• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Červencovky 2012 sem!

15. října 2014 
@alemari Takže to tvrdnutí je OK???? Je to součást přípravy na porod??? Mě to hrozně bolí a zaráží mě,že to trvá takovou dobu v kuse :frowning2:! Ty ale koukám schválně dřepíš v rozkročení,aby ti tvrdlo :cry: :cry: :cry: ! Může mi to rozjet kontrakce?
30. črc 2012 ve 21:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari @teddylu díky holky za vysvětlení, zkusíme to ještě dnes tak uvidím, snad se něco pohne :wink: Hemiltna mi nedělali jestli ho tu neznají :grinning: ? Takže teď se přesouvám do srpna, ach jo....opravdu je někdy lepší porodit nečekaně a o něco dřív než čekat a čekat to je hrůza :frowning2: @teddylu uvidiš jak se domluvíš s doktorem, ale to čekání je už úmorné, taky jsem si myslela, že zítra nastoupím a hotovo, jenže další den navíc :unamused:
30. črc 2012 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari takže ve čtvrtek to bych v ten den mohla taky porodit, konečně!
30. črc 2012 ve 21:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lejlax
@teddylu jo, když to tvrdne,tak je to vždycky dobrá zpráva:grinning: !!! Hemilton to celé rozpohybuje, možná si o něj říct není od věci:wink: já stále věřím že to příjde samo, myslím že se i muž už modlí, protože jinak bude šestinedělí pořebovat i on:grinning::grinning:
30. črc 2012 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax
@alemari
No holky takže vy už ve čtvrtek budete mít miminka a mě pokud se doktor nesmiluje vyvolají porod až toho 8.8,no čekat ještě takovou dobu si nedovedu představit. Kašlu na hornídolní,já chci rodit hned :grinning: :grinning: :grinning: !!!
30. črc 2012 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí (4)
@teddylu @alemari dnes odpolko a ještě teď se mi napíná bříško, jako když má prasknout tak uvidím, kéž by se to rozjelo! Taky se vzdávám zájezdu na hornídolní :grinning:
30. črc 2012 ve 22:07  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@lejlax
@teddylu ale přesto všechno mě to ještě stále nevadí, fakt, asi si to opravdu užívám :wink: a taky si nemyslím že porodit dřív je bůhvijaké štěstí, ono to miminko ví proč tam je tak dlouho :dizzy_face:
30. črc 2012 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca Tak koukám,že já bych se mohla ucházet o titul noční sova :grinning: Laurinka má taky hnis na očičkách po spinkání,ale v porodnici to neměla,až tak před týdnem se jí to začlo dělat.Doktorka mi řekla otírat optalmo septonexem,takže nekapu a jen otírám.Horší to nemá,někdy to tam má někdy ne,tak uvidíme.Já už jsem se lekla jestli to nechytla od Domči,protože ten měl zánět v očkách teď na začátku prázdnin asi 14 dní a bylo to děsný,každý ráno totálně zalepený oči a musela jsem mu je rozlepovat Ophtalem.
30. črc 2012 ve 22:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu No taky jsem si říkala,že nebudu učit malou na uspávání,ale hodně jí trápěj prdíky,takže hodně brečí,pak člověk udělá vše aby ji utišil :grinning: Mamka mi taky říkala,že si na sebe upletu bič a samozřejmě ona malou loví z košíku hned jak zapláče a už ji konejší na rukách :grinning: vždyť miminka jsou od toho aby se mazlila a chovala :grinning:
Hele a doufám,že už tě tu zítra neuvidím :grinning: a pokud ano tak že už se budeš hlásit z porodky :wink: No ten konec ti nezávidím,na mě to přišlo nečekaně a byla jsem z toho vykulená,nestihla jsem co jsem chtěla a měla jsem strach aby to nebylo moc brzo...ale vzhledem k tomu že už tak měla malá 3,5kg jsem byla ráda,že to přišlo dřív.
30. črc 2012 ve 22:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás jsou vždycky taky výživný večery než malej usne! Pokaždé řev, uspávání tak dvě hodiny a ne dřív jak v deset!!!Nevím kdy se vyplní moje představa, že bude koupání, kojení a tak v osm bude spát
Holky já bych spala!!U toho nočního kojení vždycky padám únavou a cítím jak bych potřebovala aspoň jednu noc spát celou a vstát ráno kdy chci!!Doufám, že teď Kubík po kojení ještě zalomí, potřebuju ještě aspoň dvě hodiny!!!
31. črc 2012 v 06:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Ahoj,u nás jsou ty večery taky mazec,mně malá usíná až tak kolem jedenáctý.Doktorka mi říkala,že koliky jsou nejčastější právě večer tak to bude asi tím.Musíme vydržet.
31. črc 2012 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@domca06 Tak mě tu vidíš :grinning: !
Žádna porodnice se zatím nekoná :cry: ,no tedy odpoledne monitor a kontrola,tak uvidíme co řekne pan doktor.
Mě taky trošku děsí ta váha,když měla malá před 14 dny odhad 3 kila,tak to může už teď mít třeba 3,5 a když by mě nechali přenášet ještě ten týden,tak aby se nevypapala v bříšku na 4 kilovýho drobečka :grinning: !
31. črc 2012 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@teddylu Tak právě jsem se chystala napsat,že je tu nějak mrtvo,že už se asi rodí :grinning: No u mě s tou váhou to bylo vyloženě překvápko,protože odhad ve 32.tt jsem měla 1,6kg a když jsem čekala Domču tak odhad ve 32.tt byl 1,8kg a Domča se narodil ve 40tt s váhou 3,24kg.Teď když jsem přijela do porodky tak mi doktor říkal,že bude menší a pak když se začla klubat na svět tak jsme valili oči všichni :grinning: :grinning: :grinning:
31. črc 2012 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@alemari
@lejlax
Tak jaká byla noc děvčata :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: ?
Stále nic??????? U mě ani ťuk :cry: !
Mě to bříško tvrdne jen večer,ale to pak stojí za to a teď ráno je to úplně v pohodě :slight_smile: .
Jen ty bolesti těch nohou a kyčlí bych nemusela mít,tak já už bych opravdu byla ráda,aby se doparádila a vykoukla na nás :wink: . Přítel mi říkal,že u něj v práci už se sázejí na datumy,kdy to bude :sweat_smile: . Nejvíc se tipuje zítra 1.8 :grinning: ! Tak to já mám svůj osobní tip na 5.8,já totiž nemám ráda pětku :angry: !
31. črc 2012 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@domca06 No právě mě tohle doktor říkal taky,že bude menší. Dokonce na tom velkém UTZ ve 30 týdnu měla jen 1230g,což se doktorovi zdálo opravdu hodně málo a ona to beruška pěkně dohnala. Tak snad to bude do těch 3,5 kil,ať ten porod zvládneme líp :wink: .
Já pořád nevím a zvažuju,jestli mám dnes říct doktorovi o tom vyvolání :unamused: :unamused: :unamused: ! Ty bolesti nohou a kyčlí mám příšerný,ale pořád mám strach,že to bude dlouhý a hodně bolestivý. Četla jsem o tom nějaký diskuze a většinou maminky co rodily oběma způsoby,jak přirozeně,tak na vyvolání,tak zhodnotily,že ten vyvolávaný porod byl horší :frowning2: !
31. črc 2012 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojda holky...:slight_smile: tak jsme skoro na UM :frowning2: malej se u prsu vzteká,asi mu toho moc neteče a pak chce ještě flašku a pak blindí.Dávám nutrilon..jenže vubec nevim kolik mu toho mam dát,je to otesánek a nikdy si sám neřekne kdy má dost..vypil by i 200 kdybych mu to dala..jenže když mu dám málo,tak řve a hledá prso a když mu dám víc tak blije a řve že ho bolí bříško.Jsem fakt už zoufalá :frowning2: Včera nám řval celý odpoledne a večer..nic nepomáhalo.Přítel z toho už byl taky protivnej a já pak bulela že jsem neschopná matka a nic nestíhám a nezvládám...
31. črc 2012 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu
Ahojky!Tak to je fajn,že už jsi se rozkojila,mlíčko by se mělo dotvořit :slight_smile: .Piješ čajdu nebo ne?Koukala jsem,že jsi úklid nakonec zvládla,tak to je fajn.Naše malá treperenda nevydrží nikde hajat sama,tak je veselo :grinning: ,takže ,když usne,tak se snažím rychle něco udělat.Včera jsem si taky vytřela,tak jsem byla ráda.Nám dala genciálku,že prý zbytek přípravků,co na močnivku je jsou antibiotikový a to je zatím zbytečný,tak uvidím :cry: .To je fajn,to by jsi už mohla mít pokoj,jak od očistků,tak od hemeroidů.Já už taky moc nešpiním,tak snad to brzy odezní :wink: .
31. črc 2012 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zlatelevizeedna
To je supr,malý se rozpapá a spinkání ho určitě přejde :wink: .Eliška taky dost spinkala a už je to mnohem lepší,teď sosá,jak o život :wink: ,až když už je napapaná,tak u prsa pospinkává,tak ji pak pomalinku odendám a dáme říhnout :wink: :wink: :wink: .Nám žloutenka už taky ustupuje,ještě jsme ji měli ve čtvrtek v očičkách malinko,ale dnes už ji tam nevidím :wink: :wink: :wink: :wink: .
31. črc 2012 v 09:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@teddylu ahoj, já spala jak Baryn:slight_smile: ted jsem narvala do pračky ZNOVU všechny malé vecičky, umyla jsem okna, povlékla kolébku, no nevim, jestli sni toto nepomůže tak jdu kopat kanalizaci pro veřejnoprospěšné práce města:grinning: !!!
31. črc 2012 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí (5)
@domca06
Tak to asi moc nemáte :slight_smile: ,nám už se to taky lepší,dnes jsme do rána neměli nic,tak uvidíme zítra :wink: .Já bych takhle ponocovat nemohla :wink: ,byla bych,jak mrtvolka :grinning: .Malá včera usula v půl 8,tak jsem do 10hod.čekala,že se ještě vzbudí a nic,tak jsme zalehli a vzbudila se až o půl 1.
31. črc 2012 v 10:02  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 z prsa si vydobyde kolik fakt potřebuje,kdežto z flašky pije až je na prasknutí,co? Těžko radit, co říká dr.? Já bych mu ten nutroš dala třeba jen pred večerem, pres den at si tahá prso:wink: mlíčko ještě máš?
31. črc 2012 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alemari
Ahojky mamino :slight_smile: !Já se z Tebe picnu,neměla by jsi spíš odpočívat :grinning: ????Já si Tě asi pozvu k nám,potřebovala bych generální úklid :wink: .To jsem zvědavá,jesli se Ti to rozjede,mimískovi se prostě u maminky líbí :wink: .
31. črc 2012 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca no aby se nelíbilo:slight_smile:!!! Ještě mám puštěné rádio, tak to při tom všem ještě roztáčím, to víš, tanec je lék :sweat_smile: :grinning: Muž je ze mě na mrtvici, řekl dětem at mě hlídají :grinning:
31. črc 2012 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21
Souhlasím s alemari :wink: .Malá se taky než se chytí vzteká,hlavně po rána,když mám prsa hodně nalitá,tak ji to jde hůř,ale po chvilce se uklidní,chce to se obrnit trpělivostí.Jestli tedy to mlíčko máš?Když nakojíš,je mimísek spokojený nebo jak?
31. črc 2012 v 10:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@eliskarenca
@alemari po kojení řve a hledá...taky blindí.včera ráno po kojeni hrozně plakal a pak jsem mu dala UM a byl hodnej.kojim v noci,snažím se odsávat,tak nějaký mlíko ještě mám.zkusím to střídat...ted odsávám,tak mu to dám to svoje z lahve...80 ml by mu mělo stačit snad...ještě to kojení zkusím
31. črc 2012 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@yesu Máme doma to samý:frowning2:
31. črc 2012 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21 Já dávám střídavě moje mlíko a UM a to už od narození. Blinká mi velice často, snad při každým krmení a je úplně jedno, jestli to je to a nebo to.. Dr mi říkal, že je to normální a pokud nehází vyloženě šavle, tak je to v pořádku a po . týdnu se to má prý lepšit. Malá mi nikdy nevypije víc jak 100ml. Nauč ho na dudlík, Elenka taky pořád hledá, ale pak má dudák z flašky místo dudlíka a jen ho dumlá. Oni totiž hledaj pořád, je to reflex... Zkus si vypočítat, kolik mu toho máš dát: Váhu vydělíš počtem krmení denně a výsledek vynásobíš 150. Vyjde ti, kolik toho má vypít aby mu to stačilo, protože většinou ten zbytek stejně vyblindí :unamused: Pak je třeba i dost možný, že má bolení bříška a to může mít i z Nutrilonu. Jaký dáváš? Mě Ela po tom normálním šílela, zacpal jí a byl konec, máme teď Comfortku a je to lepší. Nebo zkus koupit jinou značku, někdy to opravdu dělá ten Nutrilon.
Pak ti možná blindí i proto, že se mu v bříšku smíchá mlíko s Nutrošem a to taky dělá pěknou neplechu. U nás stačí, když jí mezi kojením přebalim a pak jí dám už chladnější mlíčko, to blindí pěkně...
Nám hodně pomohl dudlík a když ho nechce, tak na něj kápnu kapičku espumisanu - je totiž sladkej a voňavej a je klid. I když je fakt, že někdy nepomůže vůbec nic :frowning2:
Jelikož pořád bojujem s tím krmením, tak už mám zjištěno snad všechno :sweat_smile:
31. črc 2012 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ajuse21 5 týdnu, mi to tam vypadlo :grinning:
31. črc 2012 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ajuse21
@bajule já si taky myslím, že když má řvat tak bude z čehokoli, možná z té UM bude unavenější , spavější, protože je to větší zátěž na trávení a mimi proto víc spí. J to to samé jako u dospělého, když se naláduje něčím sytým tak je pak utlumený, kdežto po lehkém jídle plný energie...což je po tom kojení... Holky, jak já to budu zvládat! To bude ještě sranda :grinning:
31. črc 2012 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@bajule děkuju za rady :slight_smile: budu to střídat a uvidím.Dudák pomůže u nás jen chvíli...chvilku dudá a pak má záchvaty vzteku a plive ho :confounded: jinak ze začátku házel opravdu šavle,ted si spíš ublikává a to i když si odříhne-což není moc často...můžu ho po krmení držet půl hodky a stejně blinká.Jinak Nutrilon máme nutrilon 1-normální.Espumisan taky dáváme :slight_smile: voní po banánech :wink:
31. črc 2012 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek