• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@eliskarenca já stále fit, vždycky když jde bořka tak mám děsné ale fakt silné křížové bolesti, jako by mi měla kostrč z těla vyskočit, síla. I včera večer jsme byli u sestry na grilovačku a tam jsme myslela že už ani neusedím, ani chodit nešlo, nic, a dojeli jsme domů, bouřka přešla asi v1 v noci a spala jsem až do rána ,bolesti nikde...Rozumíš tomu? Já ne.. :wink:
Tak to jsi pychicky napojená na malou, nezajímá tě nic kolem, to je to správné pro šestinedělí a všechno kolem, taky jsem to tak měla, možná proto že jsem měla o mimčo strach tak mě taky nebralo vůbec nic jiného, jen přebalování, kojení , atd, a příjde mi, že kyž to maminka tak nějak vezme už od porodu že to tak bude, tak jí ani tolik nevadí když mimi pláče atd. Kolem mě tehdá maminy šílely že mají uřvané, děti, byly na nevy, ve finále jsem zjistila že uřvance mám já ae bylo mi to jedno :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2012 v 11:06  • Odpověz  • To se mi líbí (4)
@gable
@kamino teda, holky, můj malý měl skore po porodu 8.9.9. až pak to šlo na těch 9.10.10.
29. črc 2012 v 11:07  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu no a plánuješ teda rodit nebo ještě čekáš? Já bych potřebovala pohyb ale ty nohy nateklé mě strašně omezují.Máš to taky, nebo ty sis to vybrala na žilách? :frowning2:
29. črc 2012 v 11:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax já bych taky brala nějaký obídek navařený, jéé... Už nejsem mladá blbá hrdika co zvládne vše, :grinning: ale nemá kdo navařit!! Mám vizi až v dětech že ode mě něco pochytí :sweat_smile:
29. črc 2012 v 11:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gable Přesně tak,byla jsem v celkové,chtěla jsem ji,po těch 30 hodinách jsem byla tak unavená a vyřízena,ze bych si malého stejně neuzila,jak by to přestalo bolet,tak bych určitě usnula:wink: fakt jsem za ní rada a nemyslím si,ze by mi to nějak uškodilo ve vztahu. Na kojeni mi ho na JIP nosili co 3 hodiny,první prilozeni bylo cca po 5 hodinách,když jsem už byla trochu schopna vnímat realitu:wink: hodná sestřička mi to i vyfotila:wink:
Tak to měl tvůj prcek pěkně dramatický vstup do života...moc drzim palce,ať je i nadále v pohode a dělá vám jen radost.
29. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
U nás je teď krásně zataženo a prší, což je nádhera, kdybych nebyla těh. tak bych to určitě netvrdila :wink: Včera bylo u nás taky krásně zataženo, ale větší déšť přišel až kolem 22h. Jinak si myslím, že se dnes nic vyjímečného nestane a v pohodě si půjdu na zítřejší kontrolu :sunglasses:
@alemari aspoň sis užila grilování, pak se budeme muset v té stravě hlídat :wink: já si ještě dopřávám teplé pečivo nebo buchtičky :slight_smile: mňams
Kdepak máme @teddylu?
29. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari
To je zajímavý a že Tě to hned přejde,jak je po bouřce :grinning: .Křížové bolesti Ti nezávidím,vím o čem je řeč,já to mám pořád,takže hnus fialový :confounded: .Asi ano,jsem s malou pořád a užívám si to :wink: .Prožívám to teď úplně jinak než když jsem čekala Dandu,ale u mě to bylo věkem.Jen si musíme vše přizpůsobit,abych udělala víc práce i doma,už na tom pracuji,ale pomalu,ještě mám čas do šesťa :grinning: .S malou už jsme krásně sžité a to je to nejdůležitější :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ,už jsem na ni přišla :slight_smile: .Zítra už je pondělí,ještě počkáš,nééééééé :wink: ?Tady je zase děsný dusno,byli jsme s přítelem,s malou a s Leslou venku a teď ještě spinká,tak jsem si zacvičila,poklidila a tím dnes končím :grinning: .Včera jsem to nestihla,pak jsme nespinkaly a v 10hod.už se mi fakt nechtělo.Dala jsem si závazek,že si zacvičím vždy do odpoiledne,protože pak už hledám výmluvy,tak jsem zvědavá,jak dlouho to vydržím :grinning: :confounded: .Co kluci,jak si užívají léto?
29. črc 2012 ve 12:47  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@gable Ani já ne :cry: ! Břicho mám sice jako šutr,ale jinak je mi fajn a je po dešti opravdu krásnej vzduch,tak se dobře dýchá :slight_smile:!
29. črc 2012 ve 12:48  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@eliskarenca Já jsem celé dopoledne gruntovala,pustila jsem se do koupelny,vytřela všechny skříňky,šuplíčky,no byla jsem tak dobré 3 hodinky :slight_smile: ! Pak na takové piplačky asi dlouho nebudu mít čas :grinning: !
Ty kyčle pořád zlobí,nejvic tedy při chůzi,jak mi ta děloha klesne dolů :cry: a je to čím dál horší uf.
U nás fakt jen déšť,bouřka žádná a to je škoda,třeba by se jelo :wink: :wink: :wink:
29. črc 2012 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Já bych rodila,ale né na vyvolání :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! V úterý ta poradna,tak požádám doktora o Hemiltona :slight_smile: ! Já nohy nemám nateklé vůbec,ale ty křečáky v těch tříslech jsou hrozně vystouplé a bolí :cry: !
Teď tu přestalo pršet,tak to asi půjdeme na svižnou procházku,mě ale stejně nic nepomáhá,prostě příroda to chce jinak a já s ní nehnu :angry: .
29. črc 2012 ve 12:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@kamino @eliskarenca @gable
Tak nechci malého přechválit, ale od včerejška se mi zdá, že cucá nějak aktivněji, že se trochu víc snaží. Přes den ho taky budím - nejdéle po třech hodinách - dneska se přihlásil jednou i sám po hodině (jako že teda řval a protože neřekl proč :slight_smile:, tak byl přiložen :grinning:). Přes noc mi říkala dětská doktorka nebudit, ale rozhodla jsem se, že do půlnoci budu budit a pak ho nechám chrnět. Včera se mi podařilo ho asi zacpat, protože večer a v noci ani nebrečel a usnul i bez nutrilonu. Kontrolní vážení provedu zítra při koupání a uvidím. Dneska je zatím docela hodné miminko, tak jenom čekám, kdy se to zvrhne :slight_smile:.
29. črc 2012 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@gable Náš poklad měl 10-10-10, ale při propuštění z nemocnice mi pediatr oznámil, že si při té rychlovce nejspíš zlomil klíční kost (taky že jo, potvrzeno dětskou doktorkou). Že se to nějak nefixuje a sroste to prý bez problémů, tak doufám :slight_smile:.
29. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
@lejlax Jsem tu nic se neděje :cry: :cry: :cry: ! Vidím to jako ty,že v úterý na kontrole budu ještě s bříškem :wink: ! Další ale pak bude za dva dny,to mi řekl doktor,že už mě budou chtít vidět častěji :slight_smile: !
29. črc 2012 ve 13:00  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo jinak jsem nastrojila tu postýlku,tak to má Barča pěkně připravený. Jsem ale smutná,koupila jsem jí krásnou plyšovou spirálku na omotání kolem té vrchní šprusle,ale jak mám mantinel kolem dokola celé postýlky,tak už tam tu spirálu dát nemůžu :cry: ,tak holt až bude Barča větší a mantinel dám jen ten za hlavu.
Holky ještě mám jeden dotázek,trošku z jiného soudku :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: :pensive: !
Jak se teď často obden holím na intimních místech,páč pořád chodím na ty kontroly,tak se mi v tříslech udělala vyrážka,červený svědivý pupínky,buď je to podrážděné tou žiletkou(už jsem si koupila nové hlavice),nebo jsou to potníčky :frowning2: ,nikdy jsem s tím problém neměla a teď se toho už dobrých 14 dní nemůžu zbavit :angry: ! Vypadá to příšerně,to už by snad vypadalo líp,kdybych tam měla bobra :grinning: :grinning: :grinning:! Co s tím???? Na netu jsem se dočetla,že mám namazat sudocremem,ale to je ještě horší :cry: :cry: :cry:
29. črc 2012 ve 13:10  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu Nebude ta vyrazka spíš nové zarustajici chloupky? Mě se to taky dělalo a pomohla jednoduchá věc. Holit jen po směru chloupků a ne úplně dohladka. Ob den je fakt zátěž pro pokožku,zkus to vydržet alespoň co 4 dny,to ty nové v pohode prorostou a nebudou dělat paseku.
29. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím Vás po víkendu na chatě :slight_smile: měli sme se fajn, Kubík byl celý dny venku, hodně sem ho nechávala bez plínky, tak si myslím, že byl spokojenej :slight_smile: Akorát v noci chtěla často papat, tak doufám, že to bylo jen jiným prostředí a teď už mě zas nechá se trošku vyspat!!Já jsem se konečně vykoupala i trošku opálila, asi už mi konečně skončily ty pitomý očistky! Jen mě včera píchla včela do šlapky a večer sem to měla fest nateklý a nemohla na nohu ani stoupnout, tak to bylo s malým trošku náročný, v noci sem si na to dala zábal z octu a už je to lepší, ale pořád trošku pajdám a bolí to :frowning2:
Dočítát asi nezvládnu, co je tu novýho?nějaký nový mimča?
29. črc 2012 ve 13:21  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Super,je to na dobre cestě:wink: uvidis,ono to půjde:wink:
29. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Já jsem taky dala na postýlku mantinel a pak jsem ho rychle sundávala, protože jsem přes něj neviděla na miminko a vzhledem k tomu, jaké roztodivné zvuky pořád v noci vydává, ho raději vždycky pohledem zkontroluju. Nehledě na to, že ho zatím mám v takovém košíčku na kolečkách přímo vedle postele, protože postýlku mám umístěnou tak, že bych musela vstávat, kdybych ho chtěla jenom zkontrolovat (až odroste košíčku, pošupajdí do postýlky, ale nechám si ji přitáhnout blíž své posteli :grinning:). Přes den uspávám v kočárku, takže je buď tam nebo u mě přisátý :slight_smile:.

S těmi červenými pupínky - to je podle mě buď zarůstajícími chloupky nebo pravděpodobněji podráždění pokožky. Vyzkoušela jsem na to kde co a nikdy nic nepomohlo... kromě holit méně často. Však oni to ti doktoři přežijí. Ten, kterého jsem měla u porodu teda reklamoval to, že mi na hrázi zbyl sem tam chloupek, protože si myslel, že mě tak blbě oholili v nemocnici. Tak jsem ho ujistila, že to já sama a že s tím břichem to byl i tak nadlidský výkon :grinning:.
29. črc 2012 ve 13:22  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino Bude muset, já prostě kojit budu :grinning:. Mám i elektrickou odsávačku, ale nějak ji nestíhám používat. V porodnici do mě hučeli, že bych měla odsávat po každém kojení 10 minut z každého prsa, ale zrovna po kojení je vždycky potřeba malého nechat odříhnout (to se mu moc nedaří) a uspat a nějak mi to nevychází. Navíc jsem ji párkrát použila po kojení, odstříkala jsem akorát tak prd a byla jsem z toho hrozně nervózní.
29. črc 2012 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Tak já jsem asi barbar,ale malého po kojeni na chvíli dám svislé,buď krkne,nebo ne. Většinou ne,tak to neresim,zatím blinkal jen jednou a to se rychle prepil (nestihla jsem odstriknout předem a ono to pak strašně teče)
tu odsavacku zkoušej,ovšem mě vyhovuje víc manuální,dvoufazova.
29. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@kamino
@zlatelevizeedna
Holky tak děkuji za rady :slight_smile:! No na zarůstající chloupky to nevypadá,spíš to tedy bude podrážděné z toho častého holení a ještě jsem měla trochu tupou hlavici,novou jsem se holila teprve jednou.
Já to ale nevydržím neholit,když jdu na kontrolu :cry: :cry: :cry: ! Taky to pořád udržuju i kvůli případnému rychlému porodu,nechci,aby mě pak holili oni tam,to by mě přes ty vystouplý pupínky dořezali,stačí když se dořežu sama :grinning: !
29. črc 2012 ve 13:37  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Takže myslíš že mantinel za chvilku poletí dolů jo :frowning2: ? Já se bojím,že tam malá někam strčí ručičku,nebo nožičku a něco si udělá! Možná jsem měla koupit jen ten poloviční. Přítel mi taky říkal,když jsem ho objednávala,že mu to přijde jako zbytečnost,že on taky nic takového neměl a a nic si nezlomil. Je to prostě jen dnešní trend,jiný význam to asi nemá???
29. črc 2012 ve 13:41  • Odpověz  • To se mi líbí
@yesu Nový mimča nic,stále jsme celé :cry: :cry: :cry: !
Dnes máme termín já a alemari,ale nic se u nás nechystá. A ani u lejlax,která už chudák pěkně přenáší :frowning2:! Jinak nevím kolik tu je ještě čekatelek,nějak jsem se v tom ztratila :confused: :confused:.
Na chatě jste si to pěkně užili,tedy až na tu včelu,do chodidla to bolí jako prase,to taky znám z chaty! Mě vždy pomůže čerstvě rozkrojená cibule a do hodinky o píchnutí nevím!
Závidím ti tu koupačku a opalovačku :wink: !
29. črc 2012 ve 13:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu takže já opuchlá, ty křečáky, to je hnus.. Mám ty nohy takové, že šoupu nazouvśky jen tak na spičce, každou chvilku musím lehnout:frowning2: a do toho ty příšerné křížové bolesti, jestli to nenastoupí pravidelně a budu furt tak napuchlá tak mě to zítra asi nemine....
29. črc 2012 ve 13:55  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari No jo,ten konec je opravdu náročnej.
A ty bolesti už máš dlouho?????? Tobě ten porod zítra fakt vyvolaj :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! A co tlak,to asi nevíš viď???
29. črc 2012 ve 13:59  • Odpověz  • To se mi líbí
@teddylu Teda mimouši si dávaj na čas :confounded: ale nebojte všechny se dočkáte :wink: na chatě bylo fajn, bez práce, pořád někdo vozil a včera za mnou dojela kámoška s prckem. dneska spolu a klukama vyrážíme zas omrknout nějaký slevičky :grinning:
29. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
@teddylu tlak si myslím, že dobrý, s tím jsem neměla nikdy problém, i ted v pátek už jsem měla nohy napuchlé a tlak 120/60. Ty křížové? Jo , to už mám pár dní, asi od středy. Ale já měla křížové bolesti u obou porodů, takže mě to nějak nepřekvapuje. Jen je to někdy fakt třeba 2 hodiny pravidelně po 10-7 minutách a najednpu to zaspím a nic..asi kdybych jela, tak už s tím v porodnici něco udělají, ale nechci plašit :wink:
29. črc 2012 ve 14:08  • Odpověz  • To se mi líbí
@alemari Auuu tak to je opravdu drsný,dvě hodiny takový bolesti zad :frowning2:!
Mě dneska zase pořád pálí ta žáha :angry: ,mě to břicho prostě neklesne,to ale není pravidlem,že musí jít dolů,nebo :wink: ?????
Já už bych tak chtěla,říkám si nebudu to řešit,ono to přijde samo,ale kdy???????????? Jsem už zralá do Bohnic :frowning2: :frowning2: !
29. črc 2012 ve 14:31  • Odpověz  • To se mi líbí
@zlatelevizeedna Tak já jsem asi barbar,ale malého po kojeni na chvíli dám svislé,buď krkne,nebo ne. Většinou ne,tak to neresim,zatím blinkal jen jednou a to se rychle prepil (nestihla jsem odstriknout předem a ono to pak strašně teče)
tu odsavacku zkoušej,ovšem mě vyhovuje víc manuální,dvoufazova.
29. črc 2012 ve 14:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
@teddylu břicho klesnout nemusí, podle toho se neřiď:slight_smile: tady je takový bouřka, bricho mám tvrdé, no uvidíme, jo a žáha mě ještě nikdy nepálila :sweat_smile:
29. črc 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek