• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@teddylu já jsem taky pupínková teď momentálně a nevím z čeho a vůbec po tom porodu na sobě nacházím prazvláštní patvary a divnosti. Zítra mě čeká KO po šestinedělí,tak se musím nějak upravit,aby se mi doktor nesmál :grinning:
30. črc 2012 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu Ahoj,tak jsem včera byla přesvědčená,že dnes se už budeš hlásit z porodnice :frowning2: ach jo,máš to náročný ten závěr,to čekání :stuck_out_tongue_closed_eyes: Já jsem se holila taky sama,jak mi praskla voda tak jsem se před odjezdem do prodnice za asistence přítele taky ještě doholila a pak s plínou mezi nožkama jsem cestou do porodky šla na poštu vyzvednout penízky :grinning:
Jinak u Domči jsem používala ten mantinel do půlky postýlky,byl to cestovatel tak se bocuhal o ty špruslíky.Teď mám Laurinku pouze v košíčku a ten mám přímo u postele,pro můj klid mi stačí že vidím jak zeleně bliká monitor a když malá zakašle nebo něco tak se jen nadzvednu a do košíku na ní mrknu.Je to bezva věc,protože jí kolikrát uspávám vozením,tak doufám že nebudu muset pak dát napostýlku kolečka a jezdit s ní po ložnici
:grinning:
30. črc 2012 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Ahoj, dnes ve 12h jdu na kontrolu a tam se dozvím podrobnosti, ale moc dobře vím, že tomu neuniknu. jdu se připravit a pak dám vědět jak jsem dopadla, díky za pěstičky :slight_smile: budu je potřebovat!
30. črc 2012 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax Taky držím pěstičky a těším se na další miminko :slight_smile:
30. črc 2012 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciemeli Takhle brzičko jsi ho dala pryč ??
30. črc 2012 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax taky budeme držet pěsti a myslet na vás,ať je to rychlé a už se brzo s miminkem těšíš :slight_smile:
30. črc 2012 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Copak asi dělá naše @alemari :slight_smile:
30. črc 2012 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@eliskarenca Kojím a dokrmuju max dvakrát denně, většinou večer, to už sem asi za celej den vycucaná :grinning: moučnivku máme furt, teď jen malinko, protože sem to týden vytírala pagavitem, ale pořád tam je :frowning2: zkusím asi ten Nizoral...
Dneska sem se docela vyspala, mám energii, tak budu pořádně uklízet, jestli mě Kubík nechá :slight_smile: Konečně mě po osmi týdnech skončily očistky, hurááá. A asi se mi umoudřily ty hemeroidy :slight_smile:
30. črc 2012 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 očičko nám taky hnisalo, stačí kapat optalmo septonex...
30. črc 2012 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Třeba to budeš mít jako já... noc předtím, než jsem se chystala do poradny, kde jsem si konečně chtěla říct o Hamiltona, jsem jela rodit :grinning:.
30. črc 2012 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@luciemeli Já bych se bála nechat ho spát se mnou v posteli, manžel má hodně tvrdé spaní a nerada bych ráno našla zalehnuté dítko.
30. črc 2012 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca No malý byl taky trochu do žluta, ale docela rychle to přešlo... taky byl extrémně spavý a u prsa spí tak trochu do teď. Za poslední dva dny ale pozoruju zlepšení, občas na mě i koukne a snaží se víc - savec :grinning:.
30. črc 2012 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No můžu ti napsat,že jsem si to večer myslela taky,bylo mi fakt hrozně a říkala jsem si,to už bude ono :slight_smile: a byla jsem zklamaná :cry: !
Dopoledne jsem byla na pořádné procházce,ale nic,ani to s malou nehlo,tedy hlo,pěkně mi v bříšku cvičí,ale to je vše :grinning:!
Kdyby na mě přišly bolesti v noci,tak se taky ještě půjdu oholit,mezi kontrakcema bych to snad zvládla :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: ?
Vození v košíčku musí být pro malou bezva věc,to jí chápu :wink: ,já mám ale taky strach zase z houpacího lehátka,je to podobný uspávací efekt a pak až jí přendám do postýlky,tak začne plakat né a upletu si na sebe bič :stuck_out_tongue_closed_eyes: !
30. črc 2012 ve 14:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Tak to nám dej určitě vědět,jsem napnutá jak kšandy,jak to s tebou dnes dopadne,ale já si myslím,že už si tě nechasjí v nemocnici a vyvolají ti ho,už přeci jen přenášíš dost dlouho :cry: ! Těším se na dobré zprávy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ! Palečky držím i na nohou,neboj bude to dobré!!!!!!!!!!!!!!
30. črc 2012 ve 14:13  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@zlatelevizeedna Ježíš to by bylo fajn,to by ale muselo přijít dnes v noci :grinning: :grinning: :grinning: !!! Tak já jí jdu přemlouvat,ať se dostrojí a jde ven kočička moje :sweat_smile: .
Dneska dělali brutálního Hemiltona alemari,ale ještě nevyvolávají :slight_smile: ! Já si o něj právě chtěla říct zítra,ale nějak si to začínám rozmýšlet :confounded: :confounded: :confounded: . Bojím se že to bude hodně bolet :frowning2: .
30. črc 2012 ve 14:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Tak já mám z těch hemeroidů taky hrozný strach,ale co jsem se bavila s maminama,co si je porodem vytlačily,tak se jim to do dvou měsíců po porodu většinou samo srovnalo :wink: ,tak to bude asi i u tebe :slight_smile: !
30. črc 2012 ve 14:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky děvčata, tak hlásím narození syna Matěje 16.7. 16.50 hod
4350 g a 53 cm, porod přirozenou cestou, nakonec jsem rodila na Bulovce a jsem moc ráda, že jsem to udělala,
jsou tam moc a moc super, jak na novorozencích, tak na oddělení, jen to jídlo by mohlo být lepší :slight_smile:
30. črc 2012 ve 14:30  • Odpověz  •  To se mi líbí (3)
@teddylu Tenhle týden sem chtěla jít k doktorce, tak snad už nebudu muset!
Ten můj miláček se na mě dneska pořád směje :slight_smile: a už podruhé se mu podařilo přetočit se ze zad na bříško!!
30. črc 2012 ve 14:49  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
Ahoj, jak se máte holky, já skvěle! V porodnici mě nechtěli, prý vypadám ještě moc vitálně,a bych nebyla tak fit, pan můj dr. mi prohmátl Hemiltna, v papírech mi napsal, pacientka viděla i mžitky před očima :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: no nemám já to skvělého dr? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. črc 2012 v 16:29  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teddylu
Vidíš,to je fakt oni zaschnou a je to asi lepší,viď :wink: ?Určitě bude malá kočka,jak jinak :wink: .Já mám vlnitý vlasy a docela mě to štve,chtěla bych mít rovný :grinning: .Když stihám,tak je žehlím :grinning: .
30. črc 2012 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@gable,@teddylu
Já jsem oholená byla,ale vzorově určitě nééééé :grinning: .Holila jsem se vždycky při koupání,naproti vaně máme umyvadlo a nad ním zrcadlo,tak jsem tam načumovala,ale jak jsem psala nic moc :grinning: .Kousek mi oholila na sále sestřička,kdyby se prý náhodou dělal nástřih,tak at se to dobře hojí :confounded: .Neměla jsem strach,že by se nedělal :confounded: :grinning: .
30. črc 2012 v 16:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já sem teda chytla uklízecí záchvat, ale mám radost, zase to tu trošku vypadá a voní :grinning: akorát vysát a vytřít už sem nestihla, protože dráček se vzbudil, počkám až se vzbudí velkej Kuba a pošlu je ven ať to můžu dodělat. Jestli bude zítra hezky, vyrazím zase s kámoškou a prckama na chatu :slight_smile:
30. črc 2012 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06
Eliška má po spinkání hnis v očičku, ne vždy už je to o trošičku lepší,ale ještě nám to úplně nezmizelo .Upozornila jsem na to v porodce,tak nám dal doktor Ophtalmo,ale nezmizelo ji to,tak jsem to říkala doktorce a ta nám dala Tobrex,tak uvidím,ale zatím nic moc.Vy něčím kapete?
30. črc 2012 v 17:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky tak jsme ještě byli odpoledne na houbách a došla jsem totálně zmožená :frowning2:! Už je to na mě moc,jít dopoledne a ještě odpoledne. Teď mám břicho už hodinu zase jako šutr a nechce polevit :cry: :cry: :cry: !
Já už nemůžu a snad se zítra doktora zeptám na to vyvolání!!! Asi budou chtít pádný důvod,tak řeknu to tvrdnutí a ty kyčle a křeče do třísel. Třeba se smilujou,já to ještě týden nevydržím :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2: :frowning2:
30. črc 2012 v 19:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Chudčku mě je tě tak líto, ale vydrž, už fakt jen pár dní a budeš mít Barču u sebe a za chvíli budete vyrážet spolu :wink:
30. črc 2012 v 19:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Vás zklamu nenechali si mě tam :wink: jsem opravdu uzavřená, ale ve středu v 8h mám nástup k preindukci(prý mě zavedou nějakou tabletku)a pak až po ní se může vyvolávat, tak jsem zvědavá :frowning2: Znáte to některá @alemari nevíš, jinak kdy ty máš doporučené vyvolání?
30. črc 2012 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax Ahoj tak já už jsem si myslela,že máš porozeno :cry: :cry: :cry: ! No já myslím že tu tabletu právě dávají jako první,aby se děloha připravila a pak když jsou cesty trochu otevřené píchnou vodičku,pak následuje oxitocín,který zrychlí dootevření na 9-10cm a kontrakce jsou silnější a pak už se může tlačit. Tak mi to aspoň vysvětlil doktor na minulé kontrole,když jsem se o to zajímala :wink: !
Já mám poradnu zítra,už mě ale dva dny večer hrozně tvrdne břicho a teď tu zrovna naříkám,hrozně to bolí :cry: ,tak přemýšlím o vyvolání dřív než 10 dní po termínu!
30. črc 2012 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Teď ti můžu říct,zlatej předčasnej porod :slight_smile: !!! Né teda v nějakém hodně nízkém týdnu,ale po tom 37 už určitě. Začne to nečekaně,přijde to samo,nečekáš na to jak na smilování a nezažiješ ten příšernej konec,kdy tě všechno bolí a nemůžeš se skoro hnout :angry: !
30. črc 2012 ve 21:22  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax to je právě ta tabletka, co uvolní čípek a hrdlo,a přirozená forma toho hormonu je sperma:wink: ještě to zkoušejte co to jde. Mě dnes odešel zbytek hlenovky,snažím se hodně dřepět v rozkročení,to mi to břicho pak tvrdne víc, i ty křížové mám:slight_smile:... Co ten Hemilton? Más? Já jak jsem dneska četla ty mžitky před očima tak jsem se musela smát přes celé nemocniční schodiště:grinning:
30. črc 2012 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax jo a jdu ve čtvrtek, to tam mám svého velkého dr:wink:
30. črc 2012 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek