si těhu užívala tak do půlky, od té doby bolesti zad, špatně spím, ale hlavně se mi zkracuje čípek, takže už sem třetí týden na magneziu(6krát denně) a skoro jen ležím, takže mě to začíná už docela ubíjet!
21. dub 2012 ve 14:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Já jsem do 4měsíce byla jak zmlácená, zvracela jsem jen dvakrát, ale za to mi bylo jak při permanentní kocovině :rolling_eyes: Byla jsem bez nálady, pořád ospalá a nemastná neslaná. Pak se to zlomilo a já si to užívala asi až do 28 týdne, kdy začali bolesti zad. Začala jsem špatně spát díky bolesti a když mě nic nebolí, tak prďa začne kopat :grinning: A to co mě sejří pěkně jsou strie na mém bříšku :frowning2: :cry: Ale jak říkám, po včerejším UTZ je mi to jedno :grinning: Jsem blázen?? :grinning:
@natykata
21. dub 2012 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu ahoj,tak je jasné,že to nebylo plánované...s jejím tatínkem jsem se i pokusili i o společný život,ale po 3letech jsme to vzdali...teď už máme každý svojí rodinku a Natálku si bere každý druhý víkend...já jsem poznala chlapa,se kterým jsem spokojená a šťastná a malou bere jako vlastní..nakonec jsem se rozhodli pro dalšího prcka,protože já jsem druhé chtěla vždycky a on si hrozně přál mimčo... :wink:
21. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule Tak u mě jsou ty záda lepší, ale za to asi může i to, že víc ležím....ale jsem čím dál víc unavená a přejetá tím odpočíváním!!!!Teď sem byla se psem asi 15 min venku a to chození mi na to břicho fakt nedělá dobře, tak si jdu zase lehnout!božeee tohle jestli bude ještě dva měsíce, tak asi umřu!
21. dub 2012 v 15:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata Tak to je fajn, že máš novýho chlapa a tu první bere, toho si važ :slight_smile: :slight_smile: Já chtěla taky dítko vždycky brzy, říkala sem, že to musím stihnout do 25 a to se mi teda povede :slight_smile:
21. dub 2012 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bajule kocovina,to je přesný popis :grinning: do toho jsem jedla jen kyselý...hrůůůza,do třetího těhu mě bude muset nutit :slight_smile: jinak já teda trpím na bolesti kyčlý a kolenou...a strie?ty už mám po natálce-od krku,až po kolena :grinning: :grinning: :grinning: holt oběť za to veliký štěstíčko :slight_smile:
21. dub 2012 v 15:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu já tvrdila,že chci dítě hned po škole,no osud byl rychlejší :grinning: ale jsem tak prostě spokojená a je to to,co mě naplňuje...
21. dub 2012 v 15:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@natykata tak to je důležitý :slight_smile:
21. dub 2012 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@bajule Se máš :grinning: já postýlku budu mít doma až budu s maličkým v porodnici...Takže se manžel ukáže, jak jí umí sestavit :slight_smile:
21. dub 2012 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky dnes ráno jsem si náhrála krátké videjko s pohybama...Tomášek se v půl sedmé nenudil v bříšku... :grinning: se jukněte na moje amatérské vydejko http://www.youtube.com/watch?v=XhhagdT16L0
21. dub 2012 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek