• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@zlatelevizeedna Moc ti drzim palce,aby se ti kojeni rozbehlo,přítele máma neměla mlíko ještě 3 týdny po porodu,už byla zoufalá a po měsíci stálého prikladani se to rozbehlo. Nám v porodce říkali,ze máme přikládat co nejčastěji,třeba každou hodinu,ze se to většinou nastartuje. Taky chtěli,abychom ty drobky budili na kojeni nejdéle po 3,5 hodinách...moc drzim palce !!!
28. črc 2012 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu
Taky dobrý,ještě,že tu síť máš,viď :wink: ?Tvůj přítel tedy neví na kdy Vám to s Barunkou naplánovat :wink: :wink: ,měl by už otočit :wink: .Jestli k Vám přijdou bouřky,tak se Ti to třeba rozjede,už bych Ti to přála,zítra TP,to by jsi měla akorát :wink: ,tak držím palečky :wink: :wink: .
28. črc 2012 v 16:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
Tak se na to vyprdni :grinning: ,to umývání po omítkách to je děs,ti Ti teda nezávidím,to je na několikrát :confounded: . A s nádobím si taky užiješ :confounded: .kdy to budete mít asi dodělaný?
28. črc 2012 v 16:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
To jsi dobrá, to bych ráno byla vyřízená :grinning: .Já jsem před malou nejraději zalehla do 10hodiny a byla jsem spokojená a teď si chodím lehnout s malou,takže jak kdy,ale většinou do půl 11.
28. črc 2012 v 16:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Věřím,že když se necítíš,tak raději jsi doma, ikdyž na 2.stranu ať si každej trhne a když jsme u toho,tak na Tebe nemá kdo co čumět nééééééééééé :grinning: ?Já to mám jasný taky až příští rok a ani mi to nevadí,já stejně nejraději plavčím v moři :grinning: .
28. črc 2012 v 16:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca v pondělí už budou obkládat, na chodbu a do ložnice položit nějakou podlahu a můzu uklízet, akorát prý tu dlažbu do koupelny na zem můžou dát až za 3 tydny, protože je tam podlahovka a ten potěrák musí první vyzrát. To ale není problém, se tam dá na tu chvilku něco po čem budem chodit..:wink:
Nahoře nemám binec, jen se běžně nosí prach, to znáš:slight_smile:.
Já se vůbec necítím jako před porodem, jen ty nohy mi opuchají:frowning2: kdy po porodu ti to odpuchlo?
28. črc 2012 v 16:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak my jsme se teď vrátili z krásné deštivé procházky lesem. Nejdřív nepršelo,bylo dusno a pak začala pěkná průtrž,naštestí jsme sebou měli pláštěnky,tak nám v nich bylo fajn. Krásně se pročistil vzduch a našli jsme i houby,pár hříbků a poddubáčky,jen byly dost vysušený,tak jsme je nakonec nechali v lese :slight_smile:! No pěkně jsem Barču naklepala,chodila jsem docela svižně i do kopce,tak uvidíme :wink: :wink: :wink:
28. črc 2012 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Vše jsem asi nečetla a co jsi vše zkoušela.Já jsem v porodce taky měla problém s kojením i s mlíčkem.Malá ubrala na váze,tak jsem den před plánovaným propuštěním zabojovaly.Sestřička mi půjčila odsavačku a stříkačku a cca po 2hod.jsem si odstříkala a malá jsem to dávala stříkačkou s tím,že s toi doma vyřeším po svém.Do 2.dne jsme přibraly a šly jsme domů.Koupila jsem si odsavačku,ikdyž to bylo o nervy i přes problémy s odsavačkou,každé 2hodky jsem odstříkávala a maé to dávala z lahvičky.Mlíčko se vytvořilo a teď krásně papáme jak od maminky z prsa,tak z lahvičky a mlíčko nám zatím stačí.
28. črc 2012 v 16:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
To je fajn,za chvilku budete finišovat :unamused: :unamused: ,s tím prachem to je mi jasný,ale to už vydržíš :wink: :wink: :wink: .Hlavně,že se cítíš dobře :slight_smile: ,jak to máš teď s kontrolou?Já jsem nohy měla v poho hned po porodu,máš je nateklý hodně?
28. črc 2012 v 16:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca ty kojíš a ještě dáš odstříkané?
28. črc 2012 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Třeba Ti to vyjde :wink: .U nás je jen dusno,tak jsem zvědavá,jestli se něco přižene :confounded: .
28. črc 2012 v 16:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca dneska jo, je horko, vařila jsem chlapům v tom parnu, hnus.. Kdybych ležela tak to určitě nezpuchne:cry:. Není to pravidlem, že bych je měla každý den napuchlé..
Kontrola v pondělí, a zase, bud dojdu hned ráno, bude tam na mě čekat můj dr.vyvolávačka nebo normálně na kontrolu a KTG. Je to na mě:slight_smile:
28. črc 2012 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Nééé.Já dávám odstříkané v noci a občas přes den,ale od toho upouštím,protože od včerejška jsem dala z lahvičky a ještě jsem dokojovala,tak to nemá smysl.Střídala jsem to,přes den kojím a v noci dávám z lahvičky,abych u toho neusnula :confounded: .Malá dřív,když se špatně chytala,tak mi přišla klidnější :wink: .
28. črc 2012 v 16:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no to jsem zvědavá jak to půjde nám.... Já jsem nikdy žádnou odstříkačku nebo odsávačku neměla:grinning:
28. črc 2012 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
To je děsný,malá dneska spinkala,tak jsme s Dandem dělalali bifteky s hranolkama,je to mazec v takovém hicu ještě kuchtit.Uvidíš,třeba Ti po porodu taky hned nožky začnou fungovat normálně :wink: .A jak to vidíš v pondělí?Kdy,že máš ten TP,už jsi měla né?
28. črc 2012 v 18:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Já si myslím,že nemusíš mít problém,budu držet palečky,aby Vám to šlo hned skvěle :wink: .Já dnes na práci prdím,ikdyž je malá hodná,udělala jsem si odpočinkový den.Mal se napapala z 1a ještě 2prsu,přebalili jsme a teď tady vedle sebe spokojeně hajáme :slight_smile: .Chystám se zacvičit si a udělat si kojící čajdu :wink: .
28. črc 2012 v 18:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna jojo, kojení je boj,ale ten výsledek potom stojí za to :slight_smile: držím palce,ať jste brzo sehraní a kojení je ten nejhezčí zážitek :slight_smile:
28. črc 2012 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@eliskarenca já teda nejradši plavčím v bazénu, tam si aspoň vidím pod sebe, já se totiž bojím rybiček :grinning: jako rybářova choť to vnímám jako obrovský handicap :grinning: :grinning: :grinning:
28. črc 2012 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca mě ty kojící čaje vůbec neseděly, kluci řvali jak paviáni:frowning2:. A TP mám zítra a ještě 1.8. Podle utz na začátku a ve 31 tt. Ještě nejsem po..:slight_smile: Co bude v pondělí nevím, nechci vyvolávat kdyby to nebylo fakt aspoň na 2 otevřené...
28. črc 2012 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jen tak pro zajímavost, jaké apgar score měli vaši prcci? Náš Tomášek měl 3 - 6 - 7
28. črc 2012 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, dnes jsme byli u rodičů na chatě nemusela jsem vařit, byla svíčková a plněné pariky :slight_smile: Vyhrála svíčková a pariky jsme si přivezli domů na zítřejší oběd :sunglasses: Naši měli napuštěný bazén tak jsem se aspoň brouzdala(bylo šílené vedro) Holky, já už mám postýlku připravenou i ten proutěný košík :slight_smile: pouze kočárek je u rodičů.
28. črc 2012 ve 21:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable
Rybičky taky nemusím :grinning: ,přítele mám taky :grinning: .Já mám moře moc ráda,ikdyž je pravda,že pokaždý když do něj lezu,tak doufám,že se mi rybičky a jiné potvůrky vyhnou :grinning: .Bazén mi nevadí,ale nesmí tam být moc lidí,jinak je plavčo o ničem :confounded: .
28. črc 2012 ve 21:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Tak to jo,nám zatím nevadí,piju 2 grnky denně,už mi nevadí,když mi ho přítel donesl do porodky,tak jsem myslela,že ho bacím :grinning: ,zvykla jsem si,co bych pro kojení neudělala :wink: ,Gravimilk už mi taky jede.Malinká ted usnula,tak si ještě odsávám a pak jdu chrupkat :slight_smile: .Doufám,že se Ti to samo rozjede,to bych do vyvolání zatím taky nešla,když se jak píšeš ještě cítíš docela fajn a tp zítra.Já to měla jiný,ale vyvolání nic moc....... :confounded: .
28. črc 2012 ve 22:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Dobré ránko všem :slight_smile:.
Tak jak jste přežily ty bouřky :slight_smile:??? U nás nebyla ani jedna,tak jsem stále s miminkem v bříšku a dnes máme s @alemari ten termín porodu :wink: . No já to vidím bledě :cry: :cry: :cry: !
Od rána je tu zataženo,tak aspoň něco pozitivního :slight_smile:.
29. črc 2012 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@gable Díky dr Lomickove a jejímu akutnimu zásahu (sekci) z důvodů hypoxie prcka bylo. 9-9-10. Ten bod dole byl za barvu,trochu modral...
29. črc 2012 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino tak to je krásné score, já mám v papírech taky hypoxii plodu,ale ještě k tomu mám pár komplikací kvůli té preeklampsii. Ale na to,že byl bez barvy, bez tonusu a bez dechu,tak je teď převelice akční. A bylas asi v celkové narkoze,že?
29. črc 2012 v 09:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já to na dnešek nevidím :grinning: budete pěkně odpočívat a nedělovat :grinning: počasí máte krásné spací,tak holčičky budou taky vegetit :slight_smile:
29. črc 2012 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Hezké ráno,dnes to na rození asi nevypadá,ale přála bych Vám to :wink: .Ještě,že není hic,bude Vám snad líp.Co kyčle,pořád zlobí?U nás byla bouřka pořádná,2 krát to u nás vyhodilo elektriku :confounded: .
29. črc 2012 v 09:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Chtěla bych se zeptat, jen kojíš nebo i odstříkáváš?
29. črc 2012 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Taky jsem si vzpomněla k té tvé 1 zprávičce,zapomněla jsem Ti na to odpovědět :grinning: .Já jsem na kávičce nebyla ani nepamatuji a ani po tom netoužím :grinning: ,na nehtíky nechodím,ani bych neměla náladu.2 krát jsem letěla sama do obchodu a byla jsem jako na trní,takže se plně věnuji Elišce a mlíčku a tak to má být nééééééé :slight_smile: ?Co Ty,jak je,pořád jsi fit :wink: ?
29. črc 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek