Červencovky 2012 sem!

Ahojky holky kdo z Vás bude rodit v červenci?
kamino
28. črc 2012
@zlatelevizeedna Moc ti drzim palce,aby se ti kojeni rozbehlo,přítele máma neměla mlíko ještě 3 týdny po porodu,už byla zoufalá a po měsíci stálého prikladani se to rozbehlo. Nám v porodce říkali,ze máme přikládat co nejčastěji,třeba každou hodinu,ze se to většinou nastartuje. Taky chtěli,abychom ty drobky budili na kojeni nejdéle po 3,5 hodinách...moc drzim palce !!!
eliskarenca
28. črc 2012
@teddylu
Taky dobrý,ještě,že tu síť máš,viď 😉 ?Tvůj přítel tedy neví na kdy Vám to s Barunkou naplánovat 😉 😉 ,měl by už otočit 😉 .Jestli k Vám přijdou bouřky,tak se Ti to třeba rozjede,už bych Ti to přála,zítra TP,to by jsi měla akorát 😉 ,tak držím palečky 😉 😉 .
eliskarenca
28. črc 2012
@alemari
Tak se na to vyprdni 😃 ,to umývání po omítkách to je děs,ti Ti teda nezávidím,to je na několikrát :-S . A s nádobím si taky užiješ :-S .kdy to budete mít asi dodělaný?
eliskarenca
28. črc 2012
@domca06
To jsi dobrá, to bych ráno byla vyřízená 😃 .Já jsem před malou nejraději zalehla do 10hodiny a byla jsem spokojená a teď si chodím lehnout s malou,takže jak kdy,ale většinou do půl 11.
eliskarenca
28. črc 2012
@gable
Věřím,že když se necítíš,tak raději jsi doma, ikdyž na 2.stranu ať si každej trhne a když jsme u toho,tak na Tebe nemá kdo co čumět nééééééééééé 😃 ?Já to mám jasný taky až příští rok a ani mi to nevadí,já stejně nejraději plavčím v moři 😃 .
alemari
28. črc 2012
@eliskarenca v pondělí už budou obkládat, na chodbu a do ložnice položit nějakou podlahu a můzu uklízet, akorát prý tu dlažbu do koupelny na zem můžou dát až za 3 tydny, protože je tam podlahovka a ten potěrák musí první vyzrát. To ale není problém, se tam dá na tu chvilku něco po čem budem chodit..😉
Nahoře nemám binec, jen se běžně nosí prach, to znáš🙂.
Já se vůbec necítím jako před porodem, jen ty nohy mi opuchají😞 kdy po porodu ti to odpuchlo?
teddylu
28. črc 2012
Tak my jsme se teď vrátili z krásné deštivé procházky lesem. Nejdřív nepršelo,bylo dusno a pak začala pěkná průtrž,naštestí jsme sebou měli pláštěnky,tak nám v nich bylo fajn. Krásně se pročistil vzduch a našli jsme i houby,pár hříbků a poddubáčky,jen byly dost vysušený,tak jsme je nakonec nechali v lese 🙂! No pěkně jsem Barču naklepala,chodila jsem docela svižně i do kopce,tak uvidíme 😉 😉 😉
eliskarenca
28. črc 2012
@zlatelevizeedna
Vše jsem asi nečetla a co jsi vše zkoušela.Já jsem v porodce taky měla problém s kojením i s mlíčkem.Malá ubrala na váze,tak jsem den před plánovaným propuštěním zabojovaly.Sestřička mi půjčila odsavačku a stříkačku a cca po 2hod.jsem si odstříkala a malá jsem to dávala stříkačkou s tím,že s toi doma vyřeším po svém.Do 2.dne jsme přibraly a šly jsme domů.Koupila jsem si odsavačku,ikdyž to bylo o nervy i přes problémy s odsavačkou,každé 2hodky jsem odstříkávala a maé to dávala z lahvičky.Mlíčko se vytvořilo a teď krásně papáme jak od maminky z prsa,tak z lahvičky a mlíčko nám zatím stačí.
eliskarenca
28. črc 2012
@alemari
To je fajn,za chvilku budete finišovat :-| :-| ,s tím prachem to je mi jasný,ale to už vydržíš 😉 😉 😉 .Hlavně,že se cítíš dobře 🙂 ,jak to máš teď s kontrolou?Já jsem nohy měla v poho hned po porodu,máš je nateklý hodně?
alemari
28. črc 2012
@eliskarenca ty kojíš a ještě dáš odstříkané?
eliskarenca
28. črc 2012
@teddylu
Třeba Ti to vyjde 😉 .U nás je jen dusno,tak jsem zvědavá,jestli se něco přižene :-S .
alemari
28. črc 2012
@eliskarenca dneska jo, je horko, vařila jsem chlapům v tom parnu, hnus.. Kdybych ležela tak to určitě nezpuchne😢. Není to pravidlem, že bych je měla každý den napuchlé..
Kontrola v pondělí, a zase, bud dojdu hned ráno, bude tam na mě čekat můj dr.vyvolávačka nebo normálně na kontrolu a KTG. Je to na mě🙂
eliskarenca
28. črc 2012
@alemari
Nééé.Já dávám odstříkané v noci a občas přes den,ale od toho upouštím,protože od včerejška jsem dala z lahvičky a ještě jsem dokojovala,tak to nemá smysl.Střídala jsem to,přes den kojím a v noci dávám z lahvičky,abych u toho neusnula :-S .Malá dřív,když se špatně chytala,tak mi přišla klidnější 😉 .
alemari
28. črc 2012
@eliskarenca no to jsem zvědavá jak to půjde nám.... Já jsem nikdy žádnou odstříkačku nebo odsávačku neměla😃
eliskarenca
28. črc 2012
@alemari
To je děsný,malá dneska spinkala,tak jsme s Dandem dělalali bifteky s hranolkama,je to mazec v takovém hicu ještě kuchtit.Uvidíš,třeba Ti po porodu taky hned nožky začnou fungovat normálně 😉 .A jak to vidíš v pondělí?Kdy,že máš ten TP,už jsi měla né?
eliskarenca
28. črc 2012
@alemari
Já si myslím,že nemusíš mít problém,budu držet palečky,aby Vám to šlo hned skvěle 😉 .Já dnes na práci prdím,ikdyž je malá hodná,udělala jsem si odpočinkový den.Mal se napapala z 1a ještě 2prsu,přebalili jsme a teď tady vedle sebe spokojeně hajáme 🙂 .Chystám se zacvičit si a udělat si kojící čajdu 😉 .
gable
28. črc 2012
@zlatelevizeedna jojo, kojení je boj,ale ten výsledek potom stojí za to 🙂 držím palce,ať jste brzo sehraní a kojení je ten nejhezčí zážitek 🙂
gable
28. črc 2012
@eliskarenca já teda nejradši plavčím v bazénu, tam si aspoň vidím pod sebe, já se totiž bojím rybiček 😃 jako rybářova choť to vnímám jako obrovský handicap 😃 😃 😃
alemari
28. črc 2012
@eliskarenca mě ty kojící čaje vůbec neseděly, kluci řvali jak paviáni😞. A TP mám zítra a ještě 1.8. Podle utz na začátku a ve 31 tt. Ještě nejsem po..🙂 Co bude v pondělí nevím, nechci vyvolávat kdyby to nebylo fakt aspoň na 2 otevřené...
gable
28. črc 2012
Jen tak pro zajímavost, jaké apgar score měli vaši prcci? Náš Tomášek měl 3 - 6 - 7
lejlax
28. črc 2012
Ahoj holky, dnes jsme byli u rodičů na chatě nemusela jsem vařit, byla svíčková a plněné pariky 🙂 Vyhrála svíčková a pariky jsme si přivezli domů na zítřejší oběd 😎 Naši měli napuštěný bazén tak jsem se aspoň brouzdala(bylo šílené vedro) Holky, já už mám postýlku připravenou i ten proutěný košík 🙂 pouze kočárek je u rodičů.
eliskarenca
28. črc 2012
@gable
Rybičky taky nemusím 😃 ,přítele mám taky 😃 .Já mám moře moc ráda,ikdyž je pravda,že pokaždý když do něj lezu,tak doufám,že se mi rybičky a jiné potvůrky vyhnou 😃 .Bazén mi nevadí,ale nesmí tam být moc lidí,jinak je plavčo o ničem :-S .
eliskarenca
28. črc 2012
@alemari
Tak to jo,nám zatím nevadí,piju 2 grnky denně,už mi nevadí,když mi ho přítel donesl do porodky,tak jsem myslela,že ho bacím 😃 ,zvykla jsem si,co bych pro kojení neudělala 😉 ,Gravimilk už mi taky jede.Malinká ted usnula,tak si ještě odsávám a pak jdu chrupkat 🙂 .Doufám,že se Ti to samo rozjede,to bych do vyvolání zatím taky nešla,když se jak píšeš ještě cítíš docela fajn a tp zítra.Já to měla jiný,ale vyvolání nic moc....... :-S .
teddylu
29. črc 2012
Dobré ránko všem 🙂.
Tak jak jste přežily ty bouřky 🙂??? U nás nebyla ani jedna,tak jsem stále s miminkem v bříšku a dnes máme s @alemari ten termín porodu 😉 . No já to vidím bledě 😢 😢 😢 !
Od rána je tu zataženo,tak aspoň něco pozitivního 🙂.
kamino
29. črc 2012
@gable Díky dr Lomickove a jejímu akutnimu zásahu (sekci) z důvodů hypoxie prcka bylo. 9-9-10. Ten bod dole byl za barvu,trochu modral...
gable
29. črc 2012
@kamino tak to je krásné score, já mám v papírech taky hypoxii plodu,ale ještě k tomu mám pár komplikací kvůli té preeklampsii. Ale na to,že byl bez barvy, bez tonusu a bez dechu,tak je teď převelice akční. A bylas asi v celkové narkoze,že?
gable
29. črc 2012
@teddylu já to na dnešek nevidím 😃 budete pěkně odpočívat a nedělovat 😃 počasí máte krásné spací,tak holčičky budou taky vegetit 🙂
eliskarenca
29. črc 2012
@teddylu
Hezké ráno,dnes to na rození asi nevypadá,ale přála bych Vám to 😉 .Ještě,že není hic,bude Vám snad líp.Co kyčle,pořád zlobí?U nás byla bouřka pořádná,2 krát to u nás vyhodilo elektriku :-S .
eliskarenca
29. črc 2012
@gable
Chtěla bych se zeptat, jen kojíš nebo i odstříkáváš?
eliskarenca
29. črc 2012
@alemari
Taky jsem si vzpomněla k té tvé 1 zprávičce,zapomněla jsem Ti na to odpovědět 😃 .Já jsem na kávičce nebyla ani nepamatuji a ani po tom netoužím 😃 ,na nehtíky nechodím,ani bych neměla náladu.2 krát jsem letěla sama do obchodu a byla jsem jako na trní,takže se plně věnuji Elišce a mlíčku a tak to má být nééééééé 🙂 ?Co Ty,jak je,pořád jsi fit 😉 ?