• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@kamino jj kdyz se to @zlatelevizeedna napise 2x ma to vetsi vahu :grinning: :grinning: :grinning:
29. črc 2012 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
to o tom barbarovi :wink:
29. črc 2012 v 15:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Mala ti zatím nikam ručičku nestrci,jelikož se zas tak po postýlce nebude podybovat. Pro začátek bych taky preferovala ná ní vidět,mám mantinel jen poloviční a zatím bohate stačí. Neboj nic.
29. črc 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @teddylu @lejlax vedle u sousedu Miminko v cervenci 2012 vyckavaji porod jeste 2 @aideen @vormoni :sunglasses: diky @kamino navstevuji obe mistnosti jiz 3.tyden :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
29. črc 2012 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@segra_bruni blbne mi mobil,občas to odešle 2x a ještě jsem nepřišla na to,jak se mažou příspěvky... Vždycky,když pisu jako dement,pletou se háčky,čárky,je to z mobilu:wink:
29. črc 2012 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino mazat to asi nejde ... snad jen admin ti to mazne ... jj co tu reknem jako kdyz do kamene vytesame :wink:
29. črc 2012 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni tam jsi se nudila nebo nudil, co?
29. črc 2012 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Jenom kojím, když jsem měla krizi,tak jsem jeden den odstříkávala,ale teď už jen cucá náš mazánek :grinning:
29. črc 2012 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari to ne ale @kamino pise tam i tam a tak ja musim tam i tam :sunglasses:
29. črc 2012 v 16:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna mraveneček polámaný :frowning2: uvidíš, že na to kojení dojdete :slight_smile: malý se domluví s kozenkama,jak to budou dělat a bude to všechno ok :slight_smile:
29. črc 2012 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu já si myslím,že mantinel na jedné straně stejně odděláš,ať vidíš do postýlky :grinning: třeba i na spirálku dojde :grinning:
29. črc 2012 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
holky dneska jsem si dala postýlku z5 do dětského pokojíčku, nemám jí už v ložnici...máte to taky tak?...že jí nemáte v ložnici ale v dětském pokoji?...stejně Tomášek spinká se mnou v posteli k ránu :slight_smile:
29. črc 2012 v 17:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Obe diskuze jsou fain,tak pendluju mezi obema,cervenec jako cervenec,ne?:wink:
29. črc 2012 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari My jsme byli u našich na kafíčku a břicho už mám jako šutr celý dvě hodiny v kuse :frowning2:! Přítel už si chystá svačinku do porodnice :grinning: ,tak mu říkám ať neplaší,to určitě nebude ono,to by byly jiný bolesti. Taky jsem mu řekla,si nemysli,že ty si tam budeš bouchat karbanátky a já se tam budu svíjet v bolestech,to si půjdeš šežrat na chodbu :grinning: :grinning: :grinning: ! Já se najím ještě doma a pak už mi jíst nedovolí né? Kdyby se musel dělat akutní císař :frowning2:!
29. črc 2012 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@kamino Hm asi máš pravdu :slight_smile:! No zatím ho tam nechám,dala jsem ještě na celou postýlku velký igelit,aby se mi to za těch 10 dní co budu přenášet :grinning: ,nezaprášilo :frowning2:! Pak uvidím jak tam uvidím,ale asi ho sundám a koupím zatím ten poloviční :wink: !
29. črc 2012 v 19:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No jo jsem se nechala nachytat a zbytečně ten velkej koupila,ale když i tady na koníku ho holky hodně v postýlkách mají :unamused: ! To že na miminko neuvidím mi vůbec nedošlo :cry: .
29. črc 2012 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Myslíš, že Ti zítra budou vyvolávat porod? Já jdu na kontrolu v poledne a budu to mít jasné...Myslela jsem si, že bych to mohla přes víkend stihnout, ale bohužel :unamused: malá se v bříšku protahovala, ale ven ani náhodou :frowning2:
29. črc 2012 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu mě jídlo nedali,ani pít jsem nesměla, nevím jak je to ted..Tak u nás se svačina nechystá, u nás je zatím pohoda, tvrdne mi to taky, kříže mě zas už hodinu bolí, ale nic :dizzy_face: Maximálně bych vzala svačinu tomu mému doktorovi, on je takový pojícný, že bych si u něho šplhla :grinning:
29. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu A to nejde nijak zahnout,aby pokryl jen půl postýlky? Já právě z důvodu prach nechtěla skládat postylku dřív,než budu v porodnici,vyprala jsem perinky(zatím nepouzito,je jen buď prikryty,nebo zabalený do deky,v)v tehle vedrech spi stejně většinou v bavlnenem ovaralku a bez prikryti. Když byl neklidny,zabalila jsem ho jen do plinky,jako do zavinovacky - tip od kamarádky a super. Není to teplé a je hezky zavinuty:wink:
29. črc 2012 ve 21:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax tak tobě jako prvorodičce to mohli ještě chvilku nechat...kolik máš váhový odhad?
29. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino jasně, jen pokud je to fakt červencovka :wink:
29. črc 2012 ve 21:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari taky jsem si myslela, že mě nechá ještě déle, ale je mém doktoru známo, že nerad riskuje, tak nevím :confounded: Váhový odhad teď vůbec nevím, zkusím se zeptat zítra, podle čeho se určuje, myslela jsem, že se to bere dle velikosti na ultrazvuku?
29. črc 2012 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari dokonce dvojnásobná:wink: prcek 10.7 a já 27.7.:wink:
29. črc 2012 ve 22:06  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari Tak jsem si dala vanu a tvrdnutí nepřešlo a je mi celkově nějak divně,ale vypadá to spíš na nějakou celkovou slabost,motá se mi hlava a chvilkově je mi na zvracení,tak to asi půjdu zaspat :slight_smile:!
29. črc 2012 ve 22:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax mě dělala v pátek odhad, v porodnici...možná i vzhladem k věku se bojí, u mě to spíš bude tím že to je třetí.. :wink:
29. črc 2012 ve 22:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@kamino já to nemyslela na tebe, kyž jsi rodila tak jsem si tu s tebou psala do pulnoci :wink: a muž venčil čokla :sunglasses:
29. črc 2012 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu pokud je ti zle, tak to může začínat, mě bylo taky vždycky blbě :astonished:
29. črc 2012 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari jj je to možné, že se přiklání asi i k věku...
29. črc 2012 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu no vidíš, ještě nás můžeš předběhnout :slight_smile:
29. črc 2012 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax kolik jsi otevřena?
29. črc 2012 ve 22:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek