• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@lejlax
@teddylu já to ale taky vidím tak že nás tedynka přeběhne....
29. črc 2012 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@alemari Já vím, byl to skoro porod v přímém přenosu, co? Ale nenapadlo by mě, že to skončí takhle dramaticky... ale hlavně že je vše v pohodě. Kamarádka mi poslala pár fotek, co tu udělala, jak bude chvilka, dám je do alba, některé se povedly :slight_smile:
29. črc 2012 ve 22:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@teddylu ja mela polovicni ... taky mi obcas vadil za jsem na dite nevidela /ale to vadi i vysoky ze :unamused: / ... ale na druhou stranu mi vadilo ze ho mam jen kolem 1/2 postylky ... chtelo by to kolem cele ... vetsi ditko kdyz v noci cestuje ve spanku kolem dokola tak se mi hlavickou bouchalo do tycek :unamused: to jsem ho litovala :unamused: zato kdyz byl den tak ten polovicni mantinel pouzivali jako stupatko :stuck_out_tongue_closed_eyes: coz neni bezpecne ... myslim ze ten vysoky mantinel ma byt misto kose pro male mimi, aby vytvoril postranice ... pritmi ... teploucko bez pruvanu :wink:
30. črc 2012 v 00:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak noční kojení už je u nás docela pravidelný! Kolem druhé, páté a osmé....Chtělo by to ještě to denní!!!Včera nějak neměl Kubík svůj den, přes den skoro nespal a hodně plakal, odpo mi poplakával i u prsa a večer po nutrilonu spustil šílenej řev, že už sem si říkala, že s ním někam zajedu, že to není možný, pak se teda zklidnil, ale usl až v deset!
Dneska budem doma, musím uklidit, je to tu strašný!! :angry: V postýlce mám mantinel po celé ploše a abych na něj viděla, tak na přední straně mám půlku zahnutou...
@teddylu tak jak?rodíš nebo už to máš za sebou? :slight_smile:
30. črc 2012 v 05:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli já mám Kubíka v ložnici, nedovedu si zatím představit odstěhovat ho vedle...a když plače, tak ho slyšíš v pohodě?
30. črc 2012 v 05:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Ahojky!Malá snad usne,tak se jdu nasnídat a jdu na Vás mrknout :wink: .Tak jsi si včera udělala pořádek,uvidíš,ale já teď na takové detailnostní uklízení čas nemám a Ty asi taky mít,až bude mimčo nebudeš,to máš pravdu :grinning: .S kyčlemi budeš muset vydržet,ale už ne dlouho TP už jsi měla a přenášet Tě snad dlouho nen echají,domluvíš se :wink: .U nás včera opět bouřka,ale ne velká,lili pěkně.
30. črc 2012 v 08:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
Já jsem Ti předtím zapomněla napsat,že jsem to tak praktikovala,protože malá měla žloutenku,dostala ji 2.den po porodu a byla hodně spavá,nemohly jsme ji se sestřičkama pobudit a nepřibírala.Celou noc jsem to dělala přes tu stříkačku,aby něco snědla a mohly jsme jít domů a povedlo se :wink: .Teď už papáme hezky a je to fajn.
30. črc 2012 v 08:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable
Tak to je supr,jsou to miláčci :wink: :slight_smile: .
30. črc 2012 v 08:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli
Já mám malou u nás v ložnici, zatím bych ji do pokojíčku nedávala,neměla bych takový přehled a v noci vůbec,byla bych určitě nervozní.Až bude prďolka větší :wink: .
30. črc 2012 v 08:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
To jsi měla včera veselo,taky to tak někdy máme,ale spíš vyjímečně.Malá je hodná,ale jsem pořád s ní,takže to bude asi tím,je to sluníčko,tak doufám,že to nezakřiknu :wink: :grinning: .Já to mám doma v poho,kluci jsou teď oba doma,tak mi pomáhají a přítel se vrhnul na vaření,tak jsem ráda :wink: .To je fajn,že kojíš,tak to malému stačí?Já kojím taky,už si odstříkávám mlíčko do zásoby a z lahvičky dávám jen jednou a to v noci.Malá se budí kolem 1hod.,pak kolem půl 4 akolem 6hod.,taky to má docela pravidelný.Ještě máte moučnivku?My jooo :frowning2: ,tak jsem zvědavá,kdy nám zmizne :confounded: a pořád nám tečez pravého očička,tak kapeme.
30. črc 2012 v 08:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari Tak jsem zase tu :slight_smile:! Pěkně jsem to zaspala :grinning:!!!
30. črc 2012 v 08:33  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lejlax Ráda bych vás předběhla,ale to u mě nehrozí,já si to vyžeru až do posledního dne před vyvoláním :grinning: !
30. črc 2012 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Hm pěkný prd :frowning2: :frowning2: :frowning2: ! Zle mi ale bylo řádně i břicho začlo v podbřišku bolet a pak jsem usla a když se vzbudila ve 2h na záchod,už mi bylo fajn :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry: :angry:
30. črc 2012 v 08:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@segra_bruni Ono je to o pohodlí maminky,nebo miminka :sweat_smile: ! Buď bude malá v teple a měkoučku a nebude se nikde bouchat,když bude cestovat a nebo tam nebude nic a maminka z postele nebude muset vylejzat,když bude chtít v noci malou okem zkontrolovat :grinning: ! Zatím ho tam nechám a uvidíme :wink:
30. črc 2012 v 08:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No u prvorodičky nechají přenášet těch 10 dní max a to mi vychází na 8.8 což je opět krásné datum,když už nic jiného :grinning: :grinning: :grinning: ! Ráda bych to ale zvládla sama a dřív. Dnes půjdu zase na delší svižnou procházku,dám si večer horkou vanu,já jí prostě z toho bříška vyženu,parádnici jednu :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
30. črc 2012 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari No a co ty???? Jsi na monitoru,nebo už vyvoláváte :slight_smile: ???????????????
30. črc 2012 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Noa u tebe je to dnes jasné né? Ty už tomu asi neutečeš :cry: :cry: :cry: !!! Držím palečky ať to jde jako po másle :slight_smile:
30. črc 2012 v 08:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Určite máš pokožku podrážděnou,potřela bych li zklidnujícím krémem a zatím bych neholila,at si každej říká co chce.Divila by jsi se,co chodí do špitálu za exotky a nikdo to neřeší a ony už vůbec nééééééé :grinning: .
30. črc 2012 v 08:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
Třeba nééééé,nevěš hlavu :wink: .
30. črc 2012 v 08:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu
uvidíš,ale věřím,že je to nekonečné :confounded: ,ty konce jsou obtížné a dlouhé.Barunka bude parádnice,po kom to bude mít :wink: ?
30. črc 2012 v 08:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu já jsem měla ten mantinel do půli postýlky a hned první den jsem odvázala ten jeden bok,abych viděla na Tomáška. Potom jsem mu ho tam stejně přivazovala,ať na něj nefouká a když jsem ho v hicech nechala spinkat navolno,bez zavinky,tak nevím jak, ale začal cestovat v postýlce a našla jsem ho až u šprušliček,takže mantinel šel okamžitě zpátky :slight_smile: on byl totiž tak maličkatý,že by propadl jedním šprušlíkem :grinning: teď, když se mi v noci něco nezdá,tak hold vyskočím z postele :slight_smile: a moc mě uklidňuje monitor dechu,to aspoň do té postýlky nečumím pořád :slight_smile:a až budeš mít Barunku doma v postýlce,tak budeš přesně vědět, co znamená každý její zvuk :slight_smile:
30. črc 2012 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca No já se ještě dočetla,že to mám zapudrovat dětským zásypem. No a ono to docela pomáhá :wink: !
Barunka je na UTZ celý tatínek,tak po mě nebude :grinning:,jen aby neměla po tatínkovi vlasy,on má chudák rovný,mastící se hřebíky(tak se holí do hola) a maminka zase vlnitý až kudrnatý,což tedy taky není žádnej med,tak by to chtělo něco mezi :dizzy_face: !
30. črc 2012 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@teddylu holky, já jak jsem měla všechno fofrem,tak jsem jela s třídenním strništěm :grinning: vůbec mi to nevadilo a docela jsem se tomu pak zasmála, protože sestřička mě na císaře oholila jen tak decentně, pod břichem a dole jakože nic... no a až jsem byla doma a byla jsem schopná a hlavně jsem si na ni viděla,tak jsem se velice pobavila. Chloupky dvou velikostí, no měla jsem to jak Máňa :grinning: a v nemocnici mě holili jakýmsi barbusem v pěně a jednorázovým holítkem... to je to zdravotnictví na tom opravdu špatně :grinning:
30. črc 2012 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable No tak ho tam zatím nechám :slight_smile:! Monitor máme taky koupený,jen ještě přítel přinese sololitovou desku(aby byl na tvrdé podložce) a dáme ho pod chránič matrace,než bude Barča větší. Dočetla jsem se to v návodu a až okolo 3 měsíců ho šoupneme pod matraci.
Mantinel později dokoupím ještě jeden poloviční :wink:.
30. črc 2012 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tu máme krásný sluníčkový den,jen né takové horko :slight_smile: a mě je dnes nějak dobře,bříško netvrdne,nic nebolí(možná ticho před bouří :grinning: )! Tak jsem se teď domluvila s kamarádkou a jdeme špacírem do města na zmrzlinu.
@alemari a @lejlax nikde,tak to nakonec oboum vyvolávají porod :cry: :cry: :cry: HOLKY DRŽTE SE :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: !
30. črc 2012 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj,tak naše malaá taky včera neměla svůj den,od 4 do 6 ráno jsme byli vzhůru,nejdřív kojení,pak pokakaná až na zádech a nakonec šílená škytavka asi půl hodiny.Pak asi do půl 10 spala a pak zas až do půl 14 byla vzhůru,pak jsme šli ven a v kočárku spala do půl 16,ale pak už toho moc nenaspala,jen po chvilkách.Večer jsem s ní zalezla v půl 21 do ložnice a usnula až po 23 hod.Vždy usnula a do pěti minut pláč doprovázený prdíky.Když jsem jí rozbalila a namasírovala bříško tak se pořádně pokadila,ale stejně se pak ještě kroutila.Už jsem byla zoufalá,chovala jsem,vozila v košíčku...nakonec jsem jí rozepla overal,sobě vyhrnula triko a holím bříškem jí položila na svoje,po chvíli se konečně sklidnila a usnula :stuck_out_tongue_closed_eyes: Usla jsem taky a do košíčku jí dávala v jednu,akorát jsem si vyndala čočky a odlíčila se a přiznám se že jsem neměla sílu ani na sprchu,tu jsem dala až teď ráno.Musíme vydržet,četla jsem o těch kolikách,že to jsou tříměsíční koliky tak snad nejdýl do těch tří měsíců bude klid.Dnes odpol.potřebuju jít na úřady tak jsem na ní zvědavá,jakej den bude mít dnes.V noci spala dobře,teď taky spinká,tak snad dnes zas bude líp.
30. črc 2012 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu to je dobrý nápad, mě totiž ten monitor Toma nesnímal,protože byl lehoučký a malinkatý :slight_smile: teď už v pohodě :slight_smile:
30. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Já měla Domču v ložnici až do 2,5 let a když jsme ho stěhovali do pokojíčku tak jsem z toho měla větší trauma než on :grinning: a myslím že u malý to bude podobný :grinning:
30. črc 2012 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@gable No a toho se já právě bojím,že mě tam pořežou nějakou jednorázovkou :frowning2: . Já jak to mám podrážděný,tak mám ty pupínky vystouplý a když to vemou tím co oni tam mají,tak mi ty pupínky uříznou a vykrvácím :cry: :cry: :cry: ! Proto se pořád holím i před každým monitorem(kdyby si mě tam nechali),jen aby mě nemuseli holit oni a podle toho taky ta moje kůže tam dole vypadá :grinning: ! No zítra mě čeká další kontrola,ale už jsem 4 dny neholila,tak snad to půjde a zase to neorvu :sweat_smile: .
30. črc 2012 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Taky vám hnisá očičko?Laurinka má po spinkání taky vždy na očičkách trochu hnisu.
30. črc 2012 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek