• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@ajuse21 Tak to jsme na tom stejně,přítel je taky celý den v práci,Domču odvezl ke svým rodičů,takže jsme s frajerkou sami dvě doma,aspoň kdyby spal,abych si něco mohla dělat.Ale musím říct,že noc byla celkem luxusní,usnula asi v deset a spala do pěti a pak teda nemohla usnout tak jsem si ji nastěhovala do postele a tam spala do půl 9.Nějak nad ránem k nám do pelechu dorazil i Domča,takže jsme tam byli všichni čtyři naskládaný jak sardinky :grinning: asi budem muset k tomu našemu letišti ještě přistavět :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
Přes den budem též zalezlý doma,až večer asi zajdem na chvíli k mamce.Ta jde přes den na plovku,ale já s malou v tomhole vedru budu radši doma,i když ve čtvrtek nám skončilo šestinedělí :slight_smile:
28. črc 2012 v 10:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari tak jsem si precetla clanek o porodu @majinka1981 ... @bruni tak snad ani si to necti ...
kdo rodi vic jak 4h je u mne statecna zena hodna obrovskeho obdivu a chlap u porodu taky /ten teda u kazdeho :wink: /
postavte postylku ... pohladte brisko ... a prasknuti plodovky je zaruceno :slight_smile:
28. črc 2012 v 10:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni plodovka nepraskne, s tím jsem tak nějak smířená, jdu na tu kolébku...a chlap u porodu je přirozená věc, ten co nejde si ženu a dítě prostě nezaslouží.
28. črc 2012 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@kamino taky jsme vzhůru od 6 a furt nespí...chce furt jíst a pak řve nebo blindí a pořád dokola :confounded: usnul by mi v kočárku,jenže venku je na padnutí...to jsme byli včera a byl chudinka zpocenej.
@domca06 malej taky nespí...takže je tady bordel a nic hotovýho :unamused: v noci mi spí dobře,ale přes den ani omylem a pak je přetaženej a protivnej...a furt chce prso a pak se přejí a poblindí se a je mu špatně.koupim si na něj tu klokanku,jinak tady nic neudělám :grinning:
28. črc 2012 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
To jsem zvědavá,kdy se rozhoupeš :grinning: ?Dnes je děsně,byla jsem s malou ráno venku a přišla jsem vyřízená,dnes už nevylezeme :grinning: .Už,aby jste to měly za sebou,musí Vám být děsně :confounded:,holky.
28. črc 2012 v 10:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@ajuse21 No tak to jsem přesně říkala já včera,že si koupím na ní nějakou klokanku nebo šátek a budu jí v tom přes den nosit abych něco mohla dělat.Teď teda spí,ale včera dopol.taky spala a pak byla celý odpol.vzhůru,spánek jen po chvilkách,jinak řev a řvala i v kočáře...když jsme šli navečer tou muzikou potěšit mamku tak mi říkala,že seděla v obýváku v křesle a slyšela řev a tak si říkala,že jdu určitě já s Laurinkou :grinning: :grinning: :grinning: a to moje mamka bydlí v 7.patře :grinning: :grinning: :grinning: Malá když spí tak je to naprostej andílek,ale jak je vzhůru tak větší část svého bdění probrečí a že teda umí ječet :angry: Přesně jak u tebe,uklidní ji prso,tam by mohla bydlet na tý koze :grinning: :grinning: :grinning: ale pak blindí,škytá,kroutí se....a pak zase hledá...ale přibývá tak málo by mít neměla,jen je to závislačka :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem holky pěkně vytuhla :slight_smile:! Přítel mě pořád přemlouval,abychom jeli na chatu,že si tam ugrilujeme k obědu lososa a brambor,ale mě se tak nechce :frowning2:! Kdyby měl v autě funkční tu klimošku,tak ještě,ale to bych se tam upekla :angry: ! Tady už začíná foukat větřík a ve 14h mají přijít první přeháňky a bouřky,tak to jsem zvědavá :slight_smile: .
28. črc 2012 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Já jsem se rozhoupala tak akorát v síti na balkóně :grinning:! Přemlouvám Barču,že už jí chce me s tatínkem vidět,ale ona nic :cry: . Jo ale přítel mi to zakřikl,když jsem mu včera večer řekla,že asi rodím,tak mi řekl,až ráno,ať se ještě vyspíme :confounded: a když jsem chtěla zase v týdnu,tak říkal nechte si to holky na víkend a malá to slyší a proto teď nechce ven :grinning: !
28. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Přítel má taky plnou špajz,pořád od někoho a v práci dostává nějaký vína. Má tam i takový krásný flašky a jednu,co si nechává na počest,až se malá narodí :slight_smile:! Já na víno moc nejsem,ale on si ho umí vychutnat,já tak svařáček a pořádně sladkej :grinning: ! A to on mě žene,když se ho zeptám,jestli mi nějaký vínko na něj dá :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,to mi radši zajede koupit do Kauflandu něco levnýho :grinning: .
Já bych taky nachystala postýlku,ale ono se to nemá dopředu nebo??? Mám tam matraci ještě v igelitu,jinak nic!
28. črc 2012 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 to je jako u nás...když spí je to můj andíleček :grinning: ale přes den prostě spát nechce,jen chvíli...max.2 hodky a to ho uspí pouze zaplej vysavač nebo i koza...ale jak ho od ní dám pryč,tak ječí,holt koza je jeho nejlepší kamarádka :grinning: Jako ten šátek bude nutnost,protože bych nad ním mohla stát celej den nebo jen kojit a občas uklidit a uvařit musim.Jinak nám taky přibývá :wink: Ted chvíli usnul,zapla jsem mu vysavač,tak se jdu rychle najíst a pověsit prádlo,protože hned bude vzhůru :angry:
28. črc 2012 v 11:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 To jsou kšefty,to jsme si ten konec těhotenství měly naplánovat na jaro :grinning: :grinning: :grinning: ! Už bychom to měly za sebou i šestinedělí a užívaly si léto s miminkama. No holt až příští rok,ale to už bude veselejší :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: . Letos musíme vydržet :frowning2: .
28. črc 2012 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Sbírám rozumy a pak Ti dám vědět,ju :wink: ?To jo,nebudeš to mít lehký,ještě s tím Vaším předěláváním,to je mazec,ale co se dá dělat :cry: .Zvykat si musejí,přítel se ještě musí učit na testy,tak je toho na něj moc a já taky úkoluju,ale jen trošičku :grinning:.Včera si chtěl zahrát,tak byl nervní,tak jsem mu to vysvětlila a je klid :grinning:.Já když se na....tak to stojí za to :grinning:.Kluci to u Vás zvládnou,stejně jim nic jiného nezbyde :grinning:.U Tebe jak,nechystáš se?
28. črc 2012 v 11:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Taková pohodička :wink: .
28. črc 2012 v 11:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
Ahojky!S koupáním máme letos utrum :cry: ,vynahradíme si to příští rok :wink: .Já jsem byla s malou venku hned ráno a už to bylo děsný,vydržíme doma,holt.Malá od vřerejška taky pořád papá,nic jiného nedělám než kojím a kojím,asi má hladové dny :grinning: .
28. črc 2012 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino
Já mám malou taky neklidnou a pořád papáme,určitě je to tím počasím.Ted jsm ji dala do nejchladnější místnosti a usnula,nedivím se jim,je hrozně :frowning2: .My máme v baráčku 26stupňů.
28. črc 2012 v 11:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Vínko si schovej,taky si dáš.Elišce se v kolébce vůbec nelíbí :frowning2: .Co budeš gruntovat?
28. črc 2012 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Včera malá celý den taky nic moc,ale usnula o půl 10 a spinkala do čtvrt na 4 a po papání spinkala do 7,tak se dospinkala a já taky :grinning: .
28. črc 2012 v 11:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já mám kolébku, starší, protože se mi nechce postýlka skládat nahoře a porom jí rozmontovat a skládat dole...asi chápeš :wink: ale postýlku jsem nachystanou u kluků měla,vím že se to říká, ale to se říká i o kočárku a věcech, no kdybych to pak asi stihla!!!
Víno sladké? Ty jsi barbar matko!!! Já jsem labužník, ani na mě nesmí nikdo při prvním doušku promluvit, proto piju večer, až děti spí, naučil se i mužíček ale ten to pije jak vodu, pak usne :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca gruntovat? No nevím pravda kde začnu:grinning: Chtěla jsem dát do pořádku tu kolébku, ale když se to nemá tak co mám dělat :sweat_smile: Potřebuju povytírat, je to od té omítky roznesené všude. Ale co mě štve nejvíc je to mytí nádobí, to mě tak bere!! :rolling_eyes:Myčku mám dole v nové kuchyni, nahoře dřes, a ještě tak debilní, zastrčený dozadu a krátký kohoutrek, s tím břichem s e přes to musím nahýbat, už mě z toho normálně bolí i záda! :angry:
28. črc 2012 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Jo tak to chápu,tak já tu postýlku asi navečer taky ustrojím,třeba to Barču nakopne a pojedeme :grinning: ! Když už je to skoro v termínu,tak to asi nevadí,ty pověry platí hodně dopředu,aby se nerodilo předčasně,což u nás už nehrozí :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
Hm s tím vínem máš pravdu,ale trpké to ani nepolknu :confounded:!!! Pro mě když už dobré pití,tak třeba Baileys :wink:,no ale někdo ty hubolepy nemá rád :grinning: ! Jinak mám ráda kokteily s vodkou,různé druhy jujce a kokosový sirup :dizzy_face: . Prostě všechno na slaďoučko :wink: !
28. črc 2012 ve 13:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No u mě je problém,že jsem noční sova,takže chodím spát až po půlnoci a to jsem si slibovala,že až se malá narodí tak budu chodit dřív :wink: Ale ráno se pak nejsem schopná vykopat z postele. :grinning:
28. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Fuj když čtu jak myješ nádobí,tak jsem si vzpoměla,jak jsme ho skoro rok myli tady v novém bytě v koupelně ve vaně :angry: :angry: :angry: ! To byla pecka a záda jsem si tam taky dodělala,pořád skloněná ve vaně!!! Pak, když nám dodělali linku,tak jsem byla tak zblblá,že jsem kolikrát s nádobím(hrnkem,talířem) letěla do koupelny. Nebo i natáčet vodu do rychlovarky :grinning: !
Už abys to měla hotové,pak mi musíš poslat fotečku i koupelny :wink: :wink: :wink:
28. črc 2012 ve 13:41  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari no všichni hrají v komediích,tak máš zaručeno,že to nebude žádné drama :grinning: Mě se líbí vysocí tmavovlasí chlapi s hranatýma ksichtíkama :slight_smile: proto mám doma malinkého modrookého plavovláska :grinning: a v postýlce jeho malilinkatou kopii :grinning:
28. črc 2012 ve 13:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@domca06
@eliskarenca holky,já na plavčení spoléhám až příští rok. Po šestinedělí mám dávno, táta by pohlídal.... ALE barvou i konzistencí těla neskutečně připomínám tvaroh,takže budu pěkně doma schovaná i se sádelníčkama po těle a doufám,že se dám dokupy do příštího léta :grinning: jak by k tomu Tomášek přišel, kdyby ho na plovárně doprovázela taková bílá velryba ? :sunglasses:
28. črc 2012 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Já jsem včera po večerním kojení taky zkoušela odsávat a zase na mě z toho padla deprese... kdyby 20ml, ale já jsem neměla snad ani 5 z obou prsou. To mi pak může každý říkat, jak se nemám stresovat, že pokud malý kaká a čůrá, tak mlíko je... takže jsem mu na noc dala 65ml Nutrilonu.
Dětská doktorka mi říkala, že ho v noci na kojení budit nemám, ale nevím nevím... dneska spal od těch 23.00 skoro do 05.00. Vím, že je to pro spoustu lidí sen, ale já jsem stejně od jedné byla vzhůru, protože si tak pobrukoval a mrněl (se zavřenýma očima) a byla jsem nervózní, že se nebudí na jídlo :frowning2:. To naše miminko snad nemá vůbec potřebu jíst... na krmení se nebudí sám ani ve dne, u prsa moc nesaje, spíš pospává. Ach jo... naše dětská doktorka bude mít ještě dva týdny dovolenou a na kontrolu půjdeme až pak někdy. Včera jsem ho po pár dnech zvážila před koupáním - nahatého - a nemá ještě ani porodní váhu, za týden, co jsme přišli z porodnice přibral 80 g, což se mi zdá málo.
No, jsem z toho pořádně na nervy.
28. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable Kašli na lidi, jestli se můžeš už koupat, tak jdi :slight_smile:.
28. črc 2012 ve 14:15  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 přesně tak,to vedro nás zabije. Kamarád se slitoval a zapůjčil klimosku,tak tu máme,místo 34 st jen 30. Mám ji jen v obýváku,mám strach ji dat do ložnice kvůli malému,nevím,kdy byla naposledy cistena a nerada bych,aby prcek něco chytil...ale i tak to pomáhá:wink:kazdopadne Bobo pije jak duha,nejdéle po hodině.
28. črc 2012 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Včera jsme vzali syna za kultůrou a jak se nám odvděčil.... bééékal a bééékal. Byli jsme v lázeňském parku,probíhalo tam dřevosochání a nějaký doprovodný program, grilovačka, papačka, chlastačka... a hrálo country. Synáčkovi tento styl hudby zřejmě nevyhovuje. Jakmile jsme se totiž dostali z dosahu hudby, tak byl v klldu :grinning: tatínek, starý pankáč je z toho nadšený a kdyby teď slyšel, že máme puštěné óčko hity, tak by zaplakal :grinning:
Jinak malý byl včera taky nějaký akční, nic se mu nezdálo, nic se mu nelíbilo, ale bylo to hodně i tím horkem, dneska jsme zavření doma, na balkoně taky protestoval,tak je v pelechu a já místo toho,abych šla s ním,tak čučím na netu :unamused:
28. črc 2012 ve 14:17  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna domlouvali jsme se s tátou,že bychom vyrazili jen k řece,aby tam mohl být malý zaparkovaný pod stromem,ale jsou strašné horka,tak radši dám třikrát sprchu doma, než pak poslouchat a utišovat malého rozpařeného vřešťála :grinning:
28. črc 2012 ve 14:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable To je jasné, mně malého taky vozila maminka dopoledne ve stínu a teď odpoledne čekám, až nebude takový hic (jestli se vůbec dočkám) a zaparkujeme se na zahradu pod strom. Až teda provedu další pokus o nakojení, to je takový náš soukromý boj :grinning:.
28. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek